TechniSat SMARTTENNE 4 HD - Antena do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T /T2

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 26 ส.ค. 2024
  • W dzisiejszym odcinku recenzja TechniSat SMARTTENNE 4 HD czyli wielokierunkowej anteny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, którą możecie łatwo zamontować na zewnątrz budynku, mocując ją do masztu, ściany, ramy okna lub elementów balustrady. Dzięki kompaktowej konstrukcji nie zajmuje zbyt dużo miejsca i nie psuje wyglądu elewacji.
    Sprawdź aktualne ceny anteny TechniSat SMARTTENNE 4 HD - www.ceneo.pl/1...
    subskrybuj kanał - www.youtube.co...
    strona www - smart-test.pl
    kontakt: redakcja.smarttest@gmail.com
    #TechniSat_SMARTTENNE_4HD #antenazewnętrzna #antenaDVB-T2 #antenapokojowa #technisat

ความคิดเห็น • 12

  • @TabletradarSmartTest
    @TabletradarSmartTest  ปีที่แล้ว

    Sprawdź aktualne ceny anteny TechniSat SMARTTENNE 4 HD - www.ceneo.pl/148321069#crid=599103&pid=980

  • @dkusnierz
    @dkusnierz ปีที่แล้ว +2

    Fajnie by było gdybyś rozkręcił taką antenę i zobaczył co w środku. Tak samo pomiar sygnału lepszy i bardziej miarodajny by był z miernika niż z dekodera

    • @andrzejandre8418
      @andrzejandre8418 ปีที่แล้ว +1

      To jest tylko obudowa z plastików a w środku kawałek drutu z aluminium i na dodatek badziewie wzmacniacz zwykła antena siatkówka kładzie ja na łopatki

  • @krystiandrwal7679
    @krystiandrwal7679 ปีที่แล้ว

    Szanowny panie ciekawa prezentacja tej anteny pozdrawiam serdecznie zdrówka życząc mieszkam w Lublinie odległość od nadajnika Boży dar/ Piaski ok.25 kilometrów

  • @Vader723
    @Vader723 ปีที่แล้ว

    Ja trochę nie na temat mam taki problem że poczta głosowa w moim tel jest po angielsku tak samo jak sprawdzam stan konta napisy też są po angielsku mam tel na kartę czy ktoś wie może jak to przestawić ???

  • @Nazir-WalkAroundTheCity
    @Nazir-WalkAroundTheCity ปีที่แล้ว +2

    Wszystkie anteny pokojowe wymieniłem na anteny aktywne Blow atd40 i jestem zadowolony.
    Pozdrawiam myślących 🖐️

    • @arturxd8434
      @arturxd8434 ปีที่แล้ว +2

      Kto wie nie stosuje żadnych wzmacniaczy

    • @Nazir-WalkAroundTheCity
      @Nazir-WalkAroundTheCity ปีที่แล้ว

      @@arturxd8434 Coś ćpasz czy foliowy beret uwiera 😭🤣😄
      Polecam odstawić zioło i prochy

  • @arturxd8434
    @arturxd8434 ปีที่แล้ว

    Ze wzmacniaczem masz sygnał przesterowany bez wzmacniacza uhf bardzo dobrze

  • @QuadraPL
    @QuadraPL ปีที่แล้ว

    Był poradnik na temat a-link?

  • @kubainstalatorsattv
    @kubainstalatorsattv ปีที่แล้ว +2

    Antena dookulna to jest totalny syf

    • @shexcyk
      @shexcyk 2 หลายเดือนก่อน

      Syf to są nadajniki w Polsce, bo powinien sygnał być nawet na zwykłym kablu a tak nabijają ludzi na kasę kupując drogie anteny