Pēteris Kļava Advaita lekcija 2010

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 12 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 7

  • @initalietina7718
    @initalietina7718 3 ปีที่แล้ว +4

    Ir 2021.gada 26.decembris. Noklausījos, noskatījos šo Pētera Kļavas lekciju par reinkarnāciju. Pēc dalībnieku reakcijas varu spriest, ka lielākā daļa no viņiem ir cilvēki, kuriem par to nav izpratnes, bet kuri gribētu par to uzzināt. Šī lekcija varētu būt noderīga cilvēkiem, kuriem vēl nav zināšanu par to, kā ir būvēta pasaule - gan redzamā, gan neredzamā, kas ir Cilvēks, kāda ir mūsu loma, uzdevumi, sūtība šajā pasaulē, kāpēc mēs piedzimstam, dzīvojam, mirstam, kāpēc mēs atkal un atkal atgriežamies uz Zemes (arī uz citām planētām).
    Kaut ko tiešām var uzzināt, bet minimālā apjomā un nepieņemamā līmenī. Šķiet, ka lektoram pietrūkst zināšanu, lai vienkāršā, saprotamā valodā izskaidrotu šos jautājumus.
    Ir cilvēki, es teiktu - augstākā līmeņa speciālisti, kuru mācība, darbi šajā jomā ir plaši pazīstami pasaulē.
    Kaut vai igauņu ārste, dziedniece, gaišreģe Lūle Vīlma, kura savās grāmatās ir atstājusi visiem pieejamu savu dzīves mācību.
    Lai gan Lūle Vīlma nav veikusi tiešus reinkarnācijas pētījumus, jo tas nav viņas uzdevums, viņa skaidri un saprotami runā par reinkarnāciju, kā dabisku cilvēku dzīves cikla sastāvdaļu, kad ir radusies nepieciešamība ieskatīties cilvēku iepriekšējās dzīvēs, kas stiepjas daudzu gadu tūkstošu senā pagātnē.
    Vēl viens autors, kurš veicis plašus pētījumus ne tikai reinkarnācijas jomā ir filozofijas doktors Maikls Ņūtons.
    Viņš ir diplomēts augstākās kategorijas psihoterapeits, kurš privātā praksē palīdzējis cilvēkiem viņu augstākā ''es'' atklāsmē.
    Sākot izmantot garīgās regresijas metodi, dr.Ņūtons negaidīti veica nepārvērtējamu atklājumu: izmainītā apziņas stāvoklī pacienti ir spējīgi stāstīt par to, ko darījusi viņu dvēsele starp dzīvēm uz Zemes.
    Dr. Ņūtons ir izveidojis savus vecuma regresijas paņēmienus, lai iedarbīgi izvestu hipnozē esošus izpētes objektus (IO) ārpus viņu iepriekšējās dzīves atmiņām jēgpilnākā dvēseles pieredzē starp dzīvēm. Autoru uzskata par mūsu dzīves gara pasaulē noslēpumu atklāšanas celmlauzi. Par tiem pirmoreiz runāts viņa grāmatā ''Dvēseļu ceļojums '' (1994), kas tulkota arī latviešu valodā. Dr.Ņūtonam ir starptautiska garīga regresionista reputācija.
    1998.gadā viņš no Nacionālās transpersonālo hipnoterapeitu asociācijas saņēma apbalvojumu par ''Visunikālāko ieguldījumu'' prāta, ķermeņa un gara apvienošanā. Viņu godināja par gadiem ilgu dvēseļu atmiņu klīnisku izpēti un atklājumiem pēcnāves dzīves kosmoloģijā.
    2001.gadā viņš ieguva Neatkarīgo grāmatu izdevēju balvu par grāmatu ''Dvēseļu liktenis''.
    Tas īsi par šo unikālo pētnieku.
    Kas attiecas uz mani, Lūles Vīlmas, Maikla Ņūtona darbus studēju jau vairāk nekā 20 gadus, un man ir radusies skaidra izpratne par dzīvi un nāvi un par reinkarnāciju kā neatņemamu šī cikla sastāvdaļu. Un ja tam vēl pievieno Sala Rakeli grāmatu ''Zeme mostas 2017-2030 Prognozes un vēstījumi'', kuru sāku studēt šogad, tad iedrošinos teikt, ka mans pasaules uzskats, redzējums, - izpratne par Radītāju (Avotu), par Cilvēku, par dzīvi un nāvi, redzamo un neredzamo pasauli ir nostājušies pareizajā vietā.
    Šo autoru darbos jebkurš, kuru tas interesē, var atrast atbildes uz daudziem jautājumiem, arī par reinkarnāciju.
    Es augstu cienu Pēteri Kļavu kā ārstu, kā neredzamās pasaules pētnieku, kā cilvēku, kurš, nežēlojot laiku, sniedz savas zināšanas tiem, kuri ir gatavi tās saņemt. Arī man bija izdevība vēl 2000-2001.gadā apmeklēt viņa lekcijas Majoru kultūras namā, kuras viņš lasīja kopā ar Andri Buiķi, Zinaīdu Andersoni, un kuras vadīja Lia Guļevska.
    Tas man deva pamudinājumu, stimulu sākt savu izziņas ceļu, un domāju, ka tas nebija velti.
    Vēl viena piezīme, kuru gribētu uzsvērt. Kad lasīju, studēju šo augstākminēto autoru darbus, apzināti meklēju pretrunas,
    neatbilstības jebkuros jautājumos, kurus tie aplūkoja.
    Varu teikt, ka tādas neatradu. Tas tikai vēlreiz apstiprina to, ka patiesība ir viena, tikai ceļu uz to ir daudz.
    Un, protams, ka šie autori, uz kuriem atsaucos, nepavisam nav vienīgie, kuri ir veltījuši savus pētījumus cilvēku dzīves esības jautājumiem. Šādu pētnieku ir daudz, pajautājiet Pēterim Kļavam. Viņš par tiem zina daudz vairāk nekā es.
    Lasiet, meklējiet, apgūstiet jaunas zināšanas, salīdzināt tās ar jau esošajām,
    un tad Jūs būsiet spējīgi spriest. Jums veidosies savs viedoklis, Jūs varēsiet iet savu ceļu.
    Lai Jums veicas.

  • @marisabele-dziednieksheale187
    @marisabele-dziednieksheale187 2 ปีที่แล้ว +1

    +++
    Gadījumā, ja esmu vajadzīgs, tad esmu tajā pašā vietā, kur biju, kad nebiju vajadzīgs.

  • @lindazivere9429
    @lindazivere9429 9 ปีที่แล้ว

    Ļoti forši ! Lūdzu vēl un vēl, un vēl … :)

  • @МихаилВерба-г3г
    @МихаилВерба-г3г 3 ปีที่แล้ว

    Очень интересная лекция. Если бы я знал латышский - было бы еще понятно о чем она.

  • @МихаилВерба-г3г
    @МихаилВерба-г3г 3 ปีที่แล้ว

    Ieslēdziet subtitrus cilvēkiem, kuri nedzird vai nesaprot latviešu valodu, lekcija ir interesanta, taču nav tulkošanas iespēju.