3 BİN TL'YE ZIRHLI AKILLI SAAT | EFSANE TASARIM | KOSPET TANK T2

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 18 ต.ค. 2023
  • Hepiniz videoma hoş geldiniz :)
    Ürün Linki ; (AliExpress)
    www.aliexpress.com/item/10050...
    KOSPET Resmi Sitesi ;
    kospet.com/products/kospet-ta...
    .
    Sorularınızı Yöneltebileceğiniz İnstagram Hesabım ;
    / ikotansuyt
    .
    ➤ Yeni videolarımı kaçırmamak için "ABONE" olmayı unutma 🙏
    .
    Reklam veya Sponsorluk işleri için " tahaenestansu@hotmail.com " adresine mail yollayabilirsiniz.
    .
    For advertising or sponsorship works, please send your e-mail to "tahaenestansu@hotmail.com"
  • วิทยาศาสตร์และเทคโนโลยี

ความคิดเห็น • 11

• @sukur6001
    @sukur6001 9 หลายเดือนก่อน +4

hayırlı olsun

• @herseyinhayrls5770
    @herseyinhayrls5770 9 หลายเดือนก่อน +3

Güle güle kullan🎉

• @izbalkardesler6655
    @izbalkardesler6655 4 หลายเดือนก่อน

arabayıda sayıyor adım olarak artık konumdan mı alıyor bilmiyorum ama evin içinde dene doğru sayıyor

• @hayrettinkazandioglu
    @hayrettinkazandioglu 9 หลายเดือนก่อน +1

Tasarımı efsane

• @sukur6001
    @sukur6001 9 หลายเดือนก่อน +4

ilk 😊

• @Ruhitaner
    @Ruhitaner 9 หลายเดือนก่อน

Ona o kadar para verinceye kadar üçte bir fiyatına aynı özellikleri olan Kieslect alırım daha iyi. Eşime 1980 liraya aldım...

• @kadirsevim291
      @kadirsevim291 9 หลายเดือนก่อน

3 te 1 fiyatı 1000 tl eder ayrıca bu saatin özelliklerine iyi bakın en büyük özelliği yüksek darbelerde bile kırılmıyor su geçirmiyor şarjı 10 gün gidiyor

• @NuageLumineux
      @NuageLumineux 9 หลายเดือนก่อน

@@kadirsevim291 Çoğu saatin su ve toz için sertifikaları var zaten. Saatin kendisi böyle boş olunca, kırılıp kırılmaması da hiçbir anlam etmiyor. Bu fiyata Samsung Watch 4 Classic varken bunu almak aşırı saçma.

• @kadirsevim291
      @kadirsevim291 9 หลายเดือนก่อน

@@NuageLumineux var ama çoğu su geçiriyor mesala çakma watch lar bile güya su geçirmez ben kullanıyorum alali 10 gün oldum ilk etapta şarjı hemen bitti biraz kısık ayara çektim şuan gayet güzel şarjı ekran çok kaliteli kasa ve tasarım güzel mağazası güzel bence gayet kullanışlı abuk subuk özelliklerle sisirmemisler cihazı tek eksiği mesaja cvp vermemesi ve konuşma kalitesi harika

• @degman6677
      @degman6677 9 หลายเดือนก่อน

Tr de satış sayfası var mı

• @suatozel
      @suatozel 4 หลายเดือนก่อน

bu saatin yerine bu paraya alinacak saat cok dogru ama hic biri 2 gun sarzi zor dayaniyor bu saatle ben 21 gunu doldurdum tek sarzla ve bundan once marka 3 saat kullandim ucindende hizli ve seri