Тарас Кремінь: Деколонізація і дерусифікація Миколаєва. Public Talk

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 5 ต.ค. 2024
  • Повномасштабна війна прискорила деколонізаційні процеси, які тривають в Україні вже 30 років. Імперське та радянське минуле досі живуть в колективній пам’яті та міцно відображені в публічних просторах наших міст: у топоніміці, в пам’ятниках та меморіальних дошках. І Миколаїв не виняток.
    У форматі Public Talk Тарас Кремінь ділиться своїми висновками й спостереженнями про деколонізацію і дерусифікацію українських міст з акцентом на Миколаєві. Про місцеві топоніми, які потребують переосмислення, про «пушкінопад» та повернення забутих імен української історії. Та взагалі, що робити із слідами двох імперій в публічному просторі міста? І як минуле та історія можуть допомогти у розбудові майбутнього?
    🔹 Тарас Кремінь - український політик, науковець, громадський діяч, Уповноважений із захисту державної мови. Автор близько 100 наукових праць, присвячених історії української літератури

ความคิดเห็น • 4

  • @relaxodan
    @relaxodan ปีที่แล้ว

    Сподіваюся, це відео таки охопить більше містян Миколаєва і кожен побачить започатковану перспективу у комунікації між владою з населенням, щоб зробити свій внесок у розвиток та стати його частиною.

  • @ТамараСурмилова
    @ТамараСурмилова ปีที่แล้ว +1

    Всё правильно ребята делают. Свою не искаженую историю должны знать все.

  • @ТатьянаСеверина-ж4б
    @ТатьянаСеверина-ж4б ปีที่แล้ว +1

    Ребята, угомонитесь, в это тяжёлое время вопрос языка не самый главный! А такие как тарасы и другие не болтайте, а помогайте на фронте, а то прикрываетесь различными ну "очень серьёзными вопросами "!!!

  • @ТамараСурмилова
    @ТамараСурмилова ปีที่แล้ว

    Всё правильно ребята делают. Свою не искаженую историю должны знать все.