Győri ETO FC - Nyíregyháza Spartacus FC | 2-3 | OTP Bank Liga | 23. forduló | MLSZTV

• เผยแพร่เมื่อ 8 ก.ย. 2024
  • 2015.04.11. OTP Bank Liga, 23. forduló
    Győri ETO FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2-3 (0-2)
    összefoglaló
    G.: Lipták (62.), Mayer (79.), ill. Lang (3., öngól), Fodor (31.), Pekár (95.)
    Jv.: Berke Balázs (Bozó Zoltán, Georgiou Theodoros)
    ETO: Kamenar - Brdarovski, Lipták, Lang, Dinjar (27' Priso) - Pátkai, Bucsa (71' Kamber), Ibanez - Rudolf (55' Mayer), Priskin, Koltai
    Nyíregyháza: Balogh - Fodor, Ivanovs, Törtei, Kovacevic, Rubus (67' Szokol)-. Kostic, Pekár, Halenár - Seydi (83' Dartsimelia), Zofcak (64' Arziani)

@peterracz8427 9 ปีที่แล้ว +2

Ami Sóstunk megkeserültünk, azt visszaadtuk Győrben! HAJRÁ SZPARI!!!

@barisgym01 9 ปีที่แล้ว

Hihetetlen, hogy kikaptunk, alig hiszem el! Sokkal több helyzetünk volt, mint a Nyíregyházának, mákjuk volt :( a második félidőben 12 helyzetünk volt, a Ny.házának 1 (a 3.gól). A végén mindenki ETO győzelemben bízott! Erre egy ellentámadásból gólt szereznek. :( Sajnos ez van, mennünk kell tovább, egyre jobb ez a csapat! HAJRÁ ETO!!!

• @fradibarca5419
    @fradibarca5419 5 ปีที่แล้ว +2

A Nyíregyháza második gólja les volt.

• @Bencee77
    @Bencee77 9 ปีที่แล้ว +2

Nem értem mit sírtok, Balogh hatalmasakat védett a bakiján kívül a Nyíregyházi védelem se volt szar szóval igenis megérdemelték a győzelmet.
    Nem érdekel senkit, hogy 5555 helyzetetek volt ha csak 2-t tudtatok berúgni.. ilyen ez a sport csak az érdemli meg a győzelmet aki tesz is érte, aki gólt rúg.

• @davidharmati1876
    @davidharmati1876 6 ปีที่แล้ว

A második Szpari gól az nagyon nagy les volt

• @janosmatyus7346
      @janosmatyus7346 5 ปีที่แล้ว +3

Dávid Harmati te okostojás nezd már meg ez egy begyakorolt figura volt és pont hogy nem volt les🤦🏿‍♂️🤦🏿‍♂️

• @laszlonagy1429
    @laszlonagy1429 9 ปีที่แล้ว

Jajj szegény retyó etó....
    Nb2.....

+László Nagy Nem tudom ki jött fel NB2-ből -.- Gondolom a Ny.házánál nincsenek ilyen gondok, mint az ETO-nál. Még így is lefociztunk titeket, minta szart!

• @andy19820706
      @andy19820706 9 ปีที่แล้ว

BBBeni Entertainment ™ 2015 Első félidőt láttad? Az ember, hogy focizza le a szart amúgy?

Az egész meccset láttam, mert kint voltam.

• @attilaludas3211
      @attilaludas3211 9 ปีที่แล้ว +1

BBBeni Entertainment ™ 2015 És ki Nyert?

BBBeni Entertainment ™ 2015 Akkor láttad ki nyert. A focit gólra játsszák még mindig szerintem és nem "szarlefocizásra" ahogy te említetted.