Будуємось.. постійно шукаю і переглядаю в інеті інформацію по цій темі. На рашистській мові є повно всього, але я не хочу того слухати. І ось натрапила на Ваше відео! Дуже Вам дякую за таку детальну інфомацію на українській мові! Ви робите потрібну справу! Підписка, лайк, коментар.
Дякую за корисний контент. Вдома, звідки я півтора роки тому вимушена була втекти від війни, залишився величезний холодильник Деу 2006 року випуску з системою No Frost. Він широченний, але окрема морозильна камера зверху. Дуже вмісткий, працює відмінно. А головне - дуже швидко заморожує, тому порізаний кріп залишається майже свіжим, але замороженим, навіть колір не змінюється. Те саме з ягодами, фруктами, овочами. Зараз на орендованій квартирі в Києві в нас старенький радянський холодильник, в якому за місяць утворюється величезна льдово-снігова шапка. Щоб його швидко разморозити, бо зіпсуються в жару продукти, доводиться ставити в морозилку та в камеру 2 велики миски з окропом та кілька разів їх міняти, щоб лід швидше розтанув. Не знаю, наскільки зараз вдосконалена сучасна крапельна система охолодження, але в спекотні дні, коли часто ним користуєшся і тепле повітря постійно заходить всередину пристрою, то все одне утворення льоду прискориться. Ніколи в житті не куплю холодильник з крапельною системою, тільки No Frost!
@@tech_expert_ua Дякую! Якщо буде куди, звісно повернусь, але після перемоги. Річ в тім, що син, який вже давно мешкає в Києві, купив квартиру в новобудові, яка ще недобудована. Але коли її добудують, то треба робити ремонт та облаштовувати її технікою. Плануємо купити вбудований холодильник, тому зацікавив Ваш канал. Тут все для мене виявилось корисним. Продовжуйте, будь ласка!
Щоб швидко розморозити холодильник, його треба обдувати вентилятором - прямо у відриту дверку морозильної камери! Навіть маленький вентилятор значно пришвидшить розморозку. Крім того. Старі радянські холодильники мали взагалі якусь іншу систему розморозки. Навіть не крапельну. Нові холодильники з крапельною системою можна розморожувати 1-2 рази на рік. На них намороджується мало - наморозилося трошки, потім крапельками стекло. І так постійно. Тобто не треба боятися сучасних холодильників з крапельною системою розморозки.
Згоден. У мене те ж саме. Але я накрив холодильник зверху довгою ковдрою(1-2 штуки) складеною 2-3 рази по ширині холодильника. Результат позитивний. І ще . Якщо на компресорі є чаша і є доступ до неї для його охолодження кожен день наливаю 0,5 л дощової води, без солей ( лієчкою для квітів, балончик...) Вода влітку випаровується за добу.
Чудове відео. Все зрозуміло і чітко подано. У мене холодильник Сіменс no frost. Якістю роботи задоволена. Але, регулярно холодильник видає гучний "стук". Мені пояснили, що так він розморажується. Я вважаю це за недолік no frost.
Ну це швидше специфіка роботи, ніж недолік. Недолік - це коли в нормі його не має бути. Хоча якщо порівнювати зі статичним, то можна вважати і недоліком.
Дякую. Матеріал і подача - відмінні. Все зрозуміло, розкладено по поличках. Тільки... Музика на початку ролику просто бісить!! Вона заважає! Добре, що хоч далі була негучна. І окремо дякую за мову!
Все залежить від проєкту кухні. Асортимент соло холодильників значно більше, немає додаткових витрат на монтування, догляд простіший. Ну, наприклад, як Ви почистите конденсатор - задню решітку, якщо вона в шафі?… Вбудовані моделі мають трохи більший запас надійності, але менші за обʼємом і асортимент обмежений. Мені більше соло імпонують.
У мене Норд ДХ-218-7 з 2010р. працює і не ламався жодного разу, бо насправді там нема чому ламатися без електроніки 😉 Але підшуковую новий зі значно більшою морозилкою, щоб можна було відро вишень і полуниць наморозити. Зупинився на таких моделях: Haier HDW1618DNPK і HEINNER HC-V336F ноу фрост і капельфрост 🙂🙂, ніяк не визначусь.
Haier, хоч і 100% китаєць - досить непоганий виробник. Після придбання ними Італійського Candy ймовірно став ще трохи кращим. Про Heinner, відверто кажучи, вперше чую. Ніби і Європеєць, але щось не дуже гуглиться. Тому не знаю...
Дякую, дуже пізнавальне відео, в мене холодильник Liebher CN 4013 холодильна- крапельна, морозильна No frost пропрацював 10 років і 1 місяць, а рівно 01.01.24 вирішив піти на пенсію, не холодить, ще 4 роки назад почав видавати сигнал відкритої дверці навіть у закритому стані, майстер початково сказав, що ремонт охолодж. системи буде близько 5 тис грн, а там може і ще щось виявиться в процесі, от думаю чи варто чи вже придбати нового, як Ви вважаєте? і що краще Bosh чи знову Libherr? Буду дуже вдячна за відповідь.
А в мене Норд ДХ-218-7 з 2010р. працює і не ламався жодного разу, бо насправді там нема чому ламатися без електроніки 😉 Але підшуковую новий зі значно більшою морозилкою, щоб можна було відро вишень і полуниць наморозити. Зупинився на таких моделях: Haier HDW1618DNPK і HEINNER HC-V336F ноу фрост і капельфрост 🙂🙂, ніяк не визначусь. Ви прямо налякали мене розцінками на ремонт 😮 Щодо вашого випадку, то не думаю що ремонт якогось сигналу має коштувати 5тис.грн. Це офіційний сервіс загнув таку ціну чи якийсь лівий майстер?
дякую за чудовий україномовний контент. допоможіть розібратись з виробниками. адже європейські марки тепер або вже не європейськіі або збірка тотально азійська, а ще бентежить питання самих компресорів, адже там як в авто бувають доволі невдалі (деякі моделі компресорів LG) а бувають дуже надійні і звісно інформацію про сам компресор знайти не в сервісних центрах не реально. тобто, якщо я знаю яку систему і яку комінацію, розмір мені пасує то як оприділитись з брендом, тех надійністю даного покоління і таке інше. дякую.
Європейський бренд, навіть якщо розміщує виробництво в Азії, все рівно має свої стандарти якості. Тому якщо бренд сильний, то по суті виріб буде непоганим. Але не забувайте, що навіть найкращі бренди мають бюджетні лінійки. І очікувати, що бюджетна модель буде по якості аналогічна топовій не варто. По компресорам. Більшість виробників відмовилось від одного постачальника. Компресор можуть ставити іншого постачальника в кожну наступну партію. Він просто повинен відповідати тим чи іншим параметрам. Тому мало хто зможе прогарантувати, що всі холодильники певної моделі будуть мати Danfos чи Embraci. Правда в тому, що китайці запропонували світові дешеві і відносно надійні інверторні компресори і відомі виробники холодильників їх ставлять. Jiaxipera наприклад
Собі, для гуртожитку, купили б/у китайський холодильник класичної схеми Milano. Де його попередні власники придбали, хтозна. Так ось його компресор працює дуже тихо. І в мене є підозра, шо його там взагалі нема, а холодить, як колишні совєтські холодильники з аміаком. Бо коли він вмикається, я, здається, чую лише звук охолоджувального газу. Шукав по інету інфу про цей холодильник, так конкретно нічого й не знайшов.
@@poleksa2276 ну низький шум хоч і є однією з переваг інверторного компресора, але не вичерпною ознакою. Не можна сказати що якщо він тихо працює чи сильно морозить, то він інверторний. На жаль. Які є варіанти. Перший - погуглити модель самого компресора, яка вказана на ньому. Іноді сайти з зап частинами дають описи. Другий варіант - послухати чи рівень шуму змінюється від навантаження. Якщо швидкість змінюється - інверторний, якщо стала - ні.
Справа в тому, що його майже не чути. Лише вночі, коли зовсім тихо. І в порівнянні із іншими холодильниками, то зовсім не чути. Та це не проблема та й не питання. Просто цікаво, що є такі компресори.
Із-за постійних вимкнень напруги та аномальної спеки сконав холодильник. Спека - це питання клімату. А от постійні вимкнення - це наше специфічне державне сьогодення, яке пророкують надовго. Може порадите як обрати холодильник для таких умов? Зокрема питання у компресорі - інверторний чи звичайний, хто більш вразливий до цього? Чи допоможе в даній ситуації захист від перепадів напруги? Чи є система Но Фрост більш вразливою до цього (із-за вентиляторів)? Також, яке керування краще - електронне чи механічне (логіка підказує механічне)? Може ще є якісь підводні камені... Гадаю, це могло би стати актуальною темою для відео)
Інверторний компресор як правило має систему захисту від перепадів напруги. Вона вмикає його через кілька секунд після подачі напруги. Але тут залежить від виробника. Хороші виробники повинні мати захист. No Frost - це всього лише система охолодження. Я би не сказав що вона менш надійна. Звісно, чим складніше прилад - тим вища ймовірність поломки, проте в цілому No Frost досить надійні. Неінверторний компресор захищає пуско-захисне реле. Це механічний захист. Він теж досить надійний. І досить простий по принципу дії. Тому я би звертав увагу на виробника, а не на систему охолодження. Просто не беріть китайців, чи невідомих брендів з законом під Німеччину. Оберіть надійного європейського виробника. І ймовірність поломки буде значно нижчою
У нас BEKO компресорний, йому вже мабуть років 15, якщо не більше, витримав усі оці літні вимикання електрики по декілька годін і разів на добу слава Богу.
Дякую за ролик все зрозуміло НО коли я вирішила купувати холодильник no frost якої марки краще ? Чи це не важливо.Я розумію що це буде реклама но все ж таки 😊
В загальному я прихильник європейських виробників. Хоча NoFrost прийшов з Азії - не особливо довіряю корейським брендам. Про китайські мовчу. А так - потрібно дивитись вже помодельно. В більшості випадків виробники використовують однакові компоненти. Але якість пластику, поличок, ручок, компоновка камери, додаткові функції вже суттєво відрізняється.
Був звичайний Wirpool,працював років 15 були задоволені але відчуваю скоро прийдеться замінити передивившись відео зрозуміла що візьмемо No Frost,а яку фірму зараз би порадили щоб і недуже дорогий і якісний
Дякую, дуже пізнавальне відео, в мене холодильник Liebher CN 4013 холодильна- крапельна, морозильна No frost пропрацював 10 років і 1 місяць, а рівно 01.01.24 вирішив піти на пенсію, не холодить, ще 4 роки назад почав видавати сигнал відкритої дверці навіть у закритому стані, майстер початково сказав, що ремонт охолодж. системи буде близько 5 тис грн, а там може і ще щось виявиться в процесі, от думаю чи варто чи вже придбати нового, як Ви вважаєте? і що краще Bosh чи знову Libherr? Буду дуже вдячна за відповідь.
@@СветланаЕсина-ц2щ 10 років це практично стеля для сучасних холодильників. Корейські виробники закладають 7 років термін служби, європейські - до 10. В мене теж зараз Liebherr статика+NoFrost. І теж вже ледве-ледве. В будь-якого виробника є базові моделі і є преміальні. Тому потрібно уважно порівнювати. Важко віддати одному з виробників перевагу, глибоко поважаю обидвох. Тому, вибачте, тут не пораджу. Сам не знаю кого би обрав.
@@tech_expert_ua добрий день. підкажіть будь ласка, щоб ви зараз обрали статика+NoFrost чи NoFrost+NoFrost? у мене зараз самсунг старенький NoFrost+NoFrost, прийшов час заміни. один момент напрягає, овочі зберігаю в пакетах в камері для овочів, багато вологи утворюється в закритому пакеті з овочамі і швидко починають гнити.
Будуємось.. постійно шукаю і переглядаю в інеті інформацію по цій темі. На рашистській мові є повно всього, але я не хочу того слухати. І ось натрапила на Ваше відео! Дуже Вам дякую за таку детальну інфомацію на українській мові! Ви робите потрібну справу!
Підписка, лайк, коментар.
Дякую за приємні слова. Намагаюсь.
Дякую за корисний контент. Вдома, звідки я півтора роки тому вимушена була втекти від війни, залишився величезний холодильник Деу 2006 року випуску з системою No Frost. Він широченний, але окрема морозильна камера зверху. Дуже вмісткий, працює відмінно. А головне - дуже швидко заморожує, тому порізаний кріп залишається майже свіжим, але замороженим, навіть колір не змінюється. Те саме з ягодами, фруктами, овочами. Зараз на орендованій квартирі в Києві в нас старенький радянський холодильник, в якому за місяць утворюється величезна льдово-снігова шапка. Щоб його швидко разморозити, бо зіпсуються в жару продукти, доводиться ставити в морозилку та в камеру 2 велики миски з окропом та кілька разів їх міняти, щоб лід швидше розтанув. Не знаю, наскільки зараз вдосконалена сучасна крапельна система охолодження, але в спекотні дні, коли часто ним користуєшся і тепле повітря постійно заходить всередину пристрою, то все одне утворення льоду прискориться. Ніколи в житті не куплю холодильник з крапельною системою, тільки No Frost!
Дякую за Вашу думку. Сподіваюсь Ви повернетесь додому!
@@tech_expert_ua Дякую! Якщо буде куди, звісно повернусь, але після перемоги. Річ в тім, що син, який вже давно мешкає в Києві, купив квартиру в новобудові, яка ще недобудована. Але коли її добудують, то треба робити ремонт та облаштовувати її технікою. Плануємо купити вбудований холодильник, тому зацікавив Ваш канал. Тут все для мене виявилось корисним. Продовжуйте, будь ласка!
Щоб швидко розморозити холодильник, його треба обдувати вентилятором - прямо у відриту дверку морозильної камери! Навіть маленький вентилятор значно пришвидшить розморозку.
Крім того. Старі радянські холодильники мали взагалі якусь іншу систему розморозки. Навіть не крапельну. Нові холодильники з крапельною системою можна розморожувати 1-2 рази на рік. На них намороджується мало - наморозилося трошки, потім крапельками стекло. І так постійно. Тобто не треба боятися сучасних холодильників з крапельною системою розморозки.
@@info_ptah не плутайте холодильне і морозильне відділення. Зазвичай купа льоду може утворитися лише в морозилці.
Згоден. У мене те ж саме. Але я накрив холодильник зверху довгою ковдрою(1-2 штуки) складеною 2-3 рази по ширині холодильника. Результат позитивний. І ще . Якщо на компресорі є чаша і є доступ до неї для його охолодження кожен день наливаю 0,5 л дощової води, без солей ( лієчкою для квітів, балончик...) Вода влітку випаровується за добу.
Чудове відео. Все зрозуміло і чітко подано. У мене холодильник Сіменс no frost. Якістю роботи задоволена.
Але, регулярно холодильник видає гучний "стук". Мені пояснили, що так він розморажується. Я вважаю це за недолік no frost.
Ну це швидше специфіка роботи, ніж недолік. Недолік - це коли в нормі його не має бути.
Хоча якщо порівнювати зі статичним, то можна вважати і недоліком.
Якраз буду сьогодні йти вибирати. За основу беру поради з відео 👍
@@vasyarozhko145 бажаю зробити правильний вибір
Дуже доступно! Дякую! Як круто що тепер не проблема знайти такий контент рідною мовою 💙💛
Інформативно, системно розгорнута тема. Ще й гарною українською.Підписався. Дякую.
О! Перфектно пояснено! І класно, що є такий канал українською
Дякую! ❤️
Дякую. Матеріал і подача - відмінні. Все зрозуміло, розкладено по поличках.
Тільки... Музика на початку ролику просто бісить!! Вона заважає! Добре, що хоч далі була негучна. І окремо дякую за мову!
Цю музику зробив мій 9 річний син спеціально для мене. Ну не міг я її не використати 😉
Чого ви така невитримана, музика її бісить?!? Нормально все чоловік змонтував 👍
Гарно пояснили
Дякую
Дякую
Дякую за відгук!
Дякую за відео. Вбудований чи соло? Яка ваша думка?
Все залежить від проєкту кухні. Асортимент соло холодильників значно більше, немає додаткових витрат на монтування, догляд простіший. Ну, наприклад, як Ви почистите конденсатор - задню решітку, якщо вона в шафі?…
Вбудовані моделі мають трохи більший запас надійності, але менші за обʼємом і асортимент обмежений. Мені більше соло імпонують.
У мене Норд ДХ-218-7 з 2010р. працює і не ламався жодного разу, бо насправді там нема чому ламатися без електроніки 😉 Але підшуковую новий зі значно більшою морозилкою, щоб можна було відро вишень і полуниць наморозити. Зупинився на таких моделях: Haier HDW1618DNPK і HEINNER HC-V336F ноу фрост і капельфрост 🙂🙂, ніяк не визначусь.
Haier, хоч і 100% китаєць - досить непоганий виробник. Після придбання ними Італійського Candy ймовірно став ще трохи кращим. Про Heinner, відверто кажучи, вперше чую. Ніби і Європеєць, але щось не дуже гуглиться. Тому не знаю...
@@tech_expert_ua що те, що це - збирають в Румунії
@@11GDR не виключено що на одному заводі)))
@@tech_expert_ua цілком, так що китаєць - досить умовний 🙂
Дякую, дуже пізнавальне відео, в мене холодильник Liebher CN 4013 холодильна- крапельна, морозильна No frost пропрацював 10 років і 1 місяць, а рівно 01.01.24 вирішив піти на пенсію, не холодить, ще 4 роки назад почав видавати сигнал відкритої дверці навіть у закритому стані, майстер початково сказав, що ремонт охолодж. системи буде близько 5 тис грн, а там може і ще щось виявиться в процесі, от думаю чи варто чи вже придбати нового, як Ви вважаєте? і що краще Bosh чи знову Libherr? Буду дуже вдячна за відповідь.
А в мене Норд ДХ-218-7 з 2010р. працює і не ламався жодного разу, бо насправді там нема чому ламатися без електроніки 😉 Але підшуковую новий зі значно більшою морозилкою, щоб можна було відро вишень і полуниць наморозити. Зупинився на таких моделях: Haier HDW1618DNPK і HEINNER HC-V336F ноу фрост і капельфрост 🙂🙂, ніяк не визначусь. Ви прямо налякали мене розцінками на ремонт 😮
Щодо вашого випадку, то не думаю що ремонт якогось сигналу має коштувати 5тис.грн. Це офіційний сервіс загнув таку ціну чи якийсь лівий майстер?
дякую за чудовий україномовний контент. допоможіть розібратись з виробниками. адже європейські марки тепер або вже не європейськіі або збірка тотально азійська, а ще бентежить питання самих компресорів, адже там як в авто бувають доволі невдалі (деякі моделі компресорів LG) а бувають дуже надійні і звісно інформацію про сам компресор знайти не в сервісних центрах не реально. тобто, якщо я знаю яку систему і яку комінацію, розмір мені пасує то як оприділитись з брендом, тех надійністю даного покоління і таке інше. дякую.
Європейський бренд, навіть якщо розміщує виробництво в Азії, все рівно має свої стандарти якості. Тому якщо бренд сильний, то по суті виріб буде непоганим. Але не забувайте, що навіть найкращі бренди мають бюджетні лінійки. І очікувати, що бюджетна модель буде по якості аналогічна топовій не варто.
По компресорам. Більшість виробників відмовилось від одного постачальника. Компресор можуть ставити іншого постачальника в кожну наступну партію. Він просто повинен відповідати тим чи іншим параметрам. Тому мало хто зможе прогарантувати, що всі холодильники певної моделі будуть мати Danfos чи Embraci. Правда в тому, що китайці запропонували світові дешеві і відносно надійні інверторні компресори і відомі виробники холодильників їх ставлять. Jiaxipera наприклад
є ще комбінованого типу ноуфрост морозилка і карапельний звичайна каиера
є. Сам таким користуюсь. Такий собі компроміс.
Собі, для гуртожитку, купили б/у китайський холодильник класичної схеми Milano. Де його попередні власники придбали, хтозна. Так ось його компресор працює дуже тихо. І в мене є підозра, шо його там взагалі нема, а холодить, як колишні совєтські холодильники з аміаком. Бо коли він вмикається, я, здається, чую лише звук охолоджувального газу. Шукав по інету інфу про цей холодильник, так конкретно нічого й не знайшов.
@@poleksa2276 ну низький шум хоч і є однією з переваг інверторного компресора, але не вичерпною ознакою. Не можна сказати що якщо він тихо працює чи сильно морозить, то він інверторний. На жаль. Які є варіанти. Перший - погуглити модель самого компресора, яка вказана на ньому. Іноді сайти з зап частинами дають описи. Другий варіант - послухати чи рівень шуму змінюється від навантаження. Якщо швидкість змінюється - інверторний, якщо стала - ні.
Справа в тому, що його майже не чути. Лише вночі, коли зовсім тихо. І в порівнянні із іншими холодильниками, то зовсім не чути. Та це не проблема та й не питання. Просто цікаво, що є такі компресори.
Із-за постійних вимкнень напруги та аномальної спеки сконав холодильник. Спека - це питання клімату. А от постійні вимкнення - це наше специфічне державне сьогодення, яке пророкують надовго. Може порадите як обрати холодильник для таких умов? Зокрема питання у компресорі - інверторний чи звичайний, хто більш вразливий до цього? Чи допоможе в даній ситуації захист від перепадів напруги? Чи є система Но Фрост більш вразливою до цього (із-за вентиляторів)? Також, яке керування краще - електронне чи механічне (логіка підказує механічне)? Може ще є якісь підводні камені...
Гадаю, це могло би стати актуальною темою для відео)
Інверторний компресор як правило має систему захисту від перепадів напруги. Вона вмикає його через кілька секунд після подачі напруги. Але тут залежить від виробника. Хороші виробники повинні мати захист. No Frost - це всього лише система охолодження. Я би не сказав що вона менш надійна. Звісно, чим складніше прилад - тим вища ймовірність поломки, проте в цілому No Frost досить надійні.
Неінверторний компресор захищає пуско-захисне реле. Це механічний захист. Він теж досить надійний. І досить простий по принципу дії. Тому я би звертав увагу на виробника, а не на систему охолодження. Просто не беріть китайців, чи невідомих брендів з законом під Німеччину. Оберіть надійного європейського виробника. І ймовірність поломки буде значно нижчою
@@tech_expert_ua Ґречно дякую!) Придбав компромісний Beko без наворотів. Поки що поки що показує себе гарно.
У нас BEKO компресорний, йому вже мабуть років 15, якщо не більше, витримав усі оці літні вимикання електрики по декілька годін і разів на добу слава Богу.
Теж придбала холодильник Beko з системою ноу Фрост-задоволені,навіть коли критично зі світлом продукти не портилися.Заморозка продуктів теж нормально.
Дякую за ролик все зрозуміло НО коли я вирішила купувати холодильник no frost якої марки краще ? Чи це не важливо.Я розумію що це буде реклама но все ж таки 😊
В загальному я прихильник європейських виробників. Хоча NoFrost прийшов з Азії - не особливо довіряю корейським брендам. Про китайські мовчу.
А так - потрібно дивитись вже помодельно.
В більшості випадків виробники використовують однакові компоненти. Але якість пластику, поличок, ручок, компоновка камери, додаткові функції вже суттєво відрізняється.
@@tech_expert_ua а те, що китай поглинає потроху європейських виробників Ви в курсі? 😏 Наприклад Haier поглинув італійську Candy.
що по самсунгу?
Був звичайний Wirpool,працював років 15 були задоволені але відчуваю скоро прийдеться замінити передивившись відео зрозуміла що візьмемо No Frost,а яку фірму зараз би порадили щоб і недуже дорогий і якісний
Беріть той же ж Whirlpool якщо мали його багато років. Вони роблять NoFrost.
Не може бути не дорогий і якісний. Як не можна і рибку зʼїсти і на щось сісти
Снайне 20 років ... останні 2 роки не вимикається ... політ нормальний
@@rtio45der не люблю цю фразу, але .. зараз таких не роблять…)
Один холодильник ноу фрост другий теж, але задовбує все в кульки замотувати
В мене зараз Liebherr, верх крапельний, низ NoFrost. Теж в кульках стараємось зберігати.
Дякую, дуже пізнавальне відео, в мене холодильник Liebher CN 4013 холодильна- крапельна, морозильна No frost пропрацював 10 років і 1 місяць, а рівно 01.01.24 вирішив піти на пенсію, не холодить, ще 4 роки назад почав видавати сигнал відкритої дверці навіть у закритому стані, майстер початково сказав, що ремонт охолодж. системи буде близько 5 тис грн, а там може і ще щось виявиться в процесі, от думаю чи варто чи вже придбати нового, як Ви вважаєте? і що краще Bosh чи знову Libherr? Буду дуже вдячна за відповідь.
@@СветланаЕсина-ц2щ 10 років це практично стеля для сучасних холодильників. Корейські виробники закладають 7 років термін служби, європейські - до 10. В мене теж зараз Liebherr статика+NoFrost. І теж вже ледве-ледве.
В будь-якого виробника є базові моделі і є преміальні. Тому потрібно уважно порівнювати. Важко віддати одному з виробників перевагу, глибоко поважаю обидвох. Тому, вибачте, тут не пораджу. Сам не знаю кого би обрав.
@@tech_expert_ua добрий день. підкажіть будь ласка, щоб ви зараз обрали статика+NoFrost чи NoFrost+NoFrost? у мене зараз самсунг старенький NoFrost+NoFrost, прийшов час заміни. один момент напрягає, овочі зберігаю в пакетах в камері для овочів, багато вологи утворюється в закритому пакеті з овочамі і швидко починають гнити.
Цікаво і актуально
@@АндрійКлимович-э4й дякую
Все ж таки як би ви купляли холодильник для себе ,то який би ви вибрали класику чи новфрост..
В мене зараз No Frost. І попередній теж був No Frost. І, до речі, перед тим теж ))) А ще давно-давно був класичний.