Це найкращий огляд на систему Lansky, що я бачив на теренах Ютубу. Особливо приємно чути про правильність позиціонування цієї системи. Вона не може тягатися з якимись Хапстонами, однак Хапстон не запхаєш в рюкзак, якщо хочеш ще щось перенести окрім нього. Як на мене, це одна з найкращих «польових» точилок для невеликих ножів, особливо, якщо немає бажання (навичок) гострити ножі на каменях вручну.
Lansky Standard - моя перша система, була придбана приблизно в 2010 році і більше десяти років справно працювала з величезною купою як власних так і ножів друзів та знайомих. За весь цей період невелике сідло виникло тільки на 120му камені. В черговий етап загострення ножової хвороби і переходу на громіздку систему з CBN брусками, Lansky вирівнялись на порошку карбіду кремнію і поїхали до батька де справно працюють до нині і впевнений, що будуть працювати ще довго. Не варто обманюватись виглядом сучасних китайських розцяцькованих систем і дещо архаїчним виглядом Lansky - ключовою перевагою Lansky є якість абразивів, жодна інша система, наближена по бюджету, близко не зрівняється по якості абразивів Lansky (зокрема оксид алюмінію) які у свій час, на мій великий подив, без особливих проблем і суспензії впоралися навіть з M390 на моєму Benchmade 810. На мою думку Lansky+якісна дощечка зі шкірою це найкращий вибір ножемана-початківця/бувалого який повністю закриє всі потреби в загостренні на довгі роки, якщо не назавжди. У співвідношенні компактність/зручність/результат їй взагалі нема рівних.
Користуюсь з початку війни (14-го) Lansky Standard,і повністю ним задоволений. Як для військового,це на мою думку оптимально. Маленька коробка,мало місця займає в рюкзаку.
Дякую за відео. Lansky зручні тим, що ці системи дуже компактні, гострити можна де завгодно (в буквальному сенсі "на коліні") і комплектуючі до них можна знайти які завгодно і де завгодно. Самі абразиви при цьому досить якісні.
Дякую. Українською по Ланскі майже нічого і не було.. В мене цей набір вже десь 20 років +ще докупив ряд каменів і шкіру для фінішів. Доповню до до відео, що кут можна вибрати любий, фіксуючи направляючу на різній глибині можна змінювати фіксований кут, на любий в межах 1-5 градусів..
Маю декілька наборів Ланскі (повний набір кераміки, алмази та арканзаси} та досвід роботи з ними років 15. Зазвичай для формування РК використовую камінь 250 гріт. Оті чорні та червоні камені на 70 та 120 гріт в нормальних умовах трохи зайві, бо риски після них виводити довше, ніж одразу взяти зелений камінь. Єдине, для чого використовував грубі камені, в т.ч. діамант - формував підвід на товстенних ножах. Після того вирішив, що мені простіше відмовитись від таких ножів, аніж щоразу знімати стільки металу.
Добрий день. Дякую за огляд. Додайте, будь ласка, до асортименту магазину точилку Work Sharp Pocket Knife Sharpener, та зробіть огляд на продукцію Work Sharp.
Дякую вам та всій команді за роботу!Прошу зніміть відео по заточці на цій системі як саме застосувати і свої рекомендації!Ще раз дякую.Слава Україні та ЗСУ!
Дякую за цікаве відео. Все вийшло цікаво та пізнавально, лише здивувало порівняння з Тріанглом (у Ланскі є його аналог, який називається Lansky Turnbox), якщо очевидний конкурент тут DMT Aligner
Першою моєю системою була Tiida такого типу, алмазна. Екстра корс швидко здох, клеїв наждак). Потім придбав Lansky standart, докупив екстра корс, ультра файн та сапфір. Взяв також трикутний для серейтора, спробував пару разів, як то кажуть для щагального розвитку. Потрібно було докупити масло, побачив кейс, як на відео. Зараз вдома два кейси , 8 каменів. Іноді думаю докупити камні для рекурви. Тут і зараз користуюся системою Ганзо з поворотним вузлом кріплення. Її основна перевага - швидкість роботи.
Дякую за шикарний аналіз, я б сказав так, це крутіше якогось там огляду чи демонстрації товару. Дійсно, треба в першу чергу розуміти призначення і філософію виробу, будь-що виготовляється інженером під конкретні задачі чи їх спектр, і всі проблеми починаються рівно тоді, коли ми починаємо використовувати річ не за призначенням чи вимагаючи від неї чого не природнього. Бо як казав хтось з мудрих: не варто оцінювати рибу по її здатності лазити по деревах, бо вона тоді проживе все життя, рахуючи себе цілковитою дурепою :)
Дякую, супер обзор ,дізнався багато нового ,наприклад про мастило ,нарешті непотрібно копатись в інтернеті тепер просто потрібно подивитись Ваше відео і все стане зрозумілим.
Підкажіть будь ласка, якщо один ніж має сталь 154СМ із твердістю 58-60 HRC а інші ножі дещо слабщя сталь. Може є раціонально купувати відразу lansky Deluxe Diamond система буде універсальна, і впорается із любою сталю?
Той момент, коли точиш руками, починаєш і закінчуєш каменем Yaxell 3000 :))) До речі, заради цікавості купив систему ruixin, але не сподобалось і більше подобається точити руками.
У мене ювілейний набір 2019 року, їздить в рюкзаці завжди. Коли декілька разів доводилось брати лише 3 добовий рюкзак, набір був в ньому, на відміну від інших речей, які по поверненню могли випаритись через рашиків...
Питання до Григорія. Підкажіть, маючи систему Ланскі Делюкс 5 каменів з оксиду алюмінію, чи має сенс докупити алмазний камінь (чи декілька) якщо в планах заточка сталі CPM 20CV? І якщо так, то який (чи які)? •• Дякую за огляд, подивився з задоволенням!
Не раджу алмази від ланскі вони всі криві. Оксид алюмінію та арканзаси можна вирівняти на склі, гальванічні алмази можуть втратити значну частину ресурсу при вирівнюванні.
Доброго дня. Я власник Ganzo на 440 сталі (простої без С) я з трьох дошок і шомпола зробив заточний станок, точу його водяною наждачкою до 5000. Результат класний,бриє, але зручність на 3+, ну і якусь кращу сталь я ним не заточу.Мене цікавить тема професійної заточки. Немогли б ви випустити вичерпне відео на тему професійної заточки ножів, кути заточки, абразиви які на яку сталь, догляд за абразивами, в тому числі вирівнювання абразивів, чи воно необхідно і як робити, та інщі нюанси. Перед придбаням гарного інструменту краше б було хочаб теоретично знати як за ним доглядати. Кайфую коли ніж ріже ідеально.
Слава Україні! Примітивна точилка за досить великі гроші. Особисто в ППД користуюся китайцем(який заапгрейдив)+ камені серії Boride T2 i PC1200. В полі, чи відрядженні є багато варіантів, як заточити, чи підтягнути ніж. В мене невеликий воднік для крайньої доводки- вистарчає з головою, а таскати з собою цілу коробку- так собі задоволення(є набагато більше потрібних речей). Далі- люфт ніхто не відміняв. Великого ножа не заточиш- невелика направляюча, або будуть великі перепади. Кут не можливо виставити. Кути стаціонарні- йде спрацювання каменю і там з часом уже не34°, чи 40°, а менше. Ножі з ріжучою крайкою менше 34° не заточиш. Камені, що їй підходять- лише Lansky... Тому для дому я б особисто її не брав, для поля також не бачу сенсу. Це моя особиста думка. Спокійної і мирної ночі!
користуюсь двостороннім каменем 300/600 замоченим у гальмівній рідині. прекрасно працює, точить усе від бляхи кухунних ножиків до HSS на стамесках і різцях по дереву.
от тільки в інструкції що до ланскі, чи що до гатко, рух каменем відбувається лише в одному напрямку - від себе. і починається від руківя до вістря, де закінчується один прохід після чого знову від руківя до вістря. перша моя заточна система Gatko. від ланскі відрізняється мало чим. є в них обох три суттєвих мінуси. перший - вартість заміни витратки. особливо мастила...... то курва щось космічно невиправдане. друге - камені там одноразові - два-три точіння. третє - в гатко крайка не вийде однакової ширини з обох сторін як не старайся. думаю і в ланскі таж біда - струбцини в них тотожні.
Я, звісно, не професіонал, та як на мене заточна система (на далі ЗС) ланскі є розпіареною! Що Ланскі нам пропонують? Алюмінієву основу з чотирьома отворами типу з вказаними кутами на сторону! Згадаємо шкільну геометрію, а саме прямокутний трикутник (2 катети - алюмінієвий фіксатор і гіпоненуза - заточний елемент), якщо я візьму загострювати, наприклад skif ul-001, то припустимо що направляюча в отворі 17° буде давати 17°! Та якщо я візьму Skif Orca 2 (який на 12мм ширше), то кут на сторону вже ніяк не буде 17°! На біса мені купляти ЗС за 3к і мати малий діапазон ножів які можна більш менш нормально заточити, якщо можна взяти туж саму ЗС Ganzo за 1к з копійками і мати можливість заточити все, від тогож skif'a ul-001 до стомезки чи ножиць!? До тогож в Китаї можна то ЗС Ganzo докупити різноманітні камені в тч алмазні! Та навіть брусок зі шкірою, щоб не відходячи від каси полірнути крайку!
Та хай там як, дякую величезне за Вашу роботу! І за те що ви робите! До повномасштабного вторгнення русні я дивився російський канал лісовий дім ножовий (назва перекладена для уникнення піару👌)! І я дуже радий що знайшов Ваш канал! Продовжуйте в тому ж дусі!
Я користуюсь цією системою більше десяти років, деякі «нюанси» озвучені в відео не повністью розкриті. Тілки коли покористувавшись нею деякий час ти розумієш цю біль з повна. Я згоден з тим, що це найкраща компактна точилка за свої гроші, але моя вам порада: докупіть стійку і тендітно тримайте штангу за отвором зажиму при заточці.
Не точилки, а гострильні. Точать на токарних верстатах, а ножі загострюють. Користуюсь такою системою років 15, недоліків для не великих ножів не бачу, кріплю в маленьких лещатах.
ТОЧИТИ 1, точу, точиш, недок. 1. перех. Те саме, що гострити 1. Враже поле кров'ю мочить І об камінь шаблю точить Палій! (Левко Боровиковський, Тв., 1957, 120); Ми клеїли з мамою нашу тиху розмову, а в кухні із свистом і скреготанням точили об макітру ножі (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 357); * Образно. Беркут, в повітрі натрудивши крила, Тут [на скелі] спочивав і пазури точив (Леонід Первомайський, II, 1958, 97); * У порівняннях. Сніг не скрипів під ногами, а вищав, наче об нього мечі точили (Григорій Тютюнник, Вир, 1964, 461);
Це найкращий огляд на систему Lansky, що я бачив на теренах Ютубу. Особливо приємно чути про правильність позиціонування цієї системи. Вона не може тягатися з якимись Хапстонами, однак Хапстон не запхаєш в рюкзак, якщо хочеш ще щось перенести окрім нього. Як на мене, це одна з найкращих «польових» точилок для невеликих ножів, особливо, якщо немає бажання (навичок) гострити ножі на каменях вручну.
Lansky Standard - моя перша система, була придбана приблизно в 2010 році і більше десяти років справно працювала з величезною купою як власних так і ножів друзів та знайомих. За весь цей період невелике сідло виникло тільки на 120му камені. В черговий етап загострення ножової хвороби і переходу на громіздку систему з CBN брусками, Lansky вирівнялись на порошку карбіду кремнію і поїхали до батька де справно працюють до нині і впевнений, що будуть працювати ще довго. Не варто обманюватись виглядом сучасних китайських розцяцькованих систем і дещо архаїчним виглядом Lansky - ключовою перевагою Lansky є якість абразивів, жодна інша система, наближена по бюджету, близко не зрівняється по якості абразивів Lansky (зокрема оксид алюмінію) які у свій час, на мій великий подив, без особливих проблем і суспензії впоралися навіть з M390 на моєму Benchmade 810. На мою думку Lansky+якісна дощечка зі шкірою це найкращий вибір ножемана-початківця/бувалого який повністю закриє всі потреби в загостренні на довгі роки, якщо не назавжди. У співвідношенні компактність/зручність/результат їй взагалі нема рівних.
Користуюсь з початку війни (14-го) Lansky Standard,і повністю ним задоволений. Як для військового,це на мою думку оптимально. Маленька коробка,мало місця займає в рюкзаку.
Дякую за відео.
Lansky зручні тим, що ці системи дуже компактні, гострити можна де завгодно (в буквальному сенсі "на коліні") і комплектуючі до них можна знайти які завгодно і де завгодно. Самі абразиви при цьому досить якісні.
Дякую. Українською по Ланскі майже нічого і не було.. В мене цей набір вже десь 20 років +ще докупив ряд каменів і шкіру для фінішів. Доповню до до відео, що кут можна вибрати любий, фіксуючи направляючу на різній глибині можна змінювати фіксований кут, на любий в межах 1-5 градусів..
Маю декілька наборів Ланскі (повний набір кераміки, алмази та арканзаси} та досвід роботи з ними років 15. Зазвичай для формування РК використовую камінь 250 гріт. Оті чорні та червоні камені на 70 та 120 гріт в нормальних умовах трохи зайві, бо риски після них виводити довше, ніж одразу взяти зелений камінь. Єдине, для чого використовував грубі камені, в т.ч. діамант - формував підвід на товстенних ножах. Після того вирішив, що мені простіше відмовитись від таких ножів, аніж щоразу знімати стільки металу.
Добрий день. Дякую за огляд. Додайте, будь ласка, до асортименту магазину точилку Work Sharp Pocket Knife Sharpener, та зробіть огляд на продукцію Work Sharp.
Буде
Порадьте будьласка набір викруток для розбирання ножів!
Якими викрутками чи наборами викруток користуйтесь Ви чи ваші
знайомі!
Дякую вам та всій команді за роботу!Прошу зніміть відео по заточці на цій системі як саме застосувати і свої рекомендації!Ще раз дякую.Слава Україні та ЗСУ!
Чудове і професійне відео! Соя з Віксом це топ! Світ змінився!))
Дякую ,дуже гарна робота,чудовий ролiк,гарні поясненя як працювати із загостритними сістемами!❤😊😊😊
Дякую за цікаве відео. Все вийшло цікаво та пізнавально, лише здивувало порівняння з Тріанглом (у Ланскі є його аналог, який називається Lansky Turnbox), якщо очевидний конкурент тут DMT Aligner
Вважаю, що не обов'язково завжди потрібно робити ідеальну професійну заточку, ціна-якість 100% виправдовує її використання в домашніх умовах
Коротко, по суті, професійно! Дякую 👍
Дуже корисний випуск. Дякую.
Все коротко і толково. Дякую за огляд. Маю Руіксін Про, але підкупає мобільність цієї системи.
Першою моєю системою була Tiida такого типу, алмазна. Екстра корс швидко здох, клеїв наждак). Потім придбав Lansky standart, докупив екстра корс, ультра файн та сапфір. Взяв також трикутний для серейтора, спробував пару разів, як то кажуть для щагального розвитку. Потрібно було докупити масло, побачив кейс, як на відео. Зараз вдома два кейси , 8 каменів. Іноді думаю докупити камні для рекурви. Тут і зараз користуюся системою Ганзо з поворотним вузлом кріплення. Її основна перевага - швидкість роботи.
Вітаю , дякую за цікаве і корисне відео та огляд . Вподобайка
Дякую за шикарний аналіз, я б сказав так, це крутіше якогось там огляду чи демонстрації товару. Дійсно, треба в першу чергу розуміти призначення і філософію виробу, будь-що виготовляється інженером під конкретні задачі чи їх спектр, і всі проблеми починаються рівно тоді, коли ми починаємо використовувати річ не за призначенням чи вимагаючи від неї чого не природнього.
Бо як казав хтось з мудрих: не варто оцінювати рибу по її здатності лазити по деревах, бо вона тоді проживе все життя, рахуючи себе цілковитою дурепою :)
Дякую Вам за цікавий випуск.
Файний огляд, ми чекали саме такого 👍
Вже рік тягаю стандарт по ротаціях . Те що треба.
Дякую, супер обзор ,дізнався багато нового ,наприклад про мастило ,нарешті непотрібно копатись в інтернеті тепер просто потрібно подивитись Ваше відео і все стане зрозумілим.
Цікаво та інформативно. Якою системою на ваш погляд краще точити маленькі клинки по типу віктроінокс класік?
Дякую, Григорій. Які системи для домашнього використання (без фанатизму) ви порекомендуєте для початківців?
Можна сміливо починати з Ruixin, краще всього з поворотною "головою". На них можна буде легко навчитися і досить швидко вийти на професійний рівень.
Підкажіть будь ласка, якщо один ніж має сталь 154СМ із твердістю 58-60 HRC а інші ножі дещо слабщя сталь. Може є раціонально купувати відразу lansky Deluxe Diamond система буде універсальна, і впорается із любою сталю?
Добрий день.
Хотів би побачити від вас відео по догляду за підводами та спусками. Коли їх треба правити? Як за ними доглядати?
Ніяк не треба. Сів ніж поправ, якщо ріже не чіпай.
Той момент, коли точиш руками, починаєш і закінчуєш каменем Yaxell 3000 :))) До речі, заради цікавості купив систему ruixin, але не сподобалось і більше подобається точити руками.
Кейс від Lansky я дуже швидко викинув і замінив боксом для викруток з епіцентру. Це щоб не відкручувати кожного разу направляючі.
У мене ювілейний набір 2019 року, їздить в рюкзаці завжди. Коли декілька разів доводилось брати лише 3 добовий рюкзак, набір був в ньому, на відміну від інших речей, які по поверненню могли випаритись через рашиків...
Питання до Григорія.
Підкажіть, маючи систему Ланскі Делюкс 5 каменів з оксиду алюмінію, чи має сенс докупити алмазний камінь (чи декілька) якщо в планах заточка сталі CPM 20CV? І якщо так, то який (чи які)?
•• Дякую за огляд, подивився з задоволенням!
Не раджу алмази від ланскі вони всі криві. Оксид алюмінію та арканзаси можна вирівняти на склі, гальванічні алмази можуть втратити значну частину ресурсу при вирівнюванні.
@@irwinkineas Що Ви маєте на увазі? Новий може бути з нерівною площиною?
@@Ironside444 так, вони всі не рівні.
Доброго дня. Я власник Ganzo на 440 сталі (простої без С) я з трьох дошок і шомпола зробив заточний станок, точу його водяною наждачкою до 5000. Результат класний,бриє, але зручність на 3+, ну і якусь кращу сталь я ним не заточу.Мене цікавить тема професійної заточки. Немогли б ви випустити вичерпне відео на тему професійної заточки ножів, кути заточки, абразиви які на яку сталь, догляд за абразивами, в тому числі вирівнювання абразивів, чи воно необхідно і як робити, та інщі нюанси. Перед придбаням гарного інструменту краше б було хочаб теоретично знати як за ним доглядати. Кайфую коли ніж ріже ідеально.
таке відео вже є)
th-cam.com/video/fzQdvpwdXCY/w-d-xo.html
Work Sharp Professional Precision Adjust що скажете про цю систему? Просто цікава ваша думка) Дякую)
З нашого колективу ніхто її ще не використовував(
Маю досить схожу систему. Теж американський набір Gatko. Теж досить зручна штука)
Такой формат подачи информации Сои очень хорош
Підкажіть будь ласка, виходячи з вашого досвіду, ріжучу кромку якої максимальної довжини можна заточити цією системою? дякую)
Ножі з ріжучою крайкою до 15 см гострити комфортно.
Доброго дня, перейшов з Lansky на Work sharp presigion adjust, з регулюванням кута заточки. Обидві на свої гроші добре працюють.
Маю ножі з D2 і AUS-10A чи достатньо буде набору Стандарт?
І ще питання
Чи доцільно мати таку систему лише з двома арканзасами ?
для таких сталей набору "стандарт" буде достатньо. А от всього два арканзасних каменя буде явно замало, для повноцінного загострення.
От скажіть, хочу навчитися точити ножі. Краще для початку взати набір каменів, чи якусь простеньку заточну систему?
Рекомендуємо все ж таки на систему звернути увагу, там хоч не доведеться кут руками контролювати.
Скажіть, будь ласка, з точильною системою "Hapston rs" в комплекті йдуть камені?
Залежить від комплектації, вони бувають різні.
@@ibisknives зрозумів, дякую)
Слава Україні! Примітивна точилка за досить великі гроші. Особисто в ППД користуюся китайцем(який заапгрейдив)+ камені серії Boride T2 i PC1200. В полі, чи відрядженні є багато варіантів, як заточити, чи підтягнути ніж. В мене невеликий воднік для крайньої доводки- вистарчає з головою, а таскати з собою цілу коробку- так собі задоволення(є набагато більше потрібних речей). Далі- люфт ніхто не відміняв. Великого ножа не заточиш- невелика направляюча, або будуть великі перепади. Кут не можливо виставити. Кути стаціонарні- йде спрацювання каменю і там з часом уже не34°, чи 40°, а менше. Ножі з ріжучою крайкою менше 34° не заточиш. Камені, що їй підходять- лише Lansky... Тому для дому я б особисто її не брав, для поля також не бачу сенсу. Це моя особиста думка. Спокійної і мирної ночі!
Зробіть огляд на електричні точилки, будь ласка!
Можливо колись..
Зараз нема достатнього асортименту, щоб огляд був об'єктивним.
користуюсь двостороннім каменем 300/600 замоченим у гальмівній рідині. прекрасно працює, точить усе від бляхи кухунних ножиків до HSS на стамесках і різцях по дереву.
Подивився, встав пішов в епіцентр, купив кути, гвинти, гайки, проволку, пішов в ібіс і купив камені ланскі
❤❤❤❤❤
Давайте відос про сокири, томагавки😍
То ж є: th-cam.com/video/TJRRxOLGZ9E/w-d-xo.html
Зробіть відео як точити ножі для м'ясорубки.В домашніх умовах 🙏🇺🇦
от тільки в інструкції що до ланскі, чи що до гатко, рух каменем відбувається лише в одному напрямку - від себе. і починається від руківя до вістря, де закінчується один прохід після чого знову від руківя до вістря.
перша моя заточна система Gatko. від ланскі відрізняється мало чим. є в них обох три суттєвих мінуси. перший - вартість заміни витратки. особливо мастила...... то курва щось космічно невиправдане. друге - камені там одноразові - два-три точіння. третє - в гатко крайка не вийде однакової ширини з обох сторін як не старайся. думаю і в ланскі таж біда - струбцини в них тотожні.
Гострити в одному напрямку пропонують чомусь лише Lansky 🤔
Я, звісно, не професіонал, та як на мене заточна система (на далі ЗС) ланскі є розпіареною! Що Ланскі нам пропонують? Алюмінієву основу з чотирьома отворами типу з вказаними кутами на сторону! Згадаємо шкільну геометрію, а саме прямокутний трикутник (2 катети - алюмінієвий фіксатор і гіпоненуза - заточний елемент), якщо я візьму загострювати, наприклад skif ul-001, то припустимо що направляюча в отворі 17° буде давати 17°! Та якщо я візьму Skif Orca 2 (який на 12мм ширше), то кут на сторону вже ніяк не буде 17°!
На біса мені купляти ЗС за 3к і мати малий діапазон ножів які можна більш менш нормально заточити, якщо можна взяти туж саму ЗС Ganzo за 1к з копійками і мати можливість заточити все, від тогож skif'a ul-001 до стомезки чи ножиць!? До тогож в Китаї можна то ЗС Ganzo докупити різноманітні камені в тч алмазні! Та навіть брусок зі шкірою, щоб не відходячи від каси полірнути крайку!
Та хай там як, дякую величезне за Вашу роботу! І за те що ви робите! До повномасштабного вторгнення русні я дивився російський канал лісовий дім ножовий (назва перекладена для уникнення піару👌)! І я дуже радий що знайшов Ваш канал! Продовжуйте в тому ж дусі!
Граючись з вильотом можеш отримати бажаний кут.
Ганзо камені таке собі, на троєчку. Гірше тільки Гранд Вей. Тобто китайські камені то лотерея.
@@irwinkineas та хотілось би купити за очну систему і загострювати нею ножі, а не бавитись🤷
@@user-EvgenTT погоджуюсь! Та навіть якщо камені Ланскі кращі, то було б розумніше купити саме їх, а за острову взяти Ганзо
точу ніж до бетонної опори так як на висоті не мае можливості знайти станки)))))
теж варіант, при тому не найгірший)
Lansky это правильное решение начального уровня которое имеет понятный простой функционал и позволит любому человеку начать точить ножи…
Почав вже сумувати без Сої...
А що трапилось?
Я користуюсь цією системою більше десяти років, деякі «нюанси» озвучені в відео не повністью розкриті. Тілки коли покористувавшись нею деякий час ти розумієш цю біль з повна. Я згоден з тим, що це найкраща компактна точилка за свої гроші, але моя вам порада: докупіть стійку і тендітно тримайте штангу за отвором зажиму при заточці.
Треба держати камінь не посередині,а з краю,тоді штанга буде постійно упиратись в верхній край отвору.
Можна докупити кронштейн Lansky Super C Clamp. Буде ще зручніше. Але чомусь їх зараз немає в наявності в Україні.
Навіть я - росіянин, знаю, що біль в українській мові чоловічого роду - "цей біль", а ти - своєю рідною мовою користуватися не вмієш. Ганьба!
оце за свої гроші краще ноунеймів буде. нема нових крутих рішень але й не за всі гроші світу, для початку саме те що треба
Дорого як для такої примітивної системи
Повірте, якість того варта. Ну і made in USA, а не Китай.
Точило хорошее
Не точилки, а гострильні. Точать на токарних верстатах, а ножі загострюють.
Користуюсь такою системою років 15, недоліків для не великих ножів не бачу, кріплю в маленьких лещатах.
ТОЧИТИ 1, точу, точиш, недок.
1. перех. Те саме, що гострити 1. Враже поле кров'ю мочить І об камінь шаблю точить Палій! (Левко Боровиковський, Тв., 1957, 120); Ми клеїли з мамою нашу тиху розмову, а в кухні із свистом і скреготанням точили об макітру ножі (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 357); * Образно. Беркут, в повітрі натрудивши крила, Тут [на скелі] спочивав і пазури точив (Леонід Первомайський, II, 1958, 97); * У порівняннях. Сніг не скрипів під ногами, а вищав, наче об нього мечі точили (Григорій Тютюнник, Вир, 1964, 461);
Окремо продається підставка, доволі міцна і нерухома. Металева😂 а не з гімна полімерного