Який розпилювач найкращий?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 25 ส.ค. 2024
  • Який розпилювач найкращий?
    Коли клієнт роздивляється широкий асортимент розпилювачів Lechler, він спочатку трохи губиться, а потім задає питання: «Так який серед цих розпилювачів - ідеальний?»
    Відповідь експерта - в цьому відео!
    ____________________________________________________________________________
    - Сторінка в Facebook: / lechler.cis.ua
    - Група в Facebook: www.facebook.c...
    - Сайт: www.lechler.co...
    - Контакт для консультацій: nikolay.green@lechler.de
    #КультураОпрыскивания #ФорсункиДляОпрыскивателя #ФорсункиLechler #Lechler #НайкращийРозпилювач

ความคิดเห็น • 6

  • @user-sk7vm4nc3s
    @user-sk7vm4nc3s 3 หลายเดือนก่อน

    Вітаю... Чи є в наявності IDK 025 фіолетовий???

  • @growexman
    @growexman 3 ปีที่แล้ว

    Або від задачі

    • @user-je4wg8cz1x
      @user-je4wg8cz1x 2 ปีที่แล้ว

      От ці пари якраз і вирішують більшість можливих проблем! Сам маю на озброєнні ІДК та ІДКТ обидва 02 і ще жодного разу не стикнувся з проблемою яку вони не вирішують.

    • @ii-dg9zg
      @ii-dg9zg 9 หลายเดือนก่อน

      ​@@user-je4wg8cz1xз яким тиском працюєте?

    • @user-je4wg8cz1x
      @user-je4wg8cz1x 9 หลายเดือนก่อน +1

      @@ii-dg9zg залежить від задачі, не пам'ятаю на пам'ять розмір у мікронах але на семінарі Сингента давала розмір краплі розчину для окремих груп пестицидів. Золота середина середня крапля. Якщо вам треба, напишіть знайду нотатки десь у Тіджетовському каталозі є. Встановіть Лехлер калькулятор на андроїд і там визначите межі тиску і від нього взнаєте швидкісні межі щоб не виходити з рамок обраного розміру краплини. Це звісно якщо у вас контроль виливу на оприскувачі, якщо тиск не змінний, то тоді доведеться тримати одну швидкість. Я не заморочуюсь сталою нормою витрати робочого розчину а відштовхуюсь від кількості заправок на поле. Виходить наприклад сума заправок на кількість гектарів дає витрату 125л чи 80л на га. те і виставив на витрату калькулятор покаже розмір краплі і тиск при зміні швидкості визначаєте мінімальну і максимальну швидкість і тримаєтеся у межах. Якщо у баковій суміші декілька препаратів то тримаюся десь біля 4 бар, якщо внесення контактних засобів будь то інсектициди чи фунгіциди можу вийти і на 5бар і більше, якщо грунтовий там навпаки якомога менше 3бари і нижче . Тому сталого тиску, одного на усе у мене не буває. Доречі ще одне не мало важливе, умови при обприскуванні! Не рахуючи ранні весняні обробки коли температури і удень не зовсім та що треба, всі інші тільки у ночі, росяно чи сиро зменшую норму і краплину, вітер сухо чи жарко збільшую краплю і витрату. Не забувайте що краплина пролітаючи 50 см у не сприятливих умовах може втратити до 80% своєї ваги, а вам ще треба пройти восковий наліт листа. Ну і деякі питання можна вирішити за допомогою агро ПАР. Якось так. Надіюся що допоміг.