ความคิดเห็น •

  • @jan.gorecki
    @jan.gorecki 4 หลายเดือนก่อน +4

    No to czekamy na następny short :)

    • @fotelikinfo
      @fotelikinfo 4 หลายเดือนก่อน

      Już niebawem :-)

  • @michabrzezinski6016
    @michabrzezinski6016 4 หลายเดือนก่อน +3

    Toż to naprawdę rewolucja!! 😮🔥

    • @fotelikinfo
      @fotelikinfo 4 หลายเดือนก่อน

      Raczej nie inaczej :D Super, że technika tak idzie do przodu :-)

    • @majam554
      @majam554 4 หลายเดือนก่อน +1

      Rewolucja może tak, ale czy na pewno na tyle bezpieczna zeby dziecko przeżyło wypadek i nie odniosło większych obrażeń zagrażających życiu bądź ciężkiemu uszczerbku na zdrowiu ?

    • @michabrzezinski6016
      @michabrzezinski6016 4 หลายเดือนก่อน

      @@majam554 to tak jak w samochodzie… rozumiem że boi się Pani poduszki powietrznej w swoim aucie i ja Pani wyłącza, bo może zrobić krzywdę…? Anoris to jest rewolucja w fotelikach przodem! Wiadomo że tyłem bezpieczniej, ale co w momencie jak rodzic nie chce jeździć tyłem i jeździ przodem… na przekór wszystkiemu…

    • @majam554
      @majam554 4 หลายเดือนก่อน

      @@michabrzezinski6016 poduszki powietrzne tez mogą dziecku zaszkodzić, zamiast pomoc ;)

    • @fotelikinfo
      @fotelikinfo 4 หลายเดือนก่อน +1

      Prawidłowo użytkowany fotelik z poduszkami ratuje życie dziecka, a nie mu szkodzi. Skąd czerpie Pani takie informacje, że poduszka zaszkodzi zamiast pomóc? Może zaszkodzić, oczywiście, jeżeli postawimy np. łupinę na przednim siedzeniu i zapomnimy o wyłączeniu poduszek pasażera. W takim przypadku, fotelik zostaje wystrzelony z taką siłą, jakby uderzył go zawodowy gracz w bejsbola. Tutaj mamy zupełnie inny mechanizm działania.

  • @majam554
    @majam554 4 หลายเดือนก่อน +1

    Miło, że moja sugestia na shorta co do tego modelu fotelika zostala spelniona jestem ciekawa wynikow tych testow szczegolnie testow zderzeniowych

    • @fotelikinfo
      @fotelikinfo 4 หลายเดือนก่อน +1

      Zawsze chętnie przyjmujemy wszystkie Wasze sugestie na filmy :-) A tutaj dodatkowo mieliśmy zaproszenie do siedziby Cybexa w Niemczech, więc super się złożyło :-)

  • @Poradnikczarownicy
    @Poradnikczarownicy 4 หลายเดือนก่อน

    Nie mogę się doczekać następnego filmiku. Moje pytanie, czy firma daje atesty na fotelik i czy weźmie odpowiedzialność w przypadku, gdy faktycznie ten fotelik sobie nie poradzi. Będzie można wtedy wystąpić o odszkodowanie?

    • @fotelikinfo
      @fotelikinfo 4 หลายเดือนก่อน +4

      Ale pyta Pani o atesty czy testy, bo to dwie różne sprawy ;-) Fotelik Cybex Anoris T ma 5 w testach ADAC. T2 czyli wersja ulepszona, oficjalne testy będzie mieć prawdopodobnie za rok. Przy okazji - żaden fotelik ani producent nigdy nie zagwarantuje Pani, że dziecko wyjdzie cało z każdego jednego wypadku. To jest po prostu niemożliwe. Wiemy jednak, że dzięki prawidłowo dopasowanym i bezpiecznym fotelikom, dzieci faktycznie mogą wyjść cało nawet z najgorszych wypadków. Niektóre takie wypadki może Pani obejrzeć w formie reportaży u nas na kanale.

    • @Poradnikczarownicy
      @Poradnikczarownicy 4 หลายเดือนก่อน

      @@fotelikinfo I o te testy i o te testy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nikt nie daje 100% gwarancji. Raczej chodzi mi o to, czy jeśli producent da gwarancję na to, że taki wypadek powinno dziecko przetrwać winien uszkodzonej wersji to można się potem sądzić jak coś będzie nie tak.
      Oglądam wasze filmy i podziwiam jaką pracę w to wkładacie. Wasz profil to jeden z moich ulubionych bo daje dużo merytorycznej wiedzy, a tak bardzo tego teraz potrzeba. Dziękuję za odpowiedź.

  • @anantea
    @anantea 4 หลายเดือนก่อน

    Jak zapinać psa w samochodzie?

    • @fotelikinfo
      @fotelikinfo 4 หลายเดือนก่อน

      Nie zajmujemy się tematem przewożenia psów :(