Слушні поради при такому асортименті бобінної пряжі, що ми маємо. Дякую. Колись в'язала сестрі ( а вона львів'янка 😉) светр з мериносу 1500м, змотувала у 6 ниток. В'язала і здавалось, що в'яжу з котушечних ниток, просто жесть. Поки светр ріс, просто читала якісь коментарі про меринос і тд. Виявляється, інколи меринос буває покритий чи то воском, чи то парафіном ( а може це одне і те саме 🙄) і це вирішує звичайне страшне коричневе господарче мило. Воняло дуже при прання, і милом цим жахливим, і якимось бензином. Але потім сталось чудо! Нитка дивовижна, вона так змінилась на найкраще! Це такий у мене був досвід. Може кому буде корисно. А вам ще раз величезне дякую за ваші відео. Так не вистачало мені україномовного в'язання!
Так, бобінна пряжа іноді обробляється дуже жорстко, аж липка буває. Я перу наразі милом для шерсті у таких випадках, але так, господарське мило - це варіант, який не підводить.
Дякую! Я думала, що може від слова "гребти", але гребінь і гребінка справді виглядають як більш ймовірні джерела походження цього слова. Буду знати і використовувати.
А в мене сталася любобов до в‘язання саме через бобінну пряжу, я на перших початках взагалі не розбиралась яка пряжа хороша, купувало що було на ринку місцевому, а потім випадково купила меринос 1500г/100м, і зв‘язала шапку, а потім ще одну, а потім ще боді з шишечками🙈 і після того я велика фанатка такої пряжі, особливо від 2400, яке виходить полотно😍 а ніжність після ВТО❤️ Тоді варте всяке змотування🙈
Дякую , Лілю!))) Сподобалась Ваша розповідь. Почула щось для себе ткорисне. Я такий в'язоголік, що мене не спиняють ніякі труднощі. То виклик який треба тподолати.)) Натхнення вам, та легких петельок!)🌈🌈🌈
Дуже дякую за інформацію. Я дивилась презентацію пряжі в одному магазинчику, то там казали, що 3000м/100 гр. це дуже якісна шерсть. Чим тонше ниточка тим краща якість. Дякую за вашу розповідь. Привіт із Києва.
Лоро Піана Віш, про яку я згадувала у відео, це якраз 3000 метрів. Вона справді якісна, ніде правди діти, з неї багато в'яжуть. Просто треба бути готовою до складнощів у процесі)
Ліля, дякую за те що ділитесь своїм досвідом. У мене власне завис процес светру з твіду, помітила косину(в'яжу по кругу, після прання, підказали, що може зникнути) тепер буду мати на увазі, що ця косина може "вилізти " в процесі носіння, не хочеться такого сюрпризу, оскільки це має бути подарунок
Дякую! Корисна інформація. Я мала ще й такий досвід: купила пряжу яка підійшла мені за всіма параметрами, але при ВТО дала неймовірну усадку. І з кожним пранням сідала до стану валянка). Звісно я застосувала всі можливі заходи щоб запобігти такому результату, але марно. Дівчата з магазину підказали що таке буває зі старою та пересохшою пряжею. Тому зараз купую тільки у перевірених продавців)
З кардних мерiносiв КЕНТ теж мiй улблений. Ношу з неi спiдницю та кардиган в 3 нитки, подрузi шаль ажурну в'язала в 2 нитки на 5. Маю намiр ще закупити. Правда трохи закатуэться, але менш з тим обожнюю.
Дякую за поради. Для мене головний недолік моїх закупів бобіної пряжі по інету це невідповідніть кольору на фото і в житті, буває до сліз, якщо замовив ягіідний малиновий колір для дитячого вирібу на річницю , а отримав темнобузковий, а головне з продавцем узгоджував колір і часу вже немає для пошуку і замовлення іншої пряжі.
Вітаю, Лілю! Я собі зв'язала шапку з паелли, і от зовсім не відчуваю час того, про що ви казали. Паелла та, яка товстіша, в'язала спицями #4, і дуже навіть 'стояча' шапка вдалася
Можливо, мені трапився "текучий" колір, буває, що текстура від цього залежить. Або сама Паелла якось змінилася, бо я свою шапку в'язала років 4 тому ще.
Наверное, я маньяк. Бо люблю сама в несколько сложений не только разматывать бобинку, но и расслаивать обратно, если одна ниточка там лишняя 😅 У меня мама такая маньячелла, мы с ней чуть не дрались из-за таких развлечений 😂
Ахаха, хтось запах бензину і фарби любить, а хтось пряжу мотати) Я б насправді не відмовилася від такого скілу, бо нервів не завжди вистачає, якшо таки треба мотати.
Дуже дякую, Ліліє, що поділилася досвідом! Я у цьому році "дебітувала" у покупці бобінної пряжі, і чесно кажучи, не дуже мені сподобалися мої придбання. Шкода що поруч немає такої досвідченої людини, яка би сказали бери цю, а цю ні... Ну не переймаюся, буде досвід. Розкажи як твої рідні ставляться до твого хобі? Мій чоловік - негативно. Пряжу я купляю "підпільно".
Все здобувається з досвідом 😉 Щодо купівлі пряжі, то у чоловіка є своє хобі - займається теслярством. І теж "хом'ячить" по повній, купує всякі штуки для дерева і т.д. Тому розуміє моє бажання купувати пряжу.
Ха)) кольорові уподобання то таке індивідуальне)) я замовляла середній зелений меринос і мохер до нього в колір. Прийшов кольору карпатських смерек. Я сильно засмутилась. А мохер мені підбирав хлопець консультант магазину. Прислав яскраву зеленку.... І з неї вже зв'язаний кардиган, так сподобався, що я ще й докупала
У мене насправді вони і з віком міняються, ту ж фуксію я довго не визнавала, тепер не можу відлипнути 🙃 Іноді хочеться глибоких кольорів, а іноді й на "кислоту" тягне. Але щось зеленка поки свого зіркового часу не досягла)
Розмови про пряжу будять в мені 🐹, я люблю цікаву фантазійну пряжу або з мохером, альпакою, але от сиджу в'яжу светрик з мериносу каріаджі, скоріше всього гребіного , в 6 ниток 1600 м і боюся не пропустити ниточку, а порвати, поки що мій вердикт: на демісезонні плечові вироби - так, а на шапки і зимові речі - ні ( занадто ніжно, хочу щоб трохи гризло). До нецікавого зеленого можна додати ниточку чорного мохеру і смужки з чорного мериносу. В мене є таке правило що синтетична частина не має перевищувати 30% , бо якось неприємно в'язати з синтетики, також дивлюся на структуру самої нитки, мені не подобаються деякі види крутки і шнурів ( неохайне полотно).
Мій хом'як передає привіт! 😏Я вже так давно не в'язала з тонкої пряжі, що й забула про те, що вона може рватися, це дуже цінне доповнення. І щодо шнуркових пряж теж - буває, що наче сама пряжа ще ок, а вже як бачиш зразок з неї, то хіби його корова лизала 😅
Христос Рождається. Скажіть будь ласка якщо меринос 1500/100гр. То щоб взяти до нього спиці номер 4. В скільки складень ви б його вязали? І дякую за пораду з твідом. Уже років три лежить в бобінках і меринос до нього в підмот, та все не наважувалась братись за нього, боялась косини. Та тепер мабуть візьмусь😊
Якщо кардний меринос, який пускає більше пуху, то 4 нитки, якщо гребінний, то 5-6. Але треба пробувати, бо у нас з вами може різнитися щільність в'язання, я доволі щільно в'яжу.
@@teplipetli я теж щільно в'яжу. Та от не знаю який він), тепер зв'яжу зразок, виперу і буду знати. До цього відео не знала різниці між ними) це буде перше в'язання з бобін. То так щоб хоч орієнтуватись питаю. Бо дивлюсь що ниточки такі тонесенькі🙀
Досвід в'язання з бобінної пряжі не великий, але мені поки подобаються ті вироби, які я вже в'язала із мериносу Victoria. Щодо бобінного шовку трохи додам, що його варто пробувати в'язати на гладких дерев'яних спицях, щоб він не розшаровувався і не було півників, я пробувала в'язати на мої любих Addi Novel то геть не пасує. Можливо це так само стосується віскози, якщо вона так само розшаровується 😉☺️
Не зрозуміла, яка проблема при замовленні прядива відразу замовити перемот у 4 нитки???Таке прядиво годиться для в*язання гачком.Якщо потрібна товстіша нитка, не проблема змотати її вдвічі чи втричі. Шерсть є шерстю, доки вона на вівці, собаці чи котові.Коли шерсть зістрижена, прядиво вже вироблене, це ВОВНА.Дуже люблю поліестер, віскозу та мікрофібру.
Далеко не всі магазини роблять перемот у кілька ниток, а не просто на окремі конуси і бобіни, що я і сама можу, при потребі. Ні, шерсть і вовна це синоніми, погугліть. І те, і те слово може позначати готовий продукт. Не треба штучно збіднювати мову.
Мені здається, що це міф про бобінну пряжу, що вона є дешевшою. Я рахувала, то якщо в'язати в декілька складень, то виходить дорожче ніж моткова. Ще один мінус, що вона оброблена і в деяких майстринь сушить руки.
Зараз всяка пряжа дорога, але моточний меринос явно за бобінний дорожчий, особливо якщо моточний туго скручений - його просто більше йде. Та й моточні пряжі часто не розкриваються, їх треба в'язати меншими спицями, а це збільшує розхід. Обробка буває неприємна, так.
Особисто для мене було дуже корисне відео. Дякую Вам❤
дякую за щирі поради та якісний український контент)))))
Супер корисна інформація! Дякую!
Слушні поради при такому асортименті бобінної пряжі, що ми маємо. Дякую.
Колись в'язала сестрі ( а вона львів'янка 😉) светр з мериносу 1500м, змотувала у 6 ниток. В'язала і здавалось, що в'яжу з котушечних ниток, просто жесть. Поки светр ріс, просто читала якісь коментарі про меринос і тд. Виявляється, інколи меринос буває покритий чи то воском, чи то парафіном ( а може це одне і те саме 🙄) і це вирішує звичайне страшне коричневе господарче мило. Воняло дуже при прання, і милом цим жахливим, і якимось бензином. Але потім сталось чудо! Нитка дивовижна, вона так змінилась на найкраще!
Це такий у мене був досвід. Може кому буде корисно. А вам ще раз величезне дякую за ваші відео. Так не вистачало мені україномовного в'язання!
Так, бобінна пряжа іноді обробляється дуже жорстко, аж липка буває. Я перу наразі милом для шерсті у таких випадках, але так, господарське мило - це варіант, який не підводить.
Гребiний! Вiд слова "гребiнка". Пам'ятаэте нашi прабабусI пряли вовну з такоi великоi гребiнки, на яку було нанизано пасмо вовни.
Дякую! Я думала, що може від слова "гребти", але гребінь і гребінка справді виглядають як більш ймовірні джерела походження цього слова. Буду знати і використовувати.
А в мене сталася любобов до в‘язання саме через бобінну пряжу, я на перших початках взагалі не розбиралась яка пряжа хороша, купувало що було на ринку місцевому, а потім випадково купила меринос 1500г/100м, і зв‘язала шапку, а потім ще одну, а потім ще боді з шишечками🙈 і після того я велика фанатка такої пряжі, особливо від 2400, яке виходить полотно😍 а ніжність після ВТО❤️ Тоді варте всяке змотування🙈
Маєте хорошу витримку 🙂
Привіт. Гарна змістовна розповідь. Згодна з висновками. Молодець. Дякую.
Дякую вам за перегляд!
Дякую , Лілю!))) Сподобалась Ваша розповідь. Почула щось для себе ткорисне. Я такий в'язоголік, що мене не спиняють ніякі труднощі. То виклик який треба тподолати.)) Натхнення вам, та легких петельок!)🌈🌈🌈
Дякую!
Дуже дякую за інформацію. Я дивилась презентацію пряжі в одному магазинчику, то там казали, що 3000м/100 гр. це дуже якісна шерсть. Чим тонше ниточка тим краща якість. Дякую за вашу розповідь. Привіт із Києва.
Лоро Піана Віш, про яку я згадувала у відео, це якраз 3000 метрів. Вона справді якісна, ніде правди діти, з неї багато в'яжуть. Просто треба бути готовою до складнощів у процесі)
Дякую за поради
Вітаю, Ліля! Дякую за відео! Теж останнім часом купую бобінну пряжу.
Ліля, дякую за те що ділитесь своїм досвідом.
У мене власне завис процес светру з твіду, помітила косину(в'яжу по кругу, після прання, підказали, що може зникнути) тепер буду мати на увазі, що ця косина може "вилізти " в процесі носіння, не хочеться такого сюрпризу, оскільки це має бути подарунок
Хай легко зв'яжеться і не косить светр🙂
Дякую! Корисна інформація. Я мала ще й такий досвід: купила пряжу яка підійшла мені за всіма параметрами, але при ВТО дала неймовірну усадку. І з кожним пранням сідала до стану валянка). Звісно я застосувала всі можливі заходи щоб запобігти такому результату, але марно. Дівчата з магазину підказали що таке буває зі старою та пересохшою пряжею. Тому зараз купую тільки у перевірених продавців)
Ого, я в шоці. Знаю, що пряжа з віком сохне, але щоб аж так. Зате маєте тепер такий досвід у своїй в'язальній скарбничці🙈
Ліля дякую за Відео 🧶👍 Якщо можливо поділися в яких магазинах ти купуєш пряжу 🧶😉 Дякую
Про те, де купую, буде окреме відео десь у найближчі місяці🙂
Також зараз вяжу зі льняної ниточки. Такий приємний процес! Не відірватися)
З кардних мерiносiв КЕНТ теж мiй улблений. Ношу з неi спiдницю та кардиган в 3 нитки, подрузi шаль ажурну в'язала в 2 нитки на 5. Маю намiр ще закупити. Правда трохи закатуэться, але менш з тим обожнюю.
Лілія, дякую, що досвідом щиро поділилася ! Відео дуже корисне ❤
Дякую за поради. Для мене головний недолік моїх закупів бобіної пряжі по інету це невідповідніть кольору на фото і в житті, буває до сліз, якщо замовив ягіідний малиновий колір для дитячого вирібу на річницю , а отримав темнобузковий, а головне з продавцем узгоджував колір і часу вже немає для пошуку і замовлення іншої пряжі.
Ой, так, до речі ягідні кольори теж бувають проблемними в цьому плані.
Вітаю, Лілю! Я собі зв'язала шапку з паелли, і от зовсім не відчуваю час того, про що ви казали. Паелла та, яка товстіша, в'язала спицями #4, і дуже навіть 'стояча' шапка вдалася
Можливо, мені трапився "текучий" колір, буває, що текстура від цього залежить. Або сама Паелла якось змінилася, бо я свою шапку в'язала років 4 тому ще.
Привіт! Чудовий канал ❤️ Відео дивилась на одному диханні 👍🏻 Так і тримати 🇺🇦
Дякую! Взаємно, вас теж дивлюся)
Наверное, я маньяк. Бо люблю сама в несколько сложений не только разматывать бобинку, но и расслаивать обратно, если одна ниточка там лишняя 😅
У меня мама такая маньячелла, мы с ней чуть не дрались из-за таких развлечений 😂
Ахаха, хтось запах бензину і фарби любить, а хтось пряжу мотати) Я б насправді не відмовилася від такого скілу, бо нервів не завжди вистачає, якшо таки треба мотати.
О, а я думала, що то тільки я така навіжена, щоб розслоїти пряжу.)) Про змотування вручну на 8 клубочків то в порядку речей.))) 🤪😂😂😂
@@tamara.novikova17 🤝😁
Даша, я завжди любуюся вашим підбором пряж - у вас гарне почутья на якисний та подходящий матеріал до проекту 👍! ( особливо на шапки).
@@TaaaKoooo спасибо! Это интуиция )))
Дуже інформативно! Дякую за таку вичерпну розповідь!
😊
Дуже дякую, Ліліє, що поділилася досвідом! Я у цьому році "дебітувала" у покупці бобінної пряжі, і чесно кажучи, не дуже мені сподобалися мої придбання. Шкода що поруч немає такої досвідченої людини, яка би сказали бери цю, а цю ні... Ну не переймаюся, буде досвід. Розкажи як твої рідні ставляться до твого хобі? Мій чоловік - негативно. Пряжу я купляю "підпільно".
Все здобувається з досвідом 😉 Щодо купівлі пряжі, то у чоловіка є своє хобі - займається теслярством. І теж "хом'ячить" по повній, купує всякі штуки для дерева і т.д. Тому розуміє моє бажання купувати пряжу.
Ха)) кольорові уподобання то таке індивідуальне)) я замовляла середній зелений меринос і мохер до нього в колір. Прийшов кольору карпатських смерек. Я сильно засмутилась. А мохер мені підбирав хлопець консультант магазину. Прислав яскраву зеленку.... І з неї вже зв'язаний кардиган, так сподобався, що я ще й докупала
У мене насправді вони і з віком міняються, ту ж фуксію я довго не визнавала, тепер не можу відлипнути 🙃 Іноді хочеться глибоких кольорів, а іноді й на "кислоту" тягне. Але щось зеленка поки свого зіркового часу не досягла)
Привіт! Цікаве відео! По моємц досвіду - деякі магазини безкоштовно змотують в декілька складень на один конус ( часто користуюсь такою опцією).
О, супер, коли є така послуга.
Розмови про пряжу будять в мені 🐹, я люблю цікаву фантазійну пряжу або з мохером, альпакою, але от сиджу в'яжу светрик з мериносу каріаджі, скоріше всього гребіного , в 6 ниток 1600 м і боюся не пропустити ниточку, а порвати, поки що мій вердикт: на демісезонні плечові вироби - так, а на шапки і зимові речі - ні ( занадто ніжно, хочу щоб трохи гризло). До нецікавого зеленого можна додати ниточку чорного мохеру і смужки з чорного мериносу. В мене є таке правило що синтетична частина не має перевищувати 30% , бо якось неприємно в'язати з синтетики, також дивлюся на структуру самої нитки, мені не подобаються деякі види крутки і шнурів ( неохайне полотно).
Мій хом'як передає привіт! 😏Я вже так давно не в'язала з тонкої пряжі, що й забула про те, що вона може рватися, це дуже цінне доповнення. І щодо шнуркових пряж теж - буває, що наче сама пряжа ще ок, а вже як бачиш зразок з неї, то хіби його корова лизала 😅
Христос Рождається. Скажіть будь ласка якщо меринос 1500/100гр. То щоб взяти до нього спиці номер 4. В скільки складень ви б його вязали? І дякую за пораду з твідом. Уже років три лежить в бобінках і меринос до нього в підмот, та все не наважувалась братись за нього, боялась косини. Та тепер мабуть візьмусь😊
Якщо кардний меринос, який пускає більше пуху, то 4 нитки, якщо гребінний, то 5-6. Але треба пробувати, бо у нас з вами може різнитися щільність в'язання, я доволі щільно в'яжу.
@@teplipetli я теж щільно в'яжу. Та от не знаю який він), тепер зв'яжу зразок, виперу і буду знати. До цього відео не знала різниці між ними) це буде перше в'язання з бобін. То так щоб хоч орієнтуватись питаю. Бо дивлюсь що ниточки такі тонесенькі🙀
Досвід в'язання з бобінної пряжі не великий, але мені поки подобаються ті вироби, які я вже в'язала із мериносу Victoria. Щодо бобінного шовку трохи додам, що його варто пробувати в'язати на гладких дерев'яних спицях, щоб він не розшаровувався і не було півників, я пробувала в'язати на мої любих Addi Novel то геть не пасує. Можливо це так само стосується віскози, якщо вона так само розшаровується 😉☺️
Буду пробувати свою віскозу на бамбуці і на дереві тепер 😏
Доброго дня! Ціна зеленої пряжі(зеленки)?
Добрий день! Це Extrageelong, 850 м/100 г, 755 г. Віддаю за 490 грн.
@@teplipetli Дякую.
Не зрозуміла, яка проблема при замовленні прядива відразу замовити перемот у 4 нитки???Таке прядиво годиться для в*язання гачком.Якщо потрібна товстіша нитка, не проблема змотати її вдвічі чи втричі.
Шерсть є шерстю, доки вона на вівці, собаці чи котові.Коли шерсть зістрижена, прядиво вже вироблене, це ВОВНА.Дуже люблю поліестер, віскозу та мікрофібру.
Далеко не всі магазини роблять перемот у кілька ниток, а не просто на окремі конуси і бобіни, що я і сама можу, при потребі.
Ні, шерсть і вовна це синоніми, погугліть. І те, і те слово може позначати готовий продукт. Не треба штучно збіднювати мову.
Полотно з гребінної пряжі шовковисте , ніжне і не кусюче.
Мені здається, що це міф про бобінну пряжу, що вона є дешевшою. Я рахувала, то якщо в'язати в декілька складень, то виходить дорожче ніж моткова. Ще один мінус, що вона оброблена і в деяких майстринь сушить руки.
Зараз всяка пряжа дорога, але моточний меринос явно за бобінний дорожчий, особливо якщо моточний туго скручений - його просто більше йде. Та й моточні пряжі часто не розкриваються, їх треба в'язати меншими спицями, а це збільшує розхід. Обробка буває неприємна, так.
Не в'яжу більше з альпаки, вона кусається
Так, є такі негаразди з нею.