Поліцейські організували круглий стіл, де обговорили питання підтримки людей, потерпілих від війни

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 16 ก.ย. 2024
  • Люди, котрих торкнулася війна, мають знати і розуміти, що мають право на допомогу, підтримку, соціальний захист. Від організації взаємодії - до реалізації заходів підтримки - тема, яку обговорили представники поліції, відомчої медицини, соціальних служб, центру зайнятості, психологи, рятувальники та військові під час круглого столу, організованого в Головному управлінні Національної поліції Тернопільщини. Привітав учасників заходу заступник начальника Ігор Сидорук.
    Серед постраждалих від війни є поліцейські та члени їхніх родин. Саме тому правоохоронці підтримали ініціативу проведення круглого столу. Керівник відділу психологічного забезпечення Михайло Козюк розповів, що результатом сьогоднішньої зустрічі стане сформований чіткий і дієвий план подальших дій і координації зусиль служб у наданні всебічної допомоги тим, хто її потребує.
    Під час заходу поліцейські психологи також презентували дієвість проекту «Mental tutor» та поділилися позитивним досвідом і способами використання комплексного підходу до соціально-психологічної підтримки окремої категорії поліцейських та членів їх сімей.
    Зі слів завідувачки сектору соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їхніх сімей Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області» Ольги Коверської, кількість людей, котрі потребують різноманітної допомоги через тривалу війну збільшується. Тому важливо налагодити механізми співпраці різних служб та установ, аби ті, хто потребує захисту та підтримки, відчували, що це доступно - варто лише звернутися.
    Теми доповідей спікерів стосувалися, зокрема, таких питань, як види пільг, компенсацій та виплат, які можуть отримати як самі постраждалі від війни, так і члени їхніх родин з місцевих бюджетів, працевлаштування, гранти, медичне та реабілітаційне забезпечення, протезування. Звернули присутні увагу і на проблему налагодження комунікації з членами сімей рідні та близькі яких вважаються безвісти зниклими.
    Про доцільність проведення таких конструктивних зустрічей каже ветеран війни та колишній співробітник поліції Михайло Матвіїв. Адже захисники та захисниці, котрі отримали травми, контузії, каліцтва інколи навіть не пробують отримати те, що їм належить по праву. Тому важливо комунікувати, доносити інформацію про можливості, якими ці люди можуть скористатися.
    КОМЕНТАР
    ІГОР СИДОРУК - заступник начальника ГУНП в Тернопільській області
    ОЛЬГА КОВЕРСЬКА - завідувачка сектору соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їхніх сімей Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області»
    НАТАЛІЯ БРИЧ - начальниця управління реалізації політики зайнятості Тернопільського центру зайнятості
    МИХАЙЛО МАТВІЇВ - ветеран війни
    МИХАЙЛО КОЗЮК - керівник відділу психологічного забезпечення ГУНП в Тернопільській області

ความคิดเห็น •