DINAMO vs HR. DRAGOVOLJAC 2:0 (29.kolo, HT Prva liga 21/22)

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 2 เม.ย. 2022
  • Rutinski i bez previše potrošene snage igrači Dinama su osvojili tri boda u ogledu 29. kola HT Prve lige. Na domaćem terenu Dinamo je s 2:0 pobijedio Hrvatski dragovoljac, posljednju momčad na prvoligaškoj ljestvici.
    Sasvim hrabro su utakmicu otvorili gostujući igrači te je u uvodnih 20-ak minuta Hrvatski dragovoljac bio opasniji, a posebne su probleme Dinamu radili Frigan i Karrica.
    Ipak, najbolju šansu u prvom poluvremenu je imao Dinamo, a udarac Andrića zaustavio je gostujući vratar Šubarić. Kada nije zabio tom prilikom, Andrić je bio precizan odmah na startu drugog poluvremenu te je u 46. minuti doveo Dinamo u vodstvo.
    U nastavku se Hrvatski dragovoljac ispuhao i više nije prijetio kao u prvih 45 minuta. Dinamo je rutinski čuvao prednost. U 77. minuti je Emreli pogodio okvir vrata, a u 81. je pobjeda potvrđena. Veliki dio posla napravio je Martin Baturina, a Smolčić je pogodio vlastitu mrežu za konačnih 2:0 vodeće momčadi na ljestvici HT Prve lige.
    HT Prva liga, 29. kolo: Dinamo - Hrvatski dragovoljac 2:0 (Andrić 46./Smolčić 81.-ag)
  • กีฬา

ความคิดเห็น • 61

• @cro1986
    @cro1986 2 ปีที่แล้ว +31

Nimalo mi se ne sviđa na što Dinamo liči s ovim diletantom na klupi.. već s Rijekom vidim novo kemijanje i ziheraški pristup🙄

• @ivanbarac5938
      @ivanbarac5938 2 ปีที่แล้ว +7

Di mu je Moharami čovik igra u prvih 11 za 21 reprezrnaciju svita a kod ovog kvazi trenera i grobara hrvatskih klubova nije ni u rotaciji
      Čime je to onaj divni i požrtvorni momak zaslužio??

• @cro1986
      @cro1986 2 ปีที่แล้ว +6

@@ivanbarac5938 a Bog zna kaj je ovom Kopiću u glavi, mislio sam da gori od Krznara ne može bit, ali gadno sam se prevario.. s Damirom je Dinamo bar stvarao nekakve šanse..

@jurevukic3018 2 ปีที่แล้ว +14

Dečki ! Ja tražim SVE ali baš SVE Pobjede do kraja ! Ajmooooooooooooooo!! Pa da se Šjor KUSTIĆ uguši od Jada i nemoći da NAM naudi ! Pozdrav dečki !

• @workinginthewell3498
    @workinginthewell3498 2 ปีที่แล้ว +37

Okrenuli smo se prvenstvu i odmah stvari sjedaju na mjesto. Zabavno je bilo slušati kako bulazne o titulama, ali sada stvarnost udara grube šamare.

• @teoo2715
      @teoo2715 2 ปีที่แล้ว +3

Dobili ste Hr. Dragovoljac idete jako !

@workinginthewell3498 2 ปีที่แล้ว +12

@@teoo2715 dobijamo ko nam dođe. Nema više utakmica s Euro kremom pa nam dolaze Dragovoljci, Slaveni, Osijeci i slični

• @matijamales304
      @matijamales304 2 ปีที่แล้ว

@@workinginthewell3498 zar vas osijek nije zgazio ima 2 3 kola?

• @stipe9773
      @stipe9773 2 ปีที่แล้ว +4

Nismo se okrenuli prvenstvu, ovo je jedina opcija za titulu koja nam je preostala.