Grindų lyginimas savaime išsilyginančiais mišiniais

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 10 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 41

  • @Einariux
    @Einariux 3 ปีที่แล้ว +1

    super

  • @kestutisk9397
    @kestutisk9397 11 หลายเดือนก่อน +1

    Įdomus video biiiiiiiig Like 👍. Tik klausimas, ar galima tokį mišinį naudoti lauko sąlygom? Kalbu apie šunio voljerą, kuris yra po stogo. Ačiū už atsakymą 🙂

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  11 หลายเดือนก่อน

      Labas, @kestutisk9397! Dėkoju už "biiiiiig Like" ir klausimą!
      Dėl jūsų klausimo apie misinio naudojimą lauko sąlygomis, viskas priklauso nuo konkrečios misinio specifikacijos. Paprastai, jei misinys yra atsparus drėgmei ir šalčiui, jis gali būti naudojamas lauko sąlygomis, tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad lauko sąlygos yra daug griežtesnės nei vidaus. Tai ypač svarbu, jei kalbate apie šunų voljerą, kuris yra po stogu, bet vis tiek gali būti paveiktas drėgmės, temperatūros pokyčių ir kitų išorinių veiksnių.
      Prieš naudodami bet kokį misinį lauko sąlygomis, patikrinkite gamintojo nurodymus ir įsitikinkite, kad jis tinkamas jūsų konkretaus projekto poreikiams. Jei misinys nėra skirtas lauko naudojimui, galite susidurti su ilgalaikiais patvarumo ar atsparumo problemomis.

  • @PeopleCanFly23
    @PeopleCanFly23 8 หลายเดือนก่อน

    Ar galima pagreitinti dziuvimo procesa su elektriniu sildytuvu?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  8 หลายเดือนก่อน

      Ne

    • @PeopleCanFly23
      @PeopleCanFly23 8 หลายเดือนก่อน

      @@apdailosstandartaso ka daryti kai ispilta 30mm ir dziuna 1mm per diena 😄

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  8 หลายเดือนก่อน +1

      Supratau tavo situaciją dėl 30 mm storio savaiminio išsilyginančio sluoksnio, kuris džiūsta 1 mm per dieną. Noriu patikslinti, kad statybinės medžiagos, ypač grindų danga, kaip antai betonas ar savaiminiai išsilyginantys sluoksniai, turėtų džiūti natūraliai. Bet koks dirbtinis džiovinimo proceso pagreitinimas gali sukelti neigiamų pasekmių, pavyzdžiui, medžiaga gali atsilupti, įtrūkti. Tai yra todėl, kad per greitas džiūvimo procesas neleidžia medžiagai tinkamai susitraukti ir stabilizuotis, kas yra būtina norint užtikrinti ilgalaikę medžiagos tvirtumą ir atsparumą.
      Džiūvimo greitis priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant oro drėgmę, temperatūrą ir patalpos ventiliaciją. Svarbu užtikrinti gerą oro cirkuliaciją patalpoje, bet vengti tiesioginių karščio šaltinių ar stiprių oro srovių, kurios gali dirbtinai pagreitinti džiūvimą. Rekomenduojama laikytis gamintojo nurodymų ir leisti medžiagai džiūti numatytu tempu.
      Jeigu turite papildomų klausimų ar rūpesčių, visada galite kreiptis į profesionalus už daugiau patarimų. Svarbiausia yra kantrybė ir leidimas procesui vykti natūraliai, kad galutinis rezultatas būtų kokybiškas ir ilgaamžis.
      Linkiu sėkmės ir kantrybės šiame projekte.

  • @milaras4752
    @milaras4752 3 ปีที่แล้ว +1

    aciu uz video!gal kvailas klausimas butu apie grindis.jeigu turime plokstumini pamata ir per visa plota yra paklaida tarkim 2-3 cm ar tinka jusu metodas islyginti pavirsiu ?pvz.: pamatu plotas ,tarkim 100 kvadratu .

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  3 ปีที่แล้ว +1

      Aišku ne. Nes tam išlyginamasis neskirtas, kitoks apkrovimas, aš manau kad ne🙂

  • @evaldasnarinkevicius9389
    @evaldasnarinkevicius9389 3 ปีที่แล้ว +2

    Maladiec!

  • @ahmmha9873
    @ahmmha9873 6 หลายเดือนก่อน

    Sveiki,neteko paciam tokio darbo atlikt,kaip supratu,nusigruntuoti,uzsimaisyti skystesni ir ispylis tiesiog siek tiek pralyginti?

  • @nerijusjakubauskas4897
    @nerijusjakubauskas4897 11 หลายเดือนก่อน

    Jūsų video įkvėptas irgi pats pasiryžau išsilieti grindis, pricesas atrodo vyko gerai, bet kai isdžiuvo radau broko, bengeliu kurios nusišlifuos, bet viduryje patalpos gavosi duobė 3mm gyylio, manau jog naudojau per mazai vandens. Klausimas ar galima tą duobutę bandyt tuo pačiu išlyginamuooju uzpilt ant viršaus? Ar neverta, nes atitruks?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  11 หลายเดือนก่อน +1

      Atrodo, kad susidūrėte su iššūkiu po grindų išlyginimo. Dėl 3 mm gylio duobės, atsiradusios dėl galimo per mažo vandens kiekio naudojimo, galite bandyti užpildyti ją to paties išlyginamojo mišinio sluoksniu. Tačiau čia yra kelios svarbios pastabos:
      Paruošimas: Prieš užpildant duobę, būtina tinkamai paruošti paviršių. Jis turi būti švarus, sausas ir be laisvų dalelių.
      Medžiagos pasirinkimas: Jei naudojate tą patį išlyginamąjį mišinį, įsitikinkite, kad jis tinka tokio tipo remontui. Kai kurie išlyginamieji mišiniai yra sukurti būtent smulkiems taisymams.
      Taikymas: Užpilkite mišinį atsargiai, stengdamiesi išvengti oro burbulų susidarymo.
      Dėl alternatyvos naudoti plytelių klijus ir reikute, tai gali būti efektyvus būdas išlyginti duobę. Šis metodas leidžia greitai ir tiksliai paskirstyti klijus bei išlyginti paviršių, tačiau svarbu pasirinkti tinkamą klijų tipą, kuris tiktų jūsų grindų medžiagai.
      Visada laikykitės gamintojo nurodymų ir atlikite bandymą mažoje plotų dalyje prieš pradėdami didesnius darbus.

  • @arnoldastamulynas734
    @arnoldastamulynas734 ปีที่แล้ว +1

    Sveiki ar apsimtumėt išlyginti grindis ? Storis vienam gale 5mm kitam reik pilt jau 3 cm

  • @kestutisk9397
    @kestutisk9397 7 หลายเดือนก่อน

    Sveikas, gal gali parašyti kas per įrankis 7:20min? Kažkoks specelus volialis turi būti? Ačiū už atsakymą 🙂. Biiiiiiiig Like 👍

  • @Gaineris
    @Gaineris ปีที่แล้ว

    As kaip nedirbes nesupratau uzpilet islyginamaji sluoksni ir tipo issilygino pats ?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Labas, Dovydas!
      Taip, kai kalbame apie savaime išsilyginančias grindų dangas, tai reiškia, kad misinys yra sukurtas taip, jog jis natūraliai pasklinda ir užpildo nelygumus grindyse, sudarydamas lygų paviršių. Toks misinys yra skystesnės konsistencijos nei įprastas tinkas ar betonas, todėl jis lengvai pasiskirsto ir "išsilygina" be didelio fizinio pastangų.
      Vis dėlto, reikalingas tam tikras parengiamasis darbas prieš naudojant šią medžiagą, pvz., reikia užtikrinti, kad grindys būtų švarios ir lygios, o kartais gali prireikti ir specialaus grunto. Svarbu laikytis gamintojo nurodymų, kad pasiektumėte geriausius rezultatus.

  • @juozaspetkauskas4614
    @juozaspetkauskas4614 ปีที่แล้ว

    👍

  • @simasp7189
    @simasp7189 5 หลายเดือนก่อน

    Ar nereikia klijuoti kompensacinių juostų kraštuose?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  5 หลายเดือนก่อน +1

      Taip, rekomenduojama klijuoti kompensacinę juostą kraštuose, ypač jei grindys yra didelio ploto. Kompensacinė juosta padeda sugerti bet kokius temperatūros ar drėgmės pokyčius, kurie gali sukelti grindų plėtimosi ar susitraukimo problemas. Ji taip pat padeda išvengti įtrūkimų ir užtikrina, kad grindys tarnaus ilgiau.

    • @simasp7189
      @simasp7189 5 หลายเดือนก่อน

      @@apdailosstandartas dėkui.

  • @MoOnciuS
    @MoOnciuS ปีที่แล้ว

    Sveiki,kilo mintis,ar galima dėti bute 5cm polistirolą grindims,ant viršaus tinkliuką,pilti išsilyginantį mišinį ir kloti laminatą?Manau aktualu daugeliui ;)

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว +1

      Sveiki! Ačiū už klausimą. Suprantu, kad ieškote būdo izoliuoti ir išlyginti grindis savo bute. Tačiau, kaip jūs minėjote, tokia konstrukcija gali sukelti problemų.
      5 cm storio polistirolas gali būti pernelyg storas šiam sumanymui. Be to, plonas išlyginamasis sluoksnis ant polistirolo tikriausiai nebus pakankamai stiprus, kad išlaikytų laminato grindų svorį ir judėjimą. Tokia konstrukcija gali sukelti nelygumus, lūžius ar netgi išlyginamojo sluoksnio atsiskyrimą nuo polistirolinės izoliacijos.

  • @apdailosstandartas
    @apdailosstandartas  3 ปีที่แล้ว +4

    Kaip jums toks formatas? 🙂

    • @viblis6367
      @viblis6367 3 ปีที่แล้ว +4

      nebutum toks dirbtinasi crazy issisiepes, nedetum tu vaikisku efektu, gal ir ziuretusi..

  • @liuonius
    @liuonius ปีที่แล้ว

    Ar yra tikimybė tokiu būdu lyginant grindis užlieti kaimynus? Ar papildomai kas nors daroma dėl šios rizikos, pvz., hidroizoliacija kampuose ar aplink vamzdžius? 🤔

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว +1

      Sveiki. Rizika ira, reikia visus vidinius kampus apsižiūrėti ir užtaisyti.

  • @aurimasramanauskas6418
    @aurimasramanauskas6418 ปีที่แล้ว +1

    Sveiki jei bute reikia pakelti grindis 9cm deti polistirolo ir tada cemento 4cm gera idėja ar ne

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Sveiki. Apie betonavimą nežinau nieko🙂 bet logiškai turėtų būti viskas ok polesterolas 5 cm ir betonas mažiausia 4 cm

    • @zilvinassimkunas9358
      @zilvinassimkunas9358 ปีที่แล้ว

      Aš dėčiau xps 2cm x2 sluoksniai perrišant siūles ir 5cm betoną ;)

  • @Stombe1989
    @Stombe1989 2 ปีที่แล้ว

    sveiki kaip manot ar imanoma ant kieto polistirolo 2cm ispilti isliginama sluoksni o po to klijuoti pliteles?

  • @dainiusk.9119
    @dainiusk.9119 ปีที่แล้ว

    Įdomumo dėlei kaip apsiskaiciuoti kiek reikės medžiagų tam tikrai patalpai? Pvz jei žinau kiek ir kur trūksta tada telieka susiskaiciuoti kubatūra ir nusipirkti atitinkamą kieki medžiagų? Ir taipogi ar yra pigesnė išeitis?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว +1

      Apdailininko dienoraštis #shorts
      th-cam.com/video/HNKyk0Re7rQ/w-d-xo.html

    • @TomasGL15
      @TomasGL15 ปีที่แล้ว +3

      Sveiki. Jei turite lazerinį nivelyrą tą padaryti lengva. Nustatote (su nivelyru) norimą aukštį. Imate sąsiuvinio lapą ir paprastą liniuotę ir atliekate N matavimų (aukščio). Geriausiai keliasdešimt atsižvelgiant kiek nelygus yra pagrindas. Apskaičiuojate aritmetinį vidurkį ir turite vidutinį storį kurį reikia lieti. Toliau, skaitote gamintojo instrukciją ir žiūrite kokia yra išeiga. Dažniausiai rašo kiek kilogramų mišinio eina ant vieno kvadratinio metro vienam milimetrui storio. Belieka gautą vidutinį storį padauginti iš savo kvadratūros ir turėsite bendrą mišinio kiekį kilogramais. Gautą kiekį dalinate iš mišinio įpakavimo svorio ir turite kiek maždaug maišų reikės. Tikiuosi aiškiai surašiau.
      P.S. Dar patarimas. Jei nepatinka matuoti prie pat grindų, tai galima matavimus atlikinėti kitaip. Lazerinį nivelyrą nustatote pvz. kokį 1 metrą nuo grindų. Toliau viskas bus taip pat kaip rašiau, tik reikės tą vieną metrą atiminėti, bet pliusas - nereikės lankstytis palei grindis :).

  • @alienssalienss
    @alienssalienss ปีที่แล้ว

    O tai su skystu stiklu ji galima maisyt

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Skystas stiklas yra specifinė medžiaga, kuri dažniausiai naudojama kaip klijai ar hermetikas, ir ji turi tam tikrus unikalūs savybes, kurie gali nepageidaujamai paveikti kitų medžiagų savybes. Skysto stiklo maisymas su savaime išslyginančiu mišiniu gali sutrikdyti jo savybes, tokius kaip jo srautinumas, džiūvimo laikas ir galutinė kietėjimo būklė. Be to, skysto stiklo ir savaime išslyginančio mišinio derinys gali sukelti nevienodumą ir netinkamą sukibimą su pagrindu.
      Todėl, prieš bandydami maišyti šias dvi medžiagas, būtų geriau pasikonsultuoti su gamintoju arba atlikti mažo masto bandymą, kad įsitikintumėte, jog tai nekenks jūsų projektui. Tačiau dažniausiai rekomenduojama laikytis gamintojo nurodymų ir nenaudoti medžiagų, kurios gali sukelti nepageidaujamus poveikius.