Гроші, а не генетика - запорука краси | Цікаво і Корисно Podcast

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 11 ก.ย. 2024
  • 📍Дякуємо ЗСУ тут prytulafoundat...
    🚀Закидуйте на FPV дрони!
    Постійна банка send.monobank.ua/jar/dzBdJ3737
    Приват 5168745030910761
    PayPal - sternenkopaypal@gmail.com
    Переклад статті www.dazeddigit...
    Краса і багатство завжди йшли поруч. Протягом історії стандарти краси будь-якої епохи служили ідеологічним інтересам правлячого класу. В епоху Відродження гладка бліда шкіра була ознакою високого соціального статусу, тоді як засмагла від сонця - стала ознакою працюючих нижчих класів. Сьогодні, однак, той самий засмаглий колір обличчя є бажаним, бо асоціюється з відпочинком, відпусткою за кордоном і вищим рівнем доходів.
    У 2022 році стандарти краси створюють податок на красу, який є вищим, ніж будь-коли. Оскільки косметичні процедури стають легкодоступними, тепер не достатньо звичайного переліку «підтримуючих» процедур для волосся, нігтів, брів, вій, зубів - потрібно ще додати таких «коригувань» як ін’єкції та хірургічні втручання. За даними Національного банку даних естетичної пластичної хірургії, кількість процедур ботокса, проведених в Америці, зросла на 54% між 2019 і 2020 роками, а кількість введень філерів зросла на 75%. Велика Британія є найшвидшим зростаючим у світі ринком кілерів для обличчя, і британські пластичні хірурги повідомляють про збільшення на 70% запитів на консультації протягом 2020 року.
    Зачасту саме люди, які перенесли різні операції та втручання, є найбільш відомими за своїм зовнішнім виглядом і не соромляться експлуатувати його . Мем «Я не потворний, я просто бідний» є відображенням цієї ситуації: використання фотографій «до» та «після» таких знаменитостей, як Белла Хадід, Кайлі Дженнер, Сімі та Хейз, демонструє, як гроші, а не генетика - це все, що потрібно, щоб створити обличчя, яке звикли вважати красивим відносно сучасних тенденцій.
    «Погано доглянуті» жінки заробляють на 40 відсотків менше, ніж їхні гарні колеги, тоді як привабливих людей більше ніж на 20 відсотків частіше викликають на співбесіду, і вони сприймаються як більш соціальні, надійні, впевнені та компетентні.
    Оскільки вартість краси зростає - стрибок у ціні між манікюром і ринопластикою є значним - люди постійно піддають себе фінансовому ризику, щоб зробити ці процедури. Нещодавня стаття для Refinery29 розповідала про те, як жінки мають тисячі фунтів стерлінгів боргів за кредитною карткою через процедури ботокса і кілерів. Згідно з нещодавнім опитуванням 900 салонів краси жінки витрачають у середньому понад 1000 фунтів стерлінгів на місяць на нігті, волосся та естетичні процедури, такі як догляд за обличчям та ін’єкції. Тиск, який чиниться на жінок, щоб зберегти та підтримувати ідеальне обличчя, боротися з наслідками старіння, видаляти волосся на тілі та доводити себе до досконалості, означає, що косметичним процедурам часто надають приорітет замість інших «необхідних» речей.
    Щоб отримати ідеальну зовнішність, ми ризикуємо не лише фінансами, а й здоров’ям. Ті, хто не може дозволити собі авторитетні клініки, виїжджають за кордон, де ціни нижчі. У 2014 році приблизно 41 000 медичних туристів відвідали Колумбію, де збільшення грудей плюс два дні в готелі можна отримати приблизно за 4 000 доларів США. Однак багато з цих «доступних» процедур проводять неліцензовані, непідготовлені лікарі - і в 2016 році 30 жінок померли під час косметичних операцій. Як пророкувала Наомі Вольф у своїй полеміці «Міф про красу» 1990 року: «Вільний ринок конкуруватиме за те, щоб обрізати жіночі тіла дешевше, хоча й більш неохайно, за допомогою простих операцій у дешевих клініках».
    «У нашому дослідженні косметичного туризму ми виявили, що більшість людей, які їздили за кордон на операцію, не були заможними людьми, вони робили це тому, що там було дешевше, і вони могли отримати знижку», - говорить професор Холлідей.
    Якщо ми не будемо працювати над тим, щоб щось змінити, ми наближаємося до майбутнього, в якому наші стандарти краси еволюціонуватимуть до вічно дорогого ідеалу, що ще більше збільшуватиме розрив можливостей між класами. «Я не негарний, я просто бідний» може бути просто мемом, але реальність, що стоїть за сатирою, малює жахливе бачення майбутнього.
    Ця стаття була вперше опублікована 4 травня 2022 року.
    ________________________________________________________
    Мій Тікток / olenkaun
    Мій Інстаграм / olenkaun_makeup
    📬Пошта mua_ua@yahoo.com
    ________________________________________________________

ความคิดเห็น • 4

  • @Irrinkakov
    @Irrinkakov 7 หลายเดือนก่อน +1

    Дякую за подкаст. Було дуже цікаво

  • @imredfoxy
    @imredfoxy 7 หลายเดือนก่อน +1

    Клас! Дуже цікаво було послухати, особливо про статистичні дані. Ви молодець, важливу тему підняли 💫