Немає сенсу неділю тестувати. Можна за 10хв. розібрати, подивитися, на яку напругу електроліти, та які ШІМ по даташиту стоять по входу живлення, та елементарно проаналізувати. Мені від акумуляторних експериментаторів вже з десяток телевізорів на ремонт дісталося. Заживили або від працюючого авто і ШІМ від 14.5В пробило, або переполюсовка. Частина відновленню не підлягають, бо процессор того. Так що рекомендую застосовувати елементарний dc-dc в ролі понижайки та стабілізації вихідної напруги, а ще застосовувати послідовно діод Шоткі від переполюсовки.
Да его ролторы может и не погорели , у кого-то сгорит . Лучше уже взять 2 акб по 4 вольта запаралелить и запустить от 8 вольт или купить старый пятивольтовый и от 6 вольт запускать .
@@Кейн-и7р я просто перепаяв кабель з ЮСБ міні на штекер для роутера, і від павербанка на 5V живлю. Ємкість 20k mAh, вистачає на добу, навіть трохи більше.
Люди, будь ласка, не робіть того в чому невпевнені. А якщо робите, будьте готові до наслідків. Зазвичай так, буде працювати. Але є багато нюансів. В багатьох (але зовсім не в усіх ) моделях стабілізатор стоїть в самому роутері. Це дозволяє йому працювати у широкому діапазоні напруги. В дешевих моделях стабілізатор може бути звичайним лінійним та всю зайву напругу буде перетворювати на тепло. Мені попадалися в яких стабілізатор зовсім не мав охолодження. Наприклад при споживанні роутером току 0,5А на 9В. Підключивши 12 ви додаете ще 1,5 вата на нагрів. 14.4В це майже 3 вати. Також важливо враховувати напругу на яку розрахований вхідний конденсатор та мікросхема стабілізатор. Зазвичай він на 16В але....... Отже я б не радив бездумно під'єднувати живлення з значним перевищенням. А якщо вже беретесь (зараз може не бути іншого виходу ) візьміть викрутку, обережно відкрийте корпус та подивіться маркування деталей біля роз'єму живлення . Чи хочаб проконтролюйте відсутність перегріву. Хоча набагато ліпше все таки використовувати DC-DC перетворювачі . І роутер не спалите і енергію аккумулятора збережете а не на обігрів пустите. Також є нюанси з аккумуляторами, деякі неможна розряджати в 0. Я зробив собі такий безперебійник з старого аккумулятору від ДБЖ , пари діодів, модуля заряду та модуля DC-DC підвищувача (мій роутер живиться від 19В ).
@@volodumurkalunyak4651 Не пам'ятаю назву того шедевру китайпрому, це буро років 15-17 тому. Там був трансформаторній БЖ та лінійний стабілізатор. В якості радіатора була плата до якої він був припаяний. Добре це запам'ятав .....
@@-m-n-s- wifi до "54Мбіт/с" (802.11b/g)??? 15-17 років тому краще не було. Йому місце на звалищі а не у домі. Лінійний стабілізатор, трансформаторний БЖ і удари рашистів по енергосистемі однозначно виписують викинути такий хлам. Рік хоча-б 2008-2010, найпростіший імпульсник став дешевшим десь тоді і тримати щось давніше немає чого тим більше без 802.11n (72 або 150 маркетингової wifi швидкості)
@@volodumurkalunyak4651 Згоден, але я техпідтримка і мені в цьому році доводиться пояснювати чому ми більш не підгримуємо Windows XP та процесори целерон. Рокі два тому звернулися з проблемою на першій версії нашого софта, а це Windows NT ... Тому мене майже ніякий раритет не здивує.
А можно не рисковать, а просто открыть роутер и возле гнезда питания найти ближайший стабилизатор напряжения и загуглить его datasheet и там будет написано максимальное напряжение для этого стабилизатора. Отличный эксперимент. Лайк.
Ну да. Заодно посмотреть, не является ли стабилизатор линейным, потому что в этом случае этот фокус не работает. И обязательно убедиться в том, что на входе не стоит супрессор. В общем, любая домохозяйка справится с этими несложными расчётами, даже если стабилизатор окажется линейным)
Видимо похожие идеи пришли в голову многим,две недели назад))). Каждый реализовал по своему, в зависимости от потребностей и смикалки. А время покажет кто сделал лучше)) Удачи))
Все залежить від встановленних фільтруючих конденсаторів. Простіше кажучи, відкрутив 4 болтика, прочитав назву встановленної мікросхеми та подивився її робочі вольтажі. По суті роутери можуть працювати від 4 до 24 вольт. Можливо доведеться перепаяти вхідний конденсатор. Але я запускав на пряму від послідовно підключенних літєвих батарейок, а там від 8 до 6 в. І все працювало.
@@yuriichervonyi4991 не завжди. Маю два ТП лінки, як на відео (обидва 841). Тільки один на 9В, другий на 12В. Той що на 9В від повербанка на 5В запускається і працює, то й що на 12В (він новіший років на 5) - той постійно перезавантажується - не вистачає напруги. Каждий из них от 12 и 9 вольтових блоков работают. Тому, чи будуть працювати від 5 В з'ясується лише після перевірки. Якщо не запрацює - підвищуючий кабель або плата Вам у допомогу
Вскройте роутеры, росмотрите какой стабилизатор напряжения стоит по входу. Поищите на него даташит, узнаете на какое максимальное напряжение он расчитан (соответственно Uмах которое можно подавать на роутер) и ничего никогда не сгорит. А если пойти глубже, то можно поискать схему этого роутера в интернете. По схеме посмотреть что запитывает первый стабилизатор. По опыту скажу, в типовой схеме используются наряжения порядка 3.3в, 1.8в иногда 4.7в. Соответственно запитыаать такой роутер можно напряжениями от 6в (4.7+2=6) до 24 (минимальный входящий максимум напряжения питания первого стабилизатора, современные оасчитаны до 36в).
Доброго вечора! Таке питання, в мене є можливість за допомогою декількох аккумів підняти напругу до 220В постійного струму.(кожен аккум +-42.5V). Якщо подати це на подовжувач і підключити роутер і термінал через їх оригінальні блоки живлення, які проблеми можуть бути з цим в подальшому?
@@ИльяЛуков-у4р як мінімум нічо не запрацює, як максимум згорить блок живлення, у вас від акумів буде постійний струм, а імпульсний блок живлення працює від змінного струму, ви то ніяк не зробите окрім інвертора
@@ИльяЛуков-у4р перепрошую, помилився, імпульсний таки може нормально працювати від постійного струму, так само як і нагрівальні пристрої (чайники, обігрівачі і тд), світлодіодні лампочки з простим драйвером теж працюють, не буде працювати тільки та техніка, де в основі є понижуючі трансформатори, і асинхронні, щіточні та інші електродвигуни, там де основна робота робиться змінним струмом
@@ИльяЛуков-у4р на входах стоит диодная сборка. Тоб блокам без разницы что за тип Струма. От напряжение важное на 110 точно заведется возможно ниже. Но обычные выключатели постоянки не любят горят контакти.
Спасибо! Сделал зарядку с прикуривателя, вся хата в лед лентах Хорошо, что я строитель и есть акумы. Вам ещё раз спасибо и продолжение роликов по энергообеспечению.
Прикол! Помню ещё пару лет назад покупал блок питания на 9 вольт и это отложилось в голове и даже не думал подключать от 12. А тут подхожу переворачиваю роутер смотрю 12 вольт. Спасибо что смотивировали посмотреть, сейчас роутер от акума работает.
@@SamodelLife Нет разницы какой это 12В АКБ - от шуруповерта, 45-ка от малолитражки, или с грузовика на 240Ач. И да, много есть роутеров 9-вольтовых, которые будут напрямую работать. ТП-Линк, как в этом видео, TL-WR840N у меня - тоже работает две недели без перерывов. Но думаю нельзя все подряд так подключать - не все производители предусмотрели такой "перебор" :)
В роутере стоит dc-dc преобразователь понижающий , запас есть, по хорошему можно разобрать и оценить что он может, тк я делал систему с автоподзарядкой Акума 12 в то на роутер и медик поставил dc-dc и выставил 12в , у роутера конечно 12в должен быть запас до 16в .. но лучше не рисковать
звичайно роутер може працювати, але ж все ж таки краще дивитись даташит на мікросхему перетворювача яка стоїть поряд з роз'ємом живлення роутера (навіть може з'ясуватись що роутер може живитись не тільки від 12В) тому що в більшості випадків напруга знижується з 9 чи 12В до 5 чи 3.3В. Ну і по друге ця система буде працювати якщо у Вас не буде "падати" магістральний комутатор провайдера - в іншому випадку це все не буде мати ніякого сенсу (як у моєму випадку). Дякую за відео!
В мене точно такий роутер TP Link, тільки 12в, поставив блок безперебійного живлення звичайний 12в (АС-DC), але довелось вольтаж виставити більший (є крутілка) бо напруга на вихід і на АКБ йде однакова і щоб не"вбити" акум виставив 13,6 в і роутер навіть не гріється і здається що відстань прийому стала більшою. 🤗
Роутер такий як у відео точно не здохне, на перегрів навіть не надійся. Там по входу стоїть MOC34063 по схемі понижаючого DC-DC і в межах 6-16В працюватиме однаково. Максимум для роутера все таки 16В а не 40 (максимум на який розрахована мікросхема MOC34063) бо електролітичні конденсатори по входу живлення якраз на 16В.
@@armand-jeanduplessis9777 а зачем силу тока регулировать? Больше ток можно и всегда всем советую покупать блоки питания с большим током чем был предыдущий(сгоревший) для запаса и чтобы блок питания не работал на предельном токе А устройство возмет тока столько, сколько ему надо!!! Это закон физики!! Ток важен только для светодиодов!!!
Якщо використовувати свинцеві акуми, автомобільні чи інших типів, при їх зарядці, або одразу після заряджання, напруга може бути 14.4В , а в певних випадках ще більше. Повністю заряджений свинцевий акум має напругу 12,75 В.
у мене ups "bbgp 123" живить роутер та оптичний термінал... до них приходить 13.8 в нормальному режимі, а коли переходить на АКБ то падає до 12.6 і плавно до 10.1 по мірі розряджання... .. така зв'язка працює 1.5 роки.
нормально работают те у которых понижающий есть . и желательно даташиты показать на понижайку.потому что у некоторых нереальных жор от неправильного вольтажа .большинство рассчитано на 12-24 вольта
@@livewithseatibiza6l245 То мабуть в ньому є система стабілізації. Якісь резистори з'їдають зайву напругу... То є добре, але було б краще, дати йому те чим він має живитися по задумці виробника.🙂
@@Galik_Production Aле вимiрювати напругу потрiбно пiд навантаженням, i в кiнцi дiодноi зборки мiж плюсом i мiнусом обовязково увiмкнути резистор, це для того щоб на дioдах не подвоювалась напруга, таке iнодi трапляеться. Добрi результати видае резистор на 1 кОм. Потужнicть 0,25 Ватт.
Там в середині стоїсть стабілізатор (типу TL7805), він терпить до 16, або навіть до 30 вольт, а зайву напругу перетворює в тепло. Якщо звичайни слабенький роутер - нічого йому не буде. Якщо роутер потужний - там зазвичай живлення вже 12 вольт.
А от я все таки заморочився. Будучи давнім користувачем Алі-експрес, маю скромний арсенал різних копійчаних модулів, що використовував у всіляких саморобках. Ну і тут звичайно вони теж стали у нагоді. Зробив прості ДБЖ для роутерів і виявилось, шо роутер з живленням 12В чудово працює і від 9В.
Це той випадок, коли треба дивитися у мануал роутера. Мій роутер працює від рілного бж на 18В. Подивився мануал, там пишуть що може працювати в діапазоні 12-30В
В мене в будинку аж вісім провайдерів, і лише один мав резервне живлення, звісно не той, до якого я підключений. Доволі швидко зібралась користувачі та за власний кошт встановили ДБЖ, і тепер таких провайдерів вже два. Думаю інші провайдери або почнуть ворушитися, або втратять клієнтів.
@@МаксКартер-ж8н А шо по-вашому тепер реальність? Сидіти в темряві без зв'язку і бачити тільки як ворони нишпорять по смітниках? Зараз реальність - це миттєвий доступ до інформації. Так, її багато і вона різна, але українці швидко адаптуються.
Більше того, в мене з березня місяця роутер працює від 12в автомобільного АКБ, який постійно заряджається від сонця або від мережі. Тобто напруга на роутері більшу частину часу 13 - 14.5 вольт, і все чудово працює. Роутер TP link wr 840n на 9в. Не можу відповідати за усі роутери світу, але цей TP link може працювати при напрузі від 4.2 до 16в (міг би до 18 це дозволяє перетворювач у самому роутері, але на вході стоїть конденсатор лише на 16в). Також можна заживити від 5в usb на пряму без перетворювачів.
Мені здалося що ця інформація вже буде зайвою. Але все ж таки, там стоїть не просто кренка, там імпульсний перетворювач з виходом на 3.3в. Побудований на мікросхемі FR8204 (з маркуванням fc2rjt). Перетворювач з низьким падінням напруги 0.8в, тобто 3.3в + 0.8в падіння - це мінімальна напруга живлення.
@@alexey_slusar ні, не зайвою. тепер ми знаємо, що принаймні деякі роутери мають всередині імпульсний перетворювач, а не лінійний. я от, наприклад, свій keenetic giga не зміг розібрати (не знаю, чи треба для цього порушувати гарантійну пломбу, мабуть що так), то й не знаю, що там всередині. але можна визначити непрямим способом, змінюючи напругу на вході і дивлячись на споживану потужність: коли там лінійний перетворювач, то вона буде падати по мірі зменшення напруги, а коли імпульсний, то буде майже постійною.
@@s_s-g4d В моєму парку 5 роутерів, це оцей tp link ще один старіший, один якийсь Huawei, та два mikrotik. В усіх цих роутерах на вході імпульсний перетворювач. Виділяється тільки mikrotik hap lite, в якого живлення через micro usb, там 5 вольт може використовуватися для деяких речей на пряму.
А подскажите на сколько у вас блок питания на момент видео 3:50 где вы ставите зарядку аккумулятора! У меня подобные аккумулятороры и в них тоже есть такой выход! Я просто заряжаю стандартной зарядным прибором который был в комплекте! Просто интересно на сколько должно быть зарядное устройство? И у меня аккумулятороры на 14v! Да и себя тоже так сделал как у вас! Только у меня роутер и обонецкий терминал на 12в идут! Ставлю два аккумулятора и норм работает!
@@Galik_Production Что-то я протупил)) могу же посмотреть сколько у меня на стандартном заряднеке показывает! И уже от неко плесать на сколько искать такой блок питания)!
В більшості роутерів стоїть стабілізатор МС34063 який працює до 40вольт. Тому їм страшна понижена напруга, адже якщо подати 5 вольт то на роутер вже буде лише 4-4.5. одразу це роутер не спалить, але життя вкоротить. А з gpon там гірше, вони часто при 11.5 вже не працюють
@@igorraevskiy6663спробуйте по назві 294,98 грн. 30%OFF | UPS 5V9V12V Security Standby Power Supply Uninterrupted Backup Step-down Power Supply Battery for Camera Router with Clamp Line
Возникает закономерный вопрос, можно ли питать рлутер 12в от 9в? У меня роутер Xiaomi 4A Gigabit там работает от преобразователя, что в режиме 9.2в, что в режиме 12в, не будет ли проблем от этого?
Почти во всех роутерах стабилизатор на 5 вольт сразу на входе. И роутер вполне себе будет работать при 6-18 вольт. Но лимиты конечно нужно смотреть по даташиту.
У нас роутер вже не тиждень тестується, а чотири роки)). Також netis пише: 9 вольт, а блок живлення використовуємо на 12 і все ОК. Підключайте сміло-перевірено часом!
@@GRA7-7-7 В коментах вже хтось писав: "Як може не підійти 12 вольовий б/ж коли він продається разом з 9 вольтовим роутером як його рідний?" Поки не почали вимикати світло ми навіть не звертали увагу на цю розбіжність, але час використання у чотири роки, включаючи літню спеку, це не тест у чотири дні взимку і ми його ніколи не вимикали і не вимикаємо. Чому у вас згоріли світлодіоди-хто зна. У нас роутер netis і все ОК.
Спасибо, я подал 10 вольт все работает. А самое интересное вайфай начал раздавать 53 мб /с , а если по блоку питания родному 9 вольт то выдавало максимум 35 мб /с
Також для тих хто сильно переживає є триногі мікросхеми L7805 L7809 L7812, перша дає на виході 5В, друга - 9В, третя - 12В. Підключення максимально просте, на вхід можна дати 35В. Перша ніжка мікросхеми вхід, друга мінус до 35В, третя вихід стабілізованої напруги 5, 9, 12 в залежності від маркування.
@@maximgaluza да я згоден, вхід мінус вихід. Так я спалив одну. Знаєте чому стало так, що мінус вхід вихід? Я перейшов на SMD стабілізатори, мозок вирішив викинути корпус ТО220
Розумніше розібрати конкретний роутер, відстежити шлях від конектора живлення до мікросхеми dc-dc, що знижує напругу. Прочитати її маркування та знайти datasheet в інтернеті. А із документації ви вже зрозумієте граничну напругу, на яку вона розрахована. Може статися так, що в різних ревізіях однієї і тієї моделі роутера стоять різні чіпи. Один витримає, а інший - ні. До того ж, акумулятор 12v насправді видає до 13,4v. Але хазяїн пристрою може тицяти все, що завгодно. Головне спочатку приготувати гроші на новий. )
@@Galik_Production видно що працює, якщо я ролик надибав через рік. Але я мав наувазі що при навантаженні напруга на акумах просідає, тобто ризик перегоріти менший.
В роутере стоит преобразователь DC-DC. нужно смотреть даташит или разбирать и смотреть плату, какой диапазон напряжений можно подключить. А не тыкать вот так наугад. Тот же микротик на вход 9-28В, базовый БП 24В. Я запитал его от аккумулятора электроинструмента ryobi 18V 9Ah, так как у меня таких есть количество. Сделал дырку в зарядке и туда поставил разъем XT female XT60E-F. И потом кабель сделал, штекер 5.5мм в роутер с одной стороны и XT60 male c другой. По сути из зарядки получился бесперебойник для роутера, я бы скинул фотку, но ссылки удаляются)
У мене такий же самий роутер "нетіс" і коли до нього підключенно більше п'яти пристроїв, він почиинає нестабільно роздавати інтернет. Вирішував я цю проблему тим, що додав алюмінієвого радіатора на самий гарячий чіп.
У мене від шурика, 16,3в5Амп , АКБ ,сам збирав колись з 26650, працює,через понижуючий пристрій,на 12в,відразу на два пристрої розводю,на роутер та оптоволокно,вистачає на 7 з половиною годин
К стати,вся эта канитель с вайфаем,только для частного сектора,где стоит индивидуальный свитч(раздающий разветвитель) и вы можете его сами запитать.А в многоэтажках как правило их несколько,обычно на подъезд по 1.И стоит он где-то в подвале или на крыше).То есть если света нет то и свитч не работает и на весь дом или подъезд интернета нет и не будет).Можно конечно найти и подключить,если конечно разберётесь что куда идёт и кому) Они могут и кучей стоять штук 6 например и жмут проводов.Какой из них ваш...?)
Я зараз в маленькому містечку, районний центр, багатоповерхівки, також провадер ніяк назустріч йти не хтів. Я готовий був обладнання купувати, але в Україні такого нема, а чекати довго. Інженер від провайдера жодної альтернативи того, що написав мені, не хоче. На щастя знайшов іншого провайдера, який проводить оптику, а далі я можу у квартирі від роутера обладнання заживити.
@@maxim-glushko У меня в принципе пока мобильный интернет отлично справляется,не пропадает.Но думаю если уже пропадет мобильный из за долгих отключений,то сервера все тоже ляжут.Не вижу панацеи в вайфай,разве что если пакет не безлимитный.У меня 30гб на мес.,мне хватает,если ничего не качать и безлим на соц сети.Ну и от мобилы можно раздачу сделать если в ноут надо или подключить как модем.(это сугубо моё...Может кому то нужен именно вайфай)_))
@@maxim-glushko Максим,не совсем понятно что такое "Підвищувач з 5v usb"?).Якщо мова iшла про 12v,то навпаки,треба понизити напругу на роутер).Но як вже було сказано,вiн працюе i вiд 12V(бiльшисть). Сори на клавиатуре нет укр.языка по этому приходится коверкать)
Можливо комусь буде корисна інфа: В мене роутер TP-Link молодша модель на 5в-0.6А підключений напряму до звичайного Xiaomi 10000 павербанку, а оптичний медіаконвертер підключений до акумулятра Metabo 10.8в (повністю заряджений видає десь 12.5 вольт) .2Аh. Загалом пропрацювало 7+ годин, Metabo просів з 12.25 вольт до 10.7 вольт і хоча медіаконвертер працював PON сигнал зник. Павербанк який живив роутер TP-Link досі показує повний заряд (після 7+ годин). Досвід показує, що така система працює при віялових\планових відключеннях, коли в місті був повний блекаут 12+ годин, сигнал від провайдера пропаде значно раніше.
Старался использовать аккумулятор с напряжением 11.98 вольт. Все было ок. Но мастер местный говорил, что часто "паял отгоревшие чипы" от неправильных блоков... Сейчас использую бесперебойник - не надо таскать разъемы туда сюда и автомобильного аккума хватит на несколько.... Недель... Понижающие платы могут брать на себя огромное (в сравнении с потреблением роутера) потребление (вплоть до 4А). Удачи и оставайтесь на связи. Слава Старлинку
Вы при наличии большого АКБ питаете роутер через бесперебойник и еще умничаете о том, что понижающие платы на себя берут? То, что Ваш бесперебойник на себя берет - хватило бы еще на параллельное подключение пары роутеров.
Все рекомендуют смотреть параметры входного стабилизатора. Но они и без даташита понятны. Не бывает стабилизаторов с ограничением в 9-12 вольт, что кренки, что импульсные, все равно наверняка 24 верхнее. По-моему единственно опасные детали - электролиты. Но даже и они вряд ли на 10 вольт, наверняка выше. Вот пощупать стабилизатор, греется или нет будет полезно. Но для этого нужно не просто крышку открыть, но и понимать, что щупать. Хотя... можно все подряд. Если горячего не найдешь, ну и работай на здоровье с 12 вольтами. Аналогичная картинка с Ардуино. Его рекомендуют питать 9 вольтами. Но он выдерживает до 12 (это законное напряжение). Только если питать от 9, то к его стабилизатору можно какую-нибудь периферийную мелолчевку подключать, а при питании от 12 ничего дополнительного подключать не стоит. Я подключал дисплей (с подсветкой), если подаешь 12 вольт, минут через десять стабилизатор уходит в защиту, перегревается. Думаю с роутером то же самое, если в защиту не ушел - будет работать. Утверждать на 100% не могу, но вряд ли он сгорит. Если ему много, сработает защита.
Господа на входе в 9 в роутер стоит преобразователь напряжения с вилкой от 8 до 36 вольт по паспорту сей микросхемы, так что включайте смело, а вот в 5 вольтовых рутерах подключение к 12в закончится выгоранием преобразователя.
Все до банального просто. Без ніяких складних схем, берете декілька діодів, зєднуєте послідовно і падіння в 1,5-2в вам забезпечено. Просто і без ризику.
@@АндрейАзар-с8к ну не скажи. Если єконом конча китай роутер, то там какието радиодетали могут быть слабые. Транзистор всего на 12В допустим - хотя должен идти всегда с запасом и т.д. Одним словом в 10% случаев полюбас у когото сдохнет
Был подключен по ошибке tplink archer c5 адаптером 12 вольт, хотя расчитан на 9, так вот он работал но когда стабилизатор перегревался то отваливался и тормозил пока не поставили родной бп. Соглашусь с мнением касательно разборки роутера и маркировки стабилизатора на предмет "что он может" + дешман емкостя 16v при 9v ощущают себя нормально, а вот при 12+ вольт со временем потолстеют.
Возможно это и от роутера зависит, сгорит он или нет. Если, например на тюнер продать чуть больше напряжение блока питания, то он сгорит. Потому что там даже стабилитрона нет и прочей защиты)
в мене 5в роутер, норм йому від 12в, місяць вже точно працює) Мені здається що на них вказано мінімальний струм, типу не нижче 9в в данному випадку, а там максимум що може видати такий роз'єм, думаю йому і від 48в буде норм)
Уже второй год работает один на 12 вольт другой на 9 вольт, оба включены в 12 вольт полет нормальный , проблем нет😊. Разница между 9 и 12 не фатальная , запас по вольтажу всегда существет
У більшості випадків все буде нормально. Але для декого це може бути шкідливою порадою. Насправді треба дивитися як побудовані вхідні ланцюги у роутера. У 95% роутерів там загалом на вході стоїть звичайний лінійний стабілізатор, що зменьшує напругу до 5В і цим живить всі елементи роутера. Останні 5% можуть мати у своєму складі деякі елементи які потребують 9В або навіть 12В для живлення і можуть бути чутливими до підвищєння напруги.
@@Pustelnyk менше не більше, зазвичай в гіршому випадку від меншої напруги воно просто не стартує. але за всі девайси на світі ніхто гарантії не дасть.
У мене варіант у приватному будинку (оптика до будинку). Отже, медіаконвертер на 12 вольт і роутер на 5 вольт. Я особисто заживлюю це все від акумулятора деволт 18 вольт із адаптером, де є вихід 12 вольт і 2 виходи юсб 5 вольт. Також медік може працювати від акумулятора 12 вольт, а роутер - від повербанка 5вольт. У мене до цієї деволтовської системи заживлена і лед стрічка. Але, активне обладнання у провайдера у нашому селі має дбж, який тримає десь 2 години.
скажу чесно, я тестував тиждень перед відео)) насмішив цей момент, вставляй у відео частіше щось жартівливе. А я скажу чесно точно такий самий 740й ТП-лінк в мене робить вже більше 2х років від 12 Вольт) просто рідний Б/ж був розтрощений падінням стільця, а в мене під рукою був лише на 12 вольт Б/ж. Тому можна сміливо підключати акум до роутера який хоче 9Вольт, головне, щоб не було вимог 5 Вольт на роутері чи на ОНУшці.
з роутером так, а от онушки горять за пару днів від 9 в, коли люди путали блоки живленняя і вмикали 12 вольт на роутер а 9 в на ону, чомусь меншу напругу не переживають)
Беріть роутери Miktotik. В них в багатьох діапазон живлення від 10 до 57 вольт. Ну і працюють набагато стабільніше ніж усі Dlink, TP-Link чи не приведи (тут сили за смаком) більш дешеве лайно.
Хтоб подумав, що лише через рік україномовний контент почне набирати такі оберти. Звичайно лайк, звичайно віримо в ЗСУ, росня буде горіти в пеклі. Привіт з Дніпра. Слава Україні!
Вподобайка за солов'їну. А щоб не ризикувати, можна розібрати. Чіпи 5 вольтові. Тому там стоїть стабілізатор на 5 вольт. А він швидше до 20, а то і 30 вольт. Але то треба дивитися документацію.
Если не жалко роутер, то можно. Я не шучу. Был бы у меня ширпотреб, я бы тоже включил напрямую. Но мне мои жалко, такие роутеры уже не куплю, сняли с производства. И мне их жалко. Поэтому заказал готовую плату с понижающей микросхемой и ее обвязкой. С 12 на 9. Цена вопроса 40грн. И это в Украине. В Китае будет наверно раза в 3 дешевле. Стоит рисковать - решать вам.
@@ВладимирВасильевичЬ-с1б нет) 45грн. Вчера как раз еще одну брал. Т.к. мне понравилась, выставил крутилкой на ней 9,2 Вольта, и всунул в роутер. Не греется.
Більшість роутерів потребує напруги 5В, 3.3В, 1,8В для роботи різних компонентів, тому в них на вході завжди стоять "понижайки" - dc-dc перетворювачі - які і знижують напругу з 9-12-19В, що видає блок живлення до потрібних. Тому багато простих роутерів будуть працювати навіть від 5В USB з повербанку без перетворювачів чи триггерів(QC/PD). Більш навороченим може не вистачити потужності, бо на вбудованому перетворювачі може втрачатись до 0,5В. Ну і останній варіант - в потужних роутерах буває реалізована схема для перевірки потужності БЖ, тоді він не запуститься при низкій напрузі.
@@gomer7353Хз, може і згорить якщо місяць юзать. У мене цілий день працює від акума+ зарядка, щоб не переключати кожен раз коли з'являється/зникає світло. На ніч включаю від мережі.
@@gomer7353 Пробував я через такий перетворювач підключати, проблема в тому, що коли на акумі просідає напруга, то вона просідає і на виході з плати, тобто буде вже не 9 в, а наприклад 7.5 або навіть менше((
По амперам можно больше, потребитель берет ровно столько, сколько ему нужно. А по вольтам превышение как раз критично и устройство будет перегорать со временем. У меня по крайней мере такая информация. По практике уже не помню, какие случаи у меня были.
Вся электроника в роутерах 5 вольтовая, блок питания внешний от сети 9 вольт, и в роутерах стоит внутри линейный стабилизатор понижающий, к примеру на микросхеме LM у которой предел напряжения поступающего около 30 вольт. 12 вольтовый аккумулятор можно смело подключать.
@@demnyan Тут как посмотреть - если внутри стоит импульсный стабилизатор,тогда смысла не имеет.А если стоит линейная кренка,тогда имеет,так как она будет на эти 1,2вт в перегреве,а радиаторы на ней небольшие.
думаю більшість абонентських терміналів може працювати і від 5 вольт хоч і пише 12 і цей роутер що на відео точно працює від 5 вольт,тобто все можна підклюючити від вашого повербанку
Від 5 це вже навряд-чи. Самий мінімум це 5,3В (3,3В після стабілізатора, 1,3В мінімальне падіння на ньому і 0,7В на діоді (діод захисту від неправильної полярності) увімкненому зразу із входу: разом 5,3В.
@@volodumurkalunyak4651 в мене TP-Link TL-WR842N стабільно працював від 5в 2а замість штатних 12в 1А, але хочу зазначити в USB порт на роутері нічого не було підключено. Ще працював стара точка доступу D-Link 2008 року у якої БП на 7в
Також додам, майже вся техніка має запас по вхідній напрузі. Хто зовсім нічого не розуміє, то знизу був комментарій "поставити послідовно резистор". Для тих хто вміє тримати викрутку, то зніміть кришку, одразу біля гнізда живлення роутера, повинен бути основний лінійний стабілізатор, загалом всі йдуть на 5В. Загугліть AMS1117, такий вигляд буде мати цей стабілізатор у більшості випадків, можливо ще у корпусі SOT-23. Подивіться його маркування, загугліть маркування +pdf , або + datasheet і у скачаному документі знайдіть максимальну вхідну напругу. Зазвичай всі лінійний стабілізатори такого типу тримають до 30В по входу, але це не означає що можна дати в роутер 30В і все буде ок, є ще інші елементи обв'язки які такого можуть не витримати, наприклад конденсатор на вході. Якщо вміло обійти цей стабілізатор, то можна заживити роутер від одного 18650, загалом вся електроніка живиться від 3.3 та 1В. Те що на вході 12, ви не знайдете на платі таких напруг. Робить це для здешевлення конструкції. Можу сказати тільки за старі тп лінки, багато їх було у ремонті, більшість зразків працюють від 5В до 20В, при рекомендованих 12В.
Також додам, що чим більша різниця напруг, тобто стабілізатор дає 5В, а на вході має 20В, тим більший його нагрів. Стабілізатор виступає в ролі розумного резистора і спалює лишнє на собі. Тобто при підвищених напругах, маємо більший нагрів мікросхеми
@@AndrewShevchuk что ты рассказываешь, на роутере указано 9в, 0.6а. Линейный будет рассеивать около двух ватт с 12В, а роутер потребляет 5,4Ватт. Минус тут в том, что будет тратится дополнительная энергия с аккумулятора, итого выйдет около 7.4Вт, а это лишняя трата.
Якщо у роутері використовується на вході шим контроллер, то можна дати і до 35 вольт. Треба відкривати роутер і дивитися, яка мікросхема там стоїть. Якщо лінійний стабілізатор, то тут вже є нюанси. Хоча деякі з них є і до 40 вольт, але вони не забезпечені нормальним охолодженням (просто запаяні на плату). При збільшені напруги, мікросхема буде сильніше грітися. Ви попробуйте включити на довше, і поміряти температуру блоку. Але саме простіше, підключати роутер через послідовно з'єднаних 4 діода. Їх не проблема знайти.
@@lemon-ng1lj , там на вході стоїть "кренка" на 5 В (лінійний стабілізатор напруги), і вона не відкриється якщо на неї не подати більше ніж 5 В + 2х0,6 В. Я хотів підпаяти вихід "кренки" до повербанку, але побачив які в нього імпульсні завади... не ризикнув.
@@andriymukysh1385 а потім кудись сесії діваються і зразу звінки до оператора. ONU хочуть 12 вольт, при 9 вольтах вже були заявки в тех підтримку то ONU не реєструється то сесії рвуться
Сразу не сгорит. Со временем, если постоянно так использовать, то может стабилизатор напряжения выйти из строя. Нужно разобрать роутер и посмотреть, какие электролиты стоят на вход.питание. Если 10В, то роутер 100% крякнет, если 16В, то все ок будет. Я в экстренных случаях пару раз запитывал роутер от 12В, потом поставил понижайку на 9В. Делов на пару минут работы, припаять пару проводов. В общем, не стоит на постоянке использовать. Неделя времени эксплуатации - это не показатель. Ну неделю он так поработает, ну месяц, потом крякнет. Производитель, по вашему, идиот, что указал 9В? Почему сразу не 12? Запитайте от 120 тогда, фиг знает.
Посилання на Найкращі товари з Аліекспресс t.me/the_best_products_from
Дякую, за збережені кошти та нервову систему 👍🏻
І Вам дякую
Немає сенсу неділю тестувати. Можна за 10хв. розібрати, подивитися, на яку напругу електроліти, та які ШІМ по даташиту стоять по входу живлення, та елементарно проаналізувати. Мені від акумуляторних експериментаторів вже з десяток телевізорів на ремонт дісталося. Заживили або від працюючого авто і ШІМ від 14.5В пробило, або переполюсовка. Частина відновленню не підлягають, бо процессор того. Так що рекомендую застосовувати елементарний dc-dc в ролі понижайки та стабілізації вихідної напруги, а ще застосовувати послідовно діод Шоткі від переполюсовки.
Да его ролторы может и не погорели , у кого-то сгорит . Лучше уже взять 2 акб по 4 вольта запаралелить и запустить от 8 вольт или купить старый пятивольтовый и от 6 вольт запускать .
@@Кейн-и7р я просто перепаяв кабель з ЮСБ міні на штекер для роутера, і від павербанка на 5V живлю. Ємкість 20k mAh, вистачає на добу, навіть трохи більше.
все це лайно для нагрівання повітря не потрібно там.
@@misha_21 5В в гніздо де має буть 9 просто напряму? А той що оптоволокно так можна теж заживити, там 12V але ампер понти, може 40мА
Доброго вечора,так ви радійте з таких кулібінів,Вам же роботи більше буде😅
Дякую! Чітко якісно і зрозуміло. А ще дякую за україномовний контент.✨✨✨✨
Дякую за коментар
@@Galik_Production але ж нагрузка на конденсатори буде
Ти обновив данні в тцк? Україномовний ты наш...
@@Galik_ProductionА если реостат подпаять и понизить до 9 вольт. Будет лучше?
Дякую за україномовний контент.👍👍👍
Дякую за підтримку і увагу
Люди, будь ласка, не робіть того в чому невпевнені. А якщо робите, будьте готові до наслідків.
Зазвичай так, буде працювати. Але є багато нюансів.
В багатьох (але зовсім не в усіх ) моделях стабілізатор стоїть в самому роутері. Це дозволяє йому працювати у широкому діапазоні напруги. В дешевих моделях стабілізатор може бути звичайним лінійним та всю зайву напругу буде перетворювати на тепло. Мені попадалися в яких стабілізатор зовсім не мав охолодження.
Наприклад при споживанні роутером току 0,5А на 9В. Підключивши 12 ви додаете ще 1,5 вата на нагрів. 14.4В це майже 3 вати.
Також важливо враховувати напругу на яку розрахований вхідний конденсатор та мікросхема стабілізатор. Зазвичай він на 16В але.......
Отже я б не радив бездумно під'єднувати живлення з значним перевищенням.
А якщо вже беретесь (зараз може не бути іншого виходу ) візьміть викрутку, обережно відкрийте корпус та подивіться маркування деталей біля роз'єму живлення . Чи хочаб проконтролюйте відсутність перегріву.
Хоча набагато ліпше все таки використовувати DC-DC перетворювачі . І роутер не спалите і енергію аккумулятора збережете а не на обігрів пустите.
Також є нюанси з аккумуляторами, деякі неможна розряджати в 0.
Я зробив собі такий безперебійник з старого аккумулятору від ДБЖ , пари діодів, модуля заряду та модуля DC-DC підвищувача (мій роутер живиться від 19В ).
о, другий нормальний камент на ще одну сотню тупих.
Лінійці стабілізатори в роутери не ставлять. Це взагалі-то дорожче за найпримітивніший імпульсний на MOC34063. Про перегрів забудь.
@@volodumurkalunyak4651 Не пам'ятаю назву того шедевру китайпрому, це буро років 15-17 тому. Там був трансформаторній БЖ та лінійний стабілізатор. В якості радіатора була плата до якої він був припаяний. Добре це запам'ятав .....
@@-m-n-s- wifi до "54Мбіт/с" (802.11b/g)??? 15-17 років тому краще не було. Йому місце на звалищі а не у домі. Лінійний стабілізатор, трансформаторний БЖ і удари рашистів по енергосистемі однозначно виписують викинути такий хлам.
Рік хоча-б 2008-2010, найпростіший імпульсник став дешевшим десь тоді і тримати щось давніше немає чого тим більше без 802.11n (72 або 150 маркетингової wifi швидкості)
@@volodumurkalunyak4651 Згоден, але я техпідтримка і мені в цьому році доводиться пояснювати чому ми більш не підгримуємо Windows XP та процесори целерон. Рокі два тому звернулися з проблемою на першій версії нашого софта, а це Windows NT ... Тому мене майже ніякий раритет не здивує.
А можно не рисковать, а просто открыть роутер и возле гнезда питания найти ближайший стабилизатор напряжения и загуглить его datasheet и там будет написано максимальное напряжение для этого стабилизатора.
Отличный эксперимент. Лайк.
Дякую
Ну да. Заодно посмотреть, не является ли стабилизатор линейным, потому что в этом случае этот фокус не работает. И обязательно убедиться в том, что на входе не стоит супрессор. В общем, любая домохозяйка справится с этими несложными расчётами, даже если стабилизатор окажется линейным)
@@Платныйсэр :DDD
@@Платныйсэр Бляха... а якщо я не домохазяйка? Все, триндець? Не справлюсь? )))
@@alvx6700 и домохозяин,тоже🤗
Дуже дякую за практичные застосування
Чудовий український контент))
Лайк👍
Дякую
Смерть москалям.
Усі расійці - ЧМОШНИКИ!!!!
Молодець автор,поважаю творчих людей+щей патріот🇺🇦🇺🇦🇺🇦🎉👍✊
Дякую за коментар
@@Galik_Production унас відео схоже звами🇺🇦🎉🎉👍✊
О, дякую за експеримент! Бо збирався вже власним коштом проводити, а роутер у мене один)
Видимо похожие идеи пришли в голову многим,две недели назад))). Каждый реализовал по своему, в зависимости от потребностей и смикалки. А время покажет кто сделал лучше)) Удачи))
Все залежить від встановленних фільтруючих конденсаторів. Простіше кажучи, відкрутив 4 болтика, прочитав назву встановленної мікросхеми та подивився її робочі вольтажі. По суті роутери можуть працювати від 4 до 24 вольт. Можливо доведеться перепаяти вхідний конденсатор. Але я запускав на пряму від послідовно підключенних літєвих батарейок, а там від 8 до 6 в. І все працювало.
а від 5В від павербанка напряму буде працювати?
@@yuriichervonyi4991 простенькі роутери, як на відео, будуть
@@yuriichervonyi4991 не завжди. Маю два ТП лінки, як на відео (обидва 841). Тільки один на 9В, другий на 12В. Той що на 9В від повербанка на 5В запускається і працює, то й що на 12В (він новіший років на 5) - той постійно перезавантажується - не вистачає напруги. Каждий из них от 12 и 9 вольтових блоков работают. Тому, чи будуть працювати від 5 В з'ясується лише після перевірки. Якщо не запрацює - підвищуючий кабель або плата Вам у допомогу
Вскройте роутеры, росмотрите какой стабилизатор напряжения стоит по входу. Поищите на него даташит, узнаете на какое максимальное напряжение он расчитан (соответственно Uмах которое можно подавать на роутер) и ничего никогда не сгорит.
А если пойти глубже, то можно поискать схему этого роутера в интернете. По схеме посмотреть что запитывает первый стабилизатор. По опыту скажу, в типовой схеме используются наряжения порядка 3.3в, 1.8в иногда 4.7в. Соответственно запитыаать такой роутер можно напряжениями от 6в (4.7+2=6) до 24 (минимальный входящий максимум напряжения питания первого стабилизатора, современные оасчитаны до 36в).
Доброго вечора!
Таке питання, в мене є можливість за допомогою декількох аккумів підняти напругу до 220В постійного струму.(кожен аккум +-42.5V). Якщо подати це на подовжувач і підключити роутер і термінал через їх оригінальні блоки живлення, які проблеми можуть бути з цим в подальшому?
@@ИльяЛуков-у4р як мінімум нічо не запрацює, як максимум згорить блок живлення, у вас від акумів буде постійний струм, а імпульсний блок живлення працює від змінного струму, ви то ніяк не зробите окрім інвертора
@@alexivanov8232 Тоді можливо поясните чому працює зарядне до телефону, освітлення, чайник(правда кнопка згоріла😂)
@@ИльяЛуков-у4р перепрошую, помилився, імпульсний таки може нормально працювати від постійного струму, так само як і нагрівальні пристрої (чайники, обігрівачі і тд), світлодіодні лампочки з простим драйвером теж працюють, не буде працювати тільки та техніка, де в основі є понижуючі трансформатори, і асинхронні, щіточні та інші електродвигуни, там де основна робота робиться змінним струмом
@@ИльяЛуков-у4р на входах стоит диодная сборка. Тоб блокам без разницы что за тип Струма. От напряжение важное на 110 точно заведется возможно ниже. Но обычные выключатели постоянки не любят горят контакти.
Клас супер ідея, дякую за корисне відео👍
Інфа супер сьогодні зробив собі інтернет все працює .дякую.лайк однозначно
Дякую за інформацію.
Спасибо! Сделал зарядку с прикуривателя, вся хата в лед лентах Хорошо, что я строитель и есть акумы. Вам ещё раз спасибо и продолжение роликов по энергообеспечению.
дякую за коментар, далі буде цікавіше для тих хто цікавиться єлектронікою
А що має страітєль до аккумів ? 🤣🤣🤣
@@AktuvnaFazaGenozudySlovjan легко, багато акумів для інструментів. По факту такий же ж як і на відео
@@AktuvnaFazaGenozudySlovjan а що? Аккумулятор не в ходу?
@@AktuvnaFazaGenozudySlovjan подумай, мабуть шуруповерти і т.д.
Прикол! Помню ещё пару лет назад покупал блок питания на 9 вольт и это отложилось в голове и даже не думал подключать от 12. А тут подхожу переворачиваю роутер смотрю 12 вольт. Спасибо что смотивировали посмотреть, сейчас роутер от акума работает.
9в роутер напрямую от авто акб ?
@@SamodelLife 12 вольт напрямую от акб шуруповёрта
@@SamodelLife Нет разницы какой это 12В АКБ - от шуруповерта, 45-ка от малолитражки, или с грузовика на 240Ач. И да, много есть роутеров 9-вольтовых, которые будут напрямую работать. ТП-Линк, как в этом видео, TL-WR840N у меня - тоже работает две недели без перерывов. Но думаю нельзя все подряд так подключать - не все производители предусмотрели такой "перебор" :)
В роутере стоит dc-dc преобразователь понижающий , запас есть, по хорошему можно разобрать и оценить что он может, тк я делал систему с автоподзарядкой Акума 12 в то на роутер и медик поставил dc-dc и выставил 12в , у роутера конечно 12в должен быть запас до 16в .. но лучше не рисковать
звичайно роутер може працювати, але ж все ж таки краще дивитись даташит на мікросхему перетворювача яка стоїть поряд з роз'ємом живлення роутера (навіть може з'ясуватись що роутер може живитись не тільки від 12В) тому що в більшості випадків напруга знижується з 9 чи 12В до 5 чи 3.3В. Ну і по друге ця система буде працювати якщо у Вас не буде "падати" магістральний комутатор провайдера - в іншому випадку це все не буде мати ніякого сенсу (як у моєму випадку). Дякую за відео!
В мене точно такий роутер TP Link, тільки 12в, поставив блок безперебійного живлення звичайний 12в (АС-DC), але довелось вольтаж виставити більший (є крутілка) бо напруга на вихід і на АКБ йде однакова і щоб не"вбити" акум виставив 13,6 в і роутер навіть не гріється і здається що відстань прийому стала більшою. 🤗
Дуже дякую!!!
Xl4016 в помощь на выходе можно силу тока и вольтаж регулировать. А так внутри роутера может быть перегрев компонентов
Роутер такий як у відео точно не здохне, на перегрів навіть не надійся. Там по входу стоїть MOC34063 по схемі понижаючого DC-DC і в межах 6-16В працюватиме однаково. Максимум для роутера все таки 16В а не 40 (максимум на який розрахована мікросхема MOC34063) бо електролітичні конденсатори по входу живлення якраз на 16В.
А ну-а ну, как это вы собрались силу тока регулировать? Я так понял, вы можете регулировать эти два параметра по отдельности?
Роутер зрозуміло, але у мене в домі стоїть спочатку onu на 9 вольт, а вже від нього іде лан кабель на роутер. Питання, чи не згорить онушка.
@@armand-jeanduplessis9777 на модулях на базі XL4015/16 і подібних є незалежне регулювання напруги та струму. Дуже класна річ.
@@armand-jeanduplessis9777 а зачем силу тока регулировать?
Больше ток можно и всегда всем советую покупать блоки питания с большим током чем был предыдущий(сгоревший) для запаса и чтобы блок питания не работал на предельном токе
А устройство возмет тока столько, сколько ему надо!!!
Это закон физики!!
Ток важен только для светодиодов!!!
Якщо використовувати свинцеві акуми, автомобільні чи інших типів, при їх зарядці, або одразу після заряджання, напруга може бути 14.4В , а в певних випадках ще більше. Повністю заряджений свинцевий акум має напругу 12,75 В.
у мене ups "bbgp 123" живить роутер та оптичний термінал... до них приходить 13.8 в нормальному режимі, а коли переходить на АКБ то падає до 12.6 і плавно до 10.1 по мірі розряджання... .. така зв'язка працює 1.5 роки.
@@nikolaenkovlad80 так роутер на 12 напевно. Звісно від 13 там нічо не буде. Чи на 9В роутер?
@@bigbang259 роутер asus rt-ac-1200g+ основне живлення 12В 2A... на практиці він працює при напругах від 8 до 15 В
@@nikolaenkovlad80 тдвохамперний роутер саме те на блекаути
нормально работают те у которых понижающий есть . и желательно даташиты показать на понижайку.потому что у некоторых нереальных жор от неправильного вольтажа .большинство рассчитано на 12-24 вольта
А я сьогодні роутер на 5 вольт, підключив до 12 вольт. Добре що подивився і виправив помилку.
я так вже місяць не перемикаючи юзаю, норм йому)
@@livewithseatibiza6l245 То мабуть в ньому є система стабілізації. Якісь резистори з'їдають зайву напругу... То є добре, але було б краще, дати йому те чим він має живитися по задумці виробника.🙂
А що потрібно зробити??
Дякую. Не прийшлось проводити такий експеримент самому.
Для гарантии, желательно включить в цепь питания три последовательно соединённых кремниевых диода, они понизят напряжение примерно на 2 Вольта.
Діоди майже самий найдешевший варіант.
@@Galik_Production Чому майже? Вино так i e.
@@victor.sergeevych2599 так і є, один діод майже мінус один вольт
@@Galik_Production Aле вимiрювати напругу потрiбно пiд навантаженням, i в кiнцi дiодноi зборки мiж плюсом i мiнусом обовязково увiмкнути резистор, це для того щоб на дioдах не подвоювалась напруга, таке iнодi трапляеться. Добрi результати видае резистор на 1 кОм. Потужнicть 0,25 Ватт.
@@victor.sergeevych2599 дякую, спробую
Я поставив лайк за те що ви ризикували обома роутерами.
дякую друже!
Я тоже рискнул двумя роутарами, работает от 12v.
Спасибо за лайфхак
Нема за що
Там в середині стоїсть стабілізатор (типу TL7805), він терпить до 16, або навіть до 30 вольт, а зайву напругу перетворює в тепло. Якщо звичайни слабенький роутер - нічого йому не буде. Якщо роутер потужний - там зазвичай живлення вже 12 вольт.
Там навіть краще ніж 7805)
у моего роутера питание 18 вольт. под какую классификацию он подходит? - зверь? хах
Там не стоїть стаблізатор типу 7805, там стоїть стабілізатор типу MOC34063 (зайва напруга значить споживає менше струму)
12 вольт не выше там конденсаторы стоят на 16 v .
Зараз тільки натрапив на ролик. Однозначно лайк! У тебе мабуть роутери з "захистом", включаються тільки в правильному положенні.
мабуть, Вам його подарувати?
А от я все таки заморочився. Будучи давнім користувачем Алі-експрес, маю скромний арсенал різних копійчаних модулів, що використовував у всіляких саморобках. Ну і тут звичайно вони теж стали у нагоді. Зробив прості ДБЖ для роутерів і виявилось, шо роутер з живленням 12В чудово працює і від 9В.
Це той випадок, коли треба дивитися у мануал роутера. Мій роутер працює від рілного бж на 18В. Подивився мануал, там пишуть що може працювати в діапазоні 12-30В
В мене тплінк працював від 5 в.
Дякую,я вже спалив,тепер куплю роутер та плату для пониження напруги.
Купуй відразу роутер на 12в.
Дякую +++++++
КС провайдер п-ри, через годину не дають нет, хоч 24в підключай))))))
Главное чтоб провайдер работал когда свет отключают
В мене в будинку аж вісім провайдерів, і лише один мав резервне живлення, звісно не той, до якого я підключений. Доволі швидко зібралась користувачі та за власний кошт встановили ДБЖ, і тепер таких провайдерів вже два. Думаю інші провайдери або почнуть ворушитися, або втратять клієнтів.
@@sc1petrol або люди повернуться до реальності =)
@@МаксКартер-ж8н А шо по-вашому тепер реальність? Сидіти в темряві без зв'язку і бачити тільки як ворони нишпорять по смітниках? Зараз реальність - це миттєвий доступ до інформації. Так, її багато і вона різна, але українці швидко адаптуються.
@@Naslednik63 іди лікуйся
А генератори,це зовсім не свічки,це серйозні кошти
Дякую за відео! 👍👍👍
@@Vitaliy450 на здоров'я
Підпаяв 9в кренку, пару гривен, і не хвилююсь. Лайк.
Вона там вже є
@@AlexRavenтільки не кренка, а щось ефективніше 😊.
Було дійсно цікаво. Хоч мій роутер 12в
Лайк за суперовий відос і звісно за український контент
@@ЯрославМикитин-ъ9ь дякую
Більше того, в мене з березня місяця роутер працює від 12в автомобільного АКБ, який постійно заряджається від сонця або від мережі. Тобто напруга на роутері більшу частину часу 13 - 14.5 вольт, і все чудово працює. Роутер TP link wr 840n на 9в.
Не можу відповідати за усі роутери світу, але цей TP link може працювати при напрузі від 4.2 до 16в (міг би до 18 це дозволяє перетворювач у самому роутері, але на вході стоїть конденсатор лише на 16в). Також можна заживити від 5в usb на пряму без перетворювачів.
Дякую!
О це - коментар. Нарешті і модель і напруга вказані. Ще б яка там "кренка" стоїть?
Дякую!
Мені здалося що ця інформація вже буде зайвою. Але все ж таки, там стоїть не просто кренка, там імпульсний перетворювач з виходом на 3.3в. Побудований на мікросхемі FR8204 (з маркуванням fc2rjt). Перетворювач з низьким падінням напруги 0.8в, тобто 3.3в + 0.8в падіння - це мінімальна напруга живлення.
@@alexey_slusar , Отакої! У 840-му?
Дякую! ШИМ на 500 КГц... тоді це зовсім інша історія.
@@alexey_slusar ні, не зайвою. тепер ми знаємо, що принаймні деякі роутери мають всередині імпульсний перетворювач, а не лінійний. я от, наприклад, свій keenetic giga не зміг розібрати (не знаю, чи треба для цього порушувати гарантійну пломбу, мабуть що так), то й не знаю, що там всередині. але можна визначити непрямим способом, змінюючи напругу на вході і дивлячись на споживану потужність: коли там лінійний перетворювач, то вона буде падати по мірі зменшення напруги, а коли імпульсний, то буде майже постійною.
@@s_s-g4d В моєму парку 5 роутерів, це оцей tp link ще один старіший, один якийсь Huawei, та два mikrotik. В усіх цих роутерах на вході імпульсний перетворювач. Виділяється тільки mikrotik hap lite, в якого живлення через micro usb, там 5 вольт може використовуватися для деяких речей на пряму.
А подскажите на сколько у вас блок питания на момент видео 3:50 где вы ставите зарядку аккумулятора! У меня подобные аккумулятороры и в них тоже есть такой выход! Я просто заряжаю стандартной зарядным прибором который был в комплекте! Просто интересно на сколько должно быть зарядное устройство? И у меня аккумулятороры на 14v! Да и себя тоже так сделал как у вас! Только у меня роутер и обонецкий терминал на 12в идут! Ставлю два аккумулятора и норм работает!
Стандартна зарядка, видає 12,6 вольт 2 ампера
@@Galik_Production Что-то я протупил)) могу же посмотреть сколько у меня на стандартном заряднеке показывает! И уже от неко плесать на сколько искать такой блок питания)!
"Обонєцкій" - від слова "обонєц" походить, я правильно розумію?
В більшості роутерів стоїть стабілізатор МС34063 який працює до 40вольт. Тому їм страшна понижена напруга, адже якщо подати 5 вольт то на роутер вже буде лише 4-4.5. одразу це роутер не спалить, але життя вкоротить. А з gpon там гірше, вони часто при 11.5 вже не працюють
Дякую,згорів зразу)) треба купляти новий 😂😂
Шо в натурі?
спасибо было интересно
На Алі вже є готові блоки з 12 В, де є вихід на 9 та 5 В. В комплекті йдуть крокодили для клем акумулятора.
Все це так, тільки чекати того блока - місяць. А зв'язок потрібен вже.
А можно ссылку будь-ласка ?
@@igorraevskiy6663 ютуб не дає посилання залишити
@@igorraevskiy6663спробуйте по назві
294,98 грн. 30%OFF | UPS 5V9V12V Security Standby Power Supply Uninterrupted Backup Step-down Power Supply Battery for Camera Router with Clamp Line
@@ЮрійГурьєв , як взяти цю "назву" у кліпборд?
Возникает закономерный вопрос, можно ли питать рлутер 12в от 9в?
У меня роутер Xiaomi 4A Gigabit там работает от преобразователя, что в режиме 9.2в, что в режиме 12в, не будет ли проблем от этого?
DC-DC step down перетворювач бажано все ж. На ОЛХ недорого продають.
Почти во всех роутерах стабилизатор на 5 вольт сразу на входе. И роутер вполне себе будет работать при 6-18 вольт. Но лимиты конечно нужно смотреть по даташиту.
У нас роутер вже не тиждень тестується, а чотири роки)). Також netis пише: 9 вольт, а блок живлення використовуємо на 12 і все ОК. Підключайте сміло-перевірено часом!
Дякую за інфу.
теж саме,Тенда 3 роки працює від 12v
Ви рискові люди .
Я таким чином спали світлодіоди на роутері, але сам роутер працює, тільки тепер без лампочок🤣🤣🤣
@@GRA7-7-7 В коментах вже хтось писав: "Як може не підійти 12 вольовий б/ж коли він продається разом з 9 вольтовим роутером як його рідний?" Поки не почали вимикати світло ми навіть не звертали увагу на цю розбіжність, але час використання у чотири роки, включаючи літню спеку, це не тест у чотири дні взимку і ми його ніколи не вимикали і не вимикаємо. Чому у вас згоріли світлодіоди-хто зна. У нас роутер netis і все ОК.
Спасибо, я подал 10 вольт все работает. А самое интересное вайфай начал раздавать 53 мб /с , а если по блоку питания родному 9 вольт то выдавало максимум 35 мб /с
Круто!
Русня кидає іпсо, дай краще на пряму 220В, то інтернет буде 530 мб/с 😂
Також для тих хто сильно переживає є триногі мікросхеми L7805 L7809 L7812, перша дає на виході 5В, друга - 9В, третя - 12В. Підключення максимально просте, на вхід можна дати 35В.
Перша ніжка мікросхеми вхід, друга мінус до 35В, третя вихід стабілізованої напруги 5, 9, 12 в залежності від маркування.
Дуже класнюча порада і не дорого!
@@Galik_Production дякую)
С каких пор у 78ХХ Первая это минус? 1 - вход, 2 - корпус, 3 - выход!
@@maximgaluza да я згоден, вхід мінус вихід. Так я спалив одну.
Знаєте чому стало так, що мінус вхід вихід? Я перейшов на SMD стабілізатори, мозок вирішив викинути корпус ТО220
Дуже вдячний за експеримент.
дякую! тепер будемо в курсі
Розумніше розібрати конкретний роутер, відстежити шлях від конектора живлення до мікросхеми dc-dc, що знижує напругу. Прочитати її маркування та знайти datasheet в інтернеті. А із документації ви вже зрозумієте граничну напругу, на яку вона розрахована. Може статися так, що в різних ревізіях однієї і тієї моделі роутера стоять різні чіпи. Один витримає, а інший - ні. До того ж, акумулятор 12v насправді видає до 13,4v. Але хазяїн пристрою може тицяти все, що завгодно. Головне спочатку приготувати гроші на новий. )
Літіевий аккумулятор на 12 в видає максимум 12,6 в і не більше, а з свинцевим згоден
Ще важливо які конденсатори там стоять. Бо ЗУ для автомобільного може видавати імпульси 100 Гц в 1,41 рази більшої амплітуди...
@@Galik_Production так, 12,6 В , але провірити напругу потрібно було б при навантаженні.
@@ВіталійПастух-х8э треба, але це було рік тому, і працює досі
@@Galik_Production видно що працює, якщо я ролик надибав через рік. Але я мав наувазі що при навантаженні напруга на акумах просідає, тобто ризик перегоріти менший.
В роутере стоит преобразователь DC-DC. нужно смотреть даташит или разбирать и смотреть плату, какой диапазон напряжений можно подключить. А не тыкать вот так наугад. Тот же микротик на вход 9-28В, базовый БП 24В. Я запитал его от аккумулятора электроинструмента ryobi 18V 9Ah, так как у меня таких есть количество. Сделал дырку в зарядке и туда поставил разъем XT female XT60E-F. И потом кабель сделал, штекер 5.5мм в роутер с одной стороны и XT60 male c другой. По сути из зарядки получился бесперебойник для роутера, я бы скинул фотку, но ссылки удаляются)
Да, владельцам Микротика в этом плане повезло. У меня смарт-свич работает даже от 12В батареи через PoE
У мене такий же самий роутер "нетіс" і коли до нього підключенно більше п'яти пристроїв, він почиинає нестабільно роздавати інтернет. Вирішував я цю проблему тим, що додав алюмінієвого радіатора на самий гарячий чіп.
У мене від шурика, 16,3в5Амп , АКБ ,сам збирав колись з 26650, працює,через понижуючий пристрій,на 12в,відразу на два пристрої розводю,на роутер та оптоволокно,вистачає на 7 з половиною годин
К стати,вся эта канитель с вайфаем,только для частного сектора,где стоит индивидуальный свитч(раздающий разветвитель) и вы можете его сами запитать.А в многоэтажках как правило их несколько,обычно на подъезд по 1.И стоит он где-то в подвале или на крыше).То есть если света нет то и свитч не работает и на весь дом или подъезд интернета нет и не будет).Можно конечно найти и подключить,если конечно разберётесь что куда идёт и кому) Они могут и кучей стоять штук 6 например и жмут проводов.Какой из них ваш...?)
Я зараз в маленькому містечку, районний центр, багатоповерхівки, також провадер ніяк назустріч йти не хтів. Я готовий був обладнання купувати, але в Україні такого нема, а чекати довго. Інженер від провайдера жодної альтернативи того, що написав мені, не хоче. На щастя знайшов іншого провайдера, який проводить оптику, а далі я можу у квартирі від роутера обладнання заживити.
@@maxim-glushko У меня в принципе пока мобильный интернет отлично справляется,не пропадает.Но думаю если уже пропадет мобильный из за долгих отключений,то сервера все тоже ляжут.Не вижу панацеи в вайфай,разве что если пакет не безлимитный.У меня 30гб на мес.,мне хватает,если ничего не качать и безлим на соц сети.Ну и от мобилы можно раздачу сделать если в ноут надо или подключить как модем.(это сугубо моё...Может кому то нужен именно вайфай)_))
@@maxim-glushko а медіаконверктор як живиш?
@@Vitasik2003 , чекаю підключення на тому тіжні. Пообіцяли 5.5mm 12v штекер. Підвищувач з 5v usb вже є.
@@maxim-glushko Максим,не совсем понятно что такое "Підвищувач з 5v usb"?).Якщо мова iшла про 12v,то навпаки,треба понизити напругу на роутер).Но як вже було сказано,вiн працюе i вiд 12V(бiльшисть).
Сори на клавиатуре нет укр.языка по этому приходится коверкать)
Я запускав то працював,ну бувало що не коректно,є платка в радіо магазинах яка понижує ток вона стоє в районі 50 грн
Можливо комусь буде корисна інфа: В мене роутер TP-Link молодша модель на 5в-0.6А підключений напряму до звичайного Xiaomi 10000 павербанку, а оптичний медіаконвертер підключений до акумулятра Metabo 10.8в (повністю заряджений видає десь 12.5 вольт) .2Аh. Загалом пропрацювало 7+ годин, Metabo просів з 12.25 вольт до 10.7 вольт і хоча медіаконвертер працював PON сигнал зник. Павербанк який живив роутер TP-Link досі показує повний заряд (після 7+ годин). Досвід показує, що така система працює при віялових\планових відключеннях, коли в місті був повний блекаут 12+ годин, сигнал від провайдера пропаде значно раніше.
Доброго дня. У мене теж роутер 5в та 0.5 а
та від павера чомусь не запускається. Щось підкажете?
Все працює👊 Дякую Вам!
На здоров'я, дякую за коментар
Старался использовать аккумулятор с напряжением 11.98 вольт. Все было ок. Но мастер местный говорил, что часто "паял отгоревшие чипы" от неправильных блоков... Сейчас использую бесперебойник - не надо таскать разъемы туда сюда и автомобильного аккума хватит на несколько.... Недель... Понижающие платы могут брать на себя огромное (в сравнении с потреблением роутера) потребление (вплоть до 4А). Удачи и оставайтесь на связи. Слава Старлинку
Безперебійник від авто АКБ на 220 вольт - вкрай неефективне джерело живлення для інтернету. Знижуючий модуль краще. Перевірено
Автомобильный аккум обычный стартовый?
Вы при наличии большого АКБ питаете роутер через бесперебойник и еще умничаете о том, что понижающие платы на себя берут? То, что Ваш бесперебойник на себя берет - хватило бы еще на параллельное подключение пары роутеров.
@@ЛеонідГень-у5б 15 ватт берет бесперебойник на свои нужды, или же 10 роутеров. Именно, что наличие большого меняет многое)
Інвертер може автоматично заряджати АКБ, коли вмикається світло?
Все рекомендуют смотреть параметры входного стабилизатора. Но они и без даташита понятны. Не бывает стабилизаторов с ограничением в 9-12 вольт, что кренки, что импульсные, все равно наверняка 24 верхнее. По-моему единственно опасные детали - электролиты. Но даже и они вряд ли на 10 вольт, наверняка выше. Вот пощупать стабилизатор, греется или нет будет полезно. Но для этого нужно не просто крышку открыть, но и понимать, что щупать. Хотя... можно все подряд. Если горячего не найдешь, ну и работай на здоровье с 12 вольтами.
Аналогичная картинка с Ардуино. Его рекомендуют питать 9 вольтами. Но он выдерживает до 12 (это законное напряжение). Только если питать от 9, то к его стабилизатору можно какую-нибудь периферийную мелолчевку подключать, а при питании от 12 ничего дополнительного подключать не стоит. Я подключал дисплей (с подсветкой), если подаешь 12 вольт, минут через десять стабилизатор уходит в защиту, перегревается. Думаю с роутером то же самое, если в защиту не ушел - будет работать. Утверждать на 100% не могу, но вряд ли он сгорит. Если ему много, сработает защита.
Господа на входе в 9 в роутер стоит преобразователь напряжения с вилкой от 8 до 36 вольт по паспорту сей микросхемы, так что включайте смело, а вот в 5 вольтовых рутерах подключение к 12в закончится выгоранием преобразователя.
гаспада в паріже.
12 вольт максимум.Вам там в схеме не написали что кондеры в роутере на 16v стоят.
@@doofygilmore-ZПідкажіть будь ласка. Чи можна заживити роутер 5в кабелем з перетворювачем на 12в
Додам. TP-LINK добре працюе від пяти (5) вольтів. Якщо нема блочка то без напрягу до компьтера на ЮСБ підключаем та буде Вам все як треба.
Все до банального просто. Без ніяких складних схем, берете декілька діодів, зєднуєте послідовно і падіння в 1,5-2в вам забезпечено. Просто і без ризику.
7809 думаю было бы лучше
А зачем? Все и от 12 работает.
@@АндрейАзар-с8к ну не скажи. Если єконом конча китай роутер, то там какието радиодетали могут быть слабые. Транзистор всего на 12В допустим - хотя должен идти всегда с запасом и т.д. Одним словом в 10% случаев полюбас у когото сдохнет
Ну як ти думаєш, діоди в кожній квартирі є?
Що таке діоди?
Был подключен по ошибке tplink archer c5 адаптером 12 вольт, хотя расчитан на 9, так вот он работал но когда стабилизатор перегревался то отваливался и тормозил пока не поставили родной бп. Соглашусь с мнением касательно разборки роутера и маркировки стабилизатора на предмет "что он может" + дешман емкостя 16v при 9v ощущают себя нормально, а вот при 12+ вольт со временем потолстеют.
В мене теж tplink archer c5, він на 12В
@@vavarust извиняюсь, моя модель а5, перепутал малость)
Возможно это и от роутера зависит, сгорит он или нет. Если, например на тюнер продать чуть больше напряжение блока питания, то он сгорит. Потому что там даже стабилитрона нет и прочей защиты)
Поздравляю. У меня сгорел, преобразователь был на 12в,роутер такой же на 9в...
Так что лучше не экспериментируйте
в мене 5в роутер, норм йому від 12в, місяць вже точно працює)
Мені здається що на них вказано мінімальний струм, типу не нижче 9в в данному випадку, а там максимум що може видати такий роз'єм, думаю йому і від 48в буде норм)
Уже второй год работает один на 12 вольт другой на 9 вольт, оба включены в 12 вольт полет нормальный , проблем нет😊. Разница между 9 и 12 не фатальная , запас по вольтажу всегда существет
У більшості випадків все буде нормально. Але для декого це може бути шкідливою порадою. Насправді треба дивитися як побудовані вхідні ланцюги у роутера. У 95% роутерів там загалом на вході стоїть звичайний лінійний стабілізатор, що зменьшує напругу до 5В і цим живить всі елементи роутера. Останні 5% можуть мати у своєму складі деякі елементи які потребують 9В або навіть 12В для живлення і можуть бути чутливими до підвищєння напруги.
один нормальний камент на сотню.
А у мене є кабель 9В, а роутер 12В. Якщо я подам на роутер нижчу напругу, які можуть бути негативні моменти?
@@Pustelnyk кабель не може бути "9В". напругою кабель як такий характеризується лише в плані стійкості його ізоляції до пробою.
@@s_s-g4d Неправильно сформулював, адаптер 5v-9v. А роутер 12 вольтовий
@@Pustelnyk менше не більше, зазвичай в гіршому випадку від меншої напруги воно просто не стартує. але за всі девайси на світі ніхто гарантії не дасть.
У мене варіант у приватному будинку (оптика до будинку). Отже, медіаконвертер на 12 вольт і роутер на 5 вольт. Я особисто заживлюю це все від акумулятора деволт 18 вольт із адаптером, де є вихід 12 вольт і 2 виходи юсб 5 вольт. Також медік може працювати від акумулятора 12 вольт, а роутер - від повербанка 5вольт.
У мене до цієї деволтовської системи заживлена і лед стрічка.
Але, активне обладнання у провайдера у нашому селі має дбж, який тримає десь 2 години.
скажу чесно, я тестував тиждень перед відео)) насмішив цей момент, вставляй у відео частіше щось жартівливе.
А я скажу чесно точно такий самий 740й ТП-лінк в мене робить вже більше 2х років від 12 Вольт) просто рідний Б/ж був розтрощений падінням стільця, а в мене під рукою був лише на 12 вольт Б/ж. Тому можна сміливо підключати акум до роутера який хоче 9Вольт, головне, щоб не було вимог 5 Вольт на роутері чи на ОНУшці.
Якщо буде вимога про 5В, то можна від любого павербанку заживити буде.
з роутером так, а от онушки горять за пару днів від 9 в, коли люди путали блоки живленняя і вмикали 12 вольт на роутер а 9 в на ону, чомусь меншу напругу не переживають)
@@vetal9331 ОНУ, не можуть пережити навіть стрибки напруги) вже 3 блоки змінив, заживлений з генератора
Беріть роутери Miktotik. В них в багатьох діапазон живлення від 10 до 57 вольт. Ну і працюють набагато стабільніше ніж усі Dlink, TP-Link чи не приведи (тут сили за смаком) більш дешеве лайно.
Хтоб подумав, що лише через рік україномовний контент почне набирати такі оберти. Звичайно лайк, звичайно віримо в ЗСУ, росня буде горіти в пеклі. Привіт з Дніпра. Слава Україні!
Героям Слава!!!
До вас так и не дашло,глупо сейчас говарить про окраину ,ни какой там славы то и нема😂
@sergeypetrov1358 Вася крути педалі, поки звізди не далі, будеш нам тут розказувать, що і як нам робити в себе дома
@@sergeypetrov1358Зааааткнісь, неааамьітай!!!
У тебя в голове только одно, провакатор
Вподобайка за солов'їну.
А щоб не ризикувати, можна розібрати. Чіпи 5 вольтові. Тому там стоїть стабілізатор на 5 вольт. А він швидше до 20, а то і 30 вольт. Але то треба дивитися документацію.
Если не жалко роутер, то можно. Я не шучу. Был бы у меня ширпотреб, я бы тоже включил напрямую. Но мне мои жалко, такие роутеры уже не куплю, сняли с производства. И мне их жалко. Поэтому заказал готовую плату с понижающей микросхемой и ее обвязкой. С 12 на 9. Цена вопроса 40грн. И это в Украине. В Китае будет наверно раза в 3 дешевле. Стоит рисковать - решать вам.
уже 100,спрос рождает предложение
@@ВладимирВасильевичЬ-с1б нет) 45грн. Вчера как раз еще одну брал. Т.к. мне понравилась, выставил крутилкой на ней 9,2 Вольта, и всунул в роутер. Не греется.
А скажи где покупал или скинь ссылку
@@ВладЛагутенко-щ5ч посилання пліз,якщо не шкода)
@@_kot_kokos сорри, ютюб удаляет сообщения
Можна послідовно з роутером лампочку підключити на 12 В, 5 Вт. Трохи знизиться напруга.
Для чого ? На б/ж від роутера чітко написано - 12 v.
@@Satel-pv3kc Є й на 9 вольт, як в мене!
@@ВСЕпроА4-ш6т Є і на 9 v .На датчиках з якими я працюю пише 12 v номінал , по факту від 10 до 15 v працюють .
Ага, і 5 ват-годин від автономності коту під хвіст.
@@sc1petrol Якщо не підходить така схема - є інші варіанти. Наприклад: китайський понижуючий перетворювач...
Теж цікавило це питання, і тут відразу відповідь ще і роутер такий як в мене)
Більшість роутерів потребує напруги 5В, 3.3В, 1,8В для роботи різних компонентів, тому в них на вході завжди стоять "понижайки" - dc-dc перетворювачі - які і знижують напругу з 9-12-19В, що видає блок живлення до потрібних. Тому багато простих роутерів будуть працювати навіть від 5В USB з повербанку без перетворювачів чи триггерів(QC/PD). Більш навороченим може не вистачити потужності, бо на вбудованому перетворювачі може втрачатись до 0,5В. Ну і останній варіант - в потужних роутерах буває реалізована схема для перевірки потужності БЖ, тоді він не запуститься при низкій напрузі.
Працюе все і від 14.2 В коли підключений зарядний пристрій, так що не парьтесь) Роутер тп линк 9 в
Питання чи довго так пропрацює, може через місяць сгорить)
@@gomer7353Хз, може і згорить якщо місяць юзать. У мене цілий день працює від акума+ зарядка, щоб не переключати кожен раз коли з'являється/зникає світло. На ніч включаю від мережі.
@@ДядяСкрудж-й3ц А я от побоююсь,хочу через понижуючий перетворювач напруги підключити.
@@gomer7353 Пробував я через такий перетворювач підключати, проблема в тому, що коли на акумі просідає напруга, то вона просідає і на виході з плати, тобто буде вже не 9 в, а наприклад 7.5 або навіть менше((
Роутер и медик 9 вольт, случайно перемкнул бп на 12, неделю так работали, только сейчас заметил, ничего не сгорело
Лайк зразу за українську 👍
Дякую
По амперам можно больше, потребитель берет ровно столько, сколько ему нужно. А по вольтам превышение как раз критично и устройство будет перегорать со временем. У меня по крайней мере такая информация. По практике уже не помню, какие случаи у меня были.
Хай люди читають та роблять висновки, ризикувати чи ні. Дякую за коментар.
Можливо навпаки? Ампер бере стільки скільки йому потрібно? :)
@@kostia3005 верно, вы правы. Тупанул) Исправляюсь.
Роутер типу показаних на відео можуть працювати і від 12В (скоріше за все від 6В до 16В) в штатному режимі тільки це не задокументовано.
@@kostia3005 нет, не тупонул. Ампер понятие производное от напряжения.
Вся электроника в роутерах 5 вольтовая, блок питания внешний от сети 9 вольт, и в роутерах стоит внутри линейный стабилизатор понижающий, к примеру на микросхеме LM у которой предел напряжения поступающего около 30 вольт. 12 вольтовый аккумулятор можно смело подключать.
Если последовательно с акумом включить три кремниевых диода,то на них упадет 3 х0,7 = 2,1в и усе!
2.1в × 0.6а = 1.2 ват на нагрів діодів
@@demnyan Тут как посмотреть - если внутри стоит импульсный стабилизатор,тогда смысла не имеет.А если стоит линейная кренка,тогда имеет,так как она будет на эти 1,2вт в перегреве,а радиаторы на ней небольшие.
@@michalctakanych згоден
ну не 0,7В а всего 0,4В так что считайте внимательно!
@@alexdan1494Диоды разные бывают - это нужно знать!
думаю більшість абонентських терміналів може працювати і від 5 вольт хоч і пише 12 і цей роутер що на відео точно працює від 5 вольт,тобто все можна підклюючити від вашого повербанку
Більшість роутерів оснащені стабілізатором який може працювати від 5в до 13в і конденсаторами 16 вольт тому можете навіть від повербанку живити
Від 5 це вже навряд-чи. Самий мінімум це 5,3В (3,3В після стабілізатора, 1,3В мінімальне падіння на ньому і 0,7В на діоді (діод захисту від неправильної полярності) увімкненому зразу із входу: разом 5,3В.
@@volodumurkalunyak4651 в мене TP-Link TL-WR842N стабільно працював від 5в 2а замість штатних 12в 1А, але хочу зазначити в USB порт на роутері нічого не було підключено. Ще працював стара точка доступу D-Link 2008 року у якої БП на 7в
А ось кліент GPon від 5в не працював, точніше він лампочки світитися але повністю він не виходив на робочий режим
Підкажіть будь ласка. Чи можна заживити роутер 5в кабелем з перетворювачем на 12в
Також додам, майже вся техніка має запас по вхідній напрузі. Хто зовсім нічого не розуміє, то знизу був комментарій "поставити послідовно резистор". Для тих хто вміє тримати викрутку, то зніміть кришку, одразу біля гнізда живлення роутера, повинен бути основний лінійний стабілізатор, загалом всі йдуть на 5В. Загугліть AMS1117, такий вигляд буде мати цей стабілізатор у більшості випадків, можливо ще у корпусі SOT-23. Подивіться його маркування, загугліть маркування +pdf , або + datasheet і у скачаному документі знайдіть максимальну вхідну напругу. Зазвичай всі лінійний стабілізатори такого типу тримають до 30В по входу, але це не означає що можна дати в роутер 30В і все буде ок, є ще інші елементи обв'язки які такого можуть не витримати, наприклад конденсатор на вході. Якщо вміло обійти цей стабілізатор, то можна заживити роутер від одного 18650, загалом вся електроніка живиться від 3.3 та 1В. Те що на вході 12, ви не знайдете на платі таких напруг. Робить це для здешевлення конструкції. Можу сказати тільки за старі тп лінки, багато їх було у ремонті, більшість зразків працюють від 5В до 20В, при рекомендованих 12В.
Був у мене роутер DIR-615 D-LINK, розрахований на 5В, працював від 12В 4 роки, потім я його продав.
Також додам, що чим більша різниця напруг, тобто стабілізатор дає 5В, а на вході має 20В, тим більший його нагрів. Стабілізатор виступає в ролі розумного резистора і спалює лишнє на собі. Тобто при підвищених напругах, маємо більший нагрів мікросхеми
Подключаете такую деталь l7809 ,стоит примерно 20 грн, и будет на выходе 9 вольт,и не насилуйте роутер,
Ленейный преобразователь. Сам потребляет(рассеивает), снижая с 12в до 9в, больше за роутер.
@@AndrewShevchuk я щупал, вроде не греется,
@@AndrewShevchuk что ты рассказываешь, на роутере указано 9в, 0.6а. Линейный будет рассеивать около двух ватт с 12В, а роутер потребляет 5,4Ватт. Минус тут в том, что будет тратится дополнительная энергия с аккумулятора, итого выйдет около 7.4Вт, а это лишняя трата.
@@Прощепростого-д6р Я изменял ток , 350 миллиампер потребляет и роутер и абонентский терминал разом , а это 4,2 Вт ,
@@Прощепростого-д6р так все равно, тот что в самом роутере "линейный будет рассеивать" ту же мощность, только внутри. Правило Кирхгофа
DS-DS перетворювач і без проблем . Не всі роутери витримують 12В . У мене були випадки коли спрацьовував захист ,або виходили з ладу .
Якщо у роутері використовується на вході шим контроллер, то можна дати і до 35 вольт. Треба відкривати роутер і дивитися, яка мікросхема там стоїть. Якщо лінійний стабілізатор, то тут вже є нюанси. Хоча деякі з них є і до 40 вольт, але вони не забезпечені нормальним охолодженням (просто запаяні на плату). При збільшені напруги, мікросхема буде сильніше грітися. Ви попробуйте включити на довше, і поміряти температуру блоку. Але саме простіше, підключати роутер через послідовно з'єднаних 4 діода. Їх не проблема знайти.
я поставил 7 диодов
Доброго дня. Підкажіть будьласка, у мене роутер 9в,а пауер 5в. Буде працювати?
Для заспокоєння нервів можна підключити LM7809 без радіатора не гріється зовсім, перевірено
Дякую за відео. В скільки часу працює від акумулятора шуруповерта?
5 годин і більше
Я взяв акум від мотоблока, від нього запітав і g-pon модем, і роутер, вже місяць, політ чудовий
Они и от 5 вольт работают от павербанка. Спасибо за видео.
абонентський термінал теж працює від 5 вольт)))
У меня тоже павербанк на 5 вольт и такой же tp-link на 9 вольт. Ничего не работает.
@@andriymukysh1385 не у всех. Хуавей от8.5 вольт уже не пашет а он на 12
@@lemon-ng1lj , там на вході стоїть "кренка" на 5 В (лінійний стабілізатор напруги), і вона не відкриється якщо на неї не подати більше ніж 5 В + 2х0,6 В.
Я хотів підпаяти вихід "кренки" до повербанку, але побачив які в нього імпульсні завади... не ризикнув.
@@andriymukysh1385 а потім кудись сесії діваються і зразу звінки до оператора. ONU хочуть 12 вольт, при 9 вольтах вже були заявки в тех підтримку то ONU не реєструється то сесії рвуться
Дякую.
Не важко (лайк, підписка, коментар)
Дякую
В этих делах главное не путать полярность.
Це точно!
Ах... Я перепутал. Оба черных провода, один с полоской. Думал что с полоской минус, а на самом деле+
@@announcer_artem817
D-link?
@@al.la. я онушку сжёг...
І я пальнув роутер, хоча для себе барана позначив +-, приніс новий акум та переплутав, зараз новий роутер 9 В паше від 12 В акума
Купил кабедь юсб с 5 на 9 вольт(выдает 9,7 родной выдает 9,2),такой роутер запускается от банки,работает,но сеть пустая нет упса в здании.
Сразу не сгорит. Со временем, если постоянно так использовать, то может стабилизатор напряжения выйти из строя. Нужно разобрать роутер и посмотреть, какие электролиты стоят на вход.питание. Если 10В, то роутер 100% крякнет, если 16В, то все ок будет.
Я в экстренных случаях пару раз запитывал роутер от 12В, потом поставил понижайку на 9В. Делов на пару минут работы, припаять пару проводов. В общем, не стоит на постоянке использовать. Неделя времени эксплуатации - это не показатель. Ну неделю он так поработает, ну месяц, потом крякнет. Производитель, по вашему, идиот, что указал 9В? Почему сразу не 12? Запитайте от 120 тогда, фиг знает.
В них стабілізація до 50 вольт. Виробник передбачив скачки напруги до цих величин. Єдине -це буде більше нагріватись.
А если акум 10.8 крякнет или будет работать?
Якщо так страшно подати 12 вольт. То саме простіше з 12 на роутер ще впаяти 3 діоди.
@@nazarlan7671 а що там за стабілізатори такі стоять?
Нічого не буде, вже чотири роки на 12 вольт блок живлення використовуємо.