Україна - Франція. Футбол. Чемпіонат Європи U19. Півфінал. 25.07.2024. Пряма трансляція (аудіо).

• เผยแพร่เมื่อ 16 ต.ค. 2024
  • 🏆 UEFA Under-19 Championship на Перший спортивний!
    ⚽ Другий півфінальний поєдинок юнацького ЄВРО серед гравців віком до 19-ти років який проходить в Північній Ірландії. На арені Вінздон Парк у Белфасті за право зіграти в фіналі зустрічаються збірні Франції та України.
    Юнацька збірна України під керівництвом Дмитра Михайленка в останній момент таки зуміла пробитися до четвірки кращих команд континенту. Після двох невиразних нульових нічиїх проти Північної Ірландії та Норвегії, в останньому турі жовто-синім була потрібна лише перемога над збірною Італії. Не зважаючи на те, що Скуадра Адзурра достроково забезпечила собі перемогу в квартеті, вона не збиралась йти на якісь поступки нашій команді. Але завдяки вольовій перемозі з рахунком 3-2 українці змогли не лише вийти в 1/2 EURO, а й кваліфікуватися на Чемпіонат Світу Ю-20 який пройде наступного року, за що вже можна подякувати нашим хлопцям. Вони поки єдині хто подарував радість українським вболівальникам футболу цього літа.
    Шлях французів до півфіналу був куди легшим за наш. В стартових двох турах Ле Бльо перемогли Туреччину (2-1) та Данію (4-2), чим гарантували собі вихід з групи. Для першого місця залишалося не програти в останньому турі Іспанії, але врятувати потрібну для себе нічию (2-2) вдалося лише 90-й хвилині матчу.
    Абсолютним фаворитом цього матчу є Франція. Додає труднощів нашій команді ще й проблема з дискваліфікованими гравцями. Але опускати руки ніхто не збирається і бій іменитому супернику наші хлопці сьогодні обов'язково дадуть!
    🇫🇷 France vs Ukraine 🇺🇦
    👂 Слухайте пряму трансляцію на каналі Перший Спортивний та вболівайте за збірну України. Справжній футбол live живе тут:) Початок другого тайму о 22-00!
    💰 Ставайте спонсорами каналу для подальшого його розвитку!
    ✅ Підписуйтесь на Telegram канал Першого спортивного, щоб бути в курсі важливих спортивних подій та трансляцій на TH-cam www.t.me/first...
    #uefa #under19 #уефа #франция #чемпионатевропы #чемпионатевропы2024 #трансляция #украина #europeanchampionship