Абсолютно неправильна і некоректна характеристика цього фізичного явища. Вивчіть питання до кінця і не вводіть в оману риболовів казками про термоклин в ногах.
Аргументів не прочитав. Лише пустопорожні слова. Тому уважно переглянув Ваш ролик. Вислухав Ваше бачення даного явища. Не знаю як звертатися до вуйка-професора. Вибачайте. Але що професор, то видно одразу на перших хвилинах ролика, де всі блогери, спортсмени-риболови не правильно характеризують явище термоклина (сподіваюся Ви вкажете де можливо ознайомитися з вашими науковими працями на цю тему), а Ви абсолютна істина. Приблизно на 04.15 (таймінг), пан «професор» заявляє що у верхньому нагрітому шарі води відбувається обмін кисню (цитата не дослівна). Сподіваюся в проміжках між науковими працями і ютуберством Вам доводилося кип’ятити воду для кави або ж чаю і бачити бульбашки. То виділення кисню. Звісно у водоймі вода не доходить до кипіння але вона теж виділяє кисень. Ви відкрили зворотній ефект? Поглинання кисню нагрітою рідиною? Ваш шкільний вчитель фізики плаче. Правда не знаю чи від радості чи смутку. Приблизно на 06.37, Ви заявляєте, що на мілині не може бути термоклину. Раджу крім Ваших особистих умозаключєній почитати відповідну літературу. Сподіваюся з читанням у Вас краще ніж з фізикою. Хоча чомусь в кінці ролика ви згадували хімію і математику. Щоб не кидати як Ви голослівні заяви, раджу прочитати будь який посібник по річному судноплавству. Видань українською не знаю, все ще совкова література, але й там це явище описують так як враховують при судноплавстві та при гідравлічних розрахунках шлюзів. Можливо вам підійде книжечка «Речное судоходство и окружающая среда: Экологические и юридические аспекты» теж російськомовна але видана в Молдові. Перевірите свої знання. На 9.21 вражений порадами «можна побачити а можна не побачити», про «підводників» (хоча з контексту напевно малось на увазі аквалангісти але хіба ж то має значення для глядача, якщо конкретний вуйко в кадрі) я напевно не буду вдаватися до інших цитат… І так багато написав. Якщо кожного літа «гниє» щось у нижньому шарі води (десь 13.15) то буде напевно щось виділятись після органічного розпаду? Відповідно, за 10-20 умовних років, що відбудеться з водоймою? Подумайте, пан професор, можливо відкриєте щось нове. І особливо вразили Ваші практичні поради наприкінці відео - «визначаєте зони ловлі». По чому? На що звертати увагу? На Вас, Ваш ютуб канал чи на що? Вас помітили - браво! Древні греки радили іноді мовчати, аби думали що з мудрим мають справу.
Ради істини подивився два відеоролики. Ціка во ж... Ну ви дядьку і ліпите, що на голову не лізе. Яке може бути гниття при холоді? У вас шо холодільника вдома немає? А у водоймі, що меньша за об"ємом хіба не смльніше і швидше нагріється вода? Намолов 16 хвилин ні про що тай ще заявляє, що всі дурні один він -Дартаньян! Пане Юрію - вам лайк за відео! І не звертайте уваги на профєсорів:)))!
Абсолютно неправильна і некоректна характеристика цього фізичного явища. Вивчіть питання до кінця і не вводіть в оману риболовів казками про термоклин в ногах.
Аргументів не прочитав. Лише пустопорожні слова.
Тому уважно переглянув Ваш ролик. Вислухав Ваше бачення даного явища.
Не знаю як звертатися до вуйка-професора. Вибачайте. Але що професор, то видно одразу на перших хвилинах ролика, де всі блогери, спортсмени-риболови не правильно характеризують явище термоклина (сподіваюся Ви вкажете де можливо ознайомитися з вашими науковими працями на цю тему), а Ви абсолютна істина.
Приблизно на 04.15 (таймінг), пан «професор» заявляє що у верхньому нагрітому шарі води відбувається обмін кисню (цитата не дослівна). Сподіваюся в проміжках між науковими працями і ютуберством Вам доводилося кип’ятити воду для кави або ж чаю і бачити бульбашки. То виділення кисню. Звісно у водоймі вода не доходить до кипіння але вона теж виділяє кисень. Ви відкрили зворотній ефект? Поглинання кисню нагрітою рідиною? Ваш шкільний вчитель фізики плаче. Правда не знаю чи від радості чи смутку.
Приблизно на 06.37, Ви заявляєте, що на мілині не може бути термоклину. Раджу крім Ваших особистих умозаключєній почитати відповідну літературу. Сподіваюся з читанням у Вас краще ніж з фізикою. Хоча чомусь в кінці ролика ви згадували хімію і математику.
Щоб не кидати як Ви голослівні заяви, раджу прочитати будь який посібник по річному судноплавству. Видань українською не знаю, все ще совкова література, але й там це явище описують так як враховують при судноплавстві та при гідравлічних розрахунках шлюзів. Можливо вам підійде книжечка «Речное судоходство и окружающая среда: Экологические и юридические аспекты» теж російськомовна але видана в Молдові.
Перевірите свої знання.
На 9.21 вражений порадами «можна побачити а можна не побачити», про «підводників» (хоча з контексту напевно малось на увазі аквалангісти але хіба ж то має значення для глядача, якщо конкретний вуйко в кадрі) я напевно не буду вдаватися до інших цитат… І так багато написав.
Якщо кожного літа «гниє» щось у нижньому шарі води (десь 13.15) то буде напевно щось виділятись після органічного розпаду? Відповідно, за 10-20 умовних років, що відбудеться з водоймою? Подумайте, пан професор, можливо відкриєте щось нове.
І особливо вразили Ваші практичні поради наприкінці відео - «визначаєте зони ловлі». По чому? На що звертати увагу?
На Вас, Ваш ютуб канал чи на що? Вас помітили - браво!
Древні греки радили іноді мовчати, аби думали що з мудрим мають справу.
Ради істини подивився два відеоролики. Ціка во ж...
Ну ви дядьку і ліпите, що на голову не лізе. Яке може бути гниття при холоді? У вас шо холодільника вдома немає?
А у водоймі, що меньша за об"ємом хіба не смльніше і швидше нагріється вода? Намолов 16 хвилин ні про що тай ще заявляє, що всі дурні один він -Дартаньян!
Пане Юрію - вам лайк за відео! І не звертайте уваги на профєсорів:)))!