REZUMAT| CFR Cluj - Sepsi 2-1. Oaspeții au jucat în 9 și au pierdut abia în prelungiri

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 27 เม.ย. 2024
  • Superliga, etapa a 7-a, play-off
    CFR Cluj - Sepsi 2-1 (1-1)
    Au marcat: Muhar 6, 90+6 / Alimi 20 (Pen.)
    Echipe de start:
    CFR Cluj: Sava - Mogoș, Boben, Kresic, Camora - Muhar, Keita, Tachtsidis - Deac, Michael, Fica
    Rezerve: Hindrich, Bălgrădean, Manea, Abeid, A. Radu, Aussi, R. Filip, El Kaddouri, Avonou, Otele, Serebe, Bîrligea
    Antrenor: Francisc Dican
    Sepsi: Niczuly - Oroian, D. Ciobotariu, Ninaj, A. Dumitrescu - M. Ștefănescu, Alimi, Kallaku, Fl. Ștefan - Safranko, K. Varga
    Rezerve: D. Moldovan, Gedo, Aganovic, Rența, R. Varga, C. Matei, Popsa, Batzula, Debeljuh
    Antrenor: Bernd Storck
    Abonează-te la canalul de TH-cam Orange Sport Romania AICI: goo.gl/YkyMbU​
    🤑 şi bifează şi clopoţelul pentru a nu rata niciun clip postat de noi pe acest canal 🔥🤩🙌😉
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ☑️ Pagina oficială de Facebook: orangesportr...

@florinthebest9716 15 วันที่ผ่านมา +10

rusinoasa repriza a doua, sa te chinui sa dai un gol unei echipe cu doi oameni in plus, atacantii sunt sub orice critica, cfr nu a mai avut un varf de clasa de la tucudean

• @ceferistucfr8742
    @ceferistucfr8742 15 วันที่ผ่านมา +6

Eu tot nu-s convins ca faza aia era de penalty.

• @luciangheorghe4010
    @luciangheorghe4010 15 วันที่ผ่านมา +3

Dănuț Petrescu a început să tragă sforile din fața televizorului?

• @darkwillow1451
    @darkwillow1451 15 วันที่ผ่านมา +8

S-a razbunat ratarea din min 92.
    Dar cartonasul ala rosu, al doilea.. e ceva special. Unde naiba e faultul? Nici la basket ma :))))

• @johnniewalker545
      @johnniewalker545 15 วันที่ผ่านมา +2

ia-ti ochelari ma

• @user-zr2pn1bk2m
      @user-zr2pn1bk2m 14 วันที่ผ่านมา

I-ați tu ochelari fustratule..că ăla nu a fost fault de roșu niciodată! Ăla a fost roșu dat gratis.​@@johnniewalker545

• @ducris
    @ducris 15 วันที่ผ่านมา +15

doamne fereste. nu meritam locu 2 . nu avem ce cauta in Europa daca jucam asa . dai vina ca am avut un om in minus la hunedoara,si tu cu 2 oameni in plus nu esti in stare sa faci nimic.

@ceferistucfr8742 15 วันที่ผ่านมา +2

Complet de acord. Ne-am chinuit o ora jumate pentru un gol. Nu avem ce căuta în Europa dacă așa jucam.

• @andreiraoulopranecuandrei6918
    @andreiraoulopranecuandrei6918 14 วันที่ผ่านมา +1

Cum sa nu pui Intr un rezumat primul cartonaș roșu?

• @swinfeflue
    @swinfeflue 15 วันที่ผ่านมา +3

Trebuia sa ramane doar portarul la Sepsi, minim 10 cartonase rosii. Poate atunci egalau mai repede. Nu sunt sigur totusi.

• @knjxcsm
    @knjxcsm 15 วันที่ผ่านมา +11

CeFuRă norocoșii pl.. că numai așa au câștigat campionate la rand, cu noroc chior și cu ajutorul arbitrilor 😡

vedeti oile in cupe abator

• @Rusu97
      @Rusu97 15 วันที่ผ่านมา +2

Imi aduc aminte in sezoanele precedente cum fcsb câștiga niște meciuri prin min 90+ cu golurile lui Bizonu atunci nu era noroc??

• @dariusleahu6173
      @dariusleahu6173 14 วันที่ผ่านมา +1

Si evolutiile bune din Europa au fost tot datoria arbitrilor, asa? Cu bune, cu rele, e singura echipa din Romania care a scos capul in Europa, la nivel de club, in ultimii 5 ani.

• @andreigocan120
    @andreigocan120 15 วันที่ผ่านมา +17

Ce-i de la Sepsi au fost niște eroi pe teren , Bârsan nu are ce să caute în Liga 1 și. Deac din Dej trebuia să ia catonaș 🟥 încă din prima repriză ect. E un dezastru acest Bârsan și.

@tzunnynib 15 วันที่ผ่านมา

se mai si bucura sobolanii de parca au batut pe Barcelona =))
      au furat campionate si ar trebui retrogradati in ultima liga precum a fost Juventus

• @DomenikJennifer
    @DomenikJennifer 15 วันที่ผ่านมา +2

Așa au câștigat și campionatelempierdute de noi cu ,,JAPCA, APROPO... ESTE INCEPUTUL SFÂRȘITULUI LOR

• @constantinmandita2472
      @constantinmandita2472 15 วันที่ผ่านมา

Păi bârsan i-a ajutat cum v-a ajut și pe voi la fiecare meci în care va arbitrat în acest sezon. Așa că, ciocul mic croncanitorilor maneliști, ca nu este nicio diferență între wcsb și cfr 😂😂😂

Ori cum nu prinde cefr Europa stai cuminți se duce Hagi pe doi că i ajuta Steaua 💙❤❤️❤

• @miamibici9223
      @miamibici9223 14 วันที่ผ่านมา

Avem meciu direct cu faru fratelo❤

• @DejanMac
    @DejanMac 15 วันที่ผ่านมา +1

CFR Cluj I hope you never win a game again.. I bet on you 3+ goals after the 1st red card... you guys couldnt score even with 11 v 9 only 2-1 in the last minute. What a terrible club.

Sepsi very good in defend

• @AllKindOfStuff0
    @AllKindOfStuff0 15 วันที่ผ่านมา

doar ce s-a terminat meciul 😮

• @cipriannecula76
    @cipriannecula76 14 วันที่ผ่านมา +1

Toți comentatorii parcă ar' ține cu SEPSI/PEPSI...
    Ce vă agitați atâta??? E o echipă care a prins playoff-ul cu mare noroc...
    Acum aveți pretenții să mai ia și puncte...
    Să zică "mersi" că au ajuns aici...
    Grație UTEI și U Cluj...

• @miticagrasu4613
    @miticagrasu4613 15 วันที่ผ่านมา +5

Și de ce na dat rosu cind a acordat 11m. Tot mici magarii care se dovedesc a decide meciurile pt.echipele preferate.Jigodie de arbitru.