Добрий день, дякую за лекцію! Але у мене є питання: куди діваються полярні тільця після заплідення, а також ті хромосоми в яйцеклітині, що не були задіяні у створенні синкаріону?
Доброго дня! У овоциті ІІ порядку завершується 2-й поділ мейозу, у той же час, коли у його цитоплазму проникає чоловіче ядро (чоловічий пронуклеус). Після завершення 2-го мейотичного поділу половина хромосом формує жіночий пронуклеус (який із чоловічим пронуклеусом сформують синкаріон), інша половина разом із незначною кількістю цитоплазми формує друге полярне тільце (перше полярне тільце утворюється у результаті 1-го поділу мейозу і також може проходити через 2-й поділ мейозу, поділяючись на 2 тільця). У результаті полярних тілець може бути 3 або 2. Полярні тільця знаходяться поруч із яйцеклітиною (після запліднення - зиготою) під прозорою (блискучою) оболонкою (після запліднення вона називається оболонка запліднення). Після запліднення у зиготі починається дроблення, у цей час полярні тільця знаходяться поруч під оболонкою запліднення. Потім відбувається хетчінг бластоцисти (її вихід із оболонки запліднення), а у полярних тільцях протягом кількох діб після запліднення відбуваються деструктивні зміни і вони зникають, як і оболонка запліднення після виходу бластоцисти.
Зміст:
00:44 Органи жіночої статевої системи
01:32 Яєчник
01:35 Загальний план будови яєчника
04:31 Фолікули
05:55 Малий та великий ріст фолікулів
07:34 Будова фолікула (спільні особливості усіх видів фолікулів)
10:02 Примордіальні фолікули
11:08 Первинні фолікули
13:35 Вторинні фолікули
16:25 Третинні (зрілі) фолікули
21:45 Овуляція
26:48 Жовте тіло
33:55 Білувате тіло
34:29 Оваріальний (яєчниковий) цикл
37:35 Атрезія фолікулів
43:13 Овогенез
44:55 Розмноження
45:12 Ріст
46:03 Дозрівання (мейоз)
Дві години на одну тему... Я плачу 🥲 Дякую за відео)
ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ , ВСІ СТУДЕНТИ ЗДМУ ГОТУЮТЬСЯ ПО ВАШИМ ЛЕКЦІЯМ )
+
Шкода, що лиш зараз з‘явилось таке відео. Значно легше сприймати матеріал❤️
Велике вам дякую, ваші відео - просто супер!
Дуже чудово Ви підібрали малюнки, легше зрозуміти!!!
Буду по вашим лекциям к экзамену готовиться, спасибо)
Я незнаю як вам віддячити за такі просто неймовірні лекції! Гістологія справді стала цікавішою і зрозумілішою через вас. Дуже дякую!!!
Дякуємо за відгук! Успіхів у навчанні!
Спасибо Вам огромное за все эти видео! Благодаря ним, гистология стала одним из любимых предметов!
Спасибо за отзыв! Успехов!
Дякую за Вашу працю!
Відео чудове ♥️
Прекрасный лектор, шикарные рисунки, спасибо за ваш труд)
Дякуємо за відгук! Успіхів!
дякую величезне
👍
Дякую
Добрий день, дякую за лекцію! Але у мене є питання: куди діваються полярні тільця після заплідення, а також ті хромосоми в яйцеклітині, що не були задіяні у створенні синкаріону?
Доброго дня!
У овоциті ІІ порядку завершується 2-й поділ мейозу, у той же час, коли у його цитоплазму проникає чоловіче ядро (чоловічий пронуклеус). Після завершення 2-го мейотичного поділу половина хромосом формує жіночий пронуклеус (який із чоловічим пронуклеусом сформують синкаріон), інша половина разом із незначною кількістю цитоплазми формує друге полярне тільце (перше полярне тільце утворюється у результаті 1-го поділу мейозу і також може проходити через 2-й поділ мейозу, поділяючись на 2 тільця). У результаті полярних тілець може бути 3 або 2.
Полярні тільця знаходяться поруч із яйцеклітиною (після запліднення - зиготою) під прозорою (блискучою) оболонкою (після запліднення вона називається оболонка запліднення). Після запліднення у зиготі починається дроблення, у цей час полярні тільця знаходяться поруч під оболонкою запліднення. Потім відбувається хетчінг бластоцисти (її вихід із оболонки запліднення), а у полярних тільцях протягом кількох діб після запліднення відбуваються деструктивні зміни і вони зникають, як і оболонка запліднення після виходу бластоцисти.
@@histology-kharkiv щиро вдячна за пояснення!🥰
Так швидко читаєте що вкрай неудобно!!!