Grindu liginimas

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 20 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 32

  • @algisketis3315
    @algisketis3315 ปีที่แล้ว +2

    Dar pastebėjau gerai būtų kad, kokios markės, , iš lyginamojo mišinio pavadinimą nurodytumet, sėkmės 😊

  • @DDJ66
    @DDJ66 7 หลายเดือนก่อน

    Jei grindu aukstis sename bute skiriasi per 10mm, o misinio gamintojas nurodo, tarkim, 5-30mm darbini stori, tai lieti reiktu tiek misinio, kad auksciausioje kambario vietoje butu 5mm misinio, ar galima pilti maziau, kad svarbu uzsipildytu duobes?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  7 หลายเดือนก่อน

      Minimalus sluoksnio storis yra 5 mm. Alternatyviems sprendimams naudokite mišinius, kurių storis svyruoja nuo 2 iki 25 mm.

  • @pbabelis
    @pbabelis 3 หลายเดือนก่อน

    Ką daryti, jei po išlyginamojo sluoksnio išdžiūvimo praėjus 2-3 savaitėms, grindys suskilinėjo (13m2 kambaryje apie 7-8 skilimai, vienoje vietoje gabalas net juda)? Dėtas šildomų grindų tinklelis. Gal įmanoma ištaisyti situaciją be darymo iš naujo daužant ką tik išlygintas grindis?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  3 หลายเดือนก่อน

      Jei po išlyginamojo sluoksnio išdžiūvimo atsirado įtrūkimai ir grindys suskilinėjo, problema gali būti susijusi su keliomis priežastimis, pavyzdžiui:
      Neteisingai paruoštas pagrindas: Jei pagrindas nebuvo tinkamai paruoštas ar nebuvo užtikrinta, kad jis yra stabilus, išlyginamasis sluoksnis gali būti pažeidžiamas.
      Neteisingas mišinio paruošimas: Jei mišinys buvo sumaišytas netinkamai (pvz., per daug arba per mažai vandens), tai gali sukelti sluoksnio trūkinėjimą.
      Temperatūros svyravimai: Šildomos grindys gali sukelti didelius temperatūros svyravimus, kurie taip pat gali lemti trūkimų atsiradimą.
      Norėdami išspręsti šią situaciją be visiško grindų išardymo, galite išbandyti šiuos sprendimus:
      Epoksidinės dervos naudojimas: Yra specialių epoksidinių ar polimerinių mišinių, skirtų grindų įtrūkimams užpildyti. Tai gali padėti sustiprinti suskilusias vietas ir stabilizuoti grindis.
      Lokali įtrūkimų tvarkymo procedūra: Nedidelius skilimus galima užtaisyti naudojant specialius grindų užpildus ar kitas stiprinančias medžiagas. Jei vienoje vietoje grindys juda, tą vietą reikėtų kruopščiai sutvarkyti, galbūt net sustiprinti.
      Grindų stabilizavimas: Jei problema yra tame, kad grindys juda, gali tekti papildomai stabilizuoti pagrindą (pvz., sutvirtinti su papildomais varžtais ar naudojant kitus stabilizavimo metodus).
      Vis dėlto, jei skilimai yra labai gilūs ar platus, gali prireikti viską daryti iš naujo.

  • @pasha8020
    @pasha8020 ปีที่แล้ว

    Ar nereikia siūlių silikonu silikonu užtepti, kad pas kaimynams iš apčios žalos nepadaryti?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Labas, Pasha!
      Atrodo, kad jūs jau turite gana daug patirties su šiais darbais! Taip, daugelyje atvejų yra tinkama naudoti specialius tarpinius arba panašius produktus, kad apsaugotumėte nuo galimų nutekėjimų ar žalos. Tačiau, kaip minėjote, yra ir alternatyvų, pavyzdžiui, panaudoti plytelių klijus, silikoną, šiems tikslams. Visada verta atsižvelgti į konkretų projektą ir jo reikalavimus. Ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi!
      Linkiu sėkmės su jūsų būsimais projektais!

  • @asrolandass
    @asrolandass ปีที่แล้ว

    Labai gerai kad ikelei, as kaip tik noriu tualete grindis lygintis, ten reikia irgi apie 3 cm kelt kai kur, bet vidurkis gaunasi apie 2cm. Galvoju ar butina imti savaime issilyginanti iki 30 mm ar galima imti ir iki 20 mm, nes ten 30 mm kelsis tik vienoje vietoje?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Sveikas, Dexter!
      Puiku, kad mano video tapo aktualus būtent tavo projektui! Dėl tavo klausimo, įsigyti savaime išsilyginančią masę iki 20 mm yra visiškai logiškas sprendimas, jei didžioji dalis plotų reikalauja mažiau nei 20 mm storio.
      Tačiau reikėtų pažymėti, kad jei yra vieta, kur reikia 30 mm, gali tekti atskirai išlyginti tą vietą prieš naudojant 20 mm masę ant viso paviršiaus. Šiuo atveju, galbūt bus protingiau įsigyti masę iki 30 mm, kad galėtum vienu kartu užpildyti ir didesnius nelygumus, taip sutaupant laiko ir išvengiant galimų bėdų su skirtingais masės sluoksniais.
      Bet kuriuo atveju, svarbiausia yra paruošti paviršių tinkamai ir laikytis gamintojo nurodymų, kad galėtum pasiekti geriausius rezultatus.
      Tikiuosi, kad tavo projektas seksis puikiai! Jei turėsi dar kokių klausimų ar reikės patarimų, neabejok, kreipkis. Gero remonto!

  • @lanami6681
    @lanami6681 3 หลายเดือนก่อน

    Ar tikrai Betokontakt naudojot pradžioje? Ačiū

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  3 หลายเดือนก่อน

      ???

    • @lanami6681
      @lanami6681 3 หลายเดือนก่อน

      @@apdailosstandartas gruntavote su Knauf Betokontakt ruošiant grindis?

  • @Marioniss
    @Marioniss ปีที่แล้ว

    Kaip suprantu pilate mišinį dar neišdžiūvus antram sluoksniuI? Ar tik per video taip atrodo?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Tiesą sakant, antro sluoksnio pilnai neisdžiūvus, pradedu lyginti su savaiminiu išlyginamuoju mišiniu. Tai padeda mišiniui geriau sukibti su paviršiumi ir suteikia geresnį rezultatą. Video gali sukurti šiek tiek kitokį įspūdį, tačiau praktikoje visada stengiuosi optimizuoti darbų procesą. Ačiū už pastabą ir domėjimąsi mano technika! 😊👌🛠️

    • @daliusdaliukas5544
      @daliusdaliukas5544 ปีที่แล้ว

      @@apdailosstandartas Gruntas turi buti pilnai isdziuves. Tik tada galima pilti islyginamaji. Is patirties sakau. Kokios tikslas tokiu atveju gruntuoti antra karta,jei grunto likuciai iskyla i virsu uzpylus islyginamaji.

  • @Swarainis
    @Swarainis 4 หลายเดือนก่อน

    Gruntas neturetu būti pilnai išdžiuves prieš išpilant? Ar galima ir nelaukt?

  • @irinavitkauskiene36
    @irinavitkauskiene36 10 หลายเดือนก่อน

    Labas, ar tokia technika galima naudoti ant senų medinių grindų?

  • @algisketis3315
    @algisketis3315 ปีที่แล้ว +2

    Patiko, kaip tik galvojau apie šią laidą, kada parodysite, mldtc 😊

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Sveikas, @algisketis3315!
      Džiaugiuosi, kad laida patiko! Visada stengiuosi atsižvelgti į tai, ką mano sekėjai norėtų matyti. Tikimės, kad ateityje galėsime pateikti dar daugiau įdomios ir naudingos informacijos. Dėkoju už tavo paramą!
      Šypsokis ir lik sveikas!

  • @vytas2039
    @vytas2039 ปีที่แล้ว

    Geras video, kokį gruntą naudojot?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว

      Dėkoju už pagyrimą! Dėl grunto, norėčiau pasakyti, kad aš dažniausiai naudoju tokius, kurie yra tinkami konkrečiam paviršiui ir darbams, kuriuos atlieku. Tačiau, šį kartą nenorėčiau dalintis konkrečia prekės ženkle, nes manau, kad daugelis prekių ženklų siūlo puikius produktus, o svarbiausia yra pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų reikalavimus ir biudžetą. Tikiuosi, kad šis atsakymas padės jums!🙂
      Linkiu sėkmės su jūsų projektu!

  • @AJ-ny4so
    @AJ-ny4so 9 หลายเดือนก่อน +1

    dekui uz vaizdaini...pas save taip darysiu tik galvoju naudosiu cerasita 69

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  9 หลายเดือนก่อน +1

      Labai džiaugiuosi, kad video Jums patiko! 🌟 Cerasitas yra puikus pasirinkimas, ir svarbiausia yra tai, kad Jūs atrandate medžiagas, kurios Jums tinka ir kurios įkvepia Jūsų kūrybiškumą. Aš palaikau bet kokį Jūsų medžiagų pasirinkimą, nes svarbu ne tai, kokias medžiagas naudojate, o kūrybinis procesas ir galutinis rezultatas. Sėkmės eksperimentuojant! 🎨✨

  • @Hiiii-yeah
    @Hiiii-yeah 7 หลายเดือนก่อน

    Ar galima lyginamajį mišinį naudoti nešildomoje patalpoje pvz rusyje?

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  7 หลายเดือนก่อน

      Savaime išsilyginančius mišinius galima naudoti nešildomose patalpose, jei laikomasi temperatūros režimo (dažniausiai +5°C iki +30°C) ir kontroliuojama drėgmė.

  • @ramunasurnikis3563
    @ramunasurnikis3563 ปีที่แล้ว

    Labas kaip panaikinti pelesi

    • @apdailosstandartas
      @apdailosstandartas  ปีที่แล้ว +1

      Labas, Ramunas. Kad panaikintumėte pelėsius, galite laikytis šių žingsnių:
      Nustatykite Pelėsių Šaltinį: Dažniausiai pelėsiai atsiranda dėl drėgmės. Patikrinkite, ar nėra pratekėjimų arba aukšto drėgnumo.
      Pašalinkite Drėgmę: Oro kondicionieriai arba drėgmės surinkėjai gali padėti sumažinti drėgmę patalpoje.
      Valykite Pelėsius: Naudojant pelėsinius valiklius arba acto ir vandens mišinį, nuvalykite paveiktas vietas. Palaikykite gerą ventiliaciją, kol darbas bus atliktas.
      Šalinkite Pažeistas Medžiagas: Jei kai kurios medžiagos yra stipriai pažeistos pelėsiais, geriausia jas pašalinti ir pakeisti naujomis.
      Oro Ventiliacija: Užtikrinkite, kad patalpoje būtų gera ventiliacija, kad būtų išvengta drėgmės kaupimosi.
      Prevencija: Siekiant išvengti pelėsių atsiradimo ateityje, stenkitės palaikyti drėgmę žemo lygio ir reguliariai valykite patalpas.
      Įsitikinkite, kad imatės visų reikiamų saugos priemonių dirbdami su pelėsiais, nes kai kurios pelėsių rūšys gali būti kenksmingos sveikatai.