Дякую за ідею. Цікаво подивитися, як люди раніше ходили. Скажу, що насправді подобаються мені більш сучасні форми. Є зараз костюми ніби й те ж саме і плахти, й жупани, але зручніші. Над костюмом треба обов'язково працювати, він має бути не тільки історичним, а й святковим і робочим. Зараз повернулися зі сцени (бо довго народний костюм був лише сценічним на багатьох наших територіях) у життя і наші вишиванки і намиста, де-що вдосконалились плахти. Якісь частини костюму жіночого, як і чоловічого пошикарнішали. Чудова тема. 👍👌
спробувала знайти якесь коротеньке відео про український традиційний одяг і це найкраще з того, що я надибала. Супер, що автори згадують хто, де і за яких обставин носив кожне конкретне вбрання
Мне бабушка рассказывала ,что на венчание у нее были готовы наряды и все было вышито белым по белому! Село Бытяги на Полтавщине! Но так как она выходила замуж в 1928 ,да еще и за комсомольца была одета в синий шерстяной костюм и белую кофточку! А тот свадебный наряд она ,работая в Миргороде на курорте была вынуждена обменять на еду для своей семьи... После 33 ей муж запретил брать иглу в руки она даже носки не штопала. У нее был камод(скрыня 1,8на 1.2 и в высоту .9 м) наполненый до верху всякими нарядами... Все в 33 обменяла!!! Осталась одна рубаха для будней! Недаано я передала ее своей доченьке! Она в ней ходит по праздникам ! Аоследний раз надевала на аращднование дня независимости ОАЭ!
Сподіваюсь, ви зрозумієте українську. Дякую вам за спогади про вашу бабусю. Не розумію тільки заборону вашого дідуся брати голку до рук. Адже як я зрозуміла, то саме її вишите вбрання врятувало сім'ю від голодної смерті? Чи не врятувало? Моя бабуся у той голодомор їздила до Росії теж міняти речі на зерно. На жаль один з її дітей, старший брат мого батька, помер таки під час того голодомору. А збережена вами буденна сорочка напевно майже без вишивки, або й зовсім без вишивки. Хоча й так надягати українську, напевно, домоткану сорочку на святкування дня незалежності Об'єднаних Арабських Еміратів (я правильно зрозуміла вас?) - це круто! Напевно разом із сорочкою бабуся передала своїм нащадкам дух свободи/волі. Бувайте здорові і не забувайте вашу прабатьківщину!
Совєти викорінювали українські традиції, а селян зробили рабами. В 30-і роки українців виселяли до Сибіру, та не дозволяли з собою брати вишитий одяг. А після війни вже майже ніхто не носив вишиті сорочки. Ніхто не ткав полотно, не фарбував нитки..... Але! Вони нас не перемогли, ми відроджуємося!!
Бачу що всю Україну об'єднує головне вбрання це вишита сорочка! А коралі теж поширені по всій Україні..... Оце кажуть що українці бідні?🤔 Біднота в кораблях не ходить! Українці завжди полюбляють красу і достаток!😁🇺🇦🤝🇪🇺💪🔥👍💞
Усілякі прикраси на шию дуже цінувалися українськими жінками. Іноді ці прикраси коштували як садиба. На весілля дівчина (в силу заможності своїх батьків)могла бути вдягнена у прикраси до 8 кг. (Це я вислухала на подібних каналах)). А от від себе можу додати, у Марко Вовчок "Сестра '' був епізод, що прийшов до сестри брат, просить грошей. У неї було 5 карбованців, то 4 вона віддала брату, а на 1 купила намисто небожі (племінниці). То ж, навіть, будучи незаможними, люди намагалися прикрасити оселю і себе. Усім миру, а Україні ще й Перемоги!
Цікаво подивитися. Різноманітність вбрання вражає. Але вишивка, сорочка об'єднує всі варіанти костюмів в одне. Хочу запитати: "А де національний стрій південної України Херсонської, Миколаївської областей?
Завжди зачаровує Полтавщина. Вбрання на перший погляд просте і не таке яскраве, як в інших областях: темна тканина та тьмяні кольори вишивки, однак на фоні цієї простоти тим видніше красу і статок власниці коралів, дукачів і яскравих хусток.
Какой тризуб? Они жили в какой стране? Их Родина как называлась? 😏 Меня другое интересует, я посмотрела все наряды регионов Украины , и ни в одном классическом аутентичном наряде не увидела венок и ленточки из 6 цветов, получается это миф!😒
@@АлесяАлеся-ю3уне на ліцо, а на тіло. Рівень достатку та Рівень життя українців розділених різними імперіями кардинально відрізнявся. Звідси і різні достатки, різні можливості, різні модні віяння з сусідніх країн.
Дякую за Вашу роботу і показ. Українські жінки славилися красою в усі часи. Традиційне вбрання лише підкреслювало цю красу. Дякую💙💛
Дякую, що показуєте справжнє наше вбрання.
Гарнюні !!! Найкращі у світі 😊
Дуже красиво, пізнавально та цікаво! Дякую за вашу працю.
Дякую за показ, дуже красиво і показово.
Дякую, дуже гарна підбірка і вбрання
Дякую за ідею. Цікаво подивитися, як люди раніше ходили. Скажу, що насправді подобаються мені більш сучасні форми. Є зараз костюми ніби й те ж саме і плахти, й жупани, але зручніші. Над костюмом треба обов'язково працювати, він має бути не тільки історичним, а й святковим і робочим. Зараз повернулися зі сцени (бо довго народний костюм був лише сценічним на багатьох наших територіях) у життя і наші вишиванки і намиста, де-що вдосконалились плахти. Якісь частини костюму жіночого, як і чоловічого пошикарнішали.
Чудова тема. 👍👌
Всі гарні,який не візьми.Мрію пошити такий стрій.
Неймовірна краса!❤
ДЯКУЮ !!!!
Дуже гарні ці народні костюми!🌹 Хотілося б побачити ще костюм українців Холмщини. Інтуїтивно відчуваю, що він такий як сокальський костюм.♥️💖♥️💖
спробувала знайти якесь коротеньке відео про український традиційний одяг і це найкраще з того, що я надибала. Супер, що автори згадують хто, де і за яких обставин носив кожне конкретне вбрання
Українське традиційне вбрання
S
Яке красиве вбрання 👍👍👍,гарна Василина
Українське традиційне вбрання
S
❤❤❤❤❤ слава Україні 🇺🇦
Чудо как хороши костюмы спасибо огромное
Українське традиційне вбрання
S
Дякую за вашу працю!!!😊
Яка краса!!! Дякую вам за вашу роботу!!!
Українське традиційне вбрання
Slava Matios
Slava Matios
Дякую вам за роботу.дуже гарно
Дуже гарно!! Дуже смачно!! Талановито!!!
Українське традиційне вбрання
S
Неймовірна краса.Обидва відіо просто вражаючі своєю красою
Дякуємо) Нам приємно, що Вам сподобалось)
Дуже гарно,зi смакои.Дякую.
Повне захоплення!Ніби моя бабуся стоїть, як жива!
Українське традиційне вбрання
S
дякую! дуже пізнавально, особливо назви вбрання!
І Вам дякуємо) Наша традиція - прекрасна :)
Круто!
Умереть , не встать! Как красиво! (Извините за выражение)
What time period are these gorgeous clothes from? They're amazing!
Мне бабушка рассказывала ,что на венчание у нее были готовы наряды и все было вышито белым по белому! Село Бытяги на
Полтавщине! Но так как она выходила замуж в 1928 ,да еще и за комсомольца была одета в синий шерстяной костюм и белую кофточку! А тот свадебный наряд она ,работая в Миргороде на курорте
была вынуждена обменять на еду для своей семьи...
После 33 ей муж запретил брать иглу в руки она даже носки не штопала. У нее был камод(скрыня 1,8на 1.2 и в высоту .9 м) наполненый до верху всякими нарядами...
Все в 33 обменяла!!!
Осталась одна рубаха для будней! Недаано я передала ее своей доченьке! Она в ней ходит по праздникам !
Аоследний раз надевала на аращднование дня независимости ОАЭ!
Сподіваюсь, ви зрозумієте українську. Дякую вам за спогади про вашу бабусю. Не розумію тільки заборону вашого дідуся брати голку до рук. Адже як я зрозуміла, то саме її вишите вбрання врятувало сім'ю від голодної смерті? Чи не врятувало?
Моя бабуся у той голодомор їздила до Росії теж міняти речі на зерно. На жаль один з її дітей, старший брат мого батька, помер таки під час того голодомору.
А збережена вами буденна сорочка напевно майже без вишивки, або й зовсім без вишивки. Хоча й так надягати українську, напевно, домоткану сорочку на святкування дня незалежності Об'єднаних Арабських Еміратів (я правильно зрозуміла вас?) - це круто! Напевно разом із сорочкою бабуся передала своїм нащадкам дух свободи/волі.
Бувайте здорові і не забувайте вашу прабатьківщину!
@@Ghoncchar9 Українське традиційне вбрання
S
Совєти викорінювали українські традиції, а селян зробили рабами. В 30-і роки українців виселяли до Сибіру, та не дозволяли з собою брати вишитий одяг.
А після війни вже майже ніхто не носив вишиті сорочки. Ніхто не ткав полотно, не фарбував нитки.....
Але! Вони нас не перемогли, ми відроджуємося!!
@@Ghoncchar9 гнали тоді етнічних українців дуже, тому боявся батько, що мати вишивкою видасть себе. Думаю, що за дітей боявся.
Як гарно! Ваш канал випадково знайшла. Подивилась обидва відео, підписалась! А де Дніпропетровщина? Чи правильно писать Катеринославщина?)))))
Українське традиційне вбрання
SУкраїнське традиційне вбрання
SУкраїнське традиційне вбрання
S
Heaven!
Неперевершено! А де ж Кіровогдарська область??? Хочеться і її побачити етно-вбрання,окрім на світлинах.
Українське традиційне вбрання
S
Бачу що всю Україну об'єднує головне вбрання це вишита сорочка! А коралі теж поширені по всій Україні..... Оце кажуть що українці бідні?🤔 Біднота в кораблях не ходить! Українці завжди полюбляють красу і достаток!😁🇺🇦🤝🇪🇺💪🔥👍💞
Українське традиційне вбрання
S
Усілякі прикраси на шию дуже цінувалися українськими жінками. Іноді ці прикраси коштували як садиба. На весілля дівчина (в силу заможності своїх батьків)могла бути вдягнена у прикраси до 8 кг. (Це я вислухала на подібних каналах)). А от від себе можу додати, у Марко Вовчок "Сестра '' був епізод, що прийшов до сестри брат, просить грошей. У неї було 5 карбованців, то 4 вона віддала брату, а на 1 купила намисто небожі (племінниці). То ж, навіть, будучи незаможними, люди намагалися прикрасити оселю і себе.
Усім миру, а Україні ще й Перемоги!
@@olenakalt3689дякую,я теж читала про це
Де лемківський костюм?
Music from Go A?
Ищу по всему интернету українській старовинний національний костюм притаманний югу України.
😕Не нашла.Может кто скинет ссылку...
Малоб бути 💯 мільйонів переглядів???????
Українське традиційне вбрання
S
Цікаво подивитися. Різноманітність вбрання вражає. Але вишивка, сорочка об'єднує всі варіанти костюмів в одне. Хочу запитати: "А де національний стрій південної України Херсонської, Миколаївської областей?
На Полтавщині плахта обов'язково мала бубони із вічками.
Питання. То шо, двоголова курка на монеті на шиї у вбранні харківської області?
На дукачах використовували монети імперії. Тому не дивно бачити там гербові знаки обох імперій.
Спідниця не горбатка, а горботка
Завжди зачаровує Полтавщина. Вбрання на перший погляд просте і не таке яскраве, як в інших областях: темна тканина та тьмяні кольори вишивки, однак на фоні цієї простоти тим видніше красу і статок власниці коралів, дукачів і яскравих хусток.
…наші жінки- наче квіти…..
Оце музичне «пі пі піу піу» так вухо ріже ((
Wir sind andere,als Russ.kultur
А шо то за монету із Двухголовим орлом їй на шию вчіпили .Чому не Тризуб національний .Попахує зрадою ....
Хаха
Какой тризуб? Они жили в какой стране? Их Родина как называлась? 😏 Меня другое интересует, я посмотрела все наряды регионов Украины , и ни в одном классическом аутентичном наряде не увидела венок и ленточки из 6 цветов, получается это миф!😒
@@АлесяАлеся-ю3у Так, а в какои стране они жили? Как их Родина называлась?
@@ludmilaritter4641 Россия
@@ludmilaritter4641 Вы не знали?
Большей частью костюмы карпатские
там же написано: часть 2, вариантов украинских костюмов много, ищите другие части фильма
Слобожанщина зовсім не така..Сумщина точно таке не носила.
Сергій Фасій Бойки і Гоцули теж різні одежі носили .Бойків австріяки рахували найрозумнішими а Гоцулів найдурнішими в Ост рейху ...
th-cam.com/video/Z3E-iEj4oIs/w-d-xo.html
Здесь на лицо насколько отличается культура восточной , центральной и западной Украины.🤔😐
І така теж-слобожанки одягались дуже різноманітно.
@@АлесяАлеся-ю3уне на ліцо, а на тіло. Рівень достатку та Рівень життя українців розділених різними імперіями кардинально відрізнявся. Звідси і різні достатки, різні можливості, різні модні віяння з сусідніх країн.
Это же ужас сколько на нее налето и как летом то в этом ходили в 45 жарубедные жинки.
Іди в пєнзу