Розумний будинок сучасно та зручно

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 16 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 31

  • @Богдан-й8с2п
    @Богдан-й8с2п 26 วันที่ผ่านมา +1

    Дякую за огляд .

  • @megademos
    @megademos 22 วันที่ผ่านมา +1

    Додам ще щодо електромобіля особливо в наш час, то він може бути додатковим акумулятором, повербанком для всього будинку!

  • @kostyash6549
    @kostyash6549 26 วันที่ผ่านมา +6

    У всьому має бути баланс. Розумний будинок це досить суб'єктивне поняття - для когось примітивна програма керування освітленням - це розумний будинок, а хтось не сприймає розумним будинок без примусової приточно-витяжної системи. Якщо порівнювати з машинами - розумна машина зараз чи не кожна, бо у всіх сучасних стоять блоки керування двигуном, кліматом, безпекою тощо. Можливо хтось хоче їздити на карбюраторному двигуні, я, особисто, своє від'їздив на 2108, більше не хочу. У сучасних розумних машин набагато більше переваг ніж недоліків - потужніші, економічніші, екологічніші, комфортніші і, як не дивно, - витриваліші. Головне не те щоб машину було як відремонтувати в полі, а щоб вона не зламалась в полі. Але й можна також і перегнути палку - що занадто, то не здраво(сенсорні вимикачі в авто, дзеркала на базі камер тощо). Так і з будинками, - нічого поганого немає в банальному керуванні опаленням, охолодженням, освітленням, камерами тощо в Вашому будинку, якщо Ви, в той же час, розумієтесь на цьому. Якщо людина в цьому не петрає, краще зробити якогомога простіше. Але, правило одне, - то Ваш будинок, Вам і вирішувати на скільки він буде розумний ;)

  • @megademos
    @megademos 22 วันที่ผ่านมา +1

    А не дешевше для енергозатрат поставити центральний рекуператор ніж запускати холод взимку? Адже це дуже незручно бігати клапана відкривати закривати перед тим як їхати і приходити з роботи.

    • @TerekhovO
      @TerekhovO  22 วันที่ผ่านมา

      Я до клапану підходжу 2-4 рази за рік... Мене не напружує... до рекупіратора будете підходити частіше. Фільтра міняти, мити... Ремонтувати, чистити всі приблуди вентиляції... Або будете розводити грібок, кліщів та дихати токсинами...

  • @OleksiyDunaiev
    @OleksiyDunaiev 26 วันที่ผ่านมา +1

    Мені за 30 і я повністю погоджуюсь із Вашим принципом. Чим простіше, тим краще. Тому, справа тут не у віці, а в здоровому глузді😂

  • @АлексейМалах-ц8д
    @АлексейМалах-ц8д 26 วันที่ผ่านมา

  • @mykolastryzhko3456
    @mykolastryzhko3456 26 วันที่ผ่านมา +4

    Стосовно будинку більше згодний. Але певна автоматизація в міру таки потрібна, ворота, світло, віддалене вимкнення забутої праски таки може полегшити життя. Але стосовно електромобілів, то категорично не згоден, проїздивши рік на 10-річній електричці, маючи вдома свою АЗС і ніразу не їздивши на СТО, бо там практично нема чому ламатися, крім ТО ходової, на відміну від ДВЗ автора, який там кожні 3-4 місяці)) Звичайно хто часто їзде на далекі відстані потрібно купувати відовідне авто, але для пробігів 50-200км в день на одному заряді і ціною 30-40грн/100км необхідності купувати ДВЗ взагалі немає.

    • @TerekhovO
      @TerekhovO  26 วันที่ผ่านมา +1

      Потрібна.

  • @megademos
    @megademos 22 วันที่ผ่านมา +1

    А з електромобілем теж не все так однозначно, в кого будинок і тим більше сонячні панелі - то електромобіль - Це просто знахідка зарядив з'їздив поставив знову на зарядку на ніч ідеально не треба платити деякі ціни за бензин і нічому там ламатися в електромобілі

    • @dimarybalchenko8919
      @dimarybalchenko8919 21 วันที่ผ่านมา

      @@megademos уверен что у тебя нет ни первого не второго или ты школу не закончил считать не умеешь.Твои электрические панели,никогда себя не отобьют,а эл.авто ещё как ломаются,на сервисе стоят просто месяцами,ждут запчасти или ждут своей очереди на ремонт,к тому же прайс за услуги там гораздо дороже.

    • @megademos
      @megademos 21 วันที่ผ่านมา

      @dimarybalchenko8919 в мене бензиновий і дизельний але в товариша два ліфа його і дружини дуже щасливий від панелей заряджає! На блекаути живить весь будинок

    • @dimarybalchenko8919
      @dimarybalchenko8919 20 วันที่ผ่านมา

      @@megademos такой бред говорите,когда он их заряжает,на выходных,когда дома?лиф заряжается 7 часов,как раз сейчас световой день эти 7 часов.У меня дизельный генератор питает весь дом,его цена в 10 раз ниже и он будет куда практичнее.

    • @dimarybalchenko8919
      @dimarybalchenko8919 20 วันที่ผ่านมา

      @@megademos вы видели цены на лиф,за ту цену можно купить приуса,который по всем характеристикам будет лучше,и через 5 лет не потеряет в цене 80% своей стоимости.У лифе батарея ходит до 180-250ка потом попадаешь на батарею которая стоит 5к$.

    • @megademos
      @megademos 20 วันที่ผ่านมา

      @dimarybalchenko8919 Я кажу те що є) він купував ліфи навіть не новими

  • @Sasha_9445
    @Sasha_9445 25 วันที่ผ่านมา +2

    Цікаві думки від архітектора, який розуміється на будинках. Я, як айтішник який може сам налаштувати, підправити або оновити розумний будинок, не зовсім з вами згідний. Тут уже мабуть що людині ближче)

  • @ІНЖЕНЕРНІСИСТЕМИ
    @ІНЖЕНЕРНІСИСТЕМИ 26 วันที่ผ่านมา +1

    Ну тут кожному своє, комусь подобається все цифрове та можливість керування смартфоном, а хтось любе бігати до котла та постійно температуру крутити, в любому випадку автоматика дає суттєву економію.

  • @AndriiZelinskyi-j9r
    @AndriiZelinskyi-j9r 26 วันที่ผ่านมา

    Можете розказати про перліт у якості утеплювача?є будинок у якому між стінами пустота(колись так будували),чи є сенс засипати туди сухий перліт ?чи можливо порадьте щось інше

  • @nothushpit
    @nothushpit 26 วันที่ผ่านมา

    Доброго дня, підскажіть чи є актуальність у встановленні порогів для міжкімнатних дверей(чи впливають пороги на вентиляцію, теплообміну, вологість)

    • @kostyash6549
      @kostyash6549 26 วันที่ผ่านมา +1

      Якщо двері герметично стають в лутку з порогом(тобто по всьому периметру) - звичайно ж це впливає на вентиляцію) До прикладу візьмем туалет (без вікна) з такими дверима. Як працюватиме вентиляція? Звідки взяти приток?

    • @nothushpit
      @nothushpit 26 วันที่ผ่านมา

      @kostyash6549 туалет, ванна, і кухня - зрозуміло. А от спальня, дитяча? Чи взагалі є сенс порогів чи потрібен зазор між дверних полотном і підлогою

    • @kostyash6549
      @kostyash6549 26 วันที่ผ่านมา +2

      @@nothushpit На мою думку, - двері з порогом - це пережиток минулого, і, якщо є можливість робити без них - робіть без них. Переваги: не б'єте ноги, краще для вентиляції і естетичніше виглядає. Недоліків я не бачу, проте, можливо, Олександр Васильович щось знає на користь дверей з порогами)

    • @mykolastryzhko3456
      @mykolastryzhko3456 26 วันที่ผ่านมา

      Звичайно актуально, якщо є бажання збивати пальці дітям або перечіпатися потім на пенсії.)) Ще можна тещі в кімнату, якщо любите її.

    • @nothushpit
      @nothushpit 26 วันที่ผ่านมา

      @@mykolastryzhko3456 так є ж приховані пороги, які ховаються в дверні полотна

  • @guzgarbuz
    @guzgarbuz 26 วันที่ผ่านมา

    Розумний будинок - це перш за все це автоматизація будинку, щоб речі які може контролювати електроніка, вона і контролювала. В мене є такі простенькі технології, без поливу вазонків і автоматичного приготування кави. 😂

    • @wbsssv
      @wbsssv 25 วันที่ผ่านมา

      Підтримую, розумний будинок не спрощує проектування, а спрощує експлуатацію. А рутинні речі, що повторюються можна автоматизувати.
      Менше автоматики добре з точки зору підтримки і енергонезалежності, але не з точки зору експлуатації будинку. Цю роботу хтось має робити. Всі розумні датчики і реле енергоефективні і фактично нічого не додають в платіжку по електриці
      Розумний будинок треба робити на взаємозамінних технологіях і протоколах. В цьому треба розібратись, а не покладатись на компанії, які освоїли щось одне і продають потім по не зрозумілим цінах, щоб це підтримувати і дерти з клієнта гроші за обслуговування

  • @igorvaynbrand4961
    @igorvaynbrand4961 26 วันที่ผ่านมา

    ТЦКамера гребана...

  • @vidvertyy
    @vidvertyy 26 วันที่ผ่านมา

    Жигулі вам в гараж 😂

    • @andriiparfeniuk4928
      @andriiparfeniuk4928 26 วันที่ผ่านมา +1

      Жигуль це споганений Фіат. Це як з будинку з природньою вентиляціє кривими руками робити будинок з рекуператором.