Україна вражає: Бушанський скельний храм на Вінниччині

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 12 ก.ย. 2024
  • Сакральне місце у скельному лабіринті: одні вчені кажуть, що його облаштували ще в дохристиянський період Русі, інші кажуть - ще в дослов'янський час! Сьогодні ми прямуємо до древнього Бушанського храму...
    ---
    Канал на TH-cam: goo.gl/ry2P6n
    Група у Facebook: goo.gl/cQthA5
    Офіційний сайт: inter.ua/uk/vid...
    ---
    За враженнями зовсім не обов'язково збиратися за кордон! Унікальні природні парки, краєвиди, від яких перехоплює подих, розкішні палаци - все це є у нас!

ความคิดเห็น • 8

  • @user-ti6qt9xd8y
    @user-ti6qt9xd8y ปีที่แล้ว

    Слава Богам и предкам нашим!

  • @user-sw5hf8oq3c
    @user-sw5hf8oq3c 3 ปีที่แล้ว

    Супер

  • @user-hx8dw2vu8l
    @user-hx8dw2vu8l 5 ปีที่แล้ว +1

    нада показывать почаще украинскую природу и достопримечательностивсех куточков украины

  • @KolomietsAleksandra
    @KolomietsAleksandra 5 ปีที่แล้ว +2

    я саша

  • @user-tu2ej4ei1g
    @user-tu2ej4ei1g 3 ปีที่แล้ว +3

    Шановна ведуча. У вас недорозуміння, яке має ключове значення. Мова про те, що язичниками називали приверженців нехристиянських релігій провідники християнства в межах античного світу. Ми, сучасні укарїнці та наші предки, які мешкали на нашій землі (за винятком клаптика берега в Криму та в сучасній Одеській обл.) ніколи не були частиною античного світу. На нашій землі до християнства панував ведизм. А ведизм має південно азіатське походження. Із релігіями античного світу ведизм зовсім не перекликається. Різне походження, різна філософія, різний світогляд.
    Якщо дійсно створення храму датується 2000 років тому, то тоді наші предки називали себе словом "сколоти", По грецькі - скіфи. Мова скіфів являється стародавньою основою сучасної української мови. У всякому разі, якщо текст написаний скіфською мовою, записати буквами сучасного українського алфавіту, то любий українець із культурної частини українського суспільства, зрозуміє про що йдеться в скіфському тексті без послуг перекладача.
    Як жаль, що помер видатний науковець Олександр Іванченко. Він знав багато мов різних людей світу, навіть тих мов, які давно зникли.

    • @user-uj5bc4qz2f
      @user-uj5bc4qz2f 3 ปีที่แล้ว

      Пізнавання старовини тільки починається, в нашій благодатній землі ще є 90% старожитностей. Політикам не до того, і чекає наша дуже давня історія дослідження. Дай Боже нам розумного патріота до влади, бо потрібний державний підхід до дослідження старовини

    • @user-gj7bz5pi3t
      @user-gj7bz5pi3t 4 หลายเดือนก่อน

      Відтаратта

  • @user-mh5mi1zw4l
    @user-mh5mi1zw4l 3 ปีที่แล้ว

    Вы скифов и славян путаете?)Какие славяне 1000 лет до нашей эры?)Даже для скифов старый слишком. Так ещё и Каменный....я что-то не помню чтобы скифы каменные храмы строили.