Якби ж то всі люди були мудрими і добрими, як дроворуби у казці, розчулювалися від прекрасного співу, і у світі панувала любов та дружба...Дякуємо за малюнки і прекрасне читання.
Какая мудрая и добрая сказка ! Все злое побеждается только любовью! Очень поучительно , так сейчас не хватает любви , заботы о ближних , заботы о природе ! Спасибо автору , списибо Олегу Евгеньевичу ,спасибо художникам❤
Гарно! Очєнь уважилось про слово в се. Можливо вірно написане, як раніше було, пишеться як сье, сіяння, сье, то таке важливе слово. Дуже радісно стало, як про то подумав.
Яка гарна вийшла казочка, і повчальна і ніжна водночас! Всі ілюстрації чудові, а в деяких акварелях відчувається рука справжнього художника! Аж завидки беруть, що у мене так не виходить. Євген Олегович, як завжди, радує широкою палітрою інтонаційних фарб! Велика подяка всій команді причетних до випуску казок. Прошу пробачення але до казки вбралися чужинські заброди: 1. Шпачок- сусідушка --- українське маловживане для чоловічого роду сусідочко, сусідонько, але можна і сусід чи сусіда; 2. ВирубИти -- треба вирубАти; 3. Смуток та сум -- дуже близькі синоніми, треба було підібрати інші, їх багато. 4. Чому на трьох малюнках дроворуби росіяни? Лапті, бороди, косоворотки. штани, шапки -- це елементи російського народного одягу. Якщо казка про російський ліс, то так має бути, але в даний час це дуже недоречно. Можна було лісорубів зробити іншої якоїсь народності, але це потягло б тоді і казку з того народу, але ж вона написана харків'янкою. Думаю, що це прикра помилка ілюстраторів. Але казка вийшла на широкий загал, а тому це неприпустимо. Я написала це не для того, щоб "шпигнути" авторів, а для того, щоб автори, виходячи на велику авдиторію, уважніше ставилися до своїх творів, не допускали подібних прикрих помилок і не створювали плутанини в головах дітей.
Якби ж то всі люди були мудрими і добрими, як дроворуби у казці, розчулювалися від прекрасного співу, і у світі панувала любов та дружба...Дякуємо за малюнки і прекрасне читання.
Такі чудові малюнки!!! Неймовірні! Дякую за казочку!❤❤❤
Чудова казка!! Дякуємо автору та художникам. А пану Комаровському особлива подяка за прекрасну інтерпретацію казки!!
Щиро дякуємо, любий Євгене Олеговичу!
Дзякуй вялікі за цудоўную , такую добрую казачку! І малюнкі вельмі прыгожыя...Так не хапае цяпер гэтай простай прыгажосці і дабрыні... Усім міра...
Дякую Вам! Мені 62 роки, а я в захваті від ваших казок!😂 Обов'язково онукам поставлю,хай слухають.❤
Так затишно тут у казкаря, всі розчакловані і дружні! І я хочу в цей ліс послухати соловейка!🎉😊🎉
Чудово
Дякую.
Дякуємо за казки українською! Слухаємо щовечора із неймовірним задоволенням!
Какая мудрая и добрая сказка ! Все злое побеждается только любовью! Очень поучительно , так сейчас не хватает любви , заботы о ближних , заботы о природе !
Спасибо автору , списибо Олегу Евгеньевичу ,спасибо художникам❤
Дякую
Дякую за гарну казочку! За гарні малюнки! Та за чудове виконання!
Дякую за чудову казку ❤
Дякуємо, любий лікарю.
Дякую за чудову казку! Гарне оформлення малюнками! Прекрасний і проект!❤
Лайк та коментар на підтримку каналу
❤
Дякуємо,як завжди,шановний лікарю😊
Із задоволенням подивимось казку👍💗
Гарно! Очєнь уважилось про слово в се. Можливо вірно написане, як раніше було, пишеться як сье, сіяння, сье, то таке важливе слово. Дуже радісно стало, як про то подумав.
Серце розчулилось, як у Дроворуба.
Дякую за вашу роботу ❤❤❤
!!!
😂🎉❤😅😊🤣😎🤩
Яка гарна вийшла казочка, і повчальна і ніжна водночас! Всі ілюстрації чудові, а в деяких акварелях відчувається рука справжнього художника! Аж завидки беруть, що у мене так не виходить. Євген Олегович, як завжди, радує широкою палітрою інтонаційних фарб! Велика подяка всій команді причетних до випуску казок.
Прошу пробачення але до казки вбралися чужинські заброди:
1. Шпачок- сусідушка --- українське маловживане для чоловічого роду сусідочко, сусідонько, але можна і сусід чи сусіда;
2. ВирубИти -- треба вирубАти;
3. Смуток та сум -- дуже близькі синоніми, треба було підібрати інші, їх багато.
4. Чому на трьох малюнках дроворуби росіяни? Лапті, бороди, косоворотки. штани, шапки -- це елементи російського народного одягу. Якщо казка про російський ліс, то так має бути, але в даний час це дуже недоречно. Можна було лісорубів зробити іншої якоїсь народності, але це потягло б тоді і казку з того народу, але ж вона написана харків'янкою. Думаю, що це прикра помилка ілюстраторів. Але казка вийшла на широкий загал, а тому це неприпустимо.
Я написала це не для того, щоб "шпигнути" авторів, а для того, щоб автори, виходячи на велику авдиторію, уважніше ставилися до своїх творів, не допускали подібних прикрих помилок і не створювали плутанини в головах дітей.