Блін, дуже якісний ролик! Картинка, подача, візуал та інформативність! Чесно кажучи, про половину бриджів з цього відео навіть не знав))) я так розумію, що Софія була на гітарах EVH, бо в нього там стояла ця штука для дропа 6 струни) ну і Келер цікавий доволі, а едж ібанезівський та евертюн, на мій погляд, трохи замудрені та не дуже потрібні... але то таке, суб'єктивщина) з усіх цих бриджів грав тільки на евертюні і на мій погляд, для Гітаристів, які грають соляки, чи інтонують рифи та мелодії яскравими вібрато, цей бридж абсолютно рудиментарна річ, яка взагалі не потрібна) а от металкор та нулі лупити під час адських трухань головую, саме те))))
Ні, на EVH стоять ліцензовані Флойди з Детюнами. Саме ці Детюни і придумав Едді, запатентував і реалізував у кооперації з компанією Флойд Роуз. А бриджі Софія є чистим афтермаркетом і поки що на ринку я не зустрічав жодної гітари фабричної з цим бриджем. І Детюн у них самостійної розробки. Дещо видозмінений щоб не судитися з EVH по патентах, але максимально схожий, функціонал ідентичний. Він занадто дорогий для масмаркету. Він дорожчий навіть за оригінальний американський Флойд Роуз. А виробники, зазвичай, ставлять ліцензовані Флойди азійські. Софія усі виробляються у Штатах, в Каліфорнії. Їх окремо потрібно купувати та встановлювати. Так, круті суперякісні та функціональні бриджі. Каллер (а не Келлер :-) ) усим хороший. Ефекту каструлі в нього немає, том не кручені пружини, які трясуться, там широка металева пластина, яка просто пружинить і не трясеться. Так, її не потрібно поролонити. Ще плюс Каллера - у нього більший хід ніж у Флойда, тому дайвбомби ЩЕ ГЛИБШІ. Але мінусом є те, що та пластина пружна праацює з конкретними калібрами струн, різна товщина. При купівлі бриджа потрібно вибрати потрібну пластину по номеру, який відповідає калібру струн. Якщо захочете крепко дропнутися і перейти на канати, то пластину потрібно замінити. Кожна покриває 2 сусідні калібри. Тобто, з 9 на 10 можна перейти без заміни, а з 9 на 11 вже не вийде. І ще мінус Каллера, що з роками та активним використанням пластина втрачає пружність. Потрібна заміна. Просідають вони швидше Флойдових, тому потрібно мати запас. І ще його зручно перетворити на фікс. Зняв важіль і збоку закрутив гаєчку 1 блокуючу. І все, бридж стає фіксом і при бендах нічого не пливе. І ще на Каллері деякі спецефекти як на Флойду неможливі. При різкому ударі по важелю і зриві такого ж ефекту, як лає Флойд, не буде. Але то можна пережити. По Айбанезу... То не тремсеттер. То приблуда просто для зручності зміни натягу пружин. Щоб не як у Флойда крутити викруткою саморізи, які тримають граблі, а цивілізовано пальчиком. А тремсеттер то дещо інша приблуда, яку встановлюють і на Флойди, і на Еджі Айбанезівські, і на Страти безтоплокові. Щоб при бендах однієї чи кількох струн усі інші не пливли. Штатний Едж так не вміє, то потрібно самому встановлювати. Фабрично тремсеттери не ставляться.
Дякую за цікаве відео, теж не знав про половину бріджів з відео. Я є власником гітари з Edge Zero бріджем. До мінусів можу віднести нестандартні пружини, які не так легко знайти, а це всеж іноді треба. Ще нажаль ця модель не сумісна з системою Tremolo-No, яка вартує окремого відео. А ось тремсетер зйомний, тож нема ніякої проблеми його прибрати і не вибивати метроном на записі)
@@lord_custom_guitars На папері дуже крута система, яка може полікувати половину проблем, про які зазвичай пишуть власники флойдів чи тремоло, але, нажаль, до моєї гітари не підійшла.
@@lord_custom_guitars якщо загуглити, то там буде нова система, яка схожа на Edge, але кріплення не на ножах, а на шарнірах. Як на мене, найбільш ідеальний варіант Флойда
Можливо я щось пропустив, але наче не було сказано що kahler, як я чув має ще особливість за рахунок своїх пружин що на пониження треба докладати меньше зусиль на ричаг в порівнянні з флойдом, це вже суб'єктивний момент, але треба з ним трохи обережніше бо вийде Керрі Кінг стайл) але було б дуже цікаво спробувати пограти на такому, а відео супер!
Хто каже що евертюн важкий у налаштуванні, просто ніколи не тримав його у руках. В цілому в рамках тону з Е до Дроп С можно спокійно навіть на евертюні злізти. Так, струни будуть трохи заслабкі, але все одно натяг буде краще аніж на звичайному фіксі. Це я кажу в захист частої зміни строїв на ньому. З приводу биття по струнах і маскуванню цього евертюном... Ну рано чи піздно будь який гітаріст зрозуміє що ключ до технічної гри це релакс і легкий дотик. Єдиний недолік евертюну це тільки те що бенди не такі responsive як на звичайному фіксі. Навіть якщо ідеально налаштувати то десь на 5% буде відрізнятись. Але рілі? 5% вартують того що в тебе буде залізний стрій завжди. Стосовно налаштування флойду при зміні комплекту струн. Тримайте лайфхак. Перед тим як починати знімати струни підкладіть під флойд в гнізді колоду карту або щось таке тверде щоб флойд на них просто ліг, а потім міняйте як на звичайному фіксі. Замінив. Декілька підкруток по мензурі і можна колоду витягати. 15 хвилин і все готово. Авжеж є прикол з тим що струни тягнуться ну тут вже самі якось))
Про Edge Zero, Ці пружини дозволяють робити бенди на флойді легше, бо звичайний флойд прогинається при бендах, вібрато, і треба більше тягнути струни, а ще коли тягнеш одну струну то всі інші розстроюються, тобто якщо ви берете дабл стоп то струна яку ви не тягнете попливе
ідеї на струнотримачі є, хоча вже бачив і струнотримачі з цими ідеями) гітари роблять по принципу - купують, то й так піде, не всі виробники заморочуються зручністю та функціональністю. хоча є звичайно мазохісти, які люблять їсти кактус, тобто грати на телекастерах та лесполах
Можливо, але в мене два ролікових тюноматіка, і на них струни не рвались, але вони і не працюють як тремоло, можно через тертя об вал тремоло вони і рвуться
Якщо мабуть більше 2х років грати на одних і тих самих струнах то можливо. Якщо активний домашній гравець то 2 рази на рік міняєш і проблем не повинно бути.
Я фанат Келер, але буду чесний, мінус є, ти про нього не згадав - струни труться об вал і через це рвуться. Але гітаристи то вже вирішили - оловом ті місця залужують. Але то морока... З плюсів згадаю такий прикол - ти казав про право- та лівосторонні Келери, але тут маленький прикол, там нема окремих моделей - одна й та сама модель може бути і право- і лівосторонньою - просто важіль прикручується в інше місце :) А ще у Келер є чисто фіксд бриджи у яких є мікропідстроювання :)
Флойди це ще той головний біль, особливо якщо стрій треба поміняти. Але зате я помітив, що флойд краще тримає стрій, можливо за рахунок того, що постійно тягне струни і таким чином раз настроївши баланс, ти вже його не втратиш. Так, можливо стрій опуститься, але опуститься весь в гармонії. Так, флойд не любить соляки з супер брендами (підтягуєш одну струну, а дзвенять всі, бо збивається баланс) і треба довго морочитись поки струни досягнуть потрібної кондиції щоб тримати баланс. При перепаді температур виходить морока, бо просто підкрутити струни не варіант. Мікропідстройка не панацея. Зате тремоло супер працює, починаючи від дайв бомб і закінчуючи гавайськими мотивами. Ну і так, для флойду треба хороші пружини і хороші струни. Особливо хороші струни, дешеві не варіант. І паралонсик маст хев бо дзвенить як скажене. А, і ще сустейн слабший, якраз через те, що пружини весь час тягнуть струни.
Дякую я попередні відповіді, і в мене ще питання. Ви згадали, що перевагою Sophia тремоло є можливість швидко змінювати зі стандартного на дроп стрій. Але у мене Floyd Rose, і там я теж так роблю. Мікротюнера достатньо, щоб опустити шосту чи сьому струну на тон нижче. Решта струн при цьому можуть злегка розлаштуватися, але з тюнером це займає хвилину їх долаштувати. Я також не помічав, щоб саме тремоло якось відхилялося. Чи є якісь ризики/небезпеки того, що я так роблю?
трішки не розібрався з евертюном походу так, сідла бувають з різним натягом, але хард чи лайт теншн потрібні для специфічних ситуацій наприклад: якщо тобі треба 56 струну налаштувати в мі стандарт, то тоді так, треба хард теншн, але при цьому 54 струна в мі налаштується і на стандарт теншн про бенди, є техніка налаштування евертюна яка дозволяє використовувати його за призначенням, але і без проблем грати бенди і вібрато, там звісно є свої нюанси, але знову ж таки все це без проблем грається
@@RevanCoffey Були випадки коли для звичайного навіть строю семеструну потрібне було сідло із більшим натяжінням в стоку. Тож окай, на тему використання і за призначенням і гри брендів, на мій погляд налаштування це не використовує бридж на повну, як він задуманий.
@@lord_custom_guitars покази картинок? таке собі) ну добре, відос інфу доносить, але все ж завжди краще мати під рукою предмет огляду. дислайк приберу)
Господи шо ти мелеш. 😂. Єдине що рятує це те що Українською. Аби втюхать якусь пахабєнь. Треба мати 2 гітари, одна з тюноматік а друга з флойдом чи тєрєбонькой. а краще грати навчитись. Гілмор взагалі на рікенбекері починав, а це легенда (дай Боже діду здоров'я). Дрочер Мальмстін з страта не залазить зі сколпірованим, Вай тєрєбоньку тєрєбоніт на ібанезі. Хтось крім тюноматіка взагалі бриджі не сприймає. Лочат те вібрато нафіг. Короче бридж не впливає на майстерність.
Ну по перше, розповідаю про нюанси та особливості гітар, струнотримачів та філософії гітарного світу, мелиш ти тут тіко своїм коментарем. По друге, якщо вам здається шо треба сидіти і всьо делать по старінкє, викіньте телефона і сидіть із паперовими листами) По третє, я не сказав жодного слова про майстерність на основних типах бриджів, окрім евертюна, який гасить сильну атаку струн і всі косяки. Ну і на кінець, раджу повчитись манерам)
Чудова робота!
Заліковний канал!
Цікава інформація для гітаристів!
🤘🇺🇦👍!!!
Дуже дякую за коментар та підтримку))
Ще й інтер'єр старої шотландії😊
😎🤌🏻
Нарешті дочекався на цей випуск 😍 Тепер чекаю на розбір активної електроніки: EMG x Seymour Duncan x Fishman
От до речі наочно можу показати фішмани проти емг)) Обидва сети дачлів на руках))
Бро, давно не залітав на канал! Це просто мего левл апп😍😍 дуже якісно все та інформативно! Ти красень
Дякую друже мій)
Відос супер інформативний❤ подача супер, оператору окремий респект
Дуже дякую за коментар та підтримку))
Блін, дуже якісний ролик! Картинка, подача, візуал та інформативність! Чесно кажучи, про половину бриджів з цього відео навіть не знав))) я так розумію, що Софія була на гітарах EVH, бо в нього там стояла ця штука для дропа 6 струни) ну і Келер цікавий доволі, а едж ібанезівський та евертюн, на мій погляд, трохи замудрені та не дуже потрібні... але то таке, суб'єктивщина) з усіх цих бриджів грав тільки на евертюні і на мій погляд, для Гітаристів, які грають соляки, чи інтонують рифи та мелодії яскравими вібрато, цей бридж абсолютно рудиментарна річ, яка взагалі не потрібна) а от металкор та нулі лупити під час адських трухань головую, саме те))))
Дуже дякую за коментар, бро, Саме так, евертюн потрібен людям із принципом гри нульового коду))
От і я за те, евертюн на металкор!)))
Ні, на EVH стоять ліцензовані Флойди з Детюнами. Саме ці Детюни і придумав Едді, запатентував і реалізував у кооперації з компанією Флойд Роуз. А бриджі Софія є чистим афтермаркетом і поки що на ринку я не зустрічав жодної гітари фабричної з цим бриджем. І Детюн у них самостійної розробки. Дещо видозмінений щоб не судитися з EVH по патентах, але максимально схожий, функціонал ідентичний. Він занадто дорогий для масмаркету. Він дорожчий навіть за оригінальний американський Флойд Роуз. А виробники, зазвичай, ставлять ліцензовані Флойди азійські. Софія усі виробляються у Штатах, в Каліфорнії. Їх окремо потрібно купувати та встановлювати. Так, круті суперякісні та функціональні бриджі.
Каллер (а не Келлер :-) ) усим хороший. Ефекту каструлі в нього немає, том не кручені пружини, які трясуться, там широка металева пластина, яка просто пружинить і не трясеться. Так, її не потрібно поролонити. Ще плюс Каллера - у нього більший хід ніж у Флойда, тому дайвбомби ЩЕ ГЛИБШІ. Але мінусом є те, що та пластина пружна праацює з конкретними калібрами струн, різна товщина. При купівлі бриджа потрібно вибрати потрібну пластину по номеру, який відповідає калібру струн. Якщо захочете крепко дропнутися і перейти на канати, то пластину потрібно замінити. Кожна покриває 2 сусідні калібри. Тобто, з 9 на 10 можна перейти без заміни, а з 9 на 11 вже не вийде. І ще мінус Каллера, що з роками та активним використанням пластина втрачає пружність. Потрібна заміна. Просідають вони швидше Флойдових, тому потрібно мати запас. І ще його зручно перетворити на фікс. Зняв важіль і збоку закрутив гаєчку 1 блокуючу. І все, бридж стає фіксом і при бендах нічого не пливе. І ще на Каллері деякі спецефекти як на Флойду неможливі. При різкому ударі по важелю і зриві такого ж ефекту, як лає Флойд, не буде. Але то можна пережити.
По Айбанезу... То не тремсеттер. То приблуда просто для зручності зміни натягу пружин. Щоб не як у Флойда крутити викруткою саморізи, які тримають граблі, а цивілізовано пальчиком. А тремсеттер то дещо інша приблуда, яку встановлюють і на Флойди, і на Еджі Айбанезівські, і на Страти безтоплокові. Щоб при бендах однієї чи кількох струн усі інші не пливли. Штатний Едж так не вміє, то потрібно самому встановлювати. Фабрично тремсеттери не ставляться.
Дякую за доповнення, але сам виробник і винахідник бриджу називає його Келлер) Тому так і називав)
Дякую за цікаве відео, теж не знав про половину бріджів з відео.
Я є власником гітари з Edge Zero бріджем.
До мінусів можу віднести нестандартні пружини, які не так легко знайти, а це всеж іноді треба.
Ще нажаль ця модель не сумісна з системою Tremolo-No, яка вартує окремого відео.
А ось тремсетер зйомний, тож нема ніякої проблеми його прибрати і не вибивати метроном на записі)
Дуже дякую за коментар)) Не чув про Тремоло Но, поцікавлюсь, дякую))
@@lord_custom_guitars На папері дуже крута система, яка може полікувати половину проблем, про які зазвичай пишуть власники флойдів чи тремоло, але, нажаль, до моєї гітари не підійшла.
Випуск цікавий, але шкода, що не розглянув разом з Ibanez Edge тремоло ZR
Не зрозумів трішки, але дякую за коментар)
@@lord_custom_guitars якщо загуглити, то там буде нова система, яка схожа на Edge, але кріплення не на ножах, а на шарнірах. Як на мене, найбільш ідеальний варіант Флойда
Мені подобається струнотримач steinberger.
Це котрі для хедлес гітар?
@@lord_custom_guitars так.
За евертюн чую вперше, але виходячи з принципу його роботи, думаю, багато кому він не підійде.
Він розподілив гітаристів на два табори - за нього і проти нього))
@@lord_custom_guitars Вище вже відповіли, за металкор)
Можливо я щось пропустив, але наче не було сказано що kahler, як я чув має ще особливість за рахунок своїх пружин що на пониження треба докладати меньше зусиль на ричаг в порівнянні з флойдом, це вже суб'єктивний момент, але треба з ним трохи обережніше бо вийде Керрі Кінг стайл) але було б дуже цікаво спробувати пограти на такому, а відео супер!
Дякую за коментар та доповнення))
Хто каже що евертюн важкий у налаштуванні, просто ніколи не тримав його у руках.
В цілому в рамках тону з Е до Дроп С можно спокійно навіть на евертюні злізти. Так, струни будуть трохи заслабкі, але все одно натяг буде краще аніж на звичайному фіксі. Це я кажу в захист частої зміни строїв на ньому. З приводу биття по струнах і маскуванню цього евертюном... Ну рано чи піздно будь який гітаріст зрозуміє що ключ до технічної гри це релакс і легкий дотик. Єдиний недолік евертюну це тільки те що бенди не такі responsive як на звичайному фіксі. Навіть якщо ідеально налаштувати то десь на 5% буде відрізнятись. Але рілі? 5% вартують того що в тебе буде залізний стрій завжди.
Стосовно налаштування флойду при зміні комплекту струн. Тримайте лайфхак. Перед тим як починати знімати струни підкладіть під флойд в гнізді колоду карту або щось таке тверде щоб флойд на них просто ліг, а потім міняйте як на звичайному фіксі. Замінив. Декілька підкруток по мензурі і можна колоду витягати. 15 хвилин і все готово. Авжеж є прикол з тим що струни тягнуться ну тут вже самі якось))
Дякую за коментар, все ж лишусь думки, що евертюн потрібен гітаристам, які не грають, бренди, інакше який сенс тоді в ньому))
Про Edge Zero, Ці пружини дозволяють робити бенди на флойді легше, бо звичайний флойд прогинається при бендах, вібрато, і треба більше тягнути струни, а ще коли тягнеш одну струну то всі інші розстроюються, тобто якщо ви берете дабл стоп то струна яку ви не тягнете попливе
І все одно повертають флойд в нульове положення))
ідеї на струнотримачі є, хоча вже бачив і струнотримачі з цими ідеями) гітари роблять по принципу - купують, то й так піде, не всі виробники заморочуються зручністю та функціональністю. хоча є звичайно мазохісти, які люблять їсти кактус, тобто грати на телекастерах та лесполах
Ще один мінус Kahler тремоло, про який я чув (сам ніколи не юзав), це те, що роликові сідла перетирають струни і вони рвуться у цьому місці.
Можливо, але в мене два ролікових тюноматіка, і на них струни не рвались, але вони і не працюють як тремоло, можно через тертя об вал тремоло вони і рвуться
Якщо мабуть більше 2х років грати на одних і тих самих струнах то можливо. Якщо активний домашній гравець то 2 рази на рік міняєш і проблем не повинно бути.
Я фанат Келер, але буду чесний, мінус є, ти про нього не згадав - струни труться об вал і через це рвуться. Але гітаристи то вже вирішили - оловом ті місця залужують. Але то морока...
З плюсів згадаю такий прикол - ти казав про право- та лівосторонні Келери, але тут маленький прикол, там нема окремих моделей - одна й та сама модель може бути і право- і лівосторонньою - просто важіль прикручується в інше місце :) А ще у Келер є чисто фіксд бриджи у яких є мікропідстроювання :)
Дякую за доповнення))) Так я знав шо вони універсальні, схоже цю репліку забув сказати)
@@lord_custom_guitars просто з реплікою трохи помилився :)
чи існує тремоло для 7 струнної мультимензурної гітари ???
Так, існує, зокрема Келлер, Софія тремолос та багато інших виробників
Флойди це ще той головний біль, особливо якщо стрій треба поміняти. Але зате я помітив, що флойд краще тримає стрій, можливо за рахунок того, що постійно тягне струни і таким чином раз настроївши баланс, ти вже його не втратиш. Так, можливо стрій опуститься, але опуститься весь в гармонії. Так, флойд не любить соляки з супер брендами (підтягуєш одну струну, а дзвенять всі, бо збивається баланс) і треба довго морочитись поки струни досягнуть потрібної кондиції щоб тримати баланс. При перепаді температур виходить морока, бо просто підкрутити струни не варіант. Мікропідстройка не панацея. Зате тремоло супер працює, починаючи від дайв бомб і закінчуючи гавайськими мотивами. Ну і так, для флойду треба хороші пружини і хороші струни. Особливо хороші струни, дешеві не варіант. І паралонсик маст хев бо дзвенить як скажене. А, і ще сустейн слабший, якраз через те, що пружини весь час тягнуть струни.
Є таке, хоча для концертів в моєму випадку, це один із надійніших бриджів)
крім зміни строю сильно головного болю з ним і немає, ну а якщо не переставляти в дроп то можна як я обійтись пітч шифтером
Пітч шіфтер як варіант, але софіа тремоло зробили тюнер)
@@Leqezzz треба ще хороший шифтер, ну і дроп все одно не вийде зробити. А якщо перепад холодно жарко, то це може вийти печаль.
Дякую я попередні відповіді, і в мене ще питання. Ви згадали, що перевагою Sophia тремоло є можливість швидко змінювати зі стандартного на дроп стрій. Але у мене Floyd Rose, і там я теж так роблю. Мікротюнера достатньо, щоб опустити шосту чи сьому струну на тон нижче. Решта струн при цьому можуть злегка розлаштуватися, але з тюнером це займає хвилину їх долаштувати. Я також не помічав, щоб саме тремоло якось відхилялося. Чи є якісь ризики/небезпеки того, що я так роблю?
Немає ризиків, значить у вас добре все тримають пружини))
@@lord_custom_guitars Дякую!
трішки не розібрався з евертюном походу
так, сідла бувають з різним натягом, але хард чи лайт теншн потрібні для специфічних ситуацій
наприклад: якщо тобі треба 56 струну налаштувати в мі стандарт, то тоді так, треба хард теншн, але при цьому 54 струна в мі налаштується і на стандарт теншн
про бенди, є техніка налаштування евертюна яка дозволяє використовувати його за призначенням, але і без проблем грати бенди і вібрато, там звісно є свої нюанси, але знову ж таки все це без проблем грається
@@RevanCoffey Були випадки коли для звичайного навіть строю семеструну потрібне було сідло із більшим натяжінням в стоку. Тож окай, на тему використання і за призначенням і гри брендів, на мій погляд налаштування це не використовує бридж на повну, як він задуманий.
++
🤝🤝
ні про що, говорить про те, що навіть показати полінився.
Тим часом, у відео є покази та роз'яснення...)) Ви відео взагалі дивились?)
@@lord_custom_guitars покази картинок? таке собі) ну добре, відос інфу доносить, але все ж завжди краще мати під рукою предмет огляду. дислайк приберу)
Господи шо ти мелеш. 😂. Єдине що рятує це те що Українською. Аби втюхать якусь пахабєнь. Треба мати 2 гітари, одна з тюноматік а друга з флойдом чи тєрєбонькой. а краще грати навчитись. Гілмор взагалі на рікенбекері починав, а це легенда (дай Боже діду здоров'я). Дрочер Мальмстін з страта не залазить зі сколпірованим, Вай тєрєбоньку тєрєбоніт на ібанезі. Хтось крім тюноматіка взагалі бриджі не сприймає. Лочат те вібрато нафіг. Короче бридж не впливає на майстерність.
Ну по перше, розповідаю про нюанси та особливості гітар, струнотримачів та філософії гітарного світу, мелиш ти тут тіко своїм коментарем. По друге, якщо вам здається шо треба сидіти і всьо делать по старінкє, викіньте телефона і сидіть із паперовими листами) По третє, я не сказав жодного слова про майстерність на основних типах бриджів, окрім евертюна, який гасить сильну атаку струн і всі косяки. Ну і на кінець, раджу повчитись манерам)
коротше на шуруп буде норм, без кастрюлi, дешево, легко встановлювати
До речі і без жартів, так))) Майже з шануванням Класіки))) Але сенс в іншому)) Сенс шо навіть при недоліках, є дійсно круті рішення))