CarPlay з Aliexpress недорого! Огляд OBDPEAK T20

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 18 ต.ค. 2024

ความคิดเห็น • 32

  • @domosed2023
    @domosed2023 ปีที่แล้ว +9

    Поставив лайк на 3й секунді за українську. Дякую автору за гарний огляд.
    Слава Україні!

    • @videomatory
      @videomatory  ปีที่แล้ว +1

      дуже дякую!

    • @leoxoxol54
      @leoxoxol54 ปีที่แล้ว +1

      Підтримую

  • @ua6238
    @ua6238 ปีที่แล้ว +2

    Дякую за огляд

    • @videomatory
      @videomatory  ปีที่แล้ว

      Дякую за коментар!

  • @Maverik2401
    @Maverik2401 หลายเดือนก่อน

    Купив схожий пристрій , у мене монітор карплея під час руху через деякий час "засинає" в налаштуваннях функціі не знайшов, як у Вас з цим ?

  • @ИгорьНартов
    @ИгорьНартов 7 หลายเดือนก่อน +1

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка, телефон підключився до даного пристрою, все працює, не можу вивести звук на динаміки автомобіля?

    • @videomatory
      @videomatory  7 หลายเดือนก่อน

      Доброго дня, по блютузу мабуть не вийде підключитись одночасно і до карплею, і до автомобіля. Мабуть, звук йде тільки на карплей. Можливо через аукс буде працювати: спробуйте аукс телефон-автомобіль або карплей-автомобіль

    • @ИгорьНартов
      @ИгорьНартов 7 หลายเดือนก่อน

      @@videomatory Дякую за відповідь.

    • @acherevko007
      @acherevko007 7 หลายเดือนก่อน

      @@ИгорьНартовчерез аукс точно працює перевірив сьогодні

    • @Maverik2401
      @Maverik2401 หลายเดือนก่อน

      Купив схожий карплей, я звук з телефону пускаю через рідну магнітолу , але управління з карплею працює. Ось така "Петрушка"

  • @ЯнКолодка
    @ЯнКолодка 10 หลายเดือนก่อน +1

    Доброго дня! П ідкажіть, коли цей пристрій приєднаний через AUX до вашої штатної магнітоли і вам телефонує хтось кнопками на рулі можна відповідати?

    • @videomatory
      @videomatory  8 หลายเดือนก่อน

      Доброго дня, AUX це ж просто аналоговий звук - тобто воно не працює з кнопками на кермі. Коли телефон підключений і по блютузу до машини, і до цього карплею - воно конфліктує і не добре працює. Наприклад, в мене пропали голові підказки з гугл карт

  • @murocossie
    @murocossie ปีที่แล้ว +2

    Mine randomly disconnects when using wireless Carplay. Did you experience that?

    • @videomatory
      @videomatory  ปีที่แล้ว +1

      Yeah. Recently I had 7-hours trip, and got 2-3 disconnects during it. Fortunately it connects back in 5-10 seconds.

    • @murocossie
      @murocossie ปีที่แล้ว +2

      ​@@videomatory My device had the 6 June 2023 firmware. I've contacted with the OBDPEAK and they sent me the 25 June 2023 update first and they now sent me the 4 September 2023 update. I'm trying it now. OK I tried and it still disconnects. Maybe it's my iPhone's fault, I don't know

    • @videomatory
      @videomatory  ปีที่แล้ว

      @@murocossie Oh, could you please share with me the latest firmware you got from the seller? Maybe they fixed disconnect problem.

  • @ВіталійЧеревко-ы3ы
    @ВіталійЧеревко-ы3ы ปีที่แล้ว +1

    Як він включається, від ключа запалювання чи потрібно щоразу примусово вмикати?

    • @videomatory
      @videomatory  ปีที่แล้ว

      З'являється живлення - включається, пропадає живлення - виключається

  • @ВячеславБуряк-в6ы
    @ВячеславБуряк-в6ы ปีที่แล้ว +1

    Чи можна на цьому пристрої переглянути фільм через флешку?

    • @videomatory
      @videomatory  ปีที่แล้ว

      Так, на сторінці товару є ілюстрація програвання відео файлів, але я не пробував. Виробник доволі часто оновлює прошивку, тому краще запитуйте безпосередньо продавця на аліекспресі

  • @vadymskok6005
    @vadymskok6005 8 หลายเดือนก่อน

    Там андроїд ? Наприклад якщо підключу туди зовнішню аудіо карту , а з неї вже aux

    • @videomatory
      @videomatory  8 หลายเดือนก่อน

      ні, там не андроід. Якась ОС на лінуксі

  • @levacar5707
    @levacar5707 11 หลายเดือนก่อน +1

    Вітаю, що скажеш як себе зарекомендував чи не тормозить

    • @videomatory
      @videomatory  11 หลายเดือนก่อน

      Привіт, на жаль, прибрав його. Їздив на дальняк - випадковим чином відключається від телефону - може раз на годину, може кілька разів на хвилину. Коли складно на дорозі ще й мапа зникає - мені таке не підходить. Повернувся до користування навігацією просто з телефону. Продавця питав чи є нова прошивка - не відповідає. Так шо невідомо чи виправили проблему в нових пристроях. Не можу рекомендувати до покупки.

    • @levacar5707
      @levacar5707 11 หลายเดือนก่อน

      @@videomatory дякую

    • @vadymskok6005
      @vadymskok6005 8 หลายเดือนก่อน

      @@videomatoryпотрібно брать мінімум за 150$ там більш менш нормальне залізо і дороблені вони , ті що нижче то фігнЯ

    • @videomatory
      @videomatory  8 หลายเดือนก่อน

      @@vadymskok6005згоден, зараз би я вибирав щось на андроіді, і щоб ядер було побільше

  • @dimonx3
    @dimonx3 8 หลายเดือนก่อน

    колхоз. просто обнови родную магнитолу на другую от более крутой комплектации

    • @videomatory
      @videomatory  8 หลายเดือนก่อน

      ну цей колхоз за $100 самостійно, а оновити магнітолу - десь від $400+час на пошуки майстра і пристроїв. Був би в мене поруч такий майстер разом з магнітолою - я б оновився

    • @ОлегКовальчук-ц4т
      @ОлегКовальчук-ц4т 7 หลายเดือนก่อน

      100$😳 я купив за 40$

    • @bessonov3523
      @bessonov3523 4 หลายเดือนก่อน

      Не нормальная штука. Особенно на старые машины самое оно. Надо брать с задней камерой. Штука удобная.