Посів сої на сидерат

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 17 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 17

  • @ВікторОренчак
    @ВікторОренчак 4 ปีที่แล้ว

    ЛАЙК!!! Я, ще на 4 передачі з фрезою не їздив. УСПІХІВ.

    • @Ihor_Zhenchuk
      @Ihor_Zhenchuk  4 ปีที่แล้ว

      А спробуйте, там справа не у швидкості біганини, а співвідношенні обертів коліс і фрези. Воно не так сильно розбиває землю в рух, а більше подібне на прохід бороною.
      Звичайно, що не на повну глибину фрези, 4-6см і вже по ораному.

    • @ВікторОренчак
      @ВікторОренчак 4 ปีที่แล้ว

      @@Ihor_Zhenchuk Може колись спробую.

  • @СафаевКонстантин
    @СафаевКонстантин 4 ปีที่แล้ว

    Гарний краєвид. Хотів сьогодні байдики бити. Подивився Ваше відео - засвербіло геть із хати. Років 7 на картопляному городі сіяв сидерати, картопля росла в другому місці. Гірчицю, овес, горох. Один раз ґорох визрів , ніколи було переорати... і ніколи та нікому зібрати. До сих пір жаба за нього душить. Таку гарну сою не жаль на сидерати? Якщо встигне визріти, теж буде корисним.

    • @Ihor_Zhenchuk
      @Ihor_Zhenchuk  4 ปีที่แล้ว +2

      На цю полоску комбайна загнати, що слона у посудну лавку. :)
      І на це поле я взагалі не хочу важкої техніки, тільки землю трамбує, особливо на розворотах, краще я потихеньку мотоблоком.
      І земля таки має відпочити, бо наші діди-батьки там 100 літ тільки бульба-бурячок, бурячок-бульба і трошки кукурузки...

    • @СафаевКонстантин
      @СафаевКонстантин 4 ปีที่แล้ว

      @@Ihor_Zhenchuk Через своє неуцтво не припускав, до сою треба комбайном вбирати. Думав, що як ґорох чи квасолю- стручки зібрав і все. Не бачив, як росте. Згоден цілком, комбайн у городі- то злочин.

  • @BARKAS-yx6nd
    @BARKAS-yx6nd 4 ปีที่แล้ว

    Лайк.

  • @Bogdanbagdan
    @Bogdanbagdan 3 หลายเดือนก่อน

    Вітаю. Цікавий у вас канал. В цьому році хотів кинути сою після пшениці, а потім на зиму прибрати. Щось не наважився. Хотів за спитати, адже пройшло 4 роки. Який результат тоді був?

    • @Bogdanbagdan
      @Bogdanbagdan 3 หลายเดือนก่อน

      Забув добавити. Від мене вподобайкаі підписка👍

    • @Ihor_Zhenchuk
      @Ihor_Zhenchuk  3 หลายเดือนก่อน +2

      @@Bogdanbagdan , результат був нікудишній - вона тупо не зійшла. ))
      Я не знаю у чому була причина, казали що потрібно було прикаткувати.
      Ще у мене був дослід з житом. Воно зійшло добре, пішло в трубку, я скосив ,приорав , а наступного року жито почало знову вилазити і перетворилось у ще той бур'ян. Недарма житом називається - стійке виявилось.
      А по каналу... з початком війни я перестав знімати, немає ні настою, ні натхнення до цього, роблю те що необхідно, але на ділові питання намагаюсь відповідати.
      Дякую.

    • @Bogdanbagdan
      @Bogdanbagdan 3 หลายเดือนก่อน

      @@Ihor_Zhenchuk ,я також.один час нічого не хотів. Робота- дім , дім-робота..... Не хотілося нічого взагалі. А соя скоріш за все не зійшла через нестачу вологи. Хоч вона ніби і була, але вітер скоріш за все видув. Бо по технології сою потрібно класти в грунти на 2 см , щоб було вологи. Наприклад , зверху 4 см сухо , а далі волога , то треба ставити на 6 см. Я в цьому році трошки провтикав. Треба було злізти з дирчика і глянути , що та й до чого
      . Результат- за колесом сходила цілий місяць , бо там мвлче пішла і було сухо , аж поки дощ не пішов

    • @Ihor_Zhenchuk
      @Ihor_Zhenchuk  3 หลายเดือนก่อน

      @@Bogdanbagdan , певно і це також було причиною.

  • @partorg139
    @partorg139 4 ปีที่แล้ว +1

    Дощ піде і приб'є ту бубку, що зверху. А на рахунок зілля, то чи борони чи їжаки беруть його тільки у фазі ниточки. Як воно вже зхватиться за землю, то єдине що ти йому зробиш, це пересадиш з місця на місце.

    • @Ihor_Zhenchuk
      @Ihor_Zhenchuk  4 ปีที่แล้ว

      Я учора картоплю проїжачив, але погано, що сьогодні дощ пішов, добре було б аби сонце ті ниточки бур'янів просмажило. Та нічого, через тиждень ще раз пробіжусь.
      Хоча і дощу теж потрібно.

    • @partorg139
      @partorg139 4 ปีที่แล้ว

      У нас вчора вночі і сьогодні день іде такий тихий, спокійний гарний дощик. Десь в людей лляло, а в нас з весни це тільки другий дощ. Десь як пройде, то треба буде картоплю знову боронувати. Ти кажеш, що краще коли картопля на гребінь саджена, бо може бути у перезволоженій землі. В нас такого поняття немає. Землі в основному супісчані, тож дощ пройшов і через пару годин можна в землю лізти. І я саджу спеціально щоб небуло великих горбів. Потім борінками пробігся вже раз, зараз дощ закінчиться десь ще раз пробіжуся, потім вже як буде рівці знати пробіжу міжрядниками, потім вгортаю, ось така технологія. Хімії тоже стараюсь не використовувати(на буряк від довгоносика і картопля від жука), а в картоплі десь як в рядку щось виживе, то сапкою по бистрячку і все.

    • @Ihor_Zhenchuk
      @Ihor_Zhenchuk  4 ปีที่แล้ว

      @@partorg139 , у мене є торішнє відео про їжаки і дощ. Минулого року ми тонули у зливах весь травень і червень , а потім почалась посуха.
      Ну і земля така, що після дощу на чоботи по відру болота налипне.

    • @partorg139
      @partorg139 4 ปีที่แล้ว

      В мене в брата в селі така земля. Неможна ніг витягнути, а як засохне то неможна обстукати нічим. Дощ піде, пару днів невлізеш в город. А я сьогодні вже боронував після 12 годин картоплі, вчора ніч ішов дощ і до 12 дня. Сутки і вже просохло.