РОЗДЯГАЛЬНЯ EP.2 ЯК МИТИ БАЙК?
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 7 ก.พ. 2025
- Всім Привіт!
Сьогодні поговоримо про то як мити наших коней двоколісних., що для того треба і нащо WD 40
Окрема подяка
@khutkar_sim
@Jekit
Розділи:
00:00 Intro
00:50 SUPER спосіб
01:33 Види Мийки
02:14 Помилки при митті
04:10 Інвентар для миття
05:29 Де мити байк
06:36 Як мити байк
00:00 Outro
❤😊
Мої вітання! Дякую за відео! Вподобайка! Здоров'я!
@@vadim_polischuk дяка
Корочим я це дивлюся просто. А автор взяв і подякував мені 0_0 ))
@@IksPiEm ну якби це ніхто не дивився яб то і не робив, то я вважаю чесно
1:17 гарні ротора с колодками були, рест ін пеппероніс
@@xXneorlinXx та нє я промазав, ну прийнані поки гальмує)
@@lis_levitskiy ну, обережніше наступного разу )
Бо при розпиленні може потрапити багато куди. Потім прокалювати їх не дуже фаново. З іншого боку, будеш меньше на гальма жати ;)
Дяк за відео
Насправді, дуже корисний і класний відос! Навідміну від купи велоблогерів, всьо на своїм місцях і гумор і користь і оце от всьо.
Що для себе ще відзначив, що дорогі байки (з вартісною підвіскою, втулками, і всим навісним) на тому ж б.в ринку хотілось би брати після оце таких людей як ти.
Ну і так і не поняв шо не можна отак взятись і пройтись гарненько ведешкою по гальмівних дисках?! Шоб не скрипіло))
@@khutkar_sim нє ну пройтись можна, тіки скоріше всього один разок) а потім вже лікарня і новий байк, бо цей наматає на дерево)
@@lis_levitskiy Ну ти ржеш, а в мене знайомий реально так і зробив, бо скрипіло підсля дощу...Легендарний Андрюха))) Каже скрипіть перестало, але і гальмувать теж)))
@@khutkar_sim мені вистачило один разок туди попасти мастилом, там нижче в коментарях, людина писала про прокалку. Таке собі заняття гріть гальма на ходу намагаючись не вбитись
Дуже корисне відео, тому що більшість не знає як мити байк, хапаються за кёрхер, нахєрячюють води у каретку, рульова та у середину вилки через пильники, а потім ти купляєш цей байк...
Окрема подяка за поповнення україномовного контенту!✊🇺🇦
Дяка за перегляд і теплі слова
І да, по хорошому, цю б методичку разом з вєлами продавать, бо в мене серце кров'ю обливається, як я бачу як керхерами хєрячать у втулки, вилку і т.д... І тіки вєлопродавани ручки потирають від щастя))
@@khutkar_sim так от по моєму воно десь є в доках до байку, але хто іх читає ти мені скажи?)
@@lis_levitskiy Ну так отож))
Небезпека мийки під тиском не стільки в тому, що вимиє змазку, а в тому, що пильники будь-яких рухомих частин не витримають тиску і вода потрапить всередину. В підшипниках почнеться корозія та згодом вони заклинять, особливо це стосується лінків підвіски, де підшипник обертається тільки на пару десятків градусів. А в амортизатори (верніше між штоком та пильником) разом із водою може потрапити бруд та пісок, який легко подряпає покриття штока аморта чи "ноги" вилки. До речі, після мийки бажано трохи змастити тою самою WD`шкою шток аморта та ноги вилки, щоб вони не були повністю сухі, так пильникам буде простіше знімати дуже дрібну фракцію, яка може таки потрапити всередину на повністю сухих поверхнях (але це стосується тільки повністю цілих, або нових поверхонь).
Стосовно ланцюга, перед змащуванням він має бути сухим і в середині, дуже важливо після змащування добре протерти його насухо ганчіркою. На поверхні ланцюга та на зірках НЕ ПОВИННО бути змазки. особливо не слід перемикатись по всій касеті в процесі змазки та розносити її по зіркам. Змазка має бути ТІЛЬКИ всередині пінів ланцюга, якщо все буде жирне, туди відразу поналіпає пісок і отримаєте абразив, нождачку, яка швидко "з'їсть" вашу трансміссію. Бажано навіть змастити, покрутити, витерти, покататись хвилин 5-10 і витерти знов, останні 2 пункти повторити пару-трійку разів, але це в ідеалі. На зовні видавить тільки надлишки змазки.
Раджу завжди користуватись змазкою для сухої погоди, вона більш текуча, краще та простіше вимивається водою; ви все одно після луж та грязюки будете мити байк та трансмісію. А взагалі, парафін краще майже у всьому, його єдиний суттєвий недолік - це дуже погана робота при низьких температурах, близько 5 град. і нижче.
Насправді небезпека не тому що мийка під тиском, а в тому що підшипники і брудна вода не дружать в будь якому разі. А особлово у випадку коли миттям займається людина яка не здатна мінімізувати їхню зустріч. І чи мийка під тиском чи не під тиском то вже не так важливо. Я мию під тиском вже багато років та багато велосипедів і ніяких проблем. Просто треба грамотно направляти потоки води і витирати відразу проблемні місця. І я після мийки відразу це трохи їзджу щоб вода випарувалася і вийшла з тих місь це вона може збиратися.
@@ІгорШквира-о4ы все так, я лиш основні принципи намагався описати. А проїхатись одразу то добра справа, аби ще ціпок мито-мокрий так не верещав)
@@petergys4308 ну про розносити мастило по зіркам згоден, можна і нє бо будуть брудні зірки, але мене прям вбиває той звук по суху, то я розношу. А от керасінову вдшку бризкать на анод в ходовій я хз, я не буду точно а там дівіться на страх і ріск
Корисне відео про миття, бо як показує практика далеко не всі велосипедисти розуміють ці тонкощі. Я в свою чергу ще запропонував би спробувати тим хто забажає косристуватися замком для ланцюга, який дозволяє оперативно його зняти і помити окремо. Як на мене це значно зручніше і швидше виходить.
@@ІгорШквира-о4ы оце в принципі да і для парафіну стає зручно
Так вимив що тепер на ньому просто гріх їздити навіть по асфальту)
@@fredtsft ну трохи є)