Необхідність чи забаганка? Вологість, температура, ΔT, швидкість вітру та інше в POCKETWIND IV?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 26 ส.ค. 2024
  • Кишенькова метеостанція, анемометр або MUST HAVE (з англ: «необхіно мати») призначена для агрономів? Представниця компанії LECHLER Україна розповіла про необхідний кожному агроному інструмент - POCKETWIND IV, та то тих, кому ще знадобиться цей простий у використанні, але такий необхідний в агро гаджет.
    Розмова відбулась на виставці-демонстрації Битва Агротитанів 2021 Полтавщина. Захід відбувся 27-28 серпня в Карлівському р-н в селі Ланна на потужностях ПП " Ланна-Агро".
    Для агронома господарства кишенькова метеостанція - це необхідність, адже якість внесення та подальша ефективність засобів захисту рослин (ЗЗР) та взагалі будь-яких препаратів можливе лише за відповідних погодних умов. Тому користування подібними кишеньковими метеостанціями дуже важливе для будь-якого господарства. За умови відповідного значення Дельти Т (ΔT), яке лежить в межах 2-8, допустимій силі вітру, яка складає 5-7 м/с (залежить від розпилювачів) можна здійснити ефективне внесення препаратів.
    Вимірювані параметри анемометром POCKETWIND IV:
    1.Вологість:
    - відносна вологість
    - точка роси
    - вологість термометра
    2.Швидкість вітру
    - Максимум
    - Середній
    - Одиниці виміру: м/с, км/год, fpm, милі/год, kn та bft
    3.Температура / вітер-холод °C, °F
    4.Напрям вітру
    - Цифровий компас
    - Інтегрований прапорець
    Відео люб'язно надано каналом Zeep:
    • Необхідність чи забага...
    Сайт #ZEEP: www.zeep.in.ua/
    #ZEEP #POCKETWIND #LECHLER

ความคิดเห็น • 3

  • @user-je4wg8cz1x
    @user-je4wg8cz1x 2 ปีที่แล้ว +1

    Доброго часу, будь ласка поясніть на що саме впливає дельта Т як у меншу так і в більшу сторону. Тобто взагалі що це і який саме вплив має? P.S.Пояснення не аграрному а механізатору.

    • @lechleragro
      @lechleragro  ปีที่แล้ว +1

      більша дельта Т 5-10° - це означає, що в повітрі замало вологи, і навколишнє середовище буде "вбирати" і себе більше вологи із капель робочого розчину. Якщо значення в діапазоні 2-5° - це означає, що вологи достатьо в повітрі, і повітря буде не так багато та так швидко зменшувати розмір капель. Що че означає на практиці: працюючи великим тистом, або розпилювачем щілинним - буде формуватися велика кількість дрібних капель, які в першому випадку (дТ 5-10°) будуть в більшій степені випаровуватися, а в другому (дТ 2-5°) будуть повыльно осыдати на верхівку розлин. А як додати швидкіть руху та робочу швидкість, то навіть при підходящій дТ (2-5°) в більшості випадків дрібні каплі можуть і недолітають по цільової поверхні. Тому краще обирати інжекторні розпилювачі, ргулярно іх міняти комплектами, працювати і оптимальному для них діапазоні тиску: клмпакті інжекторні одно- та двофакельні IDK та IDKT з тиском 1,5- 3,5 бари на швидкостях 5-13 км/год або довгі інжеторні одно- та двофакельні ID та IDTA з тиском 3,0- 7,5 бари на швидкостях 8-24 км/год.

    • @user-je4wg8cz1x
      @user-je4wg8cz1x ปีที่แล้ว

      @@lechleragro вже не очікував на відповідь, дякую