• ðŸŽĨ Âŧ DISCORD (tutaj ogłaszam nagrywki): / discord
    W tym filmie zagrałem na serwerze
@Sagi1‮,
@piterszef‮ i
@dexsi66‮ANARCHIA.GG, a moim celem było ZDOBYCIE NOWYCH UNIKALNYCH PRZEDMIOTÓW, wprowadzonych wraz z Eventem z okazji 🍭 Dnia Dziecka 🍭 Jeśli film Ci się spodobał, zostaw łapkę w gÃģrę! Miłego oglądania :D
    KaÅžde 2000 👍 = 1 dodatkowa osoba, ktÃģra moÅže wygrać Rangę GVIP na 30 dni! Wygrywają tylko osoby, ktÃģre subskrybują kanał z 🔔
    Nowe UNIKALNE PRZEDMIOTY:
    Wędka Nielota Âŧ Po złapaniu gracza na haczyk, nie moÅže on odlecieć elytrą!
    Kostka Rubika Âŧ Uderzając przeciwnika, jego ekwipunek zostaje przemieszany!
    #minecraft #anarchia #anarchiagg #sagi #piter #dexsi
    â–ļ 18 135

āļ„āļ§āļēāļĄāļ„āļīāļ”āđ€āļŦāđ‡āļ™ • 574

• @Faskyy
    @Faskyy  3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +64

KaÅžde 2000 👍 to 1 osoba więcej, ktÃģra moÅže wygrać GVIP'a Im więcej 👍 tym więcej WYGRANYCH

@AdamMickiewicz-or8lb 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +2

nie uwaÅžam Åže to akurat ja mam dostać gvipa bo w sumie to kaÅždy ma takie samo uprawnienie na tego gvipa jednak oczywiscie chcialbym go zdobyc poniewaz zostalem zabity przez chceatera i stracilem anaset II

@JakubGrzelczak 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +2

Chciałbym wygrać tą range bo bardzo pszyspieszyło by mi to proces stakowania se 2 powud bo zawsze lubiłem twoje filmy kture mają tak fajne pszejścia Åže to szok
    Nick tromba_wodna312âĪ

• @HomoBambuss
    @HomoBambuss 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +2

Chcę wygrać tego GVIPa, bo nie mogę się bez niego klepać w ana, bez komendy /repair all (praktycznie się nie da repać seta w inny sposÃģb). Nick: Konemi

• @PingwinStaszek
    @PingwinStaszek 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Chciałbym sygrać range Gvip poniewaÅž jest słaby na anarchii i ranga by pomogła zdobyć lepsze itemy.
    Nick: PingwinStaszek

• @meixyt4763
    @meixyt4763 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Zawsze oglądam twoje odcinki i zawsze daje like i komentarz i chciałbym wygrać aby być bogatym 🎉🎉🎉

• @minecrafter_pl
    @minecrafter_pl 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Mi się gvipek tak średnio przyda więc oby jakiś nowy gracz wygrał a i polecam dać suba i łapkę w gÃģrę âĪ💊

• @adam-_-123q
    @adam-_-123q 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +2

bardzo fajny film, przyjemnie się oglądałÃģ;)
    chciałbym wygrać tąrange poniewaÅž skończyła mi się ranga kid i chciał bym nową range

@piotrrecaw9219 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +2

Mega odcinek. UwaÅžam,Åže to ja powinienem wygrać gvipa bo gram długo i jak juÅž dobrze mi idzie to mnie znajduja ana gracze i nie mam szans. Gvip by się przydał Åžeby go sprzedać najbardziej nick: PIOTRDIAX

• @POTEWER
    @POTEWER 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Chciałbym wygrać rangę mvp bo mi się włamali na konto i straciłem ana seta. Wojler21
    Faskyy Sigma( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Miłego oglądania

• @Lakoboss
    @Lakoboss 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Powinienem wygrać tą rangę bo bardzo długo cię oglądam a nigdy nic nie wygrałem a nie mam zbytnio hajsu na range nick:Lakoboss🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

@projan1238 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

​@@Faskyy mg tą range mam suba i like bardzo cie lubię oglądać nigdy nic nie wygrałem:(

• @bartoszhiero4086
    @bartoszhiero4086 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Mega fajny film Nick-Hackerez66, a ja powinienem to wygrać, bo jestem sigmą, poniewaÅž cb subskrybuje

• @kubek7538
    @kubek7538 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +3

• @kamil562
    @kamil562 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +2

mega odcinek i montaz "cukiereczek" chcialbym range bo jeszcze nigdy zadnej nie mialem nick _v16

• @Lekcja_Pokory12
    @Lekcja_Pokory12 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

ja nie wiem jak ty masz tylko 19k subÃģw. ludzie subskrybujcie go za tak zaj3biste materiały. pozdrawiam faskky

• @xMang0x233
    @xMang0x233 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Mego dorąbany film nick : xvel32 Range powinienem wygrac bo potrzebuje setow do tepania sie i repair all do walki

• @KameleonGamingYT
    @KameleonGamingYT 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Chciał bym wygrać poniewaÅž bardo mi ona pomoÅže w starcie . Z gÃģry dziękuję idolu

@Faskyy  2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Gratulacje ðŸĨģ Wygrałeś konkurs dzięki czemu od dziś posiadasz range GVIP na 30 dni! Idealnie na event ktÃģry zaczyna się jutro! Miłej gry ☚ïļðŸ˜œ

• @NzbsDVDd
    @NzbsDVDd 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Chciałbym wygrać rangę gvip poniewaÅž jestem mega sigma ðŸ—ŋðŸ—ŋ

• @JarzynaFILM
    @JarzynaFILM 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

mam nick MistrzFranio_3 mam 100 dalrÃģw jestem mega fanem subskybuje cie z dzwonikime i bardzo ranga gvip by mi się przydała

• @xdmept
    @xdmept 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Przyjemnie się ogląda takie gameplaye z mc subik leci âĪ a chciałbym wygrać poniewaÅž chciałbym zacząć grę na anarchigg mam tylko 15serc i brak seta .. nick Me1ntydxnc

@jacekdziudzik9308 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Kurczę super było by wygrać poniewaÅž fajnie było by coś zarobić a tak ogÃģlnie to montaÅž świetny nick Kosma1303

chcę GVIP mam sub i like i jestem fanem nick:halki332

• @nancio
    @nancio 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +13

powiem tak, szacun za tak doj3bane materialy, chcialbym potrafic to robic tak jak ty, wielkie pozdro i chapeau bas

@JanekX2014 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

JanekF2014. Fajnie Åže masz wętkę nie lota😊.

@fabiancebula4321 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Nie mam itemkÃģw mam 5 serc i nie mam kolegÃģw ðŸ˜Ē jak coś to dc o 19 często na anarchia gram i trapuje

@Piotrus12333 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

chcę wygrać rangę poniewaÅž jestem biiedny na anarchii i mam tylko diementowy miecz i 8 serc a GVIP pozwoli mi grać normalnie i mieć szanse z kimkolwiek muj nick:szczeniak 2024

• @Ma_gma
    @Ma_gma 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Bo to ja najbardziej szanuje cie za to jaki trud włoÅžony jest w nawet 1 głupi film
    Pzdr 600

• @NatanKlimczak
    @NatanKlimczak 15 āļ§āļąāļ™āļ—āļĩāđˆāļœāđˆāļēāļ™āļĄāļē +1

Fasky pamiętasz xluki__1

10:22 wgl to testowałem marchewkową kuszę na strefie i miss clickiem ją wywaliłem przy ludziach ale podniosłem xD

• @Faskyy

Fart Åže nie straciłeś 😅🍭

@@Faskyy o siema, fart mocny😂, tymbardziej Åže wtedy wydałem na nią całą kasę

• @marchewkatoja
    @marchewkatoja 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

chciałabym wgrać gvipa poniewaÅž nie dawno zaczęłam grać na anarchii i słabo mi idzie a nie mam jak sobie kupic rangi poniewaÅž jestem biedna :( nick: sylwia971

• @Soquuuu
    @Soquuuu 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

mega fajny film, bardzo podobał mi sie montaÅž, rangę chciałbym wygrać, poniewaÅž ostatnio zdedałem z itemami za aÅž 350k czyli dosłownie wszystkim co miałem i bardzo chciałbym się odrobić, nick: Soquuuu ps. cukierek

@songraalfn3426 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

bardzo mega odcinek chchailbum cos wygrac bo zaczolem dopiero na anarchii pozdrawaiam milego oglodania

@EssaPoger 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Nie będe ukrywać bardzo chciałbym wygrać konkurs, poniewaÅž nie mam Åžadnych itemÃģw a owa nagroda w postaci rangi napewno dała by mi lepiej zacząć nick EssaP0ger

• @x_angel82
    @x_angel82 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Kozacki film i zarąbisty film oraz montaÅž. Chciałbym wygrać gvipa bo juz gram ponad 4 dni a mam dalej słabe ity i nie mam nic ana Nick: Ignacy82

15:42 rachunek za prąd .

• @artix5589
    @artix5589 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Chciałbym wygrać range gvip poniewaÅž dopiero zaczynam grę na anrchigg i nie mam za duÅžo itemÃģw więc przydała by mi się taka ranga i jakiś dobry set : nick YTtabalga

• @Noobb132
    @Noobb132 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +2

Zajebisty montaz fajnie sie ciebie oglada masz suba

• @yomekisumi
    @yomekisumi 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Chce gvipa poniewaÅž ułatwi mi to grabie na anarchii dokładnej odrobienie itemow bo wszystko straciłem przez wymiane w tym ana set 2 i elytra
    Nick: yomekisumi

• @ciasteczek28
    @ciasteczek28 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Chce wygrać poniewaÅž dopiero zacząłem gre na serwerze i przydała by się jakaś ranga nick ciasteczek28

• @ADAM41067
    @ADAM41067 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

nigdy nie miałem Åžadnej kupionej rzeczy na anarchi mam tylko 6 serc i bardzo fajny film pozdrawiam ciebie 😁

• @xptyska
    @xptyska 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

nick xptyska
    gvip by sie przydal na poczatek jednak bez itemkow badz srodkow jest trudno zaczac na anarchi

• @jagodka438
    @jagodka438 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™ +1

Fajny montaÅž i przykemny film do ogladania "cukiereczek" nick : x_jagodka_x przydałby sie gvip😊

• @joeblack8091
    @joeblack8091 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Super odcinek zasługujesz na więcej subÃģw więc masz juÅž +1
    Myślę Åže to ja powinienem dostać gvipa bo likeuje twoje wszystkie filmy i pisze komentarze a po zatym dopiero zaczynam na anarchi i bardzo bym chciał dostać gvipa miałem farmę czciny i jakiś typ na x-reyu mi ją zniszczył
    Nick:NatanWhite

@Whiter166 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

• @mrsooting
    @mrsooting 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Mega odcinek, uwaÅžam Åže to ja powinienem wygrać gvipa bo kilka miesięcy farmiłem 100k a pÃģÅšniej kupiłem potke na streng missclikiem za 60k i wczoraj mnie zabiło mnie dwÃģch Anarchicznych gosci więc taki gvip by się przydał hahah nick: XXvenixXX

• @Karaluch163
    @Karaluch163 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Mega odc diora powiem krÃģtko mam full seta ana 2.0 i seta ana i niemam jak ich repnaci a moja bania 2.0 ma 3 uÅžycia ðŸĨš

• @DawidWandor-f6f
    @DawidWandor-f6f 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Super film faskyy gratulacje chciałbym wygrać range gvip poniewaÅž przyda mi się do naprawiania seta podczas pvp nick Dawid34234234

• @polski_kitek.
    @polski_kitek. 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

odp do konkursu: ja powinienem dostać gvipa poniewaÅž kaÅždy wie Åže jesteś największym sigmą na całym youtubie i poniewaÅž 2 miesiące temu straciłem cały set anarchiczny i straciłem 8 shulkerÃģw z cennymi itemami jak np pet pingwinek i reniferek z świątecznego eventu i duÅžo itemÃģw / ps zostawiłem like i subskrybcje

• @Ajgor2077
    @Ajgor2077 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Chciałbym dostać gvipa poniewaÅž bardzo lubię anarchię ,,cukiereczek" nick-Ajgor2077

• @GymIcons
    @GymIcons 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

A ja chcę GVIPA BO MUSZE ZROBIĆ TOTALNA DOMINACJE NA ANARCHI I NIE CHCE CZEKAC W KOLWJCE NA 1500 OSOB 🙂ðŸ”ĨðŸ”ĨðŸ”Ĩ nick:Viching1337

• @Krzysiu5699
    @Krzysiu5699 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Zajebisty film oby takich więcej nmw czm cie nie subowalem jak pamientam ze to robilem a i wgl to chciałbym wygrac tą range poniewaÅž wczoraj straciłem wszystko porzez strefe afk.Tak mi sie spodobało otwieranie skrzynek ze z moich 13k kupiłem 3 klucze do epickiej skrzyni nic nie dropło i zostało mi 1k jeszcze raz bardzo fajny film czekam na następny a moj nick Emil_sigma

@krzysztofjurek2927 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Mocny Materiał I Ja Powinienem Dostać GVip Poniewaz Dostalem didosa i nie mam nic ;c nick XNekro0_PikaChuX [Ps Dalem Subiczka]

• @Zielonkawy
    @Zielonkawy 2 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Super odcinek. Chcialbym wygrac gvipa poniewaz gram dlugo I mam bardzo slane itemy. Gvip by mi pomÃģgl w graniu pozdrawiam Nick: Zielonkawy

• @psy5ho
    @psy5ho 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Fajny odc do obiadku , dlaczego ja bym miał dostać gvipa. Dlatego Åže by mi pomÃģgł w rozgrywce a nigdy nie miałem rangi na Åžadnym serwerze bo lipa z pieniędzmi i bym chciał jakąś range by mi było bardzo miło gdybym to ja dostał tego gvipa nick Kosaa04

• @EwelinaCzarnocinska
    @EwelinaCzarnocinska 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

Ja powinen dostacz rangę Gvip bo ste dostacz wszystke eventowe ity jak ty i nie mogę repacz ity :( i subskrybuje i mam łapki do gÃģry pod kaÅždym filmem!!!

• @dominikkurowski-uf3gx
    @dominikkurowski-uf3gx āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

prosze JA MG BO CIOGLE gine nick SPOCONY_SKIBOL WSZYSTKO Z DUZEJ

• @MarekMaćkowiak-s6o
    @MarekMaćkowiak-s6o 3 āļŦāļĨāļēāļĒāđ€āļ”āļ·āļ­āļ™āļāđˆāļ­āļ™

fasky dasz mi jakieś itemy bo miałem rangę gvip 25 tysięcy ana miecz kilof set elytre i mi sie ktoś włamał i zmienił mi hasło😭😭😭😭😭cdałem suba i lajka😭😭😭😭😭😭😭😭