"Жодного задоволення, але це робота": як у Чернівцях штрафують за проїзд без квитка
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 7 ก.พ. 2025
- Контролерка Оксана Руснак перевіряє, чи пасажири комунального транспорту оплачують проїзд. Жінка каже, що це стресова робота, бо інколи виникають суперечки з людьми. За несплату проїзду у тролейбусі передбачений штраф 240 гривень, а в автобусі - 280 гривень. Порівнюючи з 2023 роком, торік кількість порушників зменшилася. Контролери кажуть, що раніше ловили на одному рейсі по чотири "зайці", а тепер можуть оштрафувати одного пасажира. Як перевіряють оплату за проїзд і вирішують конфліктні ситуації - у відео.
Бачу часто чогось старше покоління, які ігнорують оплату
Буває така ситуація, що в тролейбусі не працює валідатор, людина не може розрахуватись, а на наступній зупинці контролер виписує штраф за не оплату проїзду. Кілька разів була свідком такої ситуації минулого року. Я завжди оплачую проїзд через к'юар код і в мене ніколи не було проблем з оплатою. Один раз дві жінки попросили оплати за них за проїзд , я погодилась і попросила їх сфотографувати квиток з мого телефону оскільки виходила раніше за них. Бо контролери можуть зайти в тролейбус будь якої миті, а вони їхали до автовокзалу.
Не знаю стосовно "зайців", але рівень спілкуванння у контролерів помітно підвищився порівняно з колишніми кондукторами. Запровадження безготівкового розрахунку це лучче, що могло статися нашим з комунальним транспортом😃
Это анекдот такой? Контролеры это оборотни в погонах.
Я вважаю що контролерів має бути більше, дуже багато людей не сплачують проїзд це я бачу не одноразово, вважаю що вони розумніши за інших людей, не розуміючи що несплата лише робить гірше у всіх рівнях організації (подорожчання проїзду,елк енергії, зар плат працівникам укртранс, и ТД.)
На камеру то да, а без