в 1018 акумулятори такі самі по ємності як в 1036, стандартно що там, що там 4 банки 18650 загальною ємністю 8800, або 10400мАг, відрізняються лише потужністю 18 проти 36Вт
1018 на 12вольтах дає біля 1А.(1.2) 1036 на 12 вольтах дає 2А... Тому на 1018 не запускаються всі роутери.. попередньо треба дивитись блок живлення роутера
Дякую за огляд) а звідки у вас такі фантастичні дані про літій-іонні акумулятори щодо 3000 циклів?)) це вже залізо-фосфатні. Стандартні Li-ion будуть мати 1000 циклів, а з хорошою хімією, які ставлять в топові телефони по 1000і вище доларів, там буде до 2000, і це вже рахується космос. А середнюваті Li-Ion взагалі будуть мати 600 циклів у кращому разі. Тому, на зарозумілого звідки у вас такий оптимізм😄 точно не з даташитів) У цьому упсі за 20$ явно акуми не топові
Дякую за огляд, але б хотілося більше тесту, підключити оптичний термінал + роутер, як справляється з цим, показати заміри струму старту і просто роботи такої зв'язки, і уже з цього розрахувати приблизний час роботи. І САМЕ головне, це при вимкненні мережевої напруги як відбувається перемикання на акумулятори ? тобто чи буде перезавантажуватися підключене до ДБЖ мережеве обладнання у цей момент ?
У мене на максимально схожому ббж вийшло біля 2,5 години роботи оптичного терміналу + роутер + роутер без віфі. Але з незрозумілих причин оптичний термінал не хотів працювати з 12в порта. Проблема вирішилася dc-dc перетворювачем, який з 9в підніє до 12. І тому в результаті вийшло що оптичний термінал підключений в 9в порт через підвищувач, а роутери в 12в порт. Але в мене він досить повільно заряджається, я б сказав години 4+. (тобто розряджається швидше ніж заряджаєтсья). Також, тут якось дивно реалізовано POE, тому що швидкість різалася до 100мегабіт. З перемиканнями все добре. Обладнання не перезавантажуєтсья при попаданні чи відновленні мережі. ббж сам вмикається навіть після повного розряду і одразу ж подає живлення на підключені пристрої.
Дякую! В мене dc1018p, тримає малопотужний роутер, мабуть Вт 3-5 споживання, і 2 ONU (2 GPON в роутер заведено, Dual WAN). На одному ONU годин 7 міряв, і ще 25% лишалося. Чомусь про dc1018p класні відгуки, а на dc1036p я бачив - гнали, але не можу зараз знайти. Ємність в обох однакова, питанння в потужності. Ну я своїм задоволений) Побачимо, як покаже себе цієї зими.
Не зовсім моя тематика каналу але, ВИ україномовний контентмейкер тому +1 підписка!! Ніколи раніше ютуб Вас в пропозиціях не висвітлював а ось сьогодні вирішив висвітити)) значить канал стає популярнішим.
Повербанк ugreen PB165 1400грн зараз на розетці - працює наскрізна швидка зарядка, повербанк не перезавантажується при появі - зникненні живлення. До порту TypeC1 45W підключаєте PD блок живлення, до порту typeC2 (або typeA) 18W підключаєте тригер. І маєте ДБЖ мрії для роутера :)
Все клас, тільки є питання до надійності системи і її ціни. Бо нормальне зарядне + банка + тригер вам дасть один вихід на живлення, отримаєте ціну під 3000 грн, скидання при розподілі живлення, а ще й дикий неконтрольований перегрів. Тому так - на колінці зібрати для тимчасового використання можна, але на постійно - стрьомна схема.
@@jaqarta ви точно чуєте інших людей, а не тільки себе? Озирніться навкруги, у багатьох людей не те, що такого дбж немає, навіть павербанків немає! Користуються телефонами як ліхтариками і мережу з телефона шарять з 4ж, ото і є верх розвитку. І саме для тих людей, в яких нічого немає і існують такі прості і примітивні девайси. Я не кажу - всім треба використовувати, я не кажу - ідеальне рішення, яке скрізь підійде, я кажу - є такий девайс, який підійде більшості, в яких нічого немає взагалі. Не вірите? Передивіться початок відео, саме про те я й казав! У мене взагалі це барахло валяється більше року "про запас", а сусіди в часи блекаутів бігали "заряди телефон" або "заряди павербанк", в самих нічого немає, ані мені, ані подібним мені людям це не потрібно, бо є система резервного живлення на 3 кВт, то ж мені вистачить. Але ж я не всі, і не кажу "всі дурні", бо в них такого немає? Тому моя місія допомогти людям в виборі девайсів, а не розповідати, що все гімно.
@@moya-sprava-admin, я "людина з паяльником" 😊 Пошарив по Алі, почитав відгуки на "міні ББЖ", перетворювачі, "швидкі зарядки", холдери, бмс... Передивився Ютуб з оглядами, де люди ставлять в паралель 2х18650 по 75 грн/шт и працюють "4 години"... Порахував усе, і замовив таку ж "балалайку" за 1100 грн. Ліпшого не знайшов. 😢 Отримаю, протестую, напишу коментар. Якщо не загубиться це відео. Хай щастить. Дякую за інформацію
Я вже приготував чай, булочку і готувався дивитись відео на 1 годину, а тут облом)) всього то 23 хв. Дякую за огляд. За ціну в 1200-1300 грн це просто супер вдала покупка. За ціною вище 1600 грн це вже просто наглість бариг наших. Дивуюсь хто взагалі купує саме таку модель по 2000-3000 грн. На Аліекспресі ціни стартують від 17 доларів і до 35 в залежності від версії і приїжджає до Львова за 2-3 тижні)
@@hanssiceberg8837 4s, на днях вийде огляд "другого" покоління цього дбж з екраном, то там і я покажу внутрощі. Захисти всі є, блок живлення лише 2А, тому купа проблем
Дякую за відео. Довго вибирав між 18 та 36 вт, для роутера та оnu . І вирішив зупинися на 36, хоч і дорожче. Як думаєте, на скільки годин його хватить за умов підключення роутера (TP Link Archer C80) та onu. І скільки по часу треба буде для відновлення ємності ups? Дякую!
Підключив, але поки що за умов не вдається повномасштабно протестувати. А саме на скільки вистачає роботи UPS та зарядження акумуляторів. Інтернет Київстар, на даху стоїть їх дбж, який після відключення світла, більше 2-х годин Інтернет не надає. Потім здихає, у свою чергу моя техніка готова працювати далі.
Придивлявся до такої штуки і в інших оглядах знайшов наступне: 1. тут погані конденсатори (в людей вибухали) 2. Аккумулятори без маркувань (нема інфи звідки і яка всередині хімія) 3. дуже сильно гріється 4. На батареях погане балансування Ну і ця штука буде підключена в мережу, показники якої при відключеннях стрибатимуть хто-зна-як, навіть коли вас немає в будинку. Таке собі. Для себе обрав провід 2 якісні павербанки. Думаю не зітрусь від перемикання руками
Щоб конденсатори не витікали або акуми не повмирали завчасно треба обмежувати навантаження. Це фізика, до якої люди не хочуть звертатися. Саме тому я постійно наголошую, що навантаження на 18 Вт версію має бути нижче 8 Вт, а на 36 Вт версію - нижче 15 Вт. І це не просто так порада, бо інакше буде як ви пишете.
@@moya-sprava-admin згоден більше ніж повністю. Просто не всі, кому треба живити роутер, будуть прораховувати чи думати над цим, або ж у випадку поломки ремонтувати. Для таких людей безпечніше перехідник (можна кілька штук, прозапас. Зараз їх за 50грн на алі можна знайти) і якісний павербанк з захистами. Або тримати такий сет-ап як запасний план, якщо безперебійник не витримає.
В мене такий чомусь сьогодні згорів. Пропав струм, цей прилад розрядився. Потім з’явився струм і з нього повалив білий дим! Скажіть будьласка, може хтось може поремонтувати???? Я розібрав і там мікросхемки погоріли...
Це скоріше саме для короткочасних вимкнень, а от для довготривалих блекаутів не годиться. Дуже великий мінус таких ДБЖ, це те що вони живляться не від usb, а від того штекера 2х пінового. Було б чудово якби такий упс мав живлення від usb щоб час його роботи можна було розширяти повербанками
@@moya-sprava-admin Не маю потреби, ще з минулих блекаутів обмазався повербанками та зарядною станцією. Саме для роутера та ОНУ використовую baseus amblight, він якраз безшовно перемикається ну і за потреби можу любим іншим повербанком йому умовно додати ємності. Але коли був пошуках рішення, саме відсутність usb порту в таких ДБЖ зупинили мене від покупки.
@@Virass це просто підказка. Зараз зробити банку на 100 Вт по пд реально за відносно невеликі гроші і то дешевше і простіше, ніж мати купу банок окремо, хоча і в тому є свої плюси - бо вони окремі :)
Якраз з минулого блекаута був перетворювач на mt3608 для роботи роутера з ону від повера. То повісив її до виходу такого дбж через діодну розвязку. Тепер в разі чого можна підключати повербанк.
Дякую Вам за огляд. А яка фірма-виробник цього ДБЖ, часом не JEZER? Бо На Алі бачу цю модель саме з такою назвою, і до речі, за значно демократичнішою ціною, ніж у нас.
Не відома фірма, це оем виробник і скрізь все однакове, от самого виробника ніхто в очі не бачив. Ну і звісно, що ч нас буде дорожче, і набагато, бо "вже на часі", то ж і ціні зросли
Підскажіть будь ласка, за скільки часу воно заряджяється с 0 до 100% від мережі? Це досить важливо, бо якщо вмикати генератор на 1 -3-6 годин, щоб працював інтернет
Доброго Вам дня! Дякую за Ваше дуже корисне відео. В мене зараз цей UPS DC 1036P живить мій роутер TP-LINK TL-WDR4300, підключений на постійній основі, то то, якщо зникне напруга в мережі роутер всеодно буде працювати. Питання №1: чи можна в такому режимі його використовувати, чи не шкідливо це для цього UPS? Зараз замовив собі виходячи з Ваших оглядів роутер Asus ROG RAPTURE GT-AX6000 на заміну своєму старенькому TP-LINKу. Питання №2:чи витримає, потягне цей UPS цей роутер, чи підібрати для нього щось інше? Якщо інше, то що порадите. Дякую за надану відповідь та допомогу зарання.
Мій DC1036P блимає лампочками при підключенні до мережі, або якщо натиснути на кнопку увімкнення, але не видає жодної напруги. Акумулятори заряджені повністю, конденсатори вздуті. Поміняв три конденсатора, роутер завівся
Що можете сказати про KIT-набори під 6-ть елементів 18650, які на Алі по 6-7 баків продають? Кажуть що вони не збалансовані, і ті 12В які вони видають, насправді може бути і 13В (на початку), і 8В (в кінці розряду).
Допоможіть порадою з аккумом. Порада звучить: « не розряджати gel більше ніж 30% або 50% від його ємності» але ніде немає чіткого прикладу. В мене є аккум 35Аг, до скількох вольт його можна розряджати без шкоди самому аккуму? До 12В до 11В?
Напруга холостого ходу (акум без навантаження) не може бути 12 В та менше - це торба акуму. Але під навантаженням напруга може впасти нижче 12 В, тому електроніка відключається при 10.5-11В і це не критично, якщо ви враховуєте падіння напруги (знаєте своє навантаження). Питання в тому, що більша частина кислотників дуже погано переносять такі розряджання, тому в нормальних інверторах є програмування порогів використання, а якщо ви використовуєте не програмовані дбж/інвертори, то підбирайте акум під навантаження та електроніку, інакше вбєте акум.
@@moya-sprava-admin Дякую! Нарешті мені зрозуміло. Мої споживачі минулої зими споживали ~40W. Це лед світло+роутер і РоN. На інтернет я придбав ups 1018p. Так що тепер споживання не більше 20W. Ще раз дякую.
Давно вже зібрав 12V, 6Ah залізофосфатний акум і приєднав до дбж для охоронної сигналізації замість свинцю. Усе працює норм, але хотілося б десь наковиряти недорогу плату ДБЖ яка може заряджати пристойним струмом 2-3А і яка може бути налаштована на параметри залізофосфату. Але чогось ніхто з ютьюберів нічого подібного або не показує, або я не знайшов. (((
Нічо так запити :) 40-50 Вт на заряджання то не так і багато, але треба увязати далі з байпасом і отут починається... Готові пристрої же існують, їх багато і навіть для ліферів є, але ціна...
@@guraoleg1996 перевіряв тільки протягом 1 години, тому не можу сказати. не було ще блекаутів. Як світилось 3/4 заряду так і не змінилось. Ємність 10400маh годин на 7 теоретично.
@@kryzhanovskyioleksandr8943 краще заздалегідь перевірити бо хто його знає скільки саме з вашим обладнанням буде працювати, в мене такий самий 1018p, оптична коробка та роутер TP-Link Archer С80 працювали десь + - 6 годин на рідних аккумуляторах, зараз стоять дуже хороші аккумулятор на 3500 ємності, поки не перевіряв бо не було відключень світла, але 6 годин вони 100% повинні працювати бо загальна ємність більша ніж у оригінальних
В мене модель dc1018p роутер TP-Link Archer C80 та ONU чи як воно там вірно називаеться, все це працювало + - 6 годин на рідних аккумуляторах, але я нещодавно змінив рідні аккумулятори на дуже хороші ємністю 3500, якщо старі аккумулятори були 2600 і то не факт що там була саме така ємність то загалом ємність складала 10400, а з новими аккумуляторами десь 14400 буде загальна ємність, якось так, ще не тестувався скільки воно буде працювати, але й так зрозуміло що буде довше працювати, та й більше ємності туди вже не запихнеш, тільки якщо зовні щось колхозити
Головне не перегрівати ані акум, ані електроніку і буде все добре. Те, що ємність зросла не означає, що акуми не зарядяться, просто процес буде повільніше йти, це ж не кислотники, літію не принципово мінімальний струм. Ну і щоб ви встигали по часу зарядити ті акуми. Саме тому я всім раджу брати 36 Вт версію, там електроніка трохи потужніша, хоча акуми ті самі, то ж є шанс що трохи довше все пропрацює.
Буду дуже вдячний, якщо хтось напише точно, які конденсатори (номінал mF/V, їх тип, розмір) потрібні для заміни (2 шт. стоять поруч біля трансформатора). В мене за рік вздувся один із двох. На них наче написано 16в 1000mF. Але перепитую, щоб упевнитись. В мене 18Вт версія. 9в. роутер тягне аж бігом. До 0 не розряджався ніколи 1 за рік (так довго світло не вимикали). Провів оптику і додав onu ще до нього.
Гамно цей UPS. Ємність не відповідає, вихідні напруга та струм теж але то таке. Головна проблема це дешеві конденсатори, два з яких розміщені безпосередньо біля "гарячого" трансформатора. Вони від перегріву вздуваються в більш ніж половині випадків. Ті, які не вийшли з ладу протягом першого місяця, все одно вкрай рідко доживають до року. Нафіга ви це рекламуєте?
@@СергейПочтарев-к1д саме дешеве і просте рішення це павербанк з наскрізним заряджанням та два кабелі з повишайками до нього. Павербанк на 10000- 600 грн., кабель на Алі - 48 грн.
я доречі використав 1018 версію такого ДБЖ для живлення магнітного електрозамку в під'їзді (12V 0.7A), а також LED стрічки від USB порту на вході. Вистачає на відключення протягом 6 годин
Головна перевага такого пристрою над звичайним павербанком - функція ДБЖ. Тобто він автоматично, миттєво перемикається від мережі до живлення від акумуляторів. Більшість павербанків не підтримує одночасну зарядку і заряджання, тому використовуючи середньостатистичний павербанк, постійно потрібно ходити і підключати пристрої і відключати зарядку і навпаки. З цим пристроєм один раз встановити, і забути, що інтернет може вимикатись.
@@sergdubsov8360 Залишилось докупити PD/QC тригер, щоб отримати з нього 9-12 В для роутерів. Бо зараз вже майже не зустрічаються роутери з живленням 5 В. А історії про те, що всі роутери працюють від 5+ В, не сприймаю серйозно) Хоч ці специ "розумніші" ніж виробники девайсів) Я би не рекомендував живити 12 В роутер від 5 В і клясти провайдера, що в нього поганий інтернет)
У мене є питання по цьому павербенку 1036P коли він справний, то можна підключати хоч обидва пристрої відразу, хоч по одному окремотипу хоч роутер і термінал, або роутер потім термінал, а трапляються такі приколи, що павербенк деякий час попрацював і починаються проблеми, що при підключенні навіть одного пристрою з 12 вольтового виходу видає не 12 а половина, тобто 6 вольт, що це може бути, та в чому може бути проблема, якщо хто вкурсі, конденсатори перевірив, по номіналу і по внутрішньому опору все окей, дросель міняв, і мікросхему перетворювач теж міняв, проблема лишилася, що при підключеному в 220, і навіть коли від вбудованих акуміляторів працює, хто дасть пораду?
@@moya-sprava-admin дякую, перевірю, а можете конкретніше підказати, бо я в цьому не зовсім поки розбираюся, початківець, ви маєте на увазі захистний резистор?
Ємність однакова, але підключення різне, тому ККД в 1036 буде більше для великих напруг, відповідно акума на більше вистачить саме для великих напруг на 9+ вольт і, відповідно для струму на тих напругах, бо степап контролеру треба піднімати менше напругу і використання струму з акуму буде менше,ніж в 1018. 1018 краще буде для напруг до 9 вольт по тій самій причині, там краще ККД і використання струму буде менше
В мене такий чомусь сьогодні згорів. Пропав струм, цей прилад розрядився. Потім з’явився струм і з нього повалив білий дим! Скажіть будьласка, може хтось може поремонтувати???? Я розібрав і там мікросхемки погоріли...
Зазвичай там все зроблено з сміття, тому якщо є нормальний майстер поруч - так, може він і відремонтує, але простіше взяти щось більш надійне і сучасне. І обов'язково перевіряйте потужність, ці дбж не люблять навантаження більше 10-15 Вт
(!) Використовуйте пристрій на відкритому місці, де продувається й відподиться тепло... інакше готуйтесь через рік міняти кандери чи ще якісь елементи...
Я казав неодноразово, потужність має бути вдвічи меншою за номінальну, інакше буде повна жопа скрізь. Блок живлення здохне - конденсаторам опа і так далі.
Без розбору і заміни батарей не ставте, небезпечно. У моєму були різні елементи, один грівся під час заряджання дуже сильно. Елементи ставлять використані і з різним внутрішнім опором. Літій це не жарти.
@@moya-sprava-admin на моїх 4-х 18Вт кондери здохли на всіх. Там їх треба одразу міняти. Аккуми поки тільки на одному. У знайомих на 2-х 36Вт - і те і те мертве. Але після заміни - працює чудово. І грітися значно менше стали.
@@alexkuzovkov ну я купу акумів бачив, які перемарковані або взагалі не мають маркування. Враховуючи, що виробника як такого офіційно не існує, китайці можуть собі дозволити робити паливо, то ж кому як повезе
Я собі взяв дроти юсб на роутер і рон, і повербанк на 20000 ма/год, тестував тримає приблизно 20 годин, а ще тестував інший кабель тільки на роутер так там вистачило на 5 годин, отже перетворювач там гірший
Та не огляд це повноцінний, просто підказка тим, хто ще не приготувався. Немає часу на розібрати, і так рік в шухляді то валялося, вже і забув. Треба ж і роботу робити :)
Хм... А я просто юзал 12V из своей Li-Ion мега пака от Nissan Leaf. Потом ещё релюшку доставил, которая при отключении 220 переключается на те самые 12V. Зачем это всё по отдельности, шо у вас в видосе... Плюс мои универсальные 12V - это и моник, и ноут, и периодически инвертор на газовый котёл.
Та да, всього то треба мега пак від ліфу, але ж вони є у всіх і кожного, їх просто заряджати, вони працюють автономно і стоять копійки? У мене теж є ліфер 100А 24В, вистачає на всю хату, то ж я не парюся і не використаю цей дбж, але ж є і інші люди, у кого взагалі нічого немає.
Купив рік тому. Але поки приїхав, потреби вже не було. Поганяв трохи, перевірив ємність, трохи розрядив до 70-80% і сховав. Тиждень тому довелось дістати. Підключив роутер і пое. Споживання десь 12-16Вт. У мене 2А версія. Через день дочка перелякалась почувши якісь дивні звуки. Відключив упс, забрав на тестування. Пару днів все ОК. А вчора після підключення не завівся. Навіть нагрузку ще не підключав. Жму на пауер - нуль реакції. Жоден лед не світиться. І тут починає димок зсередини йти. Відключаю, розбираю. Кришка залита електролітом. Один 680мФ 25В пробитий. Ще два таких самих трохи вздуті. При більш детальному огляді знайшов вигорівший стабілізатор напруги 6209А і pnp транзистор SS8550-Y2. Буде час, може спробую замінити електроліти і вигорівші smd, але не впевнений, що воно запуститься. Тай стрьомно таку штуку залишати одну. Ще хату спалить.
@@moya-sprava-admin Ну, якби він здох під навантаженням, я б може його героєм вважав. А так навіть на холостих на завівся і здох позорно засмердівши хату.)) За 38 баксів можна б було і покраще гівна і палок покласти. 🤷♂
❤ Всі Фронти і ще Тримати Духовний Стрій! ❤ Важливо! Тричі з веселим духом промовляти щоранку всім для НАБЛИЖЕННЯ ПЕРЕМОГИ і підсилення Наших Воїнів!!! З козачим хистом ГеЙ-ГеЙ-ГеЙ! ⚡🙏 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤Сили Бога ❤Для Перемоги ❤Во Ім'я Творця ❤Бажаю Бійцям! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ⚡ Гей! ⚡ Гей! ⚡ Гей! ❤ РАДіЙ і ДіЙ! ❤ Петро з Дивина порадив ще отак бажати кожного дня зранку, маємо поєднувати в серцях своїх бажання Перемоги з Подякою Творцю, бо без такого єднання сили менші, а перемога дальше... 🙏 ❤ Життя - Дар Творця! ❤ Школа Життя! ❤ РАДіЙ і ДіЙ! ❤ Хвала Світ Являючому! ❤ Слава Україні і Героям Слава! ❤ Діліться з друзями!!!
Да почему некоторые только сейчас начали думать я такую хрень ещё в школе делал в далёком 2009 году хотел инет без света только вот не у всех провайдеров тогда бесперебойники стояли
Огляд чудовий, але як відомо: "дорога ложка до обіду", тому потрібно було робити його, ще рік тому (одразу коли купили)! 🤔 P. S. САМОСТІЙНО вийшов на цю модель, ще за місяць до виходу цього відео (правда не "ноунейма", як у цьому відео, а на "фірмового") але потратив дуже багато часу, на з'ясування всіх обставин ("підводних каменів"), про які було розказано у відео. 😧
Аби ж на все часу вистачало. Я й так більшу частину відосів ночами пишу, на все тупо не вистачає часу. Ну а залізяка ця аж занадто примітивна, щоб багато їй уваги приділяти
Автор не розбирається в пристроях. 1018 і 1036 - однакові акумулятори. В 1018 з'єднання по схемі 2p2s (тобто 7,2v), в 1036 4p1s (14,4в). Банки в середині 18650 по 2600мА. Є огляди українського техноблогера, який це розбирав і описував елементну базу. Я й сам розбирав. Мав я 1018 і 1036. По факту майже одне й те саме лише з одним приколом - якщо упс вимкнено (сів акум, наприклад), то при появі електрики 1036 не стартував при ввімкненому в нього keenetic ulta 12 вольтовий та onu Foxgate 12 вольтовий. Якщо тільки один пристрій ввімкнено в упс, то стартував. А ось 1018 таким не хворів, але також є певний баг - onu foxgate зависав при старті. Рішення знайшов наступне - реле затримки включення onu foxgate. Реле спаяв сам - конденсатор, резистор, транзистор (схема з нету). Тепер все працює чудово. Собі залишив 1018. 4 години тримає.
Я й не казав, що розбираюся. Більше того, я казав, що офіційного виробника не існує, тому параметри заявлені і фактичне виконання може бути яке завгодно, як і використані деталі - що акуми, що розсипуха можуть бути з розборок, а може бути нова. У знайомих є подібні дбж і на 36 і 18 Вт, то ж я кілька разів їх тестив і дивився на споживання і нагрів і хочу сказати що мої слова базуються лише на цьому - що бачив. і бачив я лише одне - більше 6-7 ват на 18 Вт пристрій немає сенсу чипляти по 12 В, як і більше 16 Вт на 36 Вт пристрої немає сенсу чипляти на 12 В і ви самі вказали першопричину - бо тягти дсдс перетворювачем більше навантаження на більшій напрузі з меншої напруги важче. І про більше я не кажу, бо дійсно не знаю, мені такі пристрої не цікаві, бо з гімна зроблені, а сам я не використовую таке.
Любой не на Lifepo4 батареях это выкинутые деньги, украинцы! Нам критично очень быстро заряжаться за короткое время, когда дают свет! А это может обеспечить только Lifepo4 батареи! Поэтому ставлю минус коллеге, за рекламу того, что нам не подходит. Сей девайс просто не успеет зарядиться за 4 часа, когда дадут свет!
враховуючи яка кількість продавців їх продає це більше схоже на лотерею. В мене два таких, 18 ватних, стоять вже більше року, в неопалюваному приміщенні, пережили повністю минулорічний блекаут і пару разів розряджались до вимикання. На одному висить роутер з 4г модемом і камера, на другому дві камери. Політ нормальний. Ні перегріву, ні якихось проблем взагалі. Але я коли купував - вибирав не найдешевшого продавця.
MeanWell PSC-60A-C 2x CSB HRL1234 - 1S2P TP-Link Archer C-80 Picotel ONU Було 2 рази забував підключити до розетки назад, тримало 24 години+ А так минулий рік пережив із відключеннями спокійно, без розрядів в нуль, тестував літом внутрішній опір батарей - бодрячком досі. Тому якщо габарит і те що це все треба самому вкупу зібрати не лякає - то цілком має право на життя і я таким комплектом дуже здоволений. Загалом перевірено практикою і при прямих руках і працюючій голові - можна зібрати нестандартне рішення яке буде меганадійне.
@@moya-sprava-admin А так дякую за відео, все дуже класно продемонстровано із замірами. Реально радує що в нам стає більше якісного україномовного відео :)
Шматок китайського лайна цей пристрій. Щоб не бути голослівним коментарі нижче це підтверджують - ця хрєнь не працює в режимі ДБЖ під навантаженням, коли підключено разом на 12V і 9V. Особисто купив собі такий пристрій і він не працює теж для роутер 9V та GPON 12V одночасно, тобто пристрій падає в якись захист і відмовляється працювати. Огляд не повноцінний - дизлайк, або інтеграція за бабки, що ще гірше (
Капець. Дядьку, а порахувати навантаження - ні? Я скільки розповідав що навантаження на цей дбж має бути МЕНШЕ 15 Вт і навіщо воно треба? Чи "в мене не працює - ні в кого не працює"? Оце народ ледачий пішов...
@@lamparius не вірте тому що на заборі написано. Перерахуйте ці вати в вольти та ампери, щоб вам було зрозуміло що відбувається з акумами та електронікою. Дива бувають, але проти фізики не попреш
в 1018 акумулятори такі самі по ємності як в 1036, стандартно що там, що там 4 банки 18650 загальною ємністю 8800, або 10400мАг, відрізняються лише потужністю 18 проти 36Вт
1018 на 12вольтах дає біля 1А.(1.2) 1036 на 12 вольтах дає 2А... Тому на 1018 не запускаються всі роутери.. попередньо треба дивитись блок живлення роутера
Дякую за огляд) а звідки у вас такі фантастичні дані про літій-іонні акумулятори щодо 3000 циклів?)) це вже залізо-фосфатні. Стандартні Li-ion будуть мати 1000 циклів, а з хорошою хімією, які ставлять в топові телефони по 1000і вище доларів, там буде до 2000, і це вже рахується космос. А середнюваті Li-Ion взагалі будуть мати 600 циклів у кращому разі. Тому, на зарозумілого звідки у вас такий оптимізм😄 точно не з даташитів) У цьому упсі за 20$ явно акуми не топові
Та да, то я вже перестарався, просто ми зараз їх активно використовуємо :) дійсно, у ліпо не більше 1000 циклів
Дякую за огляд, але б хотілося більше тесту, підключити оптичний термінал + роутер, як справляється з цим, показати заміри струму старту і просто роботи такої зв'язки, і уже з цього розрахувати приблизний час роботи. І САМЕ головне, це при вимкненні мережевої напруги як відбувається перемикання на акумулятори ? тобто чи буде перезавантажуватися підключене до ДБЖ мережеве обладнання у цей момент ?
У мене на максимально схожому ббж вийшло біля 2,5 години роботи оптичного терміналу + роутер + роутер без віфі. Але з незрозумілих причин оптичний термінал не хотів працювати з 12в порта. Проблема вирішилася dc-dc перетворювачем, який з 9в підніє до 12. І тому в результаті вийшло що оптичний термінал підключений в 9в порт через підвищувач, а роутери в 12в порт.
Але в мене він досить повільно заряджається, я б сказав години 4+. (тобто розряджається швидше ніж заряджаєтсья).
Також, тут якось дивно реалізовано POE, тому що швидкість різалася до 100мегабіт.
З перемиканнями все добре. Обладнання не перезавантажуєтсья при попаданні чи відновленні мережі. ббж сам вмикається навіть після повного розряду і одразу ж подає живлення на підключені пристрої.
@@hl_3.14 До 100Mbit/s тому що мінус 4 жили під + та -. А 1Гбіт потребує 8 жил.
Дякую! В мене dc1018p, тримає малопотужний роутер, мабуть Вт 3-5 споживання, і 2 ONU (2 GPON в роутер заведено, Dual WAN). На одному ONU годин 7 міряв, і ще 25% лишалося.
Чомусь про dc1018p класні відгуки, а на dc1036p я бачив - гнали, але не можу зараз знайти. Ємність в обох однакова, питанння в потужності. Ну я своїм задоволений) Побачимо, як покаже себе цієї зими.
Чого таке маленьке відео? 😢. Я вкусняшок набрав а тут тільки 23 хвилини. Дякую за огляд. Давно вже такий придбав. Гарна штука.
Бо це не мегаогляд, нічого там особливо розглядати, та й часу немає
Не зовсім моя тематика каналу але, ВИ україномовний контентмейкер тому +1 підписка!! Ніколи раніше ютуб Вас в пропозиціях не висвітлював а ось сьогодні вирішив висвітити)) значить канал стає популярнішим.
@@vadim13597 дякую. Все колись трапляється.
Повербанк ugreen PB165 1400грн зараз на розетці - працює наскрізна швидка зарядка, повербанк не перезавантажується при появі - зникненні живлення. До порту TypeC1 45W підключаєте PD блок живлення, до порту typeC2 (або typeA) 18W підключаєте тригер. І маєте ДБЖ мрії для роутера :)
Все клас, тільки є питання до надійності системи і її ціни. Бо нормальне зарядне + банка + тригер вам дасть один вихід на живлення, отримаєте ціну під 3000 грн, скидання при розподілі живлення, а ще й дикий неконтрольований перегрів. Тому так - на колінці зібрати для тимчасового використання можна, але на постійно - стрьомна схема.
@@jaqarta ви точно чуєте інших людей, а не тільки себе? Озирніться навкруги, у багатьох людей не те, що такого дбж немає, навіть павербанків немає! Користуються телефонами як ліхтариками і мережу з телефона шарять з 4ж, ото і є верх розвитку. І саме для тих людей, в яких нічого немає і існують такі прості і примітивні девайси. Я не кажу - всім треба використовувати, я не кажу - ідеальне рішення, яке скрізь підійде, я кажу - є такий девайс, який підійде більшості, в яких нічого немає взагалі. Не вірите? Передивіться початок відео, саме про те я й казав! У мене взагалі це барахло валяється більше року "про запас", а сусіди в часи блекаутів бігали "заряди телефон" або "заряди павербанк", в самих нічого немає, ані мені, ані подібним мені людям це не потрібно, бо є система резервного живлення на 3 кВт, то ж мені вистачить. Але ж я не всі, і не кажу "всі дурні", бо в них такого немає? Тому моя місія допомогти людям в виборі девайсів, а не розповідати, що все гімно.
@@moya-sprava-admin, я "людина з паяльником" 😊 Пошарив по Алі, почитав відгуки на "міні ББЖ", перетворювачі, "швидкі зарядки", холдери, бмс... Передивився Ютуб з оглядами, де люди ставлять в паралель 2х18650 по 75 грн/шт и працюють "4 години"...
Порахував усе, і замовив таку ж "балалайку" за 1100 грн. Ліпшого не знайшов. 😢
Отримаю, протестую, напишу коментар. Якщо не загубиться це відео.
Хай щастить. Дякую за інформацію
Я вже приготував чай, булочку і готувався дивитись відео на 1 годину, а тут облом)) всього то 23 хв. Дякую за огляд. За ціну в 1200-1300 грн це просто супер вдала покупка. За ціною вище 1600 грн це вже просто наглість бариг наших. Дивуюсь хто взагалі купує саме таку модель по 2000-3000 грн. На Аліекспресі ціни стартують від 17 доларів і до 35 в залежності від версії і приїжджає до Львова за 2-3 тижні)
Можете поділитися посиланням на таку річ з Ali?
Дуже хочеться зекономити )
Дякую!
@@PavloPPluta ютюб не дає вставити посилання, навіть редаговане - просто видаляє коментар і все
@@colinmcrae007 Можливо, назву магазину на Ali?
За 2 тисячі в кінці літа купив у нас вдвічі ємніший (ніж цей дбж) аналог Marsriva KP7
Передивіться огляд роутера на 4 години) в мене не вдається довше 10 хвилин пити чай
Дякую за огляд.
Скажіть, будь ласка, як підключені акб? 4S, 4P, 2S4P? Чи є там БМС? Захист від перезаряду? Переразряду? Який рівень захисту?
@@hanssiceberg8837 4s, на днях вийде огляд "другого" покоління цього дбж з екраном, то там і я покажу внутрощі. Захисти всі є, блок живлення лише 2А, тому купа проблем
Дякую за відео. Довго вибирав між 18 та 36 вт, для роутера та оnu . І вирішив зупинися на 36, хоч і дорожче. Як думаєте, на скільки годин його хватить за умов підключення роутера (TP Link Archer C80) та onu. І скільки по часу треба буде для відновлення ємності ups? Дякую!
На скільки часу вистачило його?! Як швидко він заряджається при вашому обладнанні та як сильно гріється?
Підключив, але поки що за умов не вдається повномасштабно протестувати. А саме на скільки вистачає роботи UPS та зарядження акумуляторів. Інтернет Київстар, на даху стоїть їх дбж, який після відключення світла, більше 2-х годин Інтернет не надає. Потім здихає, у свою чергу моя техніка готова працювати далі.
Придивлявся до такої штуки і в інших оглядах знайшов наступне:
1. тут погані конденсатори (в людей вибухали)
2. Аккумулятори без маркувань (нема інфи звідки і яка всередині хімія)
3. дуже сильно гріється
4. На батареях погане балансування
Ну і ця штука буде підключена в мережу, показники якої при відключеннях стрибатимуть хто-зна-як, навіть коли вас немає в будинку. Таке собі.
Для себе обрав провід 2 якісні павербанки. Думаю не зітрусь від перемикання руками
Щоб конденсатори не витікали або акуми не повмирали завчасно треба обмежувати навантаження. Це фізика, до якої люди не хочуть звертатися. Саме тому я постійно наголошую, що навантаження на 18 Вт версію має бути нижче 8 Вт, а на 36 Вт версію - нижче 15 Вт. І це не просто так порада, бо інакше буде як ви пишете.
@@moya-sprava-admin згоден більше ніж повністю. Просто не всі, кому треба живити роутер, будуть прораховувати чи думати над цим, або ж у випадку поломки ремонтувати. Для таких людей безпечніше перехідник (можна кілька штук, прозапас. Зараз їх за 50грн на алі можна знайти) і якісний павербанк з захистами. Або тримати такий сет-ап як запасний план, якщо безперебійник не витримає.
В мене такий чомусь сьогодні згорів. Пропав струм, цей прилад розрядився. Потім з’явився струм і з нього повалив білий дим! Скажіть будьласка, може хтось може поремонтувати???? Я розібрав і там мікросхемки погоріли...
Це скоріше саме для короткочасних вимкнень, а от для довготривалих блекаутів не годиться. Дуже великий мінус таких ДБЖ, це те що вони живляться не від usb, а від того штекера 2х пінового. Було б чудово якби такий упс мав живлення від usb щоб час його роботи можна було розширяти повербанками
То зробіть собі руцями таке? Обійдеться від 1000 грн і дорожче, але ж те що вам до вподоби? Зараз це взагалі елементарно
@@moya-sprava-admin Не маю потреби, ще з минулих блекаутів обмазався повербанками та зарядною станцією. Саме для роутера та ОНУ використовую baseus amblight, він якраз безшовно перемикається ну і за потреби можу любим іншим повербанком йому умовно додати ємності.
Але коли був пошуках рішення, саме відсутність usb порту в таких ДБЖ зупинили мене від покупки.
@@Virass це просто підказка. Зараз зробити банку на 100 Вт по пд реально за відносно невеликі гроші і то дешевше і простіше, ніж мати купу банок окремо, хоча і в тому є свої плюси - бо вони окремі :)
Якраз з минулого блекаута був перетворювач на mt3608 для роботи роутера з ону від повера. То повісив її до виходу такого дбж через діодну розвязку. Тепер в разі чого можна підключати повербанк.
Дякую Вам за огляд. А яка фірма-виробник цього ДБЖ, часом не JEZER? Бо На Алі бачу цю модель саме з такою назвою, і до речі, за значно демократичнішою ціною, ніж у нас.
Не відома фірма, це оем виробник і скрізь все однакове, от самого виробника ніхто в очі не бачив. Ну і звісно, що ч нас буде дорожче, і набагато, бо "вже на часі", то ж і ціні зросли
Дякую за огляд!
Можливо щось порадите для POE 48V?
Подивіться на розетці ДБЖ TECNOWARE Era Plus DC 9VDC/12VDC - POE 24VDC/48VDC USB 5VDC Together ON (FGCERAPLDC252)
На рое 48 В бюджетних рішень не буде, то ж не підкажу
@@sergdubsov8360 дякую, виглядає те що треба!
Шукайте на Алі по назві. У мене через цю штуку від цього UPS рукус живиться GPOE-48V10W PoE Converter Power Over Ethernet
Підскажіть будь ласка, за скільки часу воно заряджяється с 0 до 100% від мережі? Це досить важливо, бо якщо вмикати генератор на 1 -3-6 годин, щоб працював інтернет
Саме моя версія на 10400 мА заряджається десь за півтори години. Поставите кращі акуми і буде довше
Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий українськомовний контент 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Доброго Вам дня! Дякую за Ваше дуже корисне відео. В мене зараз цей UPS DC 1036P живить мій роутер TP-LINK TL-WDR4300, підключений на постійній основі, то то, якщо зникне напруга в мережі роутер всеодно буде працювати. Питання №1: чи можна в такому режимі його використовувати, чи не шкідливо це для цього UPS? Зараз замовив собі виходячи з Ваших оглядів роутер Asus ROG RAPTURE GT-AX6000 на заміну своєму старенькому TP-LINKу. Питання №2:чи витримає, потягне цей UPS цей роутер, чи підібрати для нього щось інше? Якщо інше, то що порадите. Дякую за надану відповідь та допомогу зарання.
Мій DC1036P блимає лампочками при підключенні до мережі, або якщо натиснути на кнопку увімкнення, але не видає жодної напруги. Акумулятори заряджені повністю, конденсатори вздуті. Поміняв три конденсатора, роутер завівся
Ok, 12V1A роутер, скільки часу він зможе так тримати?
Скажіть будь ласка,чи можливо на ньому якось збільшити ємність,щоб збільшити час роботи
Що можете сказати про KIT-набори під 6-ть елементів 18650, які на Алі по 6-7 баків продають? Кажуть що вони не збалансовані, і ті 12В які вони видають, насправді може бути і 13В (на початку), і 8В (в кінці розряду).
@@VolodymyrKrupa так і є, їм треба якийсь бустер, а ще їх треба якось встигати заряджати. Тому саме для живлення роутера це не найкраще рішення
13:36 тип акумуляторів вказано Lithium і LiFePO4, не знаєте в якій моделі який? В вашій який саме?
@@prometeiua9672 скрізь liion, lifepo4 то була опція "на виріст", до якої контора так і не доросла. На жаль.
@@moya-sprava-admin эхх.. а чи э якісь аналоги мініупсів на ліферах? Тільки не за кінський цінник
вже не середина жовтня 2023, а відос далі актуальний. дякую.
Актуально. Дякую за огляд. Прада подивився в iнтернетах зараз цiна в районi 2к 😑
1.5к
Тільки хотів запропонувати оглянути якийсь модуль ДБЖ) А відео вже вийшло)
Допоможіть порадою з аккумом. Порада звучить: « не розряджати gel більше ніж 30% або 50% від його ємності» але ніде немає чіткого прикладу. В мене є аккум 35Аг, до скількох вольт його можна розряджати без шкоди самому аккуму? До 12В до 11В?
Напруга холостого ходу (акум без навантаження) не може бути 12 В та менше - це торба акуму. Але під навантаженням напруга може впасти нижче 12 В, тому електроніка відключається при 10.5-11В і це не критично, якщо ви враховуєте падіння напруги (знаєте своє навантаження). Питання в тому, що більша частина кислотників дуже погано переносять такі розряджання, тому в нормальних інверторах є програмування порогів використання, а якщо ви використовуєте не програмовані дбж/інвертори, то підбирайте акум під навантаження та електроніку, інакше вбєте акум.
@@moya-sprava-admin Дякую! Нарешті мені зрозуміло. Мої споживачі минулої зими споживали ~40W. Це лед світло+роутер і РоN. На інтернет я придбав ups 1018p. Так що тепер споживання не більше 20W. Ще раз дякую.
Давно вже зібрав 12V, 6Ah залізофосфатний акум і приєднав до дбж для охоронної сигналізації замість свинцю. Усе працює норм, але хотілося б десь наковиряти недорогу плату ДБЖ яка може заряджати пристойним струмом 2-3А і яка може бути налаштована на параметри залізофосфату. Але чогось ніхто з ютьюберів нічого подібного або не показує, або я не знайшов. (((
Нічо так запити :) 40-50 Вт на заряджання то не так і багато, але треба увязати далі з байпасом і отут починається... Готові пристрої же існують, їх багато і навіть для ліферів є, але ціна...
@@moya-sprava-admin ну я бачив пристойну плату ДБЖ з купою налаштувань, але там прайс 40 зелених і це без БЖ і батареї!
Кому цікаво 1018Р підключено роутер netis n2 та оптична коробка від провайдера- все без проблем! Обривів при переході немає.
Скільки часу працює?
@@guraoleg1996 перевіряв тільки протягом 1 години, тому не можу сказати. не було ще блекаутів. Як світилось 3/4 заряду так і не змінилось. Ємність 10400маh годин на 7 теоретично.
@@kryzhanovskyioleksandr8943 краще заздалегідь перевірити бо хто його знає скільки саме з вашим обладнанням буде працювати, в мене такий самий 1018p, оптична коробка та роутер TP-Link Archer С80 працювали десь + - 6 годин на рідних аккумуляторах, зараз стоять дуже хороші аккумулятор на 3500 ємності, поки не перевіряв бо не було відключень світла, але 6 годин вони 100% повинні працювати бо загальна ємність більша ніж у оригінальних
Також маю 1018Р, підключений TP-LINK Deco M9 + ONU, тримає приблизно 3.5-4 год
@@guraoleg1996 вчора тестував, роутер Netis N2, оптика- не знаю як називається. Пропрацювало з вимкненою розеткою 8 годин 45хв.
Моя зліва - програміст))
В мене модель dc1018p роутер TP-Link Archer C80 та ONU чи як воно там вірно називаеться, все це працювало + - 6 годин на рідних аккумуляторах, але я нещодавно змінив рідні аккумулятори на дуже хороші ємністю 3500, якщо старі аккумулятори були 2600 і то не факт що там була саме така ємність то загалом ємність складала 10400, а з новими аккумуляторами десь 14400 буде загальна ємність, якось так, ще не тестувався скільки воно буде працювати, але й так зрозуміло що буде довше працювати, та й більше ємності туди вже не запихнеш, тільки якщо зовні щось колхозити
Головне не перегрівати ані акум, ані електроніку і буде все добре. Те, що ємність зросла не означає, що акуми не зарядяться, просто процес буде повільніше йти, це ж не кислотники, літію не принципово мінімальний струм. Ну і щоб ви встигали по часу зарядити ті акуми. Саме тому я всім раджу брати 36 Вт версію, там електроніка трохи потужніша, хоча акуми ті самі, то ж є шанс що трохи довше все пропрацює.
Буду дуже вдячний, якщо хтось напише точно, які конденсатори (номінал mF/V, їх тип, розмір) потрібні для заміни (2 шт. стоять поруч біля трансформатора). В мене за рік вздувся один із двох. На них наче написано 16в 1000mF. Але перепитую, щоб упевнитись. В мене 18Вт версія. 9в. роутер тягне аж бігом. До 0 не розряджався ніколи 1 за рік (так довго світло не вимикали). Провів оптику і додав onu ще до нього.
Гамно цей UPS. Ємність не відповідає, вихідні напруга та струм теж але то таке. Головна проблема це дешеві конденсатори, два з яких розміщені безпосередньо біля "гарячого" трансформатора. Вони від перегріву вздуваються в більш ніж половині випадків. Ті, які не вийшли з ладу протягом першого місяця, все одно вкрай рідко доживають до року. Нафіга ви це рекламуєте?
а який upc dc ви порекомендували би?
@@СергейПочтарев-к1д саме дешеве і просте рішення це павербанк з наскрізним заряджанням та два кабелі з повишайками до нього. Павербанк на 10000- 600 грн., кабель на Алі - 48 грн.
Да не очень аппарат. Но других вариков за эти бабки и нету
@@ruslanzot1714100%, або цей за $35, або Marsriva за $100.
Який рекомендуєте ?
я доречі використав 1018 версію такого ДБЖ для живлення магнітного електрозамку в під'їзді (12V 0.7A), а також LED стрічки від USB порту на вході. Вистачає на відключення протягом 6 годин
А де купував? Можеш силку скинути?
Головна перевага такого пристрою над звичайним павербанком - функція ДБЖ. Тобто він автоматично, миттєво перемикається від мережі до живлення від акумуляторів. Більшість павербанків не підтримує одночасну зарядку і заряджання, тому використовуючи середньостатистичний павербанк, постійно потрібно ходити і підключати пристрої і відключати зарядку і навпаки. З цим пристроєм один раз встановити, і забути, що інтернет може вимикатись.
Так і є, це дбж подвійного перетворення :)
Повербанк ugreen PB165 1400грн зараз на розетці - працює наскрізна швидка зарядка, повербанк не перезавантажується при появі - зникненні живлення
@@sergdubsov8360 так, я вже замовив такий, чекаю, огляд зроблю. По характеристиках непогано, а там подивимося
@@sergdubsov8360 Залишилось докупити PD/QC тригер, щоб отримати з нього 9-12 В для роутерів. Бо зараз вже майже не зустрічаються роутери з живленням 5 В. А історії про те, що всі роутери працюють від 5+ В, не сприймаю серйозно) Хоч ці специ "розумніші" ніж виробники девайсів) Я би не рекомендував живити 12 В роутер від 5 В і клясти провайдера, що в нього поганий інтернет)
Вітаю. 👍⚡🔋💡
У мене є питання по цьому павербенку 1036P коли він справний, то можна підключати хоч обидва пристрої відразу, хоч по одному окремотипу хоч роутер і термінал, або роутер потім термінал, а трапляються такі приколи, що павербенк деякий час попрацював і починаються проблеми, що при підключенні навіть одного пристрою з 12 вольтового виходу видає не 12 а половина, тобто 6 вольт, що це може бути, та в чому може бути проблема, якщо хто вкурсі, конденсатори перевірив, по номіналу і по внутрішньому опору все окей, дросель міняв, і мікросхему перетворювач теж міняв, проблема лишилася, що при підключеному в 220, і навіть коли від вбудованих акуміляторів працює, хто дасть пораду?
@@wertoy000 дивіться на електронний захист, то він може козлить
@@moya-sprava-admin дякую, перевірю, а можете конкретніше підказати, бо я в цьому не зовсім поки розбираюся, початківець, ви маєте на увазі захистний резистор?
@@wertoy000 там електронний запобіжник, дивіться по схемі - вони перші зазвичай від портів стоять. У мене така сама фігня була
@@moya-sprava-admin тепер зрозумів, дякую
Прочитав що це чудо може і зірватися. Стало страшнувато. Є таке саме по функціоналу тільки якісне? Те що це буде дороще усвідомлюю
Якщо знайшли, поділіться. Бо теж шукаю, щось якісніше. Але на ринку нічого подібного. Тільки такий або подібні варіанти
@@toobvedd сьогодні купив ось таке Marsriva KP7
А який безперебійник використати для Asus RT AX82U. 19v, 1.5A?
На 19 В тільки pd тригером знімати з банки
@@moya-sprava-admin Тригер 19V вже є, розглядаю варіант придбання Eaton 3S Mini, ця балалайка може видавати 36w.
@@ivankazmirovskyi подивіться у мене є огляд банки від югрін pb165. 30 Вт тягне години півтори, ваш 82 роутер протягне годин 5 точно :)
Доброго дня! Чи можна цей пристрій постійно тримати в мережі 220V?
Можна
Не путайте вихідну силу, з об'ємом акумулятора. В ups'ах 18 і 36в однакова ємність батареї, тоюто 10400.
Ємність однакова, але підключення різне, тому ККД в 1036 буде більше для великих напруг, відповідно акума на більше вистачить саме для великих напруг на 9+ вольт і, відповідно для струму на тих напругах, бо степап контролеру треба піднімати менше напругу і використання струму з акуму буде менше,ніж в 1018. 1018 краще буде для напруг до 9 вольт по тій самій причині, там краще ККД і використання струму буде менше
Струм заряду?
В мене такий чомусь сьогодні згорів. Пропав струм, цей прилад розрядився. Потім з’явився струм і з нього повалив білий дим! Скажіть будьласка, може хтось може поремонтувати???? Я розібрав і там мікросхемки погоріли...
Зазвичай там все зроблено з сміття, тому якщо є нормальний майстер поруч - так, може він і відремонтує, але простіше взяти щось більш надійне і сучасне. І обов'язково перевіряйте потужність, ці дбж не люблять навантаження більше 10-15 Вт
Якщо треба щось потужніше, то є ще Marsriva KP7/KP9.
Варто зазначити, що таке PoE забезпечує максимальну швидкість 100Mb/s
Так, я саме про те і казав, пасивне рое використовує 4578, тому лише 10/100
корисно , дякую
(!) Використовуйте пристрій на відкритому місці, де продувається й відподиться тепло... інакше готуйтесь через рік міняти кандери чи ще якісь елементи...
@@mov-root в другій версії і ця порада вже не допоможе, там перекрили охолодження майже повністю, подивіться в мене на каналі огляд
Три дні тому замовив на 36w 8800. Буду в ньому міняти банки на samsung 35e
Класна задумка, але електроніка там таки ледь потягне швидке заряджання, то ж перевірте ще й струм про всяк випадок
Так мета цього апгрейда збільшити ємність до 14000 mha .
@@Artur85ize тоді все ок, якщо встигатиме заряджати, бо зараз 10 А десь за 1:30-1:40 заряджається і гаряче що капець
Яка в середині збірка? Можна підключити паралельно плату для зарядки літію.
@@appbox8754 я не розбирав, але шось не дуже вибагливе і гріється непогано
Цікаво яким током заряджаються акб при підключених пристроях? Бо в мене не встигає за 4 години заряджатися.
Я казав неодноразово, потужність має бути вдвічи меншою за номінальну, інакше буде повна жопа скрізь. Блок живлення здохне - конденсаторам опа і так далі.
@@moya-sprava-admin так споживання мого роутера і мікротіка 650мА. А ток зарядки з підключеними пристроями 400мА, без 1,2А. Чому так просідає?
Хэх... Здається Raspberry PI 4 ця штука не потягне - для pi 4 треба 3 ампери, а тут тільки 2 видає
Дякуєм за огляд, багацько корисної інфи!
Роутер TP-Link TL-WR1043ND, блок живлення 12V 1.5A, фактично споживає 3.3 Ватт, в силі току 0.28А. Додаєм онушку, й фактично 15 Ватт вистачить.
Без розбору і заміни батарей не ставте, небезпечно. У моєму були різні елементи, один грівся під час заряджання дуже сильно. Елементи ставлять використані і з різним внутрішнім опором. Літій це не жарти.
Дякую за огляд та українську мову !!!
На них дуються конденсатори. Що на 18Ватних, що на 36. І аккуми треба перевіряти. Бо якщо попадуться китайські салатові, то вони довго не живуть.
Швидше за все так і буде, але з дешевою технікою скрізь так. Якщо не перевантажувати по нагріву, то і конденсатори трохи проживуть
@@moya-sprava-admin на моїх 4-х 18Вт кондери здохли на всіх. Там їх треба одразу міняти. Аккуми поки тільки на одному. У знайомих на 2-х 36Вт - і те і те мертве. Але після заміни - працює чудово. І грітися значно менше стали.
@@alexkuzovkov та може бути й таке, що використовують що акуми, що конденсатори з разборок, тому нічого дивуватися
@@moya-sprava-admin ні. Нове. Але гівно гівном. Хоча в двох мені на аккуми свезло - нормальні LG стоять. ;)
@@alexkuzovkov ну я купу акумів бачив, які перемарковані або взагалі не мають маркування. Враховуючи, що виробника як такого офіційно не існує, китайці можуть собі дозволити робити паливо, то ж кому як повезе
15 Вольт "ПОЕ", це для зовнішньої камери. На дистанції 40 метрів на ній буде ті ж 11-13 Вольт
Я собі взяв дроти юсб на роутер і рон, і повербанк на 20000 ма/год, тестував тримає приблизно 20 годин, а ще тестував інший кабель тільки на роутер так там вистачило на 5 годин, отже перетворювач там гірший
Модель повербанку напишіть будь ласка..
А розібрати? Не повний огляд(((
Та не огляд це повноцінний, просто підказка тим, хто ще не приготувався. Немає часу на розібрати, і так рік в шухляді то валялося, вже і забув. Треба ж і роботу робити :)
Хм... А я просто юзал 12V из своей Li-Ion мега пака от Nissan Leaf. Потом ещё релюшку доставил, которая при отключении 220 переключается на те самые 12V. Зачем это всё по отдельности, шо у вас в видосе...
Плюс мои универсальные 12V - это и моник, и ноут, и периодически инвертор на газовый котёл.
Та да, всього то треба мега пак від ліфу, але ж вони є у всіх і кожного, їх просто заряджати, вони працюють автономно і стоять копійки? У мене теж є ліфер 100А 24В, вистачає на всю хату, то ж я не парюся і не використаю цей дбж, але ж є і інші люди, у кого взагалі нічого немає.
@@moya-sprava-admin Мега пак - это по сравнению с этой бздюлькой. А в реале всего 6 консерв Nissan Leaf.
Багато теревенів, реальної інформації лише 30% відео.
Купив рік тому. Але поки приїхав, потреби вже не було. Поганяв трохи, перевірив ємність, трохи розрядив до 70-80% і сховав. Тиждень тому довелось дістати. Підключив роутер і пое. Споживання десь 12-16Вт. У мене 2А версія. Через день дочка перелякалась почувши якісь дивні звуки. Відключив упс, забрав на тестування. Пару днів все ОК. А вчора після підключення не завівся. Навіть нагрузку ще не підключав. Жму на пауер - нуль реакції. Жоден лед не світиться. І тут починає димок зсередини йти. Відключаю, розбираю. Кришка залита електролітом. Один 680мФ 25В пробитий. Ще два таких самих трохи вздуті. При більш детальному огляді знайшов вигорівший стабілізатор напруги 6209А і pnp транзистор SS8550-Y2. Буде час, може спробую замінити електроліти і вигорівші smd, але не впевнений, що воно запуститься. Тай стрьомно таку штуку залишати одну. Ще хату спалить.
Бо з гімна і палок їх збирають, чим менше навантаження, тим краще
@@moya-sprava-admin Ну, якби він здох під навантаженням, я б може його героєм вважав. А так навіть на холостих на завівся і здох позорно засмердівши хату.)) За 38 баксів можна б було і покраще гівна і палок покласти. 🤷♂
❤ Всі Фронти і ще Тримати Духовний Стрій!
❤ Важливо! Тричі з веселим духом промовляти щоранку всім для НАБЛИЖЕННЯ ПЕРЕМОГИ і підсилення Наших Воїнів!!! З козачим хистом ГеЙ-ГеЙ-ГеЙ!
⚡🙏
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
❤Сили Бога
❤Для Перемоги
❤Во Ім'я Творця
❤Бажаю Бійцям!
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
⚡ Гей! ⚡ Гей! ⚡ Гей!
❤ РАДіЙ і ДіЙ!
❤ Петро з Дивина порадив ще отак бажати кожного дня зранку,
маємо поєднувати в серцях своїх бажання Перемоги з Подякою Творцю,
бо без такого єднання сили менші, а перемога дальше...
🙏
❤ Життя - Дар Творця!
❤ Школа Життя!
❤ РАДіЙ і ДіЙ!
❤ Хвала Світ Являючому!
❤ Слава Україні і Героям Слава!
❤ Діліться з друзями!!!
Дякую
Внутри что?)))
Маю саме такий. Заживив онушку + Асус ах55 - протягнув близько 5.5 годин
Я покладаюся на диво і на те що ніяких відключень не буде.😌💙💛
2023-2024 диво сталось. Тепер питання чи буде диво 2024-2025
Да почему некоторые только сейчас начали думать я такую хрень ещё в школе делал в далёком 2009 году хотел инет без света только вот не у всех провайдеров тогда бесперебойники стояли
Короче взяв павербанк на 5 самсунг банках самсунг) поки упс дорого 3к я бачів за 900🎉 але інет не давали в дім 😢тепер дають інет ціни вверх
Огляд чудовий, але як відомо: "дорога ложка до обіду", тому потрібно було робити його, ще рік тому (одразу коли купили)! 🤔
P. S.
САМОСТІЙНО вийшов на цю модель, ще за місяць до виходу цього відео (правда не "ноунейма", як у цьому відео, а на "фірмового") але потратив дуже багато часу, на з'ясування всіх обставин ("підводних каменів"), про які було розказано у відео. 😧
Аби ж на все часу вистачало. Я й так більшу частину відосів ночами пишу, на все тупо не вистачає часу. Ну а залізяка ця аж занадто примітивна, щоб багато їй уваги приділяти
Автор не розбирається в пристроях. 1018 і 1036 - однакові акумулятори. В 1018 з'єднання по схемі 2p2s (тобто 7,2v), в 1036 4p1s (14,4в). Банки в середині 18650 по 2600мА. Є огляди українського техноблогера, який це розбирав і описував елементну базу. Я й сам розбирав. Мав я 1018 і 1036. По факту майже одне й те саме лише з одним приколом - якщо упс вимкнено (сів акум, наприклад), то при появі електрики 1036 не стартував при ввімкненому в нього keenetic ulta 12 вольтовий та onu Foxgate 12 вольтовий. Якщо тільки один пристрій ввімкнено в упс, то стартував. А ось 1018 таким не хворів, але також є певний баг - onu foxgate зависав при старті. Рішення знайшов наступне - реле затримки включення onu foxgate. Реле спаяв сам - конденсатор, резистор, транзистор (схема з нету). Тепер все працює чудово. Собі залишив 1018. 4 години тримає.
Я й не казав, що розбираюся. Більше того, я казав, що офіційного виробника не існує, тому параметри заявлені і фактичне виконання може бути яке завгодно, як і використані деталі - що акуми, що розсипуха можуть бути з розборок, а може бути нова. У знайомих є подібні дбж і на 36 і 18 Вт, то ж я кілька разів їх тестив і дивився на споживання і нагрів і хочу сказати що мої слова базуються лише на цьому - що бачив. і бачив я лише одне - більше 6-7 ват на 18 Вт пристрій немає сенсу чипляти по 12 В, як і більше 16 Вт на 36 Вт пристрої немає сенсу чипляти на 12 В і ви самі вказали першопричину - бо тягти дсдс перетворювачем більше навантаження на більшій напрузі з меншої напруги важче. І про більше я не кажу, бо дійсно не знаю, мені такі пристрої не цікаві, бо з гімна зроблені, а сам я не використовую таке.
Дуже погана штука, після півроку використання подулись конденсатори і акумулятори втратили ємність , в мережі купа скарг
Так, ці дс дбж зібрані з лайна, але якщо знати всі ризики і подбати про них, то можна трохи протягнути
непотрібна фігня, краще акб від шуруповерта та дс-дс перетворювач, буде і швидкість заряду, і надійність та універсальність + гнучка зміна акб
Любой не на Lifepo4 батареях это выкинутые деньги, украинцы! Нам критично очень быстро заряжаться за короткое время, когда дают свет! А это может обеспечить только Lifepo4 батареи!
Поэтому ставлю минус коллеге, за рекламу того, что нам не подходит.
Сей девайс просто не успеет зарядиться за 4 часа, когда дадут свет!
добрый день а почему Lifepo4 батарея быстрее заряжается чем Li-Ion ?
Це недоробка а не ups, конденсаторам голову зриває від перегріву при задядці
враховуючи яка кількість продавців їх продає це більше схоже на лотерею. В мене два таких, 18 ватних, стоять вже більше року, в неопалюваному приміщенні, пережили повністю минулорічний блекаут і пару разів розряджались до вимикання. На одному висить роутер з 4г модемом і камера, на другому дві камери. Політ нормальний. Ні перегріву, ні якихось проблем взагалі. Але я коли купував - вибирав не найдешевшого продавця.
MeanWell PSC-60A-C
2x CSB HRL1234 - 1S2P
TP-Link Archer C-80
Picotel ONU
Було 2 рази забував підключити до розетки назад, тримало 24 години+
А так минулий рік пережив із відключеннями спокійно, без розрядів в нуль, тестував літом внутрішній опір батарей - бодрячком досі.
Тому якщо габарит і те що це все треба самому вкупу зібрати не лякає - то цілком має право на життя і я таким комплектом дуже здоволений.
Загалом перевірено практикою і при прямих руках і працюючій голові - можна зібрати нестандартне рішення яке буде меганадійне.
Згоден, це зручне рішення для багатьох
@@moya-sprava-admin А так дякую за відео, все дуже класно продемонстровано із замірами. Реально радує що в нам стає більше якісного україномовного відео :)
@@VitaliyHTC будь ласка :)
Дуже багато води в відео....
2500 грн, коштує...
Я десь не там купував? І знайомі брали за ту ж ціну...
Купив саме такий 3 дні тому за 1995 грн на розетці
1 559 на пром.уа (поиск по "DC1036P")
на аліекспрес 30 доларів можна знайти
На олх 18вт 1000грн
Хлам повний
Шматок китайського лайна цей пристрій. Щоб не бути голослівним коментарі нижче це підтверджують - ця хрєнь не працює в режимі ДБЖ під навантаженням, коли підключено разом на 12V і 9V. Особисто купив собі такий пристрій і він не працює теж для роутер 9V та GPON 12V одночасно, тобто пристрій падає в якись захист і відмовляється працювати. Огляд не повноцінний - дизлайк, або інтеграція за бабки, що ще гірше (
Капець. Дядьку, а порахувати навантаження - ні? Я скільки розповідав що навантаження на цей дбж має бути МЕНШЕ 15 Вт і навіщо воно треба? Чи "в мене не працює - ні в кого не працює"? Оце народ ледачий пішов...
15 Вт бляха
зараз додатково подивився на свій DC1036P і у нього OUTPUT POWER: 36W
@@lamparius не вірте тому що на заборі написано. Перерахуйте ці вати в вольти та ампери, щоб вам було зрозуміло що відбувається з акумами та електронікою. Дива бувають, але проти фізики не попреш
Дивно. А у мене на 18 ватних працюють 1. Мікротік + онушка. 2. Мікротік + рукус. Причому перед рукусом стоїть перетворювач с 12В на РоЕ 48В.
бла бла бла
навіть року не пропрацював, перестав перемикатися на батарею, та сам вимикатись. не раджу.
Краще вже взяти щось брендове, наприклад зараз є marsriva.
Все може бути, треба внутрощі порівнювати
@@moya-sprava-admin до речі, marsriva kp2 використовує вже LiPol4.
дякую , корисно