TOTUL despre Sepsi - FCSB | Gigi Mustata si FANII FCSB, FURIOSI pe Kyros Vassaras

• เผยแพร่เมื่อ 2 ต.ค. 2024

ความคิดเห็น • 11

• @tamasgabriel6329
    @tamasgabriel6329 3 วันที่ผ่านมา +1

Bai Mustata eu sunt stelist tata dar hai sa fim realisti nu ridicoli stai de o viata pe stadioane si nu ai învățat nimic Petrolul a avut penalty dacă vrem ceva de la campionatul asta trebuie sa vedem ca în campionat echipa nu a jucat mai nimic

• @mihaicatalinionicoiu1973
    @mihaicatalinionicoiu1973 3 วันที่ผ่านมา

🥶🥶🥶🥶😂 se apropie baieti

• @andreidragoi9805
    @andreidragoi9805 3 วันที่ผ่านมา +2

Mănânci borș Mustață. A fost penalti clar la petrolul a doua repriza se făcea 0-2 și nu se mai întâmplă cu Mussi și cu fault la Șut sau Tarnovanu .

• @radubogdan6464
      @radubogdan6464 3 วันที่ผ่านมา +2

Care 0-2 ca era 1-0. Daca tot vrei sa le iei in ordine cronologica si dai exemplu faza aia atunci a fost mai inainte penalty la Olaru. Se facea 2-0 si nu mai discutam de penalty la Petrolul. A fost o mizerie de arbitraj iar ala la VAR a tras un pui de somn tot meciul

• @fcsbissteaua21
      @fcsbissteaua21 3 วันที่ผ่านมา +1

A fost penalty și la Musi dacă e să mai stai mult pe gânduri că "petrolul a fost furată", dar din păcate la noi nu se dă penalty-uri din nimic comparativ cu VARpid sau Kefir Koloszvar, nici dacă lovește adversarul cu pumnul nu primim penalty. Primeau balerinele din ploiești faulturi la orice atingere, am făcut bine că am închis tv-ul la pauză deoarece știam de la începutul meciului că Vișcan ăsta ține cu Petrolul😂😂

@andreidragoi9805 3 วันที่ผ่านมา

@@fcsbissteaua21 ce meci ai văzut tu penalti la mussi ??? Voi sunteți devina ca nu ați mai putut rezista câteva secunde 🤣🤣🤣 de bateati nu mai dădeați vina pe arbitru asa aveți ceva de împărțit. Când va ajuta arbitri si va dădea penaltiuri când se arunca Tănase în careu ca înbazin cum era??