Подолання страхів мами при поверненні на роботу. Ольга Карпенко

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 5 พ.ย. 2024

ความคิดเห็น • 32

  • @ПрачАнастасія
    @ПрачАнастасія 2 ปีที่แล้ว +1

    "чим швидше ви зробите те, чого боїтесь, тим менше часу у вас буде боятися"👍 чудова лекція, дякую!

  • @polinavelyko-ivanenko1088
    @polinavelyko-ivanenko1088 2 ปีที่แล้ว +1

    Дуже дякую за лекцію!! Особливо за приклади - так набагато простіше розібратися в своїй ситуації. І дякую за вправу з критиком і контраргументами: вже при виконанні стало спокійніше, і тривоги вже не здавались такими вже серйозними.

  • @uavunderkindyky
    @uavunderkindyky ปีที่แล้ว

    Дякую вам за корисну інформацію!

  • @irynapolishchuk4832
    @irynapolishchuk4832 2 ปีที่แล้ว

    Дуже дякую за матеріал. Добре, що мені ще не пізно діяти. В реальному житті бажання "працювати, бути корисною, саморозаиватися, урізноманітнити життя" не вважаються суттєвими. А ви даєте повірити, що вони важливі

  • @eveline_271
    @eveline_271 2 ปีที่แล้ว +1

    Спасибо, очень полезно!

  • @nadezhdasavchenko6065
    @nadezhdasavchenko6065 2 ปีที่แล้ว +4

    Дуже вам дякую, як вчасно ви з'явилися у моєму житті. Дякую вам за підтримку!

  • @MarynaSol
    @MarynaSol 2 ปีที่แล้ว +4

    Дякую! Було корисно. Про записування і контр-аргументи беру на озброєння.

  • @Viktoria_Vovkohon
    @Viktoria_Vovkohon 2 ปีที่แล้ว +4

    Дякую, пані Ольга. Дуже актуально. Як раз трохи раніше зайнялась пошуком няні. Я домовилась з собою аргументуючи собі тим, що няня це не тільки догляд, а і розвиток для малюків. Бо я побачила, що дітям треба контакт з іншими людьми і інший досвід. І мені допомогло.

  • @irynka37
    @irynka37 2 ปีที่แล้ว

    Дякую Вам за відео, дуже актуально для мене саме зараз

  • @polinkanekhaichuk2974
    @polinkanekhaichuk2974 2 ปีที่แล้ว

    Класно. Дійсно, треба себе більше хвалити, любити. Дякую, Вам, за лекцію 👍😉

  • @aleninaz
    @aleninaz 2 ปีที่แล้ว +11

    в мене зовсім інші питання... я не думаю як там буде дитині, бо в нас гарний садок. я скоріше думаю, що я нездара в професійному плані, бо попрацювавши лише рік, півтора на роботі, я пішла в декрет . і тепер мені навіть соромно перед моїм начальством і вважаю, що маю відпрацювати все в 200% якості. ще дивлюсь на своїх одногрупників, у котрих кар'єра, - а в мене не склалося, я в професії ніхто. І ще фінансово не можу рівноцінно допомагати своїй сім'ї, чоловіку. все на чоловікові. а я наче содєржанка. і саме за це я себе не поважаю.

    • @Sunu4ka
      @Sunu4ka 2 ปีที่แล้ว +1

      Ви ніби озвучили мої переживання.
      Моя професія потребує постійного розвитку і втратити навіть рік на декрет,це вже дорівнює випасти з усього актуального.
      Нещодавно відправляла свої тексти,хотіла спробувати працювати з дому,але мені сказали,що стиль написання не підходить. І на цьому у мене стався ступор,криза. Десь далеко розумію,що це лише одна думка,але вона несвідомо підтверджує слова мого внутрішнього критика,що я не здатна вже ні на що і мені варто починати все з нуля,не претендувати більше на високу оцінку,хоч позаду і було майже 10 років досвіду.

    • @ОксанаБобрусь-о4у
      @ОксанаБобрусь-о4у 2 ปีที่แล้ว +6

      У мене така ж халепа. Відчуваєш себе двієчником у класі, де всі засвоїли давно тему, а ти не можеш і робиш постійно помилки. І тобі соромно, соромно, соромно((( Нещодавно мені зателефонували з великої компанії і запросили на співбесіду. Господи, дякую що я вижила після цього стресового інтерв'ю та тестових завдань. Я відчувала себе найтупішою людиною у всьому світі і це відчув роботодавець. Тому я вирішила піти на додаткові курси освіжити пам'ять і здобути нові знання. Це мені справді допомогло. Я відчуваю себе більш впевнено. Хоча досвід у професії маю більше ніж 10 років. І найголовніше я зрозуміла, що я не тупа, а ще ого-го))) Потрібно лише трошки прокачати навички!

    • @aleksandra1988
      @aleksandra1988 2 ปีที่แล้ว +4

      З приводу фінансової залежності, дивіться на речі об'єктивно і зі сторони. Якби ви вийшли на роботу, то вагому частину заробітку і ви і чоловік віддавали б за няню/приватний садочок. + ви вкладаєте свій час, який могли б спрямувати на підвищення власної професійної кваліфікації. І це ще ми не говоримо про побутові задачі. Ваш вклад в сім'ю є не меншим, ніж чоловіка, просто його важче оцінити фінансово.

    • @aleksandra1988
      @aleksandra1988 2 ปีที่แล้ว

      А якщо ваше керівництво чекає вас з декрету (в реаліях нашої країни), то цінить вас явно більше, ніж ви думаєте)

    • @GOLADA
      @GOLADA  2 ปีที่แล้ว +5

      Відповідь від екпсерта Ольги Карпенко:
      Олено, мені знайома ситуація, коли дивишся на колег і думаєш, що вони досягли набагато більшого. А потім я повертаю погляд на своє життя і розмірковую: а якщо порівняти себе не з колегами, а з собою в минулому, тоді я побачу власний розвиток? І відповідь позитивна. У кожного своя швидкість. У багатьох моїх успішних колег, наприклад, дітей немає або є вже зовсім дорослі діти. І вони, звісно, можуть присвячувати професії більше часу. Не порівнюйте себе з іншими людьми, які мають інші умови та можливості.

  • @anya190
    @anya190 2 ปีที่แล้ว +1

    Надзвичайно відгукується кожна теза. Так хотіла повернутися на роботу, а зараз коли отримала запрошення з цікавішою пропозицією, одразу почала себе корити оцим всим.

  • @anastasiiaanastasiia7418
    @anastasiiaanastasiia7418 2 ปีที่แล้ว +1

    Дякую! Чудова лекція!

  • @AlinaSur
    @AlinaSur 2 ปีที่แล้ว

    Спасибо большое за полезную вдохновляющую лекцию и за советы🙏🙏

  • @angepoliart
    @angepoliart 2 ปีที่แล้ว +13

    А якщо критик - твій чоловік? Я, звичайно, його перемогла, і пішла працювати, а дитину віддалв в садочок. Але багато жінок після критики близьких відмовляються від своїх бажань.

    • @irynapolishchuk4832
      @irynapolishchuk4832 2 ปีที่แล้ว

      У мене така ж ситуація. Як добре, що я послухала цю лекцію, ніби поговорила з подругою

  • @АннаБуравкіна-ф2х
    @АннаБуравкіна-ф2х 2 ปีที่แล้ว

    Дякую ❤️

  • @katerynabunina8949
    @katerynabunina8949 2 ปีที่แล้ว +1

    Дуже дякую за лекцію.
    Але в мене все навпаки! Мені добре вдома із дитиною (2,8 рочки), я отримую задоволення бути із нею і впевнена що вона із радістю піде в садочок, бо на заняття ходить і просить мене не іти за нею, а іти по справах.
    Але я розумію що потрібно іти на роботу і розвиватися.
    Звісно після подвійного декрету(двоє дітей) вже і вік не той і страх що до тих справ, що є на данний момент додається іще й робота…
    А якщо чесно, то я просто боюсь виходити, боюсь, що не впорпаюсь там (моя робота була 24/7, проекти, відповідальність та багато людей у процесах), все шукаю виправдання, що я більше потрібна молодшій дитині ніж тратити своє життя працюючи на когось.
    А розвиток звісно важливий, але так хочеться банально вдягти спідницю, зробити макіяж та відчути себе собою тою, коли до тебе прислухалися та потребували не тільки мої діти.

  • @masya365
    @masya365 2 ปีที่แล้ว +1

    Дякую!

  • @olgazakharchuk8781
    @olgazakharchuk8781 2 ปีที่แล้ว +4

    Для мене якраз порівнювати себе з собою це найгірше😭 Жила я така вся собі успішна, все мала, пройшло 4 роки і не здоров‘я, ні зовнішності, ні роботи, нічого. Да, у мене є 2 дітей, але вони підуть і все. От і стрибаю-стрибаю, щоб хоч до свого мінімуму колишнього дотягнутися. Про інших успішних бізнес-леді мова взагалі не йде 🤷‍♀️

  • @khrystynakoterlinkoterlin1621
    @khrystynakoterlinkoterlin1621 2 ปีที่แล้ว

    О дайте п'ять стосовно "прасування";)) спершу думала що я горемать, але минулося))

    • @MarinaT246
      @MarinaT246 2 ปีที่แล้ว

      Я теж багато чого ''профільтрувала''. Раніше намагалась бути ''ідеальною'', бо це ж діти і дітям - підлогу мила кожного дня, вологе прибирання, тільки свіжа їжа, прасувала весь одяг... Але зрозуміла, що довго так не протримаюсь, що десь потрібно вклинити час на ''передих''

  • @julietbarlit6135
    @julietbarlit6135 2 ปีที่แล้ว

    Спасибо огромное 🌸❤️

  • @aleninaz
    @aleninaz 2 ปีที่แล้ว

    а де ж тоді знайти здорову критику? (здорову критику, щоб розвиватися)

    • @Ганна-э1б
      @Ганна-э1б 2 ปีที่แล้ว

      Як я зрозуміла, не критика допомогає розвиватись.

    • @GOLADA
      @GOLADA  2 ปีที่แล้ว

      Здорова критика - це реалістичне мислення, коли дивишся в очі фактам. Це більше про логіку, а не про емоції. Тобто це не обесцінювання та ображання себе, а ідентифікація сфер/навичок/вмінь, над якими потрібно попрацювати, якщо, звісно, в цьому є необхідність. Інколи варто звернутися до психолога, щоб він допоміг розвинути навички здорової критики.