Матеріал дизайн: іконки

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 10 พ.ย. 2024

ความคิดเห็น • 7

  • @saladproductionstudio4711
    @saladproductionstudio4711 8 หลายเดือนก่อน

    дякую!

  • @alinkamandarinka3083
    @alinkamandarinka3083 ปีที่แล้ว +2

    Дякую за висвітлення теми Матеріал Дизайн... Мало інфи, а дуже важливо )

  • @colesh9906
    @colesh9906 ปีที่แล้ว +1

    #1)

  • @ВікторіяАніщенко-в6б
    @ВікторіяАніщенко-в6б ปีที่แล้ว

    Дякую за інформацію та вподобайка! Чи можете відповісти на пару питань?
    Я через незнання таких нюансів «виймала» векторне зображення іконки з «рідного» фрейму та обгортала його у свій фрейм. Виходить, робила дурну працю? І друге питання - яку назву коректно давати фрейму з іконкою. До прикладу, я пишу українською «Іконка Пошук» або «Іконка Кошик» це не коректно? Як пишите ви?

    • @yakubiv
      @yakubiv ปีที่แล้ว +2

      Стосовно назв, залежить від того, з ким ви працюєте. Де-факто стандартом індустрії є іменування англійською, бо й команди здебільшого з різних країн. Якщо ви не працюєте в команді, то іменуйте так, як вам найзручніше. Якщо ж в команді, то як домовитеся, чи відповідно до уже встановленого стандарту.
      Я особисто би радив іменувати іконки в форматі Категорія/Назва чи Категорія/Функція. Тоді легко підміняти фрейми через вікно на панелі. Аналогічно, можна обгортати різні іконки в складний компонент з варіантами, але на мій погляд це дещо переускладнене рішення, більше підійде для складних робіт.
      Стосовно фрейма, я не зрозумів питання. Іконки вставляються в стандартних квадратних фреймах, так і має бути. Щоб їх зробити меншими, можна обгорнути в додатковий фрейм, і задати йому відповідні розміри, які або менші, або більші.

    • @ВікторіяАніщенко-в6б
      @ВікторіяАніщенко-в6б ปีที่แล้ว +1

      @@yakubiv дякую за відповідь )

    • @uxtornado
      @uxtornado  ปีที่แล้ว

      Віктор дуже добре все пояснив, погоджуюсь 👍
      Підсумую і трошки додам:
      1. Іконки мають бути загорнуті у фрейми.
      2. Фрейм іконки краще підписувати англійською, тому ще стандарт IT та у всіх сетах іконок використовуються англійські назви (назви українською можуть бути незвичними розробникам).
      3. Якщо брати іконку з готової бібліотеки, яка відображаться компонентом, можна відкріпити її від компоненту і зробити свій компонент (оригінал). Таким чином можна не виймати вектор з фрейму.