Умничка, браво и респектище от коллеги из Беларуси уборочный период и у нас редко бывает дождливым, а у вас и подавно нет влаги и деструкторы - пустышка Слава Украине
Нет слов смотрю вас и учуся у вас вы говорите такие вещи что у нас некоторые крупные фермера так делают с соломой как вы говорите, только не офишируют зачем так нужно делать!! Вот за это я вам и благодарен.
В прошлом году работал деструктором,чтоб быстре сработал растворял селитру в воде добовлял деструтор и брызгал этим компотом,после сразу задисковал,но осень была сухая ,влаги не было аж до сентября и результата я от деструтора не увидел, там даже на канистрах прописан температурный режим при котором бактерии эфективны,не попал значит не сработает
Дякую за інформацію доречно під сезон таку технологію давно хотів випробувати але не наважувався цього року буду пробувати. А якщо після пшениці буде соя на другий рік бактерії залишаться?
Доброго здоров'я . Підкажіть будь-ласка чи можна так зробити як я описав ..Чи можливо карбоміт внести оприскувачем, а потім на слідуючий день задискувати солому на глибину 5-10 см?? , У нас врожайність 65 центр озимої пшениці із 1 га , соломи дуже багато , в перший підхід не змогли задискувати солому на глибину 10-15 см із за слабкої техніки, хочу попробувати в 2 підходу задискувати солому, перед цим хочу внести карбоміт оприскувачем, чому іменно карбомід і оприскувач , тому що залишився залишок карбоміта , і чому оприскувачем, тому що немає власного розкидач мінеральних добрив, а потім за місяць до зими зробити оранку поля на глибину 25-30 см .
Як хочеться бути всим і всім.. краще вже розберіться з темою, а то заїздженні фрази) А як же бути з резистентністю, та резистентними штамами в грунті? Чому біота степу відрізняється від виробленого поля, та чому все більше пестицидів потрібно вносити на поля?? Працюю з біологією в полі з 2014 року, так тільки агрономи не розуміють на що то потрібно. З іншої сторони, всі хімічні компанії чомусь почали масово реєструвати біопрепарати для с/х культур? Невже то зрада?)
Я давно цікавлюся темою біопрепаратів, неодноразово використовував їх, але не маю можливості перевірити їхню ефективність. Можете поділитися результатами Ваших досліджень? В дослідах Драганчука (канал no-tiller) вийшли дуже неоднозначні результати. Чомусь виходив як відчутний позитивний вплив на врожайність, так і незначне зниження її...
@@Ratsional все залежить від того, що очікуєте від біопрепаратів - альтернативного чи комплексного захисту, живлення, родючості, стимуляції, подовження вегетації і тд? Досліди з «аби що», зовсім не показові. Подивіться каталоги імпортних фірм ЗЗР, там біопрепарат має конкретну вивчену дію. Є ряд комплексних добрих продуктів з широким вмістом біоти, але внесення вже 7-10л/га, про що совістні виробники пишуть відкрито. Найпростіше перевірити дію біопфунгіцида/деструктора- обробити насіння додатково до протруйника та порівняти сходи, їх якість. То для початку. Скажу з досвіду, все що має гарну етикетку - ціННа тільки етикетка, якщо перелік складових мікробів великий, а дозування 0,5-1 л/га - проходьте мимо, якщо пишуть «мікориза», а у вас оранка, та/чи фунгіциди - забудьте, до речі деякі фірмачі зі вченими званнями називають і триходерму мікоризою... такі вже реалії. Ніякі чудо препарати не замінять сівозміни, технологій обробітку грунту чи поступання в грунт органічної речовини (рештки, сидерати ті інш), а правильно підібрані та вчасно висіяні/заробленні сидерати дадуть набагато більше користі.. і після цього вже підбирати біо-препарати по проблемі в грунті чи з культурами.
@@viktorivanov4394, дуже дякую за інформацію! Я принципово не використовую фунгіцидів та інсектицидів, крім протруйників насіння. Щодо оранки, то поки що використовую її перед соняшником та соєю, але планую перехід на вертикальний обробіток. З добрив вношу переважно азотні. Щодо препаратів, то хотілося б від них як додаткової ащотфіксації та фосфор--і калій- мобілізації, про що заявляють виробники, так і захисту від хвороб. І, як результат, підвищення врожайності. З біопрепаратів пробував тільки двох українських виробників - БТУ та Ензим. Але чітко видимого ефекту не спостерігав, а провести якісний контроль не маю можливості, оскільки всі мої ділянки дуже дрібні і нерівномірні по родючості... Можете порекомендувати виробника біопрепаратів, в дієвості чиїх препаратів Ви вже переконалися?
@@Ratsional Будь ласка. Погоджуюсь з тим, що біопрепарати озвучених виробників для поля в більшості випадків вода, не більше, можливо ще для городу чи теплички біля хати хіба що. Такий же досвід маю, один раз із п‘яти щось виходило, але завжди було щось не так то з погодою, то з добривами, то з технологією)). Головна проблема була ще й в неграмотній підтримці виробників, окрім красивих гасел та картинок з захмарними цифрами покращень врожаю, нічого не було. Прийшлося самому вникати в суть питання, при кожній нагоді спілкувався з закордонними експертами на конференціях, що акцентували на важливості роботи з грунтом, перекопав кучу літератури нашої та закордонної, прийшло розуміння, а потім і результати в полі. Жаль що, агрономів цього не навчають, чи забувають швидко. Потім пару сезонів працював і бачив гарний ефект з Яросом та Філазонітом, але там вилив від 10 л/га (виробники про це чесно пишуть)трохи мороки, хоча працюють добре. Ті хто має невеликі полощі чи еко - саме те. Два роки тому познайомився з Бактімом, працюю тільки по стерні яку завжди в полі лишаю та насінню зернобобових, все влаштовує, зручно і ефективно. В полі маю мінімальну технологію з грунтом (диско лапи, борони, чизель), звичайна система захисту, не еко чи біо. Але, ніколи не кидаю більше 150 кг/га добрив, та й з хворобами все під контролем, нічого критичного.
Ми сіємо на присадибній ділянці після збору урожаю гірчицю та після її сходження переорюємо на зиму, питання- щоб рештки гірчичного переораного стебла ефективно перегнивали та служили добривом для наступного урожаю потрібно додатково теж вносити якісь добрива?
Якщо зарихлите не глибоко (до 20 см) у фазі до бутона, зеленою, то ніяких добрив не потрібно. Заодно піднімете значно мікробіологічну активність грунту і матимете додаткові елементи живлення для наступної культури
Вдодачу до вищесказаного, запитання: чому при дисбалансі мікрофлори кишечника (кишківника), ми вживаємо міри по стабілізації "ситуації" препаратам з вмістом пробіотиків чи інших корисних бактерій, а при цьому частково обмежуючи себе в харчуванні (не жирне,не забагато ...) ??? Давайте просто побільше поїмо, щоб запустити присутні в організмі корисні бактерії, по суті теж "деструктори" природного походження. Не вийде нічого, правда? Отож, грунт це теж живі мікроорганізми, навіть цілий комплекс, складний комплекс, і тому головне правило агронома- Не нашкодь! , тому підходьте до обробітку грунту чи догляду за ним, як агротехнолог, бо потім потрібно буде як терапевт,з визначенням симптомів та наслідкових причин. Зверніть увагу, що Українські грунти сильно деградують, втрачають в родючості. Принципово, це природний процес, при активному обробітку ґрунту. Процес накопичення гумусу (органічних речовин) це інший підхід та тема, але з обов'язковою участю представників процесу нітрифікації, в т .ч. деструкрів . Оберігайте землі, дбайте про їх здоров'я, навіть якщо це сьогодні ж не окупиться, надалі повернеться вам сторицею, а цього року Бог дав нам достатньо вологи, то чому б не подбати про мікрофлору "кишківника" нашого грунту. Як агротехнолог, сам особисто рекомендую цього року застосування деструктора, можливо ще щоб зменшити кількість внесення мінеральних добрив, навіть на саму вартість деструктора. Наприклад: 100кг селітри це певна сума, від неї віднімаєте вартість деструктора (приблизно 200-400грн/га) залежно від кількості отриманих в цьому році рослинних решток, і працює ця схема в кілька разів краще ніж саме добиво) та ще й не дорожче ))) Тому підхід до теми деструктора не зрозумілий і на мою думку неправильний. Всім всього найкращого!
@@DrAleksej це мова про звичайний дисбактеріоз, можете здати на аналіз в будь-якій сертифікованій лабораторії, або на горшку стане зрозуміло) До медицини відношення не маю особисто, але є до кого звертатися.
Тільки в Радянському Союзі лікарі лікували дисбактеріз хоч звичайний, хоч не звичайний :)) Не зрозумів як на горщику здавати аналіз:)) А от на будь-яку лабораторію скиньте посилання. Цікаво, хто ще до цих пір займається профанацією. Підготуйтесь до дискусії будь ласка краще і не несіть брєд по типу " звичайний дисбактеріоз" та "аналіз в будь-якій сертифікованій лабораторії" якщо не маєте відношення до медицини. Краще на горщик і далі здавайте аналіз:)) А якщо хочете розібратися краще по цій темі, то знайдіть в Ютюб за допомогою пошуку лекції українського генетика Олександра Коляди "Лекция: анализ и коррекция микробиома кишечника" та "Александр Коляда - Микробиом" і Ви зрозумієте що нема такого поняття як "дисбактеріоз".
Попала мені бочка ( єврокуб ) із залишками азотної кислоти, азотку злив, а потім мив бочку! Куда діть розчин води з кислотою??? Вирішив вилить на кучу перегною! Через 2 тижні , куча перегною в тому місті «ПРОВАЛИЛАСЬ» Вирішив провірити на соломі!!!!!Що буде????? Звичайний ранцевий обприскувач, 10 літрів води , 100-120 грам азотки і жменя селітри! Солома почорніла за тиждень! Я поділився цією методикою деструкції стерні із старим за 70 агрономом! - Все це ВІДОМО! Раніш просто не було полімерних деталей обприскувача та і механізаторам за шкідні умови треба платить …..то цю технологію не розвивали.-сказав він Я додавав до цієї суміші старий електроліт із викинутого акумулятора! Ефект бомбезний . а як тумани в вересні або жовтні то вообщє !
ЛАЙК та Взаємна Підписка. .питання Як що я внесу Амячну салітру По соломі і Передіскую . Випаде дощ то Амброзія Почне Заростати поле що тоді Робити . Чи це Просто Підкормка Чи що
@Jose Rujo Короткий и с поздними майскими и ранними сентябрьскими заморозками. Покровные не вариант, так как уборка начинается в средине августа. Получается солома совсем не работает.
Південна Україна, вже роки з три вносимо після жнив азот ( селітру або сульфат амонію) під диски... результат є, значно краще ніж без добрив. В підтвердження є маленьке крайнє відео на моєму скромному каналі) Всім гарної погоди та врожаїв!
А якщо озима пшениця посіяна на 3 тижні пізніше оптимальних строків, чи може вона постигнути одночасно з тією, що посіяна в оптимальні? Чи в будь-якому випадку буде достигати трішки пізніше?
На азоті виростає іноді така фузарія, що дай Боже, солома рожева, а ще більше кукурудзиння. Мабуть варто давати не просто будь який деструктор, а саме знезаражувач, чи пробіотик, якісь біофунгіциди, які будуть прибивати ту фузарію.
Природнього з повітря просто не вистачає для нормальної життєдіяльності бактерій. Тому й сказано, щоб не глибоко приробляти солому. Я собі бдтою заробив на 5-7см і все. Щось зверху є, щось в перемішку з грунтом. Але головне, щоб дощ чи після дощу мокре було, бо на суху то лиш марна трата тієї соляри та карбаміду
Мда,наука походу перешла в ,,базар пустых слов,,.... Человек который представляет науку не показывает исследования,не наводит обоснование, нету четких данных с экономикой! Как можно обсуждать без доводов и опираться только на своём малопрактичным полевым опыте!
Спасибо, что есть такой человек как Вы, который не боиться и расскажет всю правду и сэкономит нам деньги. Удачи вам 👍😃
Дякую
Цікаво, звідти таке мірило правди??
Умничка, браво и респектище от коллеги из Беларуси
уборочный период и у нас редко бывает дождливым, а у вас и подавно
нет влаги и деструкторы - пустышка
Слава Украине
Дуже цікава тема) Дякую за інформативне відео. Хотілось би почути від Вас і про пожнивні останки від кукурузи, як їх переробити. 👍
То звідки ж йому знати, він азотом торгує. Щось прочитав в інтернеті і поради роздає. Спитайте краще чи він вчився десь?)))))
@@Justcavalli555 Чому мама тебе дурного родила?
@@Fermer-Poltava, краще у своєї спитай, чому ти такий безграмотний
Велике дякую Вам ,за дуже корисні поради👍👍👍)))Як завжди вчасно)))
Щиро дякую,все вірно до мелочей !!!
Нет слов смотрю вас и учуся у вас вы говорите такие вещи что у нас некоторые крупные фермера так делают с соломой как вы говорите, только не офишируют зачем так нужно делать!! Вот за это я вам и благодарен.
Будьте здорові! Дякую за інформацію.
Навіки Слава! Ще не чув таке привітаньння 🙂 На стільки приятне привітаньння.👍
Добра інформація, дякую.
Дякую друже !Дуже вчасна порада ,думав над цим ,вагався...
Сергію ви завжди на висоті дякую за поради
Навіки слава ! Дякую дуже вчасна порада
Кращій агроном Украини !
Слава навіки Богу.
Дякую за корисну пораду.👍👍👍
Благодарю вас за информацию.Желаю удачи успехов здоровья. Мы после уборки дискуем и вносим карбомид рехлителем по 100 кг на 1 га
Видео супер,тепер не буду витрачати гроші дарма на деструктор,велике дякую
Все вірно, викидайте гроші на пестициди, вічну боротьбу з невидимим))
Як завжди корисна інформація, дякую!!!! Лайк 739!!!!
Актуальна тема.Агроному лайк.
Дякую за підсказку
Дякуємо, лайки вам 👍🏼🌾
Полезное видео однозначно!
Дякую.👍👍👍
Приветствую. Согласен с Вами на 100% .... .
Слава Ісусу Христу ! Молодець.
Слава во веки веков!!!
На 6 минуте сказать чиста правда.у нас самые лучшие грунты в мире .незаражайте импортной хернёй нашу плодородную землю
За часи "господарювання" радянської влади та і деяких прихильників зараз,то вбили неслабо всю природу і землю зокрема
Здр. Розкажите про гумат калия .Большое вам спасибо!
Теж цікаво
підтримую
Гумат Калію Дуже добрий Препарат . Я сам нею користуюся
Слава навіки Богу, дякую за інформацію
Лайк! дуже грамотно
Приємно вас дивитись , ви великий молодець)А могли б дати свій вайбер , проконсольтувати з одного питання по агрономії?)
Дуже дякую
Дійсно корисно! Дякую!
Благодарю вас,лайк💯👍,чем вносить азот ,рум?по Дисковке?
Дякую!
Все правильно 💪💪💪
Будьласка розкажіть , як виростити горох .
Кращі сорти від початку й до кінця , крок за кроком
М. Охтирка
Дякую
Гарних Успіхів
Слава Ісу! А після соняшнику потрібно вносити азотні добрива перед посівом озимої?
Дякую.
Очень хотелось бы информацию про десикацию пшеницы, так как после дождей много бурьяна. Заранее спасибо.
Доброго вечора. Таке питання якщо вже передискував поле чи буде доцільно вносити селітру ?
Супер информация
Повністю підтримую
Чи буде ефективно розкидати карбамід, або розбавити його водою і внести обприскувачем? Дякую!
Якщо буде одразу лущення, то ефективно
мабуть ні! він має нейтральну кислотність на відміну від селітри......та і з киснем тютюкне в небо :) думаю кращє сульфат амонію
В прошлом году работал деструктором,чтоб быстре сработал растворял селитру в воде добовлял деструтор и брызгал этим компотом,после сразу задисковал,но осень была сухая ,влаги не было аж до сентября и результата я от деструтора не увидел, там даже на канистрах прописан температурный режим при котором бактерии эфективны,не попал значит не сработает
Дякую за інформацію доречно під сезон таку технологію давно хотів випробувати але не наважувався цього року буду пробувати. А якщо після пшениці буде соя на другий рік бактерії залишаться?
Так
Доброго здоров'я . Підкажіть будь-ласка чи можна так зробити як я описав ..Чи можливо карбоміт внести оприскувачем, а потім на слідуючий день задискувати солому на глибину 5-10 см?? , У нас врожайність 65 центр озимої пшениці із 1 га , соломи дуже багато , в перший підхід не змогли задискувати солому на глибину 10-15 см із за слабкої техніки, хочу попробувати в 2 підходу задискувати солому, перед цим хочу внести карбоміт оприскувачем, чому іменно карбомід і оприскувач , тому що залишився залишок карбоміта , і чому оприскувачем, тому що немає власного розкидач мінеральних добрив, а потім за місяць до зими зробити оранку поля на глибину 25-30 см .
Скоро начнут воздух в канистрах продавать продаваны....
Всё в точку.
Доброго дня. Чи потрібно вносити кас після посіву озимої пшениці? Дякую.
Доброго дня. А чи можна вносити азот без наявності вологи на довгий період. Спрацює азот чи просто зариті гроші в землю?
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста каким гербицыдом запрыскать проссо и в какую фазу . Спасибо.
Як хочеться бути всим і всім.. краще вже розберіться з темою, а то заїздженні фрази)
А як же бути з резистентністю, та резистентними штамами в грунті? Чому біота степу відрізняється від виробленого поля, та чому все більше пестицидів потрібно вносити на поля??
Працюю з біологією в полі з 2014 року, так тільки агрономи не розуміють на що то потрібно. З іншої сторони, всі хімічні компанії чомусь почали масово реєструвати біопрепарати для с/х культур? Невже то зрада?)
Я давно цікавлюся темою біопрепаратів, неодноразово використовував їх, але не маю можливості перевірити їхню ефективність. Можете поділитися результатами Ваших досліджень?
В дослідах Драганчука (канал no-tiller) вийшли дуже неоднозначні результати. Чомусь виходив як відчутний позитивний вплив на врожайність, так і незначне зниження її...
@@Ratsional все залежить від того, що очікуєте від біопрепаратів - альтернативного чи комплексного захисту, живлення, родючості, стимуляції, подовження вегетації і тд?
Досліди з «аби що», зовсім не показові. Подивіться каталоги імпортних фірм ЗЗР, там біопрепарат має конкретну вивчену дію. Є ряд комплексних добрих продуктів з широким вмістом біоти, але внесення вже 7-10л/га, про що совістні виробники пишуть відкрито. Найпростіше перевірити дію біопфунгіцида/деструктора- обробити насіння додатково до протруйника та порівняти сходи, їх якість. То для початку.
Скажу з досвіду, все що має гарну етикетку - ціННа тільки етикетка, якщо перелік складових мікробів великий, а дозування 0,5-1 л/га - проходьте мимо, якщо пишуть «мікориза», а у вас оранка, та/чи фунгіциди - забудьте, до речі деякі фірмачі зі вченими званнями називають і триходерму мікоризою... такі вже реалії.
Ніякі чудо препарати не замінять сівозміни, технологій обробітку грунту чи поступання в грунт органічної речовини (рештки, сидерати ті інш), а правильно підібрані та вчасно висіяні/заробленні сидерати дадуть набагато більше користі.. і після цього вже підбирати біо-препарати по проблемі в грунті чи з культурами.
@@viktorivanov4394, дуже дякую за інформацію!
Я принципово не використовую фунгіцидів та інсектицидів, крім протруйників насіння.
Щодо оранки, то поки що використовую її перед соняшником та соєю, але планую перехід на вертикальний обробіток.
З добрив вношу переважно азотні. Щодо препаратів, то хотілося б від них як додаткової ащотфіксації та фосфор--і калій- мобілізації, про що заявляють виробники, так і захисту від хвороб. І, як результат, підвищення врожайності.
З біопрепаратів пробував тільки двох українських виробників - БТУ та Ензим. Але чітко видимого ефекту не спостерігав, а провести якісний контроль не маю можливості, оскільки всі мої ділянки дуже дрібні і нерівномірні по родючості... Можете порекомендувати виробника біопрепаратів, в дієвості чиїх препаратів Ви вже переконалися?
@@Ratsional посмотри у этого парня th-cam.com/video/tUKIRZ3mGuI/w-d-xo.html
@@Ratsional Будь ласка. Погоджуюсь з тим, що біопрепарати озвучених виробників для поля в більшості випадків вода, не більше, можливо ще для городу чи теплички біля хати хіба що. Такий же досвід маю, один раз із п‘яти щось виходило, але завжди було щось не так то з погодою, то з добривами, то з технологією)). Головна проблема була ще й в неграмотній підтримці виробників, окрім красивих гасел та картинок з захмарними цифрами покращень врожаю, нічого не було. Прийшлося самому вникати в суть питання, при кожній нагоді спілкувався з закордонними експертами на конференціях, що акцентували на важливості роботи з грунтом, перекопав кучу літератури нашої та закордонної, прийшло розуміння, а потім і результати в полі. Жаль що, агрономів цього не навчають, чи забувають швидко. Потім пару сезонів працював і бачив гарний ефект з Яросом та Філазонітом, але там вилив від 10 л/га (виробники про це чесно пишуть)трохи мороки, хоча працюють добре. Ті хто має невеликі полощі чи еко - саме те. Два роки тому познайомився з Бактімом, працюю тільки по стерні яку завжди в полі лишаю та насінню зернобобових, все влаштовує, зручно і ефективно. В полі маю мінімальну технологію з грунтом (диско лапи, борони, чизель), звичайна система захисту, не еко чи біо.
Але, ніколи не кидаю більше 150 кг/га добрив, та й з хворобами все під контролем, нічого критичного.
👍👍👍👍👍💯
В прошлому році спостерігав як в засуху по жарі вносили деструктор, результат 0. Але що саме цікаве ця людина все життя агрономом в колхозі працював.
Скажіть будьласка. якщо внести селітру по стерні і залущіти всеодно коли сухо азот уйде в атмосферу?
Как вы относитесь к методу внесения выхлопных газов в грунт ?
Добрий день. КАС, селітра це зрозумів. Таке питаня: органічні добрива(сечівка) будуть ефективні?
Дякую
Так
Дякую за пораду😉 Скільки книг нечитав толком нерозумів.
А яка ефективність від селітри в засуху?
Абсолютної сухості повітря не буває, а люба сіль,, притягує,,, воду.
Буде ефект
Ми сіємо на присадибній ділянці після збору урожаю гірчицю та після її сходження переорюємо на зиму, питання- щоб рештки гірчичного переораного стебла ефективно перегнивали та служили добривом для наступного урожаю потрібно додатково теж вносити якісь добрива?
Потрибно селитру
Так, азотні
Якщо зарихлите не глибоко (до 20 см) у фазі до бутона, зеленою, то ніяких добрив не потрібно. Заодно піднімете значно мікробіологічну активність грунту і матимете додаткові елементи живлення для наступної культури
@@viktorivanov4394 дякую
👍👍👍👍👍
Який мінімальний час до оранки повинен пройти після внесення азоту і дискування?
Навіки Слава!
Слава навік !дякую
А КАС якими форсунками вносити по стерні? Крапельні, чи щілевими туманом.
Без різниці
Дякую.
А по соєвій соломі кармобідом обприскувати можна чи краще селітру
Теж цікавить
Можна
Вдодачу до вищесказаного, запитання: чому при дисбалансі мікрофлори кишечника (кишківника), ми вживаємо міри по стабілізації "ситуації" препаратам з вмістом пробіотиків чи інших корисних бактерій, а при цьому частково обмежуючи себе в харчуванні (не жирне,не забагато ...) ???
Давайте просто побільше поїмо, щоб запустити присутні в організмі корисні бактерії, по суті теж "деструктори" природного походження. Не вийде нічого, правда?
Отож, грунт це теж живі мікроорганізми, навіть цілий комплекс, складний комплекс, і тому головне правило агронома- Не нашкодь! , тому підходьте до обробітку грунту чи догляду за ним, як агротехнолог, бо потім потрібно буде як терапевт,з визначенням симптомів та наслідкових причин.
Зверніть увагу, що Українські грунти сильно деградують, втрачають в родючості. Принципово, це природний процес, при активному обробітку ґрунту. Процес накопичення гумусу (органічних речовин) це інший підхід та тема, але з обов'язковою участю представників процесу нітрифікації, в т .ч. деструкрів .
Оберігайте землі, дбайте про їх здоров'я, навіть якщо це сьогодні ж не окупиться, надалі повернеться вам сторицею, а цього року Бог дав нам достатньо вологи, то чому б не подбати про мікрофлору "кишківника" нашого грунту.
Як агротехнолог, сам особисто рекомендую цього року застосування деструктора, можливо ще щоб зменшити кількість внесення мінеральних добрив, навіть на саму вартість деструктора. Наприклад: 100кг селітри це певна сума, від неї віднімаєте вартість деструктора (приблизно 200-400грн/га) залежно від кількості отриманих в цьому році рослинних решток, і працює ця схема в кілька разів краще ніж саме добиво) та ще й не дорожче )))
Тому підхід до теми деструктора не зрозумілий і на мою думку неправильний.
Всім всього найкращого!
Це тому що Укравіт не виробляє деструктори
Не лізьте хоч в медицину😂 Як робили аналіз на "дисбаланс" кишечника?😂
@@DrAleksej це мова про звичайний дисбактеріоз, можете здати на аналіз в будь-якій сертифікованій лабораторії, або на горшку стане зрозуміло)
До медицини відношення не маю особисто, але є до кого звертатися.
Тільки в Радянському Союзі лікарі лікували дисбактеріз хоч звичайний, хоч не звичайний :)) Не зрозумів як на горщику здавати аналіз:)) А от на будь-яку лабораторію скиньте посилання. Цікаво, хто ще до цих пір займається профанацією. Підготуйтесь до дискусії будь ласка краще і не несіть брєд по типу " звичайний дисбактеріоз" та "аналіз в будь-якій сертифікованій лабораторії" якщо не маєте відношення до медицини. Краще на горщик і далі здавайте аналіз:)) А якщо хочете розібратися краще по цій темі, то знайдіть в Ютюб за допомогою пошуку лекції українського генетика Олександра Коляди "Лекция: анализ и коррекция микробиома кишечника" та "Александр Коляда - Микробиом" і Ви зрозумієте що нема такого поняття як "дисбактеріоз".
В цивілізованій медицині "пробіотики" вважаються просто харчовими добавками з майже нульовою ефективністю,а в нас на людях тупо заробляють бабло
Якщо після гречки буде посів озимої пшениці з нітроамофоскою 100 кг/га, чи потрібно вносити селітру по стерні гречки перед оранкою під пшеницю?
Мене також цікавить, тільки буде ячмінь.
Дуже бажано
@@УкраїнськийАгроном Дякую.
@@УкраїнськийАгроном дякую за відповідь.
Колись стерню на зиму гноєм встилали. Навіть не орали .
Це і є природній деструктор стерні + органічні добрива.
Згоден
Попала мені бочка ( єврокуб ) із залишками азотної кислоти, азотку злив, а потім мив бочку! Куда діть розчин води з кислотою??? Вирішив вилить на кучу перегною! Через 2 тижні , куча перегною в тому місті «ПРОВАЛИЛАСЬ»
Вирішив провірити на соломі!!!!!Що буде?????
Звичайний ранцевий обприскувач, 10 літрів води , 100-120 грам азотки і жменя селітри! Солома почорніла за тиждень!
Я поділився цією методикою деструкції стерні із старим за 70 агрономом!
- Все це ВІДОМО! Раніш просто не було полімерних деталей обприскувача та і механізаторам за шкідні умови треба платить …..то цю технологію не розвивали.-сказав він
Я додавав до цієї суміші старий електроліт із викинутого акумулятора! Ефект бомбезний . а як тумани в вересні або жовтні то вообщє !
Цікаво
Раніше ще на поля лили розчин патоки з селітрою, теж гарно солому розкладало
ЛАЙК та Взаємна Підписка. .питання Як що я внесу Амячну салітру По соломі і Передіскую . Випаде дощ то Амброзія Почне Заростати поле що тоді Робити . Чи це Просто Підкормка Чи що
Получается что можно роскидать румом и сразу за дисковать а если сухая земля?.и через месяц 2 сеять.
👍
Добрый день! Подскажите пожалуйста, может быть эффективным внесение азотных удобрений, если регион с очень коротким вегетационным периодом? Спасибо.
Це завжди корисно
@@УкраїнськийАгроном Дякую
@@УкраїнськийАгроном единственный выход, это пожнивные ,озимые,
бобовые культуры,жаль климат не благоприятный ☹️
@Jose Rujo Короткий и с поздними майскими и ранними сентябрьскими заморозками. Покровные не вариант, так как уборка начинается в средине августа. Получается солома совсем не работает.
@Jose Rujo Спасибо
Як правильно сіяти седерати іі які краще сіяти?
Що таке лущення стерні?Можливо це те саме дискування?
Південна Україна, вже роки з три вносимо після жнив азот ( селітру або сульфат амонію) під диски... результат є, значно краще ніж без добрив. В підтвердження є маленьке крайнє відео на моєму скромному каналі) Всім гарної погоди та врожаїв!
Молодчага
Десять років мені ці ж самі думки не дають приводу іти на повідку у менеджерів з продажу )
НАВІКИ СЛАВА! ( на УКРАЇНІ- має рости бичок і свиня ,а не страус.)Дякую за інформацію!
Доброго дня. Був у вас на дні поля. Цікаві результати по пшениці, щоб купити писівну
Ще не збирали
Підкажіть будь ласка де в Харкові можна зробити правдивий аналіз грунту.
Складне питання. Мабуть в інституті грунтознавства та агрохімії
Віка Вам і здоров'я!!!
Дякую
Дада, так воно і є. І 1л гліфосату при підготовленій вод в нормі розчину при внесення 50л-18л/гаі працює так само як і 3л
Все розложив по полячках... Я таке саме кажу в групах на фейсбуку...
а чи можна перед дісковкою поляти поле гноївкою? є багато в наявності.
Ви просто в раю 😅 це буде дуже ефективно
Дуже бажано
Якщо дати 100 кг на га , то при посівні скільки добрива потрібно давати?
Ну оце сі час вологи нема а КАС вносити можна,Чі він буде ефективним?
Буде, якщо буде мілка заробка (лущіння)
@@УкраїнськийАгроном В сухому?
Вітаю, а можна сіяти пшениця по пшениці?
Це один з найгірших варіантів, але допустимий
@@УкраїнськийАгроном дякую
А якщо озима пшениця посіяна на 3 тижні пізніше оптимальних строків, чи може вона постигнути одночасно з тією, що посіяна в оптимальні? Чи в будь-якому випадку буде достигати трішки пізніше?
Різниці не буде
Вона вся згорить
Буває по-різному
@Jose Rujo Також
Тернопільська область. Сій хоть у вересні, сій хоть у жовтні, жнива у липні😁😁😁
На азоті виростає іноді така фузарія, що дай Боже, солома рожева, а ще більше кукурудзиння. Мабуть варто давати не просто будь який деструктор, а саме знезаражувач, чи пробіотик, якісь біофунгіциди, які будуть прибивати ту фузарію.
А якщо фрезою а не дисковою???
а все таки, що краще? селітра чи кас?
За посушливих умов краще кас
@@УкраїнськийАгроном а как быть с Ноутил ом😜
@@alexr9753 Так ноутіл накопичує пожнивні рештку,а тут як швидше їх "позбавиться".Я так зрозумів.
А тоді навіщо вносити азот в виді добрив,коли природний азот з повітря сам потрапляє в землю на глибину до 15 см?
Природнього з повітря просто не вистачає для нормальної життєдіяльності бактерій. Тому й сказано, щоб не глибоко приробляти солому. Я собі бдтою заробив на 5-7см і все. Щось зверху є, щось в перемішку з грунтом. Але головне, щоб дощ чи після дощу мокре було, бо на суху то лиш марна трата тієї соляри та карбаміду
Підкажіть можна сіяти врядок сульфатамонія
Можна
Як приорати солому її багато
Сульфат аммония можно вносить вместо селитри по стерне
Нужно!
Можна
@@УкраїнськийАгроном дякую
На глибині солома перетвориться на спирт?
Не надійтесь)
@@УкраїнськийАгроном Як пройшло 2 липня,я відео прогавив?
Через три роки знову виорете
@@viktorivanov4394 Так,слизьку солому із запахом браги-йде бродіння
@@ВалераСамило-т2д гниття скоріше.
Мда,наука походу перешла в ,,базар пустых слов,,.... Человек который представляет науку не показывает исследования,не наводит обоснование, нету четких данных с экономикой! Как можно обсуждать без доводов и опираться только на своём малопрактичным полевым опыте!
нашо штучне якщо е натуральни????