ADETA BİR ZİPPO! EN İYİ TWS KULAKLIK OLABİLİR! (Klipsch T5)

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 19 ต.ค. 2024
  • Bu videoda ülkemize yeni giriş yapan ünlü ses firması Klipsch'in T5 modelini inceliyoruz.
    Kulaklığın fiyatı ve özellikleri►app.hps.im/d7c...
    abone olmak için►goo.gl/NDaiCx
    instagram► / ekinkollama
    işbirlikleri: ekinkollama@creatorstation.com
    #inceleme #teknoloji #tws #klipsch #kulaklık

ความคิดเห็น • 711

• @yigithan4585
    @yigithan4585 4 ปีที่แล้ว +392

%30 inceleme
    %70 zippo gibi

• @berkecanavci16
    @berkecanavci16 4 ปีที่แล้ว +346

-22dB ile -32dB fark az gibi görünebilir fakat dB'in logaritmik olduğunu ve aradaki farkın 10 kat olduğunu unutmamak gerek.

• @dangerous1420
      @dangerous1420 4 ปีที่แล้ว +2

Zaten kulaklık iddialı birşey sunmamış ki.

• @tarkkvanccankara9785
      @tarkkvanccankara9785 4 ปีที่แล้ว +11

IQ 2000

• @Baran714.
      @Baran714. 4 ปีที่แล้ว

Logaritmik ?

• @emreulutas9107
      @emreulutas9107 4 ปีที่แล้ว

@@Baran714. üstel yanı 10 üzeri 1 10 üzeri 2 gibi

• @Calvasflame
      @Calvasflame 4 ปีที่แล้ว +5

Komutan logar

• @clonejesus89
    @clonejesus89 4 ปีที่แล้ว +528

İngiltere de 175 Pound. Bizde 1.650 lira. diyeceklerim bu kadar.

• @волклюди
      @волклюди 4 ปีที่แล้ว +4

ingilterede euro?

• @enisayaydn5877
      @enisayaydn5877 4 ปีที่แล้ว +78

Das ist No1 ingiltere pound kullanıyor öğrende gel

• @clonejesus89
      @clonejesus89 4 ปีที่แล้ว +86

olum nedir bu laf sokma çabanız. el alışkanlığı euro yazdım. biri hemen damladı ingilterede euro? yazıyor. düzelttim. baska bi antende İngiltere euro yazana zıplıyor mfmdmfmdmd.

• @ferdidemir984
      @ferdidemir984 4 ปีที่แล้ว +5

175*8.75=1531 lira ne bekliyorsun

• @barscan7286
      @barscan7286 4 ปีที่แล้ว +70

Asgari ücret 1524 euro kulaklık 175 yaklaşık 8 tane alabiliyorsun bunu karşılaştırman gerekiyor. Bizim alım gücüyle ilgili yorum yapmıyorum bile.

• @burusvilis4624
    @burusvilis4624 4 ปีที่แล้ว +79

O kadar kulaklık tanıtıyorsun ürün deneyimini oradaki çalışanlarla tecrübe etmek yerine kulaklık ses test cihazında (iphonedo kullanıyor) bizlere rakamlarla sunsan daha iyi olabilir.

• @barsgonuler8103
    @barsgonuler8103 4 ปีที่แล้ว +70

Reis seni seviyoruz eyvallah da bak senaryo hep şu şekilde oluyor aaaa ekin reis kulaklık incelemiş ulan ne zamandır da düzgün bir şey arıyordum bi giriyorum fiyatlara 1.5k/ 1.6k daha f/p ürünler incelersen daha güzel de geri dönüşler alırsın.

• @barisdilber
      @barisdilber 4 ปีที่แล้ว

Xiaomi airdots tws bluetooth 5.0 kulaklık al kardeş mükemmel f/p

• @alikocaman907
      @alikocaman907 4 ปีที่แล้ว

@@barisdilber Güzel müzik için falan iyi kullanılır da 150 200 lira bandındaki tüm kulaklıklarda ses 1 saniye civarı geriden geliyor oyunlarda falan ses kasma olayı sıfır oluyor

• @barisdilber
      @barisdilber 4 ปีที่แล้ว

@@alikocaman907 oyun oynayan biri değilim o yüzden bi şey diyemiyorum. Videolarda falanda bi sıkıntı yaşamadım açıkçası. Netflix falan gayet iyi

• @alikocaman907
      @alikocaman907 4 ปีที่แล้ว

@@barisdilber hocam müzik için iyi odanın içinde duruyorsanız elinizde telefon taşıma hamallıgından kurtuluyorsunuz ya da spor falan yaparken yanaklarınızda kablolar sallanmıyor tek kötü yanı düşerse kırılabiliyor

• @suatakman4574
      @suatakman4574 4 ปีที่แล้ว +1

Blitzwolf kulaklıklari tavsiye ederim özellikle çift sürücülü olduğu için müzik sevenlere ses kalitesi ve bas olarak tavsiye ederim xiomiye 200 TL verceginize 200 daha koyup blitzwolf almanızı tavsiye ederim hiç arkanıza bakmazsiniz

• @berkbicen8259
    @berkbicen8259 4 ปีที่แล้ว +3

Reyiz seni eskiden beri takip ederim hiç bozmamışsın Allahına kurban.( 4 yıldan bu yana youtube kullanmıyodum)

• @kadirtanrverdioglu5923
    @kadirtanrverdioglu5923 4 ปีที่แล้ว +84

Ses kalitesinde Sennheiser TWS Momentum 2 mi daha iyi yoksa bumu cevaplarsan memnun olurum ikisi arasında kaldım.

• @umutylmaz7227
      @umutylmaz7227 4 ปีที่แล้ว +7

Moment true wireless 2

• @jeykx2672
      @jeykx2672 4 ปีที่แล้ว +29

En iyi ses markası şu anda sennheiser

•  4 ปีที่แล้ว +15

klipsch incelediğim en iyi kulaklık dedi

• @ahmetkocal1209
      @ahmetkocal1209 4 ปีที่แล้ว +5

Kesinlikle bu

• @yrodem5270
      @yrodem5270 4 ปีที่แล้ว

2.5 kat fiyat farkı var aralarında karşılastırmamak lazım

• @ibrahimkirec1922
    @ibrahimkirec1922 4 ปีที่แล้ว +38

Abi senheiser ile karşılaştırırsan hangisini tercih edersin?

• @BatuhanErkmen
      @BatuhanErkmen 4 ปีที่แล้ว +2

He ya bende merak ediyorum

• @BatuhanErkmen
      @BatuhanErkmen 4 ปีที่แล้ว +1

@ridvan topcu sende haklısın ama ikisi de idealı marka fiyatına göre hangisini tercih etmemiz gerektiğini söyler

• @nurettincengiz3355
      @nurettincengiz3355 4 ปีที่แล้ว

Bende merak ettim

• @rikyriky966
      @rikyriky966 4 ปีที่แล้ว +1

Aynı segmentteki ürünleriyle karşılaştırılabilir. Ama Senheiser ın profesyonel kullanım için ürettiği stüdyo kulaklıkları (monitör diye geçer) daha iyidir diye düşünüyorum.

• @talhasananelan7721
      @talhasananelan7721 4 ปีที่แล้ว

Senheiser

• @zekky9
    @zekky9 4 ปีที่แล้ว +43

@0:45 DAC Digital to Analog Converter anlattığın cihazın adı 👍🏼 headphone amplifier diye de geçiyor 😉

• @zekky9
      @zekky9 4 ปีที่แล้ว +2

Bu arada HİFİ için Shure ve Beyer Dynanics markalarını da öneririm.

• @AtlasKuzu
      @AtlasKuzu 4 ปีที่แล้ว +3

Kısaca anfi

• @samet4217
      @samet4217 4 ปีที่แล้ว

Merhaba reis. Müzik konusunda bilgili birine benziyosun. Bana bassları çok güçlü olan bir kulaklık önerir misin?

• @zekky9
      @zekky9 4 ปีที่แล้ว +2

Samet Irtak Beats by Dre’nin bütün kulaklıkları ihtiyacını görür. Ama önemli olan videoda da bahsedildiği gibi tizleri iyi veren kulaklık 👍🏼

• @zekky9
      @zekky9 4 ปีที่แล้ว

Atlas Kuzu sokak jargonu ile evet. Amplifikatör doğru terim.

• @sadeceozi3048
    @sadeceozi3048 4 ปีที่แล้ว +2

Vayy hafta da 2 video bea

• @aaveganmisin7886
    @aaveganmisin7886 4 ปีที่แล้ว +1

çoooooook güzeeeeellll aşık oldum resmen ya... daha 7. dakikadayım ama gece açken mukbang videosu izleryerek acı çekersin yaa öyle bir hisle izliyorum şu an :( neyse bu ay sonu xiaomi true wireless alcaktım taa'nın tavsiyesiyle :( hayaat beee

• @megas0xlr
      @megas0xlr 4 ปีที่แล้ว

En azından bisey alabiliyorsun

• @isminivermkistemyenbirizleyici
    @isminivermkistemyenbirizleyici 4 ปีที่แล้ว +3

sennheiser momentum true wireless 1/2 ile bunun karşılaştırma videosu gelir mi hocam (premium bi kulaklık almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım)
    Dip not; müzik bass ağırlıklı kulaklık arıyorum.

• @mustafabuyuktarakc3974
      @mustafabuyuktarakc3974 4 ปีที่แล้ว +1

Arif Yasin GÜNDOĞDU sennheiser kullanıcısıyım en iyi wireless kulaklıktır kendisi

@isminivermkistemyenbirizleyici 4 ปีที่แล้ว +1

@@mustafabuyuktarakc3974 1 mi 2 mi kullanıyorsunuz? Bazı karşılaştırmalarda 1 in ses kalitesi bass özelliği daha doygun ama pil konusundan zayıf diyorlardı

1 kullanıcısıyım. 2’nin ekstra özellikleri aktif gürültü önleme ve daha uzun pil ömrü. Ama ses kaliteleri aynı. Bu iki özellik için 300-400₺ fazla para vermek bana koymaz diyorsan ikiyi tercih edebilirsin.

@isminivermkistemyenbirizleyici 4 ปีที่แล้ว +1

@@mustafabuyuktarakc3974 teşekkür ederim dostum

Arif Yasin GÜNDOĞDU ne demek rica ederim

• @emrehanakbiyik2023
    @emrehanakbiyik2023 4 ปีที่แล้ว +1

Abi Philips'in bunun gibi yüksek çözünürlüklü ses ile uyumlu olduğu bi kulaklık var yorumlarda Full 5 yıldız almış fiyatına göre çok iyi olduğunu söylüyorlar henüz Türkiye'de incelemesi yok modeli Pro 6305 incelersen çok makbule geçer.

• @hknulu4566
    @hknulu4566 4 ปีที่แล้ว +1

Birçok kulaklık incelemenı izledıkten sonra en son bu videoda ikna olup izlemiş oldugum salı gunu bircoma siparişi verdım.Perşembe günü öğlen saatlerinde kulaklıklar elime ulaştı.Gün içinde kulakları kullandıktan sonra akşam şarj etmek için kutusuna koydum ve sağ kulaklık şarj almadı birdahada açılmadı .Cuma günüde firmayla konusup ürünü geri gönderdım.Umarım sorun en kısa sürede çözülür.Seviliyorsun iyi çalışmalar

• @rescuero3186
      @rescuero3186 4 ปีที่แล้ว

Memnuniyetiniz nasıl kulaklıkta airpods pro ile arasında kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim

• @hknulu4566
      @hknulu4566 4 ปีที่แล้ว

@@rescuero3186 ilk kez kulaklık aldım dolayısıyla dıger markalarla karsılastırma yapıcak bır deneyımım olmadı kaldı kı kulaklıgıda ertesı gün gerı yolladım sorun çözülür ve kullanırsam olumlu yada olumsuz görüşlerimi paylaşırım saygılar efendım

• @rescuero3186

hkn ulu tekrar teşekkürler cevabınız için.Bir hayli defolu ürün açıkcası benide korkutan tarafı oldu üründe amazon siparişi yapacağım için fakat 680tl gibi bir rakama denk geldiği için riski aldım bakalım benim geribildirimim nasıl olucak sizde bir an önce teslim alırsınız umarım.

• @hknulu4566
      @hknulu4566 4 ปีที่แล้ว

@@rescuero3186 firmayla görüştüm arıza durumlarında normal prosedur 20 işgünüymüş ama biz 5 günde sorunu çözmeye çalısıyoruz dedıler umarım dedıklerı gibi olur .sizede hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• @rescuero3186

hkn ulu Okuduğum yorumlara bakarsam sorun uygulama yükleyip güncelleme sonrası oluşuyormuş sizdede uygulama güncellemesi akabindemi oluştu acaba

• @hakanburun481
    @hakanburun481 4 ปีที่แล้ว +2

Adam öyle bir karekter yaratmişki bahsederken farklı birinden bahseder gibi bahsediyor..
    -TAA Bağladım diyor 👍🏻

• @omerf_bngl
    @omerf_bngl 4 ปีที่แล้ว +42

Abi mi band 5 i menülerini incelermisin youtube da kimse örn basınçölçer özelliğini kullanmu-ıyor yada kan oksijeni ölçeri

• @fratyaman5623
    @fratyaman5623 2 ปีที่แล้ว

Abi ben satın almayı düşünüyorumda apple kablosuz kulaklığımı yoksa bu mu hangisini önerirsin

• @leylaisk7400
    @leylaisk7400 4 ปีที่แล้ว

Haylou t19 mu Trueshift 2 mi sizce bir de ikisi de Aliexpresste var 20-30 gün gelmesini beklemek mi mantıklı yoksa Türkiye de satışa çıkmasını beklemek mi

• @yigit9774
    @yigit9774 4 ปีที่แล้ว +7

Reis Tidal ile dinlersen kulaklığın verdiği kaliteyi maksimum alırsın

• @mertdikbayr5169
    @mertdikbayr5169 4 ปีที่แล้ว +17

"JBL under armour flash rock tws ie" kulaklığını da inceler misiniz ?

• @murathankabak9460
      @murathankabak9460 4 ปีที่แล้ว

aynen türkiyede hiç incelemesi yok

• @atsymer
      @atsymer 3 ปีที่แล้ว

Reis aldin mi O kulakligi cook istiyorum onu AirPods Pro ile arasinda kaldım

• @selcukcoskun1540
    @selcukcoskun1540 4 ปีที่แล้ว

Bass ı seven birisi olarak soruyorum. Sennheiser momentum true wireless 2 mi klipsch mi bass olarak?

• @mahmutkarataas
    @mahmutkarataas 4 ปีที่แล้ว +12

11:47 kapak kapalıyken ışıkları görebiliyoruz.

•  4 ปีที่แล้ว +3

Şunu bi tur verin ne olur 😅👌

• @defkhanofficial
    @defkhanofficial 4 ปีที่แล้ว +26

çakması çıkarsa alırız artık

• @salimbarak3857
      @salimbarak3857 4 ปีที่แล้ว +1

Çakmalarda cok pahalı ben kulaklık kullanmayı bıraktım

• @kadircankum7987
      @kadircankum7987 4 ปีที่แล้ว

O işi TAA halleder 😂

• @defkhanofficial
      @defkhanofficial 3 ปีที่แล้ว

@Erdalın Oğlu haha kardeşim 😂👑

• @damarsadamar4995
    @damarsadamar4995 4 ปีที่แล้ว +60

1.649 TL :) 1.650 olsa nasıl alırdık

• @emirhan7691
      @emirhan7691 4 ปีที่แล้ว +3

Ferdi mi Müslüm mü Orhan mı

• @efeiyican7751
      @efeiyican7751 4 ปีที่แล้ว

@@emirhan7691 M5

• @damarsadamar4995
      @damarsadamar4995 4 ปีที่แล้ว

@@emirhan7691 sence? :)

• @emirhan7691
      @emirhan7691 4 ปีที่แล้ว +1

@@damarsadamar4995 ben Ferdiciyim

• @damarsadamar4995
      @damarsadamar4995 4 ปีที่แล้ว +1

@@emirhan7691 Yakışır

• @hasancanizgs8334
    @hasancanizgs8334 4 ปีที่แล้ว

5.59 ile 6.04 dakikalari arasinda kulaklik baglaninça haraketmi eti banami öyle geldi çekim hatasimi yoksa titreşim motorumu var sevgilerle kolay gelsib

• @hakancetin369
    @hakancetin369 4 ปีที่แล้ว

Diger kanalda cekseydin keske parcalamaya calismani gormek isterdim çok saglam duruyo

• @furkanaltuntas7028
    @furkanaltuntas7028 4 ปีที่แล้ว +60

ABİ MI BAND 5 İNCELERMISIN

• @canlav6427
    @canlav6427 3 ปีที่แล้ว

Klipsch T5 True Wireless mı, Jabra Elite 75t mi ? (Not: Klipsch’i 150 TL ucuza buldum)

• @kadirtanrverdioglu5923
    @kadirtanrverdioglu5923 4 ปีที่แล้ว +3

Helal olsun sana muhterem bizde şunu biri incelesin diye bekleyip duruyorduk 👍

• @murattiken470
    @murattiken470 4 ปีที่แล้ว +4

Abi urbanears plattan 2 yi dener misin kulak üstü bir kulaklık ve çok iddialı hem de gerçekten kaliteli 250 lira izleyicilere önerirsin hem

• @furkankalkan4805
    @furkankalkan4805 4 ปีที่แล้ว

Ses kalitesine bir şey diyemem ama ben ne duyduğumu biliyorum. Airpodstan daha iyi falan değil hatta açtığınız ses kaydında kötü bile diyebilirim sese. Son versiyona güncellenmiş bir airpods proyu tekrar deneyin.

• @nylehoca
    @nylehoca 4 ปีที่แล้ว +4

10:40 abi small u takınca görüntüsü biraz garip :D

• @haydarfurkanbiyiklioglu
    @haydarfurkanbiyiklioglu 4 ปีที่แล้ว +2

Ürünü buradaki incelemeni izledikten sonra satın aldım. Ses çok temizi , baslar ve tizler dengeli. Tek eleştirim ses seviyesi biraz daha fazla olabilirdi.

• @seslikitapalem
      @seslikitapalem 3 ปีที่แล้ว

Piyasada bundan daha yüksek sesli cihaz yok. App indirip ekolayzır ayarlarını yaparsan max ses artacaktır, ayar yapmadığın için düşük geliyordur.

@haydarfurkanbiyiklioglu 3 ปีที่แล้ว

@@seslikitapalem klipsch connect uygulamasını kulaklığı aldığım gün indirdim yolda yürürken yanında işlek bir yol varsa sesi sona getirmek bile araba sesleri ile müziğin sesinin karışmasına engel olmuyor. Ses konusunda yorumum hala aynı biraz daha fazla olmalı.

• @kemalhayat710
      @kemalhayat710 2 ปีที่แล้ว

​@@haydarfurkanbiyiklioglu Klipsch T5 True ii modeli amazonda 1785 tl şuan konuşma ve ses kalitesi gerçekten önemli sizce değer mi jabra 7 pro ile arasında kaldım da

@haydarfurkanbiyiklioglu 2 ปีที่แล้ว +1

@@kemalhayat710 konuşmayı dışarıda bir ortamda yapacaksanız kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ses kalitesi iyi fakat dışarıda bir ortamda dinleyecekseniz tavsiye etmiyorum. Ben bu kulaklığı kapalı bir ortamda müzik dinlemek için tavsiye ediyorum sadece.

• @sahin260
    @sahin260 4 ปีที่แล้ว +3

klipsch pasif hoparlörleri harikadır.

• @bonaparte9026
    @bonaparte9026 4 ปีที่แล้ว +6

Bang & Olufsen kulaklık incelemesi mi gelse artık 😀

• @salih8746
    @salih8746 4 ปีที่แล้ว +4

Ses kartı nımı diyorsun abi kulaklık çıkışına takılıyor ona rakılınca kulaklığı cızırtı fln 0 lanıyor mikrofonunun fln

• @kayhanek2532
    @kayhanek2532 4 ปีที่แล้ว

ilk tws deneyimim olucak bulunduğum ülkeye tl olarak 700tl gibi bir fiyata temin edebiliyorum sizce airpods proyumu tercih etmeliyim yoksa bu cihazımı şuanda 2. versiyonu çıkacağı için bi hayli indirimde amazonda ama dediğim gibi ilk olucak ve almışken iyi bir ürün almak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirm daha çok müzik dinlemek amaçlı kullanım sağlayacağım.Bu arada airpods pro'dan 600 lira civarı daha uygun olucak benim için almaya karar verirsem.Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

• @Ao5-
    @Ao5- 4 ปีที่แล้ว

Klipsch T5 , triple black True Wireless , Avusturya da 129 Euro be ekin , AirPods pro 230 Euro tam aralarında 100 Euro fark var ne diyeyim ki ?

• @alperenkahveci8577
    @alperenkahveci8577 4 ปีที่แล้ว +2

no body:
    ekin kollama : ZİPPO GİBİ

• @selcuksafak
    @selcuksafak 4 ปีที่แล้ว

ekin abi bu mu yoksa sennheiser mı

• @AlperanAkpnar
    @AlperanAkpnar 4 ปีที่แล้ว +4

Bir bilgi vereyim; Rock n' Roll Hall of Fame'in kurucusu Türk iş adamı Ahmet Ertegün'dür. Kendisi aynı zamanda dünyaca ünlü müzik yapım şirketi Atlantic Records'un da kurucusu ve sahibidir, Ray Charles gibi önemli insanları müzik sektörüne kazandırmıştır.

• @LegHanZOo
    @LegHanZOo 4 ปีที่แล้ว

Merhaba ekin abi hp envy x360 convertible 15.6 amd işlemcili radeon vega 8 li modelini inceleybilirmisin youtube baştan aşağı taradım inceleyen yok denecek kadar az hindistan youtuberlari çekmiş ondan da bi şey anlamadık alt yazı falan olmadığı için teşekürler

• @Hy-Story
    @Hy-Story 4 ปีที่แล้ว

Abi suan daha kutuyu aciyosun ama nolur su kulakliklarin mikrafonlarini ruzgarli veya gurultulu biyerde dener misiniz jbl aldim sesi mesi herseyi gayet yerindeydi sirf mikrafonunfan beni cok uzdu

• @darc4165
    @darc4165 4 ปีที่แล้ว

abi jabra'nın ürünlerini herkes beğeniyor bi 65t birde 75t olarak 2 tws kulaklık incelemesi yapar mısın piyasada çok tercih edilen modeller çünkü

• @empy7
      @empy7 4 ปีที่แล้ว

Kronik tıslama sorunu var. Dikkat et 1000 lira boşa gitmesin.

• @RenoSs1406
    @RenoSs1406 4 ปีที่แล้ว +1

Video çekimin den sonra Ekin Kollama: ABİ BLUR ATIN ABİ BLUR ATIN ABİ BLUR ATIN ABİ BLUR ATIN ABİ BLUR ATIN 12:41 :D

• @RenoSs1406
      @RenoSs1406 4 ปีที่แล้ว

@@muratbaklan632 12:41

• @bircanhikmet6191
    @bircanhikmet6191 4 ปีที่แล้ว

hangısı daha ıyı bu mu yoksa senayzer mı

• @e.p8203
    @e.p8203 4 ปีที่แล้ว +2

sennheiser ile karşılaştırabilirmisin, ben sennheiser almayı planlıyodum hangisini alacağımı bilmiyorum

• @merveserilmez24
    @merveserilmez24 3 ปีที่แล้ว

Bu kulaklik mi yoksa sennheiser momentum true wireless mi

• @elraenneditler
    @elraenneditler 4 ปีที่แล้ว

Reis video kapağını ilk gördüğümde harbiden Zippo sandım. Çok hoş bir tasarım fakat her zaman ki gibi tek sıkıntı fiyat :)

• @gokmenpr
    @gokmenpr 4 ปีที่แล้ว

abi çok güzel duruyor efsane hemen aliyorum

• @kemalhayat710

​ @Haydar Furkan Bıyıklıoğlu Klipsch T5 True ii modeli amazonda 1785 tl şuan konuşma ve ses kalitesi gerçekten önemli sizce değer mi jabra 7 pro ile arasında kaldım da

• @cihangiravvuran3615
    @cihangiravvuran3615 4 ปีที่แล้ว +3

Reis tiktok verileri çalıyormuş neden kaldırmadın uygulamayı ?

• @efeiyican7751
      @efeiyican7751 4 ปีที่แล้ว

Tiktokmu kullanıyonuz lan

• @catequil_627
    @catequil_627 4 ปีที่แล้ว +1

Nobody:
    Ekin kollama: zippo gibi

• @fivemadmini6536
      @fivemadmini6536 4 ปีที่แล้ว

Çalıntı yorum

• @catequil_627
      @catequil_627 4 ปีที่แล้ว

@@fivemadmini6536 yoo valla kendim düşündum yazdim

• @tolgakizilgul8903
    @tolgakizilgul8903 4 ปีที่แล้ว

Sennheiser tw2 ile kıyas götürür mü ?

• @emrehanakbiyik2023
    @emrehanakbiyik2023 4 ปีที่แล้ว

Abi videonun başında sorduğun şey DAC olabilir ya da kulaklık amfisidir.

• @mustafa5614
    @mustafa5614 4 ปีที่แล้ว

sennheiser mi bu mu . kıyaslamasını yapsan müthiş olur reis

• @ismailadasavas4628
      @ismailadasavas4628 3 ปีที่แล้ว +1

Fiyat olarak da markaların kendisini konumlandırması olarak da farkları var dostum hele momentum 2 bariz çok daha iyi bütün rakiplerinden

• @boraaker6153
    @boraaker6153 4 ปีที่แล้ว +1

Bende AirPods pro sony WC 1000xm3 ve klipsch t5 true wirless var favorim sony

• @eroldeniz6497
      @eroldeniz6497 4 ปีที่แล้ว

Herkeste bir sennheiser fanlığı başlamış bariz. En net cevabı sen verdin bence arkadaş.

• @keremkart5761
    @keremkart5761 4 ปีที่แล้ว +1

Bu kulaklığı taa ya bekliyoruz

• @forcemusic1657
    @forcemusic1657 4 ปีที่แล้ว

Ekin bey kz hifi kulaklıklarıda incelerseniz güzel olur fiyat sıkalası düşük harika bir kulaklık markası

• @FCVEYSELONA
    @FCVEYSELONA 4 ปีที่แล้ว

Kulağın hava almasını sağlıyor mu. Bende bi tane var rahatsız ediyor hava kanalını kapadığı için

• @zip8650
    @zip8650 4 ปีที่แล้ว +4

Sennheiser:hold ma beer

• @theeagle4070
    @theeagle4070 4 ปีที่แล้ว +3

İnternetteki çok amaçlı doğada kalma bıçaklarını incele

• @selman..
    @selman.. 4 ปีที่แล้ว +2

adamlar kulaklığı üretirken üretici değilde tüketici açısından bakmış

• @m.goktu.a
    @m.goktu.a 4 ปีที่แล้ว

Sorduğun şey ses kartı mı

• @hakankemalomeroglu
    @hakankemalomeroglu 4 ปีที่แล้ว

sipariş vermiştim , yorumları okuyunca hemen iptal ettirdim. teşekkürler arkadaşlar.

• @merttozum4073
    @merttozum4073 4 ปีที่แล้ว +2

S.A ekin abi

• @tolgatas6735
    @tolgatas6735 4 ปีที่แล้ว

Liberty 2 Pro denemeni tavsiye ederim kıyaslama için eminim gerçek kristal ses deneyimi yaşamış olursn :)) 11 mmlik ses sürücü çift driverlı kulakliktan bahsediyoruz.

• @Om4y21
    @Om4y21 4 ปีที่แล้ว +1

Adeti bozma ekin abi nie kirmiyon yaaaaaaaa amca kır şunları

• @rahmet_sandigi
    @rahmet_sandigi 3 ปีที่แล้ว

Sennheiser True wireless 2 Bluetooth bağlantısı problemi ve cızırtı çok yaşadım. Servis yenisi ile değiştirdi. Şimdi yenisi gelecek ama yine aynısı olur mu bilemiyorum. Iade edip Klipsch almayı düşünüyorum

• @burackbb
      @burackbb 3 ปีที่แล้ว

t5ii al t5i alma

• @KENZO4781
    @KENZO4781 3 ปีที่แล้ว

Çok güzel bir kulaklık kardeşim. Emeğine sağlık. Satın almasan bile gidip, satış yerinde denemekte fayda var. Sanırım bu kulaklıkta Sennheiser momentum wireless’a rakip olur. Gerçi senneheiser’da aktif gürültü engelleme özelliği var.

• @burackbb
      @burackbb 3 ปีที่แล้ว +1

pasif gürültü engellemesi çok iyi zaten

• @KENZO4781
      @KENZO4781 3 ปีที่แล้ว

@@burackbb Kulaklığı denemediğim için bir yorum yapamıyorum.

• @burackbb
      @burackbb 3 ปีที่แล้ว +1

@@KENZO4781 bende var işte ikisi de

• @KENZO4781
      @KENZO4781 3 ปีที่แล้ว

@@burackbb Doğrudur kardeşim. İyi günlerde kullan. Bende de kablolu ve kablosuz bluetooth kulakiçi ve kafa üstü kulaklık var. Ses frekansı olarak hem orta seviye hem de hi-fi ses kalitesinde olan modellerde var. Tek eksiğim yüksek çözünürlüklü hi-fi ses kalitesinde bir dap alacağım.

• @burackbb
      @burackbb 3 ปีที่แล้ว +1

@@KENZO4781 audeze mobius önerim, dacte de cambridge audio iyi

• @ahmedyusufakcay7432
    @ahmedyusufakcay7432 4 ปีที่แล้ว +2

Bu markanın kulaklık dışındaki sistemlerini bekliyoruz

• @serdarbilgili88
    @serdarbilgili88 4 ปีที่แล้ว

O aparat doc lg telefonlarina audio doc olarak sunuyor 32 bit olmasi icin ama artık kullanmıyor telefonların kendisi 32 bit doc ile geliyor

• @mehmeterenturk5334
    @mehmeterenturk5334 4 ปีที่แล้ว

Mi band 5 i ne zaman inceliyceksin abi

• @ersenramoglu2072
    @ersenramoglu2072 4 ปีที่แล้ว +1

İnceleme videosunu dün akşam izledim, bugün de Kanyo’na gidip ürünü aldım. Kendimi Airpods deneyiminden sonra çağ atlamış olarak görüyorum :) Tertemiz sesi dışında tasarım ve şarj süresi de gayet tatmin edici 👍🏼

• @kemalhayat710

Klipsch T5 True ii almayı düşünüyorum şuan amazonda 1785 tl konuşma ve ses kalitesi çok önemli nasıl sizce yoksa jabra 7 pro almayı düşünüyorum o da 2300 tl

• @ersenramoglu2072
      @ersenramoglu2072 2 ปีที่แล้ว +1

@@kemalhayat710 Ürün daha çok telefon görüşmesi yapmak için değil de müzik dinlemek için kullanılmalı; mikrofon kalitesi ortalamada fakat görüşme yaparken iphone’da kopmalar oluyor. Pil kapasitesine diyecek bişey yok; fazlasıyla tatmin edeci.

• @orhuntunali
      @orhuntunali ปีที่แล้ว

@@kemalhayat710 Şu an sizin yaşadığınız ikilemi yaşıyorum. Aldınız mı, memnun musunuz bir değerlendirme iyi olurdu

• @ismailcan4855
      @ismailcan4855 11 หลายเดือนก่อน

Peki ses yüksekliği nasıl, yüksek sesle dinlemeyi seviyorum. Tatmin edici mi

• @metecengiz4479
    @metecengiz4479 4 ปีที่แล้ว +1

Bi kulağında göreydik

• @kemal4061
    @kemal4061 4 ปีที่แล้ว

Sonywf1000xm3 vs senheiser tws 2 vs airpods pro vs bu hangisi daha iyi

• @osmankorcam4295
    @osmankorcam4295 4 ปีที่แล้ว

Samsung buds akg kulaklığıda bekliyoz abi 800 lira edermi merak ediyom

• @berkecakmak5218
    @berkecakmak5218 4 ปีที่แล้ว

Ses kartı genelde oyuncu bilgisiyarında olur o daha iyi ve güçlü ses kalitesi verir misel rezar kulaklık daha iyises verir o çıkışla

• @kaneki-jd6kz
    @kaneki-jd6kz 4 ปีที่แล้ว +1

Ekin kollamayı en gıcık eden şey nedir ? abi kıracağına bana verseydin

• @shigaritheclown2373
    @shigaritheclown2373 4 ปีที่แล้ว

reis bence kz sd 1 de inceleme yap.çok güzel bi ürün uygun fiyatlı olarak

• @biyolunuzualn1192
    @biyolunuzualn1192 4 ปีที่แล้ว +3

1.700 tl anca videosunu izlerim ekonomi böyleyken

• @adilazak4305
    @adilazak4305 4 ปีที่แล้ว

O kare sesi zenginleştiriyor dediğin ses kartı

• @bugrapadar998
    @bugrapadar998 4 ปีที่แล้ว

aklina gelmeyen şey galiba amfi reis

• @emrearslan9773
    @emrearslan9773 4 ปีที่แล้ว +1

Abi şu Aykut elmasın fln reklamını yaptığı deep playi inceler misin

• @osmanerkaraca9384
    @osmanerkaraca9384 4 ปีที่แล้ว +1

Abi kasa kulaklıkları 3 defa şarj ediyo diye 3e bölmüş olabilirler mi 😂

• @sedatafseoren9088
    @sedatafseoren9088 4 ปีที่แล้ว

Abi senin dava işi ne oldu ?

• @batuhansaglam7150
    @batuhansaglam7150 4 ปีที่แล้ว

O kutuyuda nerenize sokarsanız demişler galiba

• @ardasahinnn
    @ardasahinnn 4 ปีที่แล้ว +6

Mi band 5 incelermisin aynı düşünler likelasın ekin 🅰️🅱️görsün

• @EyupBeta
    @EyupBeta 4 ปีที่แล้ว +15

0:45 mixer

• @berkecanavci16
      @berkecanavci16 4 ปีที่แล้ว +4

Mixer değil, dijital usb bağlantı ise o cihaz DAC, analog bağlantı ise amfidir. Mixer bambaşka bir alet.

• @sahin260
    @sahin260 4 ปีที่แล้ว +2

kulaklık amfisi yada dac

• @Yookaii
    @Yookaii 4 ปีที่แล้ว +2

Kıraydı iyidi, içim rahat etmedi şimdi :S

• @zip8650
    @zip8650 4 ปีที่แล้ว +7

Hocam kaç para aldınız acaba size güvenip bunu alacak insanların ne zamandır alın teriyle biriktirdiği paraya hiç mi üzülmüyorsunuz kendi cebinize girecek 3 5 kuruş için insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen

• @olatapus3488
      @olatapus3488 4 ปีที่แล้ว

kulaklık bahsedildiği kadar iyi değilmi yani almayı düşünüyor dum??

• @lp-ib7cq
      @lp-ib7cq 4 ปีที่แล้ว

@@olatapus3488 iyi kanka

• @zip8650
      @zip8650 4 ปีที่แล้ว

@@olatapus3488 bu fiyata çok daha iyi kulaklıklar bulabilirsiniz kulaklık 1k civarı olsa kesinlikle alınabilirdi ama 1600 civarı yani

• @alkingokcen06
    @alkingokcen06 4 ปีที่แล้ว +2

Kulaklık amfisinden bahsediyorsun galiba abi :)

• @tarikbaran7515
    @tarikbaran7515 4 ปีที่แล้ว +3

Abi kırmak istemedigin icin mi taa da cekmedin

• @ferdidemir984
      @ferdidemir984 4 ปีที่แล้ว

Airpods pro yu kırdı

• @0r0xR
      @0r0xR 4 ปีที่แล้ว +1

Her marka ürünün kırılmasına izin vermeyebilir

• @AtanurDuman14
      @AtanurDuman14 4 ปีที่แล้ว

Yavuzcan Yavuz kırdığı ürünleri kendi parasıyla alıyo inceleme için gelmiyo

• @0r0xR
      @0r0xR 4 ปีที่แล้ว

@@AtanurDuman14 kendi alsa bile firma imajı için napıyon sen diyerek telif atabilir kendi paranla alsan bile kurtarmayabilir

• @rysa3685
    @rysa3685 4 ปีที่แล้ว +5

Kararsızdım airpods, klipsch, jabra ve sennheiser arasında. Bu videoyu izleyince gidip aldım geçen hafta. Allah senden razı olsun, harbiden baya iyi , baya baya iyi kulaklık

• @erf92
      @erf92 3 ปีที่แล้ว

Keske soundcore air 2 pro alsaydın

• @erf92
      @erf92 3 ปีที่แล้ว +1

Klipsch jabra gibi markaların eşdeğeri gerçi hayırlı olsun

• @rysa3685
      @rysa3685 3 ปีที่แล้ว

@@erf92 evet o da güzelmiş ama olsun çok beğendim bunu, bir de tam bilmememle beraber; klipsch daha köklü bi marka gibi geldi

• @kemalhayat710

​ @Haydar Furkan Bıyıklıoğlu Klipsch T5 True ii modeli amazonda 1785 tl şuan konuşma ve ses kalitesi gerçekten önemli sizce değer mi jabra 7 pro ile arasında kaldım da

• @affectignorance4120
      @affectignorance4120 ปีที่แล้ว

kulakligin durumu nasil? metal dinliyor musun?

• @Kenveylav
    @Kenveylav 4 ปีที่แล้ว +1

Fiyatı hepsiburada %22 indirimli 1650 tl

• @drozi9258
    @drozi9258 4 ปีที่แล้ว

Amazonda 80 dolar. Türkiye'de 1650 lira. Türkiye'ye gönderimi de kapatmışlar oradan almayalım diye. Türkiye pazarına giren herkes milleti yolmak için giriyor. İsteyen aracı koyup alsın. Aracılar böyle ufak ürünlere 20 dolar istiyor genelde. 20 dolar da vergi gelse 120 dolar = 820 lira. Vergisiz geçerse 710 lira. Her türlü yarı fiyatından az.

• @alican2418
      @alican2418 4 ปีที่แล้ว

Almak istersen teknoseyir son Videoların a bak. İndirim kuponu var 10 dolar bir aracı firması için. Toplam vergi mergi 100e gelir ama amazonda yorumları okudum. Beğenmeyenler de çok.

• @whitenight8287
    @whitenight8287 4 ปีที่แล้ว

Airpods pro dan bassları iyi midir ?

• @forcemusic1657
    @forcemusic1657 4 ปีที่แล้ว

Hifi kulaklıklığı hifi müzikle deneseniz daha iyi olurdu örnek olarak tidal

• @everythingbutnothing4580
    @everythingbutnothing4580 4 ปีที่แล้ว

Philips taut102bk inceler misin almayı düşünüyorum