Сергій ! Дуже дякую за консультацію -, Ви мені дуже допомогли з вибором рушниці , усе ясно та зрозуміло , усе чітко та ясно без води , усього Вам найкращого , та удачі !!!
Я бы добавил больше информации, начальная скорость пули, энергия. А так же обсудил подробнее газовые пружины, они тоже бывают разные. Спасибо за видео!
Покупаем пружинную винтовку с витой пружиной, а к ней за 400-500 грн покупаем газовую и меняем самостоятельно. И вот уже винтовка стала с газовой пружиной. Идеальны для первой покупки кросманы, клоны гамо 440. На них достаточно много запчастей.
Бажаю здоров'я! Дякую за Ваші огляди! Порадьте, будь ласка, яку пневматичну зброю обрати для шкільного тиру (10 метрів). Потрібно 2 гвинтівки, 1 пістолет, набої та, можливо, ще якісь аксесуари. Бюджет до 20 000 грн. Все буде Україна!
Так дійсно газова пружина краща в мене були хатсан 90 потім купив125 дуже важка і не дуже точна .На даний момент володію бімен лонкорн з газовою пружиною ,і штатною оптикою рекомендую.
Чому ви не розказали як себе веде в зимній час гвинтівка з газовой пружиною і ще що може придеця купувати спеціальний насос щоб її накачати Тай у сальніків які розположені в циліндрі газової пружини не факт що хватить ресурсу на 50000 пострілів
А как поведёт себя ГП при температуре пару градусов ниже нуля? У какой пружины преимущество в минусовую или нулевую погоду? В видео названы преимущества только ГП, неужели в стальной пружине нет никаких преимуществ?
Конечно есть! Главное преимущество, это надёжность. Конструкторы изначально винты создали под стальные пружины. Просто нашлись ушлые передельщики, кто начал зарабатывать на газовых пружинах. Ну прям недостаток, 5000 выстрелов. Да ещё попробуй их выстрелять, как будто все стреляют сутками напролет. И что за проблема заменить старую стальную пружину на новую? Да ничто не вечно в этом мире!
@@spiritoffreedom2815 у тебя с головой всё норм? Во первых - стальная пружина работает не так, что 5000 с одинаковой мощностью, а потом сломалась, она практически сразу начинает терять мощность. Грубо говоря, после 700-1000 выстрелов с такой пружиной, винтовка уже не обеспечит заявленную мощность. Газовая пружина этого лишена. Потерю кучности ты тоже никуда не денешь, потому что стальная пружина чисто технически выдаёт дополнительные движения и вибрации. По итогу, в наше время, винтовку со стальной пружиной покупают только твердолобые, жадные бомжи. По факту же, хоть для охоты на пернатую дичь/зайца, хоть для тренировочной и развлекательной стрельбы, винтовка с газовой пружиной раз в 10 лучше просто за счёт технических решений.
Я в цій темі зовсім не розбираюся, тому запитую: чи можна стріляти з ппп взимку? І чи є різниця між пружиною сталевою і газовою? (у газовій, по ідеї, має падати тиск) Дякую за відповідь.
Багато залежить від такої непомітної характеристики як об'єм перепуска. Наприклад на тій що розрізана 28×4,5, у всих іжевках 18×4,5(хоча бувають виключення-"брак" 10×4,5). Всі "хатсани", "кросмани","комети"≈10×3-4мм. Виникає питання яка різниця-О-о-о різниця в форсажі тиску, а звідти і початкової швидкості і різниця досить відчутна(майже в два рази). І не має значення якої потужності пружина стоїть в гвинтівці тим паче ГП чі вита. Має значення об'єм перепуска і вага поршня. Важкий поршень буде повільно рухатись а занадто легкий зробить відскок від повітряної подушки·в обох випадках швидкість кулі зменшиться. Звідси випливає що гвинтівку можна налаштувати під любу кулю(майже). Всі мабуть помітили що пальцерізки завжди потужніші за переломки, а все тому що об'єм перепуска мінімальний. А точність залежить від якості обробки канала ствола і кривизни рук стрілка.
Яка гвинтівка точніша Beeman Longhorn з ГП чи Чайка 12 з ГП, яку гвинтівку вигідніше купувати. P.S моя перша гвинтівка ІЖ 38 влучаю в горобця з 30~50 метрів але чомусь не можу попасти в паперову мішень на якій намальований круг 10см
Не знаючи інтенсивність стрільби. скажемо так - по мірі забруднення. Якщо використовувати якісні набої, то можна проводити профілактичну чистку 1 раз на рік
В бюджетной ППП пневматике логика есть. Только премиум класс в корне не согласен с мнением о преимуществах ГП над витой пружиной . Такие мировые лидеры как AirArms, Weihrauch, Diana делают винтовки исключительно с стальной пружинкой или уже сняли линейку ГП пневматики (Диана). И второй аргумент. Все спортсмены в классе «ППП» не используют ГП. И третий аргумент, наиболее сложный и качественный «УСМ» использует принцип центрального запирания поршня. Все, без исключения ГП винтовки построенный на базе нижнего зацепа. Более доступного и менее стабильного по результату. ГП штука клевая, но не стоит списывать витую пружину. Она все ещё могёт ;)
Даниил Пулькин никто не спорит. Диана долго разрабатывала ГП именно из-за центрального зацепа. Плюс на свою самую точную ППП 54 и 56 с боковым рычагом поставить ГП так и не смогли. Но и Диану покупают в основном не как первую винтовку.
Підкажіть будь ласка! У мене біман лонгхорн з газовою прожиною. І штатний стопір не допомагає, оптичний приціл відкочується .Отворів у циліндрі гвинтівки не має для стопірного гвинта,це не діло 50 пострілів і приціл збитий. Якщо зробити отвір у гвинтівці для стопірця чи не лусне метал? Тому що гвинтівка потужна і навантаження йде на спусковий механізм. Та підкажіть: чи можна в Україні відстрілювати шкідників з пневматики 4.5мм?
Доброго дня. Підкажіть будь ласка наскільки шкідлива для оптики газова пружина? Чи можливе встановлення на газово пружинну гвинтівку більш простої оптики?
Не стоит себя утешать установкой ГП. Сам принцип работы ППП убивает ОП, а именно - двойной отдачей. ГП убирает поперечные и двойные колебания витой пружины, но основное влияние "двойной отдачи" не убирает. Самое оптимальное решение - установка подвижного моноблока (с убиранием люфтов).
Взагалі - у описі під відео. Але для Вас виставимо окремо ibis.net.ua/products/gazo-pruzhinnye/?IbisUnboxes& ibis.net.ua/products/pruzhinno-porshnevie/?IbisUnboxes&
Точніший той, що правильно пристріляний) Для відстані від 15 м звичайно комфортніше використовувати оптику. Коліматор цікавий лише для динамічної стрільби, що у випадку з однозарядною гвинтівкою не дуже доречно
чайка в нашому асортименті навряд чи з'явиться, а для рекомендацій по прицілу нам потрібно розуміти: а) на що буде ставитись приціл; б) по яким об'єктам буде проводитись стрільба; в) на яку відстань Ви плануєте здійснювати стрільбу
Знайшов на Розеткі воздушки з ГП в ціновій категорії 5-6 тисяч гривень. Справді може таке бути що швидкість пульки може досягати приблизно 390-400 м/с? Думаю брати, і що порадите пластик чи дерево?
Купил Ппв пол года назад. Точность на 30 метров ~5-7 см. Меня такое не особо устраивает. Обещали 1-3 см. Зря купил. Лучше бы сразу брал Псп. Но тогда я про них не знал.
Ну, кучність в 1-3 см на 30 метрах з пневматики середнього рівня це дуже і дуже крутий показник, який звучить трошки фантастично. Скільки разів ми не їздили на зйомки пнеувматики, стріляли з різних екземлярів, стріляли люди з прямими руками, правильним прицілом та кулею і все одно не було результату в 1-3 см. Хоча не зовсім так, було 3 см +-, але 1 см по результату 5 пострілів не було точно.
Не большая просьба если можно сделайте обзор на Seneca Aspen обзоры есть но английский ни гу гу интерессная пспишка я так понял что ей не нужен не компресор не насос вд Интересно цена и где купить С большим уважением
Интересный канал подписка и лайкос моя первая винтовка четыре банки по 300 пулек полёт нормальный спуск не понятный если можно видео как спуск довести до ума
Далеко не на все модели можно сразу посадить ГП. На мой Кросман пришлось точить новую пятку. Можно конечно старую было расточить но я сохранил оригинальный комплект почти нестрелянным. Плюс манжета "грибок", плюс разобраться как самому изготовить струбцину и осуществить правильную замену. ГП несложно испортить. Достаточно поцарапать полированный шток. Или оставить ей свободный ход. Если не хочешь заморачиваться то переплата вполне оправдана.
Відеопорівняння ні до чого бо таку розбіжність покажуть і 2 однакові гвинтівки з однаковими пружинами, тому що окрім пружин на купність впливає ще декілька факторів, не кажучи вже про руки з яких стріляють. Як на мене на згадали ще 2 суттєві відмінності. Найголовніша це те що вита пружина, внаслідок своєї будови, завжди штовхає поршень не рівно вперед, а ще в бік, тобто підклинюючи, це створює додаткове тертя, звук, зношує поршень та стінки компресора та зменшує енергію. Цей ефект повністю усунутий у газової пружини. А друга відмінність що в газової пружини відсутня пружна деформація, яке є у витої пружини від чого з'являється віддача та деренчання про які ви згадували. Моя підсилена вита пружина на МП-512М прослужила 20 років без помітної втрати потужності, та нарешті зламалася. Купив на заміну газову щось за 400 грн, це ж на скільки була завищена ціна якщо 2 роки назад вона коштувала більше 1000...
@@ibisknives Не согласен: для +/- одного уровня по мощности, на витую пружину нужен утяжелитель поршня. Т.к. максимальный эффект витой пружины в начале хода (срыва), а газовой - линейный. Но не все производители делают утяжелитель поршня на витую пружину.
Абсолютно не згоден про газову пружину, що вона значно впливає на купність. Бо при стрільбі на всіх дистанціях є попадання у центральну частину мішені як з газової так і звичайної пружини. Тобто, якщо б стрілець не поспішав міг би так само влучно стріляти з звичайної пружини. А стріляти з газової влучніще, щоб показати що вона краща)))
Дуже дякую за відео!Полюбляю пневматику ще з шкільних років.А рубрику я б назвав "ПНЕВМО-ДРАЙВ".
Сергій ! Дуже дякую за консультацію -, Ви мені дуже допомогли з вибором рушниці , усе ясно та зрозуміло , усе чітко та ясно без води , усього Вам найкращого , та удачі !!!
Я бы добавил больше информации, начальная скорость пули, энергия.
А так же обсудил подробнее газовые пружины, они тоже бывают разные.
Спасибо за видео!
Але загалом Сергій Шкаберда розповідає цікаві і корисні речі і про пневматику і про ножі! Дякую
Спасибо, Мужик ты крут) Успехов!
Дякую, гарний канал.
хороше відео,моя перша гв шанхай, друга лонгхорн, працюють чудово
Дякую за видео Вам ставлю лайк 💪💪✌️✌️✌️👍👏👏👏👍👍✌️💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪💪✌️✌️👍👍👏👏👏👏👏👏
Супер, дякую за інформацію
Дякую за українську!!!!
Спасибо,все понятно,доступно!Беру Хатсан 125 Vortex с ГП.
Ура нове відео. Дякую за огляд пневматики. Ролик можна назвати все про пневматику та пневматичну зброю
Роман Сигляк дякую за варіант.
Покупаем пружинную винтовку с витой пружиной, а к ней за 400-500 грн покупаем газовую и меняем самостоятельно.
И вот уже винтовка стала с газовой пружиной.
Идеальны для первой покупки кросманы, клоны гамо 440. На них достаточно много запчастей.
Чудовий відеоогляд!
Очень полезная информация.
Дякую
Бажаю здоров'я! Дякую за Ваші огляди! Порадьте, будь ласка, яку пневматичну зброю обрати для шкільного тиру (10 метрів). Потрібно 2 гвинтівки, 1 пістолет, набої та, можливо, ще якісь аксесуари. Бюджет до 20 000 грн. Все буде Україна!
можливо, варто роздивитись Beeman Longhorn Gas Ram
Только американскую...
Так дійсно газова пружина краща в мене були хатсан 90 потім купив125 дуже важка і не дуже точна .На даний момент володію бімен лонкорн з газовою пружиною ,і штатною оптикою рекомендую.
Возьми лучше Beeman comander, и закинешь свою переломку под диван!:) У меня 5 переломок под диваном, после покупки PCP!:)
Посмотрите как стреляют винтовки Webley, Diana, weinrauch с витой пружиной. Она им не мешает бить точно в цель на любой дистанции.
Класне відео допомогло мені обрати гвинтівку класс, супер!!
🤔🙄👍🧐🥺 Інформативно і зрозуміло!
Як організувати міні стрільбище в себе за будинком максимально безпечно з мінімальними витратами - дуже актуальна тема для пневматики
Собираюсь взять волверин
Молодець 👍
Нарешті огляд від своїх, на висоті, що до назви ,додайте до пневмат- ua
а шо уа шось виробляє?кроме майдану віри мови
Попереджуємо, що за подібні коментарі ми будемо банити!
@@ВасильЩербан-ю9ч Сиди в своїй мацкве і дивись путінські мультики )
@@ВасильЩербан-ю9ч ти Майдан їбало закрий
Яка ваша думка на щот чайка 14 латек с газовой пружиной
Как подобрать газовую пружину, чтоб не в ущерб винтовки, как рассчитать нужное количество атмосфер в ней?
4:39 Стальная пружина более мягкая...чем стальная пружина.
Дякую за інфу,але я вже придбав першу і поки повчусь на неї,щоб потім придбати щось покруче....🇺🇦
Чому ви не розказали як себе веде в зимній час гвинтівка з газовой пружиною і ще що може придеця купувати спеціальний насос щоб її накачати Тай у сальніків які розположені в циліндрі газової пружини не факт що хватить ресурсу на 50000 пострілів
Як відрізнити по зовнішніх ознаках
показані два бімани, яка з газовою пружиною а яка з витою? Не розбираючи. Дякую.
Хочу придбати гвинтівку що порадите я розглядаю як варіант Хатсан 125?
В нас його нема)
Чому я не знав про цей канал)
А как поведёт себя ГП при температуре пару градусов ниже нуля? У какой пружины преимущество в минусовую или нулевую погоду?
В видео названы преимущества только ГП, неужели в стальной пружине нет никаких преимуществ?
Нормально. До -10 работает без проблем. А при более низкой температуре мало кто стреляет на открытом воздухе.
Конечно есть! Главное преимущество, это надёжность. Конструкторы изначально винты создали под стальные пружины. Просто нашлись ушлые передельщики, кто начал зарабатывать на газовых пружинах. Ну прям недостаток, 5000 выстрелов. Да ещё попробуй их выстрелять, как будто все стреляют сутками напролет. И что за проблема заменить старую стальную пружину на новую? Да ничто не вечно в этом мире!
@@spiritoffreedom2815 всё же у газовой пружины больше плюсов
@@spiritoffreedom2815 у тебя с головой всё норм? Во первых - стальная пружина работает не так, что 5000 с одинаковой мощностью, а потом сломалась, она практически сразу начинает терять мощность. Грубо говоря, после 700-1000 выстрелов с такой пружиной, винтовка уже не обеспечит заявленную мощность. Газовая пружина этого лишена. Потерю кучности ты тоже никуда не денешь, потому что стальная пружина чисто технически выдаёт дополнительные движения и вибрации. По итогу, в наше время, винтовку со стальной пружиной покупают только твердолобые, жадные бомжи. По факту же, хоть для охоты на пернатую дичь/зайца, хоть для тренировочной и развлекательной стрельбы, винтовка с газовой пружиной раз в 10 лучше просто за счёт технических решений.
@@Fan_On_Courage интересное, взаимоисключающее словосочетание - жадные бомжи😂😂...и это о человеке, лишённого,всего🤔 ну насмешил,так насмешил
А що як "Пневматика це просто!". Чи типу того?
А це непогано
Бимен логхорн хорошая винтовка стреляют не нарадуюсь
Всім миру,підкажіть які пулі для гамо1250дж магнум
Я в цій темі зовсім не розбираюся, тому запитую: чи можна стріляти з ппп взимку? І чи є різниця між пружиною сталевою і газовою? (у газовій, по ідеї, має падати тиск)
Дякую за відповідь.
З витою можна, з гп не бажано
@@МемнаяМемка но витая пружина растягивается со временем, у газовой пружины плюсов больше
Як взнати скільки атмосфер мае газова пружина на заміну чайка 14 латек
Эти винтовки надо дорабатывать. Дульные фаски так точно. И стволы полировать.
Багато залежить від такої непомітної характеристики як об'єм перепуска. Наприклад на тій що розрізана 28×4,5, у всих іжевках 18×4,5(хоча бувають виключення-"брак" 10×4,5). Всі "хатсани", "кросмани","комети"≈10×3-4мм. Виникає питання яка різниця-О-о-о різниця в форсажі тиску, а звідти і початкової швидкості і різниця досить відчутна(майже в два рази). І не має значення якої потужності пружина стоїть в гвинтівці тим паче ГП чі вита. Має значення об'єм перепуска і вага поршня. Важкий поршень буде повільно рухатись а занадто легкий зробить відскок від повітряної подушки·в обох випадках швидкість кулі зменшиться. Звідси випливає що гвинтівку можна налаштувати під любу кулю(майже). Всі мабуть помітили що пальцерізки завжди потужніші за переломки, а все тому що об'єм перепуска мінімальний. А точність залежить від якості обробки канала ствола і кривизни рук стрілка.
Больше про бимен гризли х2
❤Ідіотське питання...,безумовно ПІ - СІ - ПІ...!!! Чувак...ПСП
Уточнюю. В мене лонхорн. Зберігаю стволом вниз .правильно?
Не кажіть дядько! Реально газова працює десь 5 тис а сталева 1,5 тис.
Але зараз знайти гарну газову пружину майже неможливо!
Яка максимальна енергія Дж дозволено копувати без реїстрації та дозволів ???
В нормативних документах енергія не регламентується. Тільки калібр
Краще мк,або взагалі псп😊
Доброго вечора) хотів запитати для хатсан страйкар магнум пружинно поршневий) який порадите приціл оптичний приціл?
Спеціалізований для використання з пружинною пневматикою, наприклад Hawke серії Airmax.
Яка гвинтівка точніша Beeman Longhorn з ГП чи Чайка 12 з ГП, яку гвинтівку вигідніше купувати.
P.S моя перша гвинтівка ІЖ 38 влучаю в горобця з 30~50 метрів але чомусь не можу попасти в паперову мішень на якій намальований круг 10см
В нашому асортименті не представлена названа торгова марка, тому ми не можемо відповісти на Ваше питання.
@@ibisknives яка торгова марка?
Чайка
@@ibisknives яка мішень і відстань стрільби на змаганнях
Як часто рекомендується чистити пневматичні гвинтівки?
Не знаючи інтенсивність стрільби. скажемо так - по мірі забруднення. Якщо використовувати якісні набої, то можна проводити профілактичну чистку 1 раз на рік
@@ibisknives, дякую за відповідь
Pif-paf review!
Ок. Дякую )))
В бюджетной ППП пневматике логика есть.
Только премиум класс в корне не согласен с мнением о преимуществах ГП над витой пружиной .
Такие мировые лидеры как AirArms, Weihrauch, Diana делают винтовки исключительно с стальной пружинкой или уже сняли линейку ГП пневматики (Диана).
И второй аргумент. Все спортсмены в классе «ППП» не используют ГП.
И третий аргумент, наиболее сложный и качественный «УСМ» использует принцип центрального запирания поршня. Все, без исключения ГП винтовки построенный на базе нижнего зацепа. Более доступного и менее стабильного по результату.
ГП штука клевая, но не стоит списывать витую пружину. Она все ещё могёт ;)
Даниил Пулькин никто не спорит. Диана долго разрабатывала ГП именно из-за центрального зацепа. Плюс на свою самую точную ППП 54 и 56 с боковым рычагом поставить ГП так и не смогли. Но и Диану покупают в основном не как первую винтовку.
th-cam.com/video/Hdn6u0sMXtg/w-d-xo.html Ну, тобто він не зовсім ударний, він ліпше просто спусковий.
Підкажіть будь ласка! У мене біман лонгхорн з газовою прожиною. І штатний стопір не допомагає, оптичний приціл відкочується .Отворів у циліндрі гвинтівки не має для стопірного гвинта,це не діло 50 пострілів і приціл збитий.
Якщо зробити отвір у гвинтівці для стопірця чи не лусне метал? Тому що гвинтівка потужна і навантаження йде на спусковий механізм.
Та підкажіть: чи можна в Україні відстрілювати шкідників з пневматики 4.5мм?
Радимо з цього приводу звернутись в майстерню.
На скільки нам відомо - все ж ні, але де-факто ворон та щурів ніхто не рахує)
Нічого не сказали про роботу газової пружини на морозі.
Почитайте коментарі, це питання було
підкажіть будьласка що краще hatsan striker 1000s чи artemis sr1000s
Ані тієї, ані іншої гвинтівки в нашому асортименті немає. Радимо звернути увагу на Beeman Mantis або Longhorn.
Дуже дякую
А какая у них разница в скорости пули?
Дякую. Скажіть будь ласка, а взимку як ведуть себе дві пружини ?
Не як не можу вирішити що взяти собі,Beeman чи Norica,вибір пав на моделі с гпп.?
Особисто мені подобається Beeman, бо я ним часто користувався)
Чому дотепер не додумалися збільшити камеру що вібрації відбувалися після того як куля вилетить з ствола?
Доброго дня. Підкажіть будь ласка наскільки шкідлива для оптики газова пружина? Чи можливе встановлення на газово пружинну гвинтівку більш простої оптики?
Газова пружина менш шкідлива для оптики, ніж класична пружина, але не варто розглядати неспеціалізовані приціли для встановлення
Не стоит себя утешать установкой ГП. Сам принцип работы ППП убивает ОП, а именно - двойной отдачей. ГП убирает поперечные и двойные колебания витой пружины, но основное влияние "двойной отдачи" не убирает. Самое оптимальное решение - установка подвижного моноблока (с убиранием люфтов).
Добрий день дуже хотілось би дізнатись чи можна заправляти газову пружинну чи треба заміняти її на нову ?
Можна міняти, але це дуже рідко, коли треба
@@ibisknives добре зрозуміло дякую за відповідь
Маю в користуванні гвинтівку з сталевою пружиною, можна замінити на газову?
З цього питання радимо звернутись до нашої майстерні.
ibis.net.ua/servisnyy-centr-ibis/
у меня первая воздушка была xtsg китайское гавницо, сегодня взял хатсан 90
Де можна ознайомитись з цінами і моделями?
Взагалі - у описі під відео. Але для Вас виставимо окремо
ibis.net.ua/products/gazo-pruzhinnye/?IbisUnboxes&
ibis.net.ua/products/pruzhinno-porshnevie/?IbisUnboxes&
Який приціл точніший на різних дистанціях штатні прицільні приспособлення (цілик і мушка), оптичний чи колиматорний?
Точніший той, що правильно пристріляний)
Для відстані від 15 м звичайно комфортніше використовувати оптику. Коліматор цікавий лише для динамічної стрільби, що у випадку з однозарядною гвинтівкою не дуже доречно
@@ibisknives яку не дорогу оптику можете порекомендувати і чи буде в Вашому інтернет магазин Чайка 12 в прикладі як Чайка 12 М?
чайка в нашому асортименті навряд чи з'явиться, а для рекомендацій по прицілу нам потрібно розуміти: а) на що буде ставитись приціл; б) по яким об'єктам буде проводитись стрільба; в) на яку відстань Ви плануєте здійснювати стрільбу
@@ibisknives а) Чайка з ГП
б) змагання між селами
в)до 70м
ibis.net.ua/products/details/pricel-bsa-optics-ar-3-12h44/
Вітання! Правда що оптика довго непротримається на сталеві пружині???
Неспеціалізована для пружинок - так, не довго протримається.
@@ibisknives дякую!!!
Як зберігати гвинтівку знаковою пружиною. (Штоком-вниз)?
Та немає обмежень ніби. Як Вам більше подобається, так і зберігайте
Що можете сказати на рахунок шкоди куль 0.28 для дешевих гвинтівок (по типу шанхай) чи вони не шкодять?
Для малопотужних гаинтівок це нормальна маса кулі.
@@ibisknives зрозумів дякую!
@@ibisknives малопотужні це до 200 м/с ви класифікуєте вірно?
@@usergang7825 200 мс - це швидкість. Потужність у джоулях. 7,5 дж і біля того - це малопотужні поршні.
@@ValdTorjan 0,28 это для винтовок до 3 Дж. Для винтовок от 7,5 до 16, идеально 0,5-0,6 гр
В вайраух есть смысл ставить гп
Знайшов на Розеткі воздушки з ГП в ціновій категорії 5-6 тисяч гривень. Справді може таке бути що швидкість пульки може досягати приблизно 390-400 м/с? Думаю брати, і що порадите пластик чи дерево?
Може, але ж усе залежить від маси кулі.
Дерево тепліше і естетичніше, а пластик більш практичний.
Купил Ппв пол года назад. Точность на 30 метров ~5-7 см. Меня такое не особо устраивает.
Обещали 1-3 см.
Зря купил. Лучше бы сразу брал Псп.
Но тогда я про них не знал.
Ну, кучність в 1-3 см на 30 метрах з пневматики середнього рівня це дуже і дуже крутий показник, який звучить трошки фантастично. Скільки разів ми не їздили на зйомки пнеувматики, стріляли з різних екземлярів, стріляли люди з прямими руками, правильним прицілом та кулею і все одно не було результату в 1-3 см. Хоча не зовсім так, було 3 см +-, але 1 см по результату 5 пострілів не було точно.
Як їх розрізнити в магазині, є якась маркировка?
Звісно ж є. Це приписки GR, GP та інші, аналогічні.
Звісно є.
Порадьте газову гвинтівку із стоковим опьичним прицілом. Багатозаряду бажано, або одно
З газовою пружиною чи газобалонну?
@@ibisknives яка краще на ваш погляд, це перша буде моя гвинтівка. Що б ви порадили
Радше цю:
ibis.net.ua/ua/products/details/vintovka-pnevmaticheskaya-beeman-longhorn-gas-ram-pricel-4h32/
а можна замінити сталеву на ГП?
Взагалі можна. Треба лише уточнити в майстерні чи є в наявності запасні пружини.
а есть ли минусы у газово-поршневой?
Она более прехотливая, на минусовой температуре мощь уменьшается
@@IIIFURYIII. натыкался на инфу, уменьшается на 10 м/с на каждый градус ниже нуля.
Що порокомендуєте бюджет 10000 тис
яку накачку гп (кг) порадите на біман лонгхорн, дякую
Це питання правильніше адресувати до майстерні.
Не большая просьба если можно сделайте обзор на Seneca Aspen обзоры есть но английский ни гу гу интерессная пспишка я так понял что ей не нужен не компресор не насос вд
Интересно цена и где купить
С большим уважением
Мы бы с радостью, но в нашей сети нет такого экземпляра(
Чи нормальна гвинтівка із скоростю 280м/с
Нормальна
Де кпити дуло до 125го хто в курсі?
👍👍👍
ніяк неможу визначитись биман лонгхорн або кросман винтаж можливо порадите?
Звісно порадимо: Біман Лонгхорн)
Интересный канал подписка и лайкос моя первая винтовка четыре банки по 300 пулек полёт нормальный спуск не понятный если можно видео как спуск довести до ума
А какая у Вас винтовка?
@@ibisknives пока взял биман лонхорн так сказать для первого ознакоомления с чего то надо начинать дальше видно будет
О, это хороший выбор!
Да разница небольшая между винтовками в 1000, только вот незадача сами газовые пружины почемуто только стоят 350 гривень.
Далеко не на все модели можно сразу посадить ГП. На мой Кросман пришлось точить новую пятку. Можно конечно старую было расточить но я сохранил оригинальный комплект почти нестрелянным. Плюс манжета "грибок", плюс разобраться как самому изготовить струбцину и осуществить правильную замену. ГП несложно испортить. Достаточно поцарапать полированный шток. Или оставить ей свободный ход. Если не хочешь заморачиваться то переплата вполне оправдана.
Мені 17 років я можу сам купити гвинтівку?
Лише з 18 років
Приходиш с мамой и проблема решена ❤...
PROвоз - про воздушку
Яка краща гвинтівка на кабана
Вогнепальна)
Не вистачає пневматики більших калібрів
Відеопорівняння ні до чого бо таку розбіжність покажуть і 2 однакові гвинтівки з однаковими пружинами, тому що окрім пружин на купність впливає ще декілька факторів, не кажучи вже про руки з яких стріляють. Як на мене на згадали ще 2 суттєві відмінності. Найголовніша це те що вита пружина, внаслідок своєї будови, завжди штовхає поршень не рівно вперед, а ще в бік, тобто підклинюючи, це створює додаткове тертя, звук, зношує поршень та стінки компресора та зменшує енергію. Цей ефект повністю усунутий у газової пружини. А друга відмінність що в газової пружини відсутня пружна деформація, яке є у витої пружини від чого з'являється віддача та деренчання про які ви згадували.
Моя підсилена вита пружина на МП-512М прослужила 20 років без помітної втрати потужності, та нарешті зламалася. Купив на заміну газову щось за 400 грн, це ж на скільки була завищена ціна якщо 2 роки назад вона коштувала більше 1000...
Вот по скорости витой пружины и газовой какая разница ???
+- на одному рівні
@@ibisknives Не согласен: для +/- одного уровня по мощности, на витую пружину нужен утяжелитель поршня. Т.к. максимальный эффект витой пружины в начале хода (срыва), а газовой - линейный. Но не все производители делают утяжелитель поршня на витую пружину.
👍
Ударно-спускового там немає
Скажите..мне подарили хасан 125 я могу в Украине в лесу или поле по стрелять???или будит наказание??
На сколько я знаю 4.5 разрешён
Поки що ми не радимо в лісі стріляти)
Пачиму нельзя ахотица с этих винтовак по литающим мишеням
Тому що полювання з пневматичної зброї кал. 4.5 мм заборонена в Україні.
Абсолютно не згоден про газову пружину, що вона значно впливає на купність. Бо при стрільбі на всіх дистанціях є попадання у центральну частину мішені як з газової так і звичайної пружини. Тобто, якщо б стрілець не поспішав міг би так само влучно стріляти з звичайної пружини. А стріляти з газової влучніще, щоб показати що вона краща)))
Ну а отличия моделей типа МАГНУМ? И чем отличия от простых?
WILDWOLF мощность. Магнум начинается от 28 Дж. Спасибо за идею, сделаю отдельный выпуск.
@@serhiishkaberda1299 Разве Магнум начинается не от 16 ДЖ?
Шикарный ролик, жаль что украинского языка не знаю, однако все понял +-, спасибо. Даль у нас в России даже 4,5 нормально нельзя использовать.
пропоную назвати PRO.177
Справа в тому, що калібрів то більше. Але за ідею дякую!
🇺🇦👍