Трійник новий одну хвилину витримає, а з часом контакти розхлябаються, окисляться і він згорить. Добре якщо сам і під наглядом. А коли вас нема дома? А коли включена чутлива електроніка? І станете ви відомими попавжи в зведення новин про згоріла хата. Цей трійник дішман із обмеженням по використанню. Наприклад взяти в дорогу включити зарядку телефона, електробритву, або настільну лампу. Ніякі потужні прилади в нього вмикати не можна.
То все добре але , місце на рухомому з'єднанні через доволі короткий час втратить з'єднання і буде 🔥,ще одне обміднєний алюміній також не магнітеться ,тому це також треба перевіряти . Але за ,відос, 👍.
В тої аврорі постійно з наявністю товару проблеми, як не зайду на сайт, так нічого потрібного майже завжди немає,а брати по одній, дві позиції по грошам не має сенсу,пересилка майже в таку ж ціну 😀
Користуюся таким трійником - задоволений. Правда, не випробовував на максимальному навантаженні. До нього постійно підключена скороварка на кухні, і за потреби підключаються інші прилади меншої потужності. Переваги: конструкція (через що й купив) і ціна/якість.
Я би скороварку підключати не рекомендував би... З часом це може бути дуже небезпечно... Можлива пожежа!!! Для контролю треба при роботі торкатися трійника... При збільшенні температури - негайно вимкнути і більше не вмикати такі потужні споживачі.
@user-elektron53 Учора вдруге зламався трійник відомої фірми Vi-Ko (Туреччина, здається?), теж 16 А - відпав штирьок вилки. Розібрав, припаяв. Так ось, там метал такої самої товщини. Привабливість даного трійника - геніальна конструкція. Його можна використовувати там, де жоден інший не підійде. Хай не там, де 16А, але виникає багато інших ситуацій, коли стандартних для більшості помешкань 3-4 розеток у блоці не вистачає, або в них вмикаються блоки живлення гаджетів такої конфігурації (горизонтчльної) або тааих (великих) розмірів, що вони перекривають доступ до сусідніх розеток блока. І тоді цей трійник - знахідка.
16а повинен тягнути +- 3.5кв сварку, якщо ним користуватися 8 годин буде атомний вибух)) світильник, зарядне телефона і ноут планшет ось його безпечне використання.
Вова, тезка! Я ось передивився більше десятка відео про DIY-зарядні станції на основі LiFePo4-акумуляторів. І жодна @ не розповіла, як порахувати ЄМНІСТЬ готової батареї, зібраної з акумуляторів/комірок/чарунок/елементів. Щоб можна було порахувати час, протягом якого пропрацює підключене обладнання. Ти, типу, спец, добре заробляєш на своїх відео - он, яких дорогих тестових приладів накупив! Рекламуєш ось ці чарунки ємністю 130 Ah (316 Wh). То добре, що ти вказуєш одразу і ємність у Wh, щоб люди (знову ж таки, тільки ті, хто в темі) одразу могли порахувати, скільки годин пропрацюють прилади, підключені до одного такого елементу (розділивши ємність акумулятора на сумарну потужність підключених приладів). Але. Якою буде ємність батареї, зібраної з таких елементів за найпростішою схемою, наприклад, за схемою 4S (4 послідовно з'єднаних)? Як порахувати ЄМНІСТЬ батареї, яку можна зібрати за різними схемами (послідовне, чи паралельне, чи послідовно-паралельне з'єднання АКБ)? Усі інтернет калькулятори і статті пишуть, що для переведення Ah у Wh треба помножити значення ємності у Ah на напругу, от тільки НІХТО не вказує, яку напругу треба брати - окремого акумулятора/комірки/чарунки/елемента чи загальну (результуючу) напругу батареї, зібраної з цих акумуляторів/комірок/чарунок/елементів. Максимальну чи номінальну (умовно, 3.7V чи 4.2V, 12V чи 14.8V)? Може ти у наступному відео, рекламуючи ці елементи, коротко розкажеш про це? Або звіт окреме відео. Було б корисно. Дякую.
Яку напругу? Ну як яку? От ви будете брати з однієї 3.7 (номінально, тому саме ця напруга на комірку і рахується, бо вона середня) і множите на її ємність, наприклад 3500 мАг. Виходить умовних 13 Вт, ото і ваше. А тепер візьміть напругу з умовних 2S3P - буде типу 3.7х2 = 7.4 В та 3500х3=11500 мАг Перемножите і поділите на 6 елементів - вийде те саме 13 Вт. В чому проблема? Система не візьме ні звідки і не віддасть нікуди - просто рахується сумарна ємність помножена на номінальну напругу. Звісно ж будуть втрати на дротах, на перетворювачах, захисті, залежно від тепла повітря і так далі - всюди, але то вже "зовнішній" фактор. Потужність рахуєте завжди сумою ємності помноженою на номінальну напругу.
Завжди береться номінальна напруга Тобто якщо ти робиш збірку наприклад 4s на lifepo4 130Ah в ньому номінальна напруга 3.2 v , а коли ти збираєш їх до купи послідовно 4 шт їх номінальна напруга стає 12.8 v , тепер береш номінальну 12.8 та множиш на 130 Ah і получаєш 1 664 Wh ,але від цего відмінусуй втрати на дротах та інверторі для перетворення береться в середньому 10-15% це виходить така збірка приблизно видасть чистими 1500Wh +,-
@brukhel Дякую за відповідь. Але Ви не внесли ясності. При виборі/створенні зарядженої станції (ЗС) людей мають цікавити (а 90% про це навіть не здогадуються) її ПОТУЖНІСТЬ і ЄМНІСТЬ. Наразі мене цікавить, як розрахувати ЄМНІСТЬ батареї ЗС, тобто характеристику, яка визначає, скільки часу (годин) здатна її батарея підтримувати роботу підключеного до неї устаткування певної потужності. Ємність вимірюється у мАг (mAh) або Вт*год (Wh). Зручніше знати ємність батареї (збірки з акумуляторів) у Вт*год, тому що потужність споживання приладів завжди вказується у Вт (ватах)/кВт (кіловатах). Тоді, достатньо розділити номінальну ємність батареї у Вт*год на номінальну потужність споживача/-ів у Вт, і отримуєш час роботи у Годинах. Я розумію, що там, де 11500 ви просто помилитися, там має бути 10500. Але справа не в числах, а в характеристиках і одиницях вимірювання. Мене цікавив алгоритм розрахунку ємності БАТАРЕЇ у Вт*год, а не... ПОТУЖНІСТЬ одного її елемента у Вт. Ви пишете: "система не візьме ні звідки...". Питання: не візьме чого? Бо навіщо тоді з'єднувати/поєднувати елементи у батарею у різних паралельно-послідовних схемах, якщо система матиме, за Вашим твердженням, такі самі характеристики, як і один її якийсь (який саме?) елемент?
Я також про те подумав , потім буде відео спробую , трохи спойлера ,доречі ця лампочка вже пʼятий день світить , ну світло звичайно таке тільки як маячок орієнтуватися)
Наступного відео заклей лейкопластиром татуювання на лівій руці. Неприємно дивитися, наче блатний чи бандит. Хоч сам хлопець хороший та розумний, але не ганьбись на всю країну! Хотів поставили лайк за гарне відео, але через тату - утримався.
@@alexkn3610 А в мене на нічній рибалці ліхтарик на 3х лужних батарейках 3А (Панасонік), світив 6 годин, а днем перед тим дешеві батарейки в цьому-ж ліхтарику "здохли" десь за 1,5 години ...
Цікаво, а контакти лампочки теж пластикові? Чи, може, все ж таки метал? То, може, правду в описі до лампочки написали, що там є метал??? Побачив пружинку, виглядає ніби металева. Ото китайці пластик навчились виготовляти, копія метал...
Колись мати купила подовжувач в аврорі,щоб підключити холодильник.Не знаю скільки часу то попрацювало,можливо пару місяців,але добре що була вдома,заходить на кухню а там купа диму і подовжувач горить...холодильник бере менше 100 ват...тому краще купувати надійне,бо зараз не гріється,а пішов з дому і коли повернувся то його може вже не бути.
Холодильник, коли запускається компресор, бере 2кВт -випробовує якраз всі тонкі місця на міцність. Колись розібрав гівнопереноску, а там контакти з пивної банки, не товщі і гнуться так само. Зарікся таке купляти.
Та шо таке 16 ампер, чого б йому не витримати. Там 2 квадратних міліметри є, тому до 20 ампер має бути ок. Поки не розбовтаються заклепки, от тоді вже кранти
@@brukhel 🌝🌞☀️Нехай завжди буде Сонце, Нехай ліхтарики завжди світять нам тільки в походах на природу🏕 і на нічній риболовліі🏞, і нехай завжди у кожного з нас будуть кошти на придбання якісних лампочок і ліхтариків 💡🔦 😍 🤩 Комент - в підтримку чудового каналу з корисним і пізнавальним контетом👍
Те що вона яскраво світить то якраз НЕДОЛІК - швидше батарейки здохнуть, один раз у кишені забув і тю-тю, от розміри і ціна то дійсно переваги - купив на 200 грн 4 шт. порозтикував по кишення на випадок щого... 16 А то не 4 кВ, практично НЕМОЖЛИВО з битової мережі отримати 16А при напрузі 240 вольт...
Трійник давно такий придвав в Аврорі, зручний що повертаєтьсяя використовую для зарядок, та іншого не надто потужного живлення.
Дякую, йду за трійником завтра))
@@pokez-cc7sp
А їх вже й розкупили, я сьогодні не бачив їх у Аврорі...🙃
Але, може, ще отримають...
Дякую, придбав декілька трійничків.
Дякую за відео огляд та корисну інформацію
Лампочка просто бомба на подарунок підійде 😅😂😂
Тройник хороший ,місце зекономив .
Трійник новий одну хвилину витримає, а з часом контакти розхлябаються, окисляться і він згорить. Добре якщо сам і під наглядом. А коли вас нема дома? А коли включена чутлива електроніка? І станете ви відомими попавжи в зведення новин про згоріла хата. Цей трійник дішман із обмеженням по використанню. Наприклад взяти в дорогу включити зарядку телефона, електробритву, або настільну лампу. Ніякі потужні прилади в нього вмикати не можна.
Де метал? Пружинки, провода, батарейки, виводи світлодіода. У відсотках це 30% фонарика. 😄
Порахуйте вартість батарейок і вийде він золотий.
То все добре але , місце на рухомому з'єднанні через доволі короткий час втратить з'єднання і буде 🔥,ще одне обміднєний алюміній також не магнітеться ,тому це також треба перевіряти . Але за ,відос, 👍.
він вже теплий коли новий а коли трохи попрацює ще, то окислиться і буде нагрів солідний, так завжди є...
Героям Слава ✊! 💛 💙 👋☺
Лампочка прикольная но с ней нужно покупать сразу жменю батареек, лучше бы она была на аккумуляторе.
О !! Брав собі та меншому такій трійник. Розбирав його, ніби норм. Використоаую під зарядки лоя телефонів. На шось більше не ризикую
Після цієї реклами Аврора підніме ціну на трійник 😊
Тройник супер, и для плоских вилок подходит!
Можно сварку подсоединять )) до 5 минут правда 🤣
29 грн за якісний поворотний тройник. Хліб вже дорожчий за нього. Уже купив 4 шт та всім роздав. Усі задоволені.
В тої аврорі постійно з наявністю товару проблеми, як не зайду на сайт, так нічого потрібного майже завжди немає,а брати по одній, дві позиції по грошам не має сенсу,пересилка майже в таку ж ціну 😀
Взагалі то нормою вважається 16а - це 3кВт. Там по суті трішки з запасом, але це ніяк не чотири.
Користуюся таким трійником - задоволений. Правда, не випробовував на максимальному навантаженні. До нього постійно підключена скороварка на кухні, і за потреби підключаються інші прилади меншої потужності. Переваги: конструкція (через що й купив) і ціна/якість.
Я би скороварку підключати не рекомендував би... З часом це може бути дуже небезпечно... Можлива пожежа!!! Для контролю треба при роботі торкатися трійника... При збільшенні температури - негайно вимкнути і більше не вмикати такі потужні споживачі.
@user-elektron53 Учора вдруге зламався трійник відомої фірми Vi-Ko (Туреччина, здається?), теж 16 А - відпав штирьок вилки. Розібрав, припаяв. Так ось, там метал такої самої товщини. Привабливість даного трійника - геніальна конструкція. Його можна використовувати там, де жоден інший не підійде. Хай не там, де 16А, але виникає багато інших ситуацій, коли стандартних для більшості помешкань 3-4 розеток у блоці не вистачає, або в них вмикаються блоки живлення гаджетів такої конфігурації (горизонтчльної) або тааих (великих) розмірів, що вони перекривають доступ до сусідніх розеток блока. І тоді цей трійник - знахідка.
В трійника контакти не так важливі, як саме місце на повороті. Якщо там буде поганий контакт, то це плачевно.
16а повинен тягнути +- 3.5кв сварку, якщо ним користуватися 8 годин буде атомний вибух)) світильник, зарядне телефона і ноут планшет ось його безпечне використання.
Фанати автори у більшості випадків це люди зовсім бідні . Там у кращому випадку прощається краще з гіршого !
Вова, тезка! Я ось передивився більше десятка відео про DIY-зарядні станції на основі LiFePo4-акумуляторів. І жодна @ не розповіла, як порахувати ЄМНІСТЬ готової батареї, зібраної з акумуляторів/комірок/чарунок/елементів. Щоб можна було порахувати час, протягом якого пропрацює підключене обладнання.
Ти, типу, спец, добре заробляєш на своїх відео - он, яких дорогих тестових приладів накупив! Рекламуєш ось ці чарунки ємністю 130 Ah (316 Wh). То добре, що ти вказуєш одразу і ємність у Wh, щоб люди (знову ж таки, тільки ті, хто в темі) одразу могли порахувати, скільки годин пропрацюють прилади, підключені до одного такого елементу (розділивши ємність акумулятора на сумарну потужність підключених приладів). Але. Якою буде ємність батареї, зібраної з таких елементів за найпростішою схемою, наприклад, за схемою 4S (4 послідовно з'єднаних)?
Як порахувати ЄМНІСТЬ батареї, яку можна зібрати за різними схемами (послідовне, чи паралельне, чи послідовно-паралельне з'єднання АКБ)?
Усі інтернет калькулятори і статті пишуть, що для переведення Ah у Wh треба помножити значення ємності у Ah на напругу, от тільки НІХТО не вказує, яку напругу треба брати - окремого акумулятора/комірки/чарунки/елемента чи загальну (результуючу) напругу батареї, зібраної з цих акумуляторів/комірок/чарунок/елементів. Максимальну чи номінальну (умовно, 3.7V чи 4.2V, 12V чи 14.8V)?
Може ти у наступному відео, рекламуючи ці елементи, коротко розкажеш про це? Або звіт окреме відео. Було б корисно. Дякую.
Яку напругу? Ну як яку? От ви будете брати з однієї 3.7 (номінально, тому саме ця напруга на комірку і рахується, бо вона середня) і множите на її ємність, наприклад 3500 мАг. Виходить умовних 13 Вт, ото і ваше. А тепер візьміть напругу з умовних 2S3P - буде типу 3.7х2 = 7.4 В та 3500х3=11500 мАг
Перемножите і поділите на 6 елементів - вийде те саме 13 Вт. В чому проблема? Система не візьме ні звідки і не віддасть нікуди - просто рахується сумарна ємність помножена на номінальну напругу.
Звісно ж будуть втрати на дротах, на перетворювачах, захисті, залежно від тепла повітря і так далі - всюди, але то вже "зовнішній" фактор. Потужність рахуєте завжди сумою ємності помноженою на номінальну напругу.
Завжди береться номінальна напруга
Тобто якщо ти робиш збірку наприклад 4s на lifepo4 130Ah в ньому номінальна напруга 3.2 v , а коли ти збираєш їх до купи послідовно 4 шт їх номінальна напруга стає 12.8 v , тепер береш номінальну 12.8 та множиш на 130 Ah і получаєш 1 664 Wh ,але від цего відмінусуй втрати на дротах та інверторі для перетворення береться в середньому 10-15% це виходить така збірка приблизно видасть чистими 1500Wh +,-
@kepivova Дякую, друже! Я все зрозумів, і про ККД теж. Подбай і про інших своїх підписників 😊. Успіхів!
@brukhel Дякую за відповідь. Але Ви не внесли ясності.
При виборі/створенні зарядженої станції (ЗС) людей мають цікавити (а 90% про це навіть не здогадуються) її ПОТУЖНІСТЬ і ЄМНІСТЬ.
Наразі мене цікавить, як розрахувати ЄМНІСТЬ батареї ЗС, тобто характеристику, яка визначає, скільки часу (годин) здатна її батарея підтримувати роботу підключеного до неї устаткування певної потужності.
Ємність вимірюється у мАг (mAh) або Вт*год (Wh). Зручніше знати ємність батареї (збірки з акумуляторів) у Вт*год, тому що потужність споживання приладів завжди вказується у Вт (ватах)/кВт (кіловатах). Тоді, достатньо розділити номінальну ємність батареї у Вт*год на номінальну потужність споживача/-ів у Вт, і отримуєш час роботи у Годинах.
Я розумію, що там, де 11500 ви просто помилитися, там має бути 10500. Але справа не в числах, а в характеристиках і одиницях вимірювання. Мене цікавив алгоритм розрахунку ємності БАТАРЕЇ у Вт*год, а не... ПОТУЖНІСТЬ одного її елемента у Вт.
Ви пишете: "система не візьме ні звідки...". Питання: не візьме чого? Бо навіщо тоді з'єднувати/поєднувати елементи у батарею у різних паралельно-послідовних схемах, якщо система матиме, за Вашим твердженням, такі самі характеристики, як і один її якийсь (який саме?) елемент?
😂для лампочки купи автомобільний акум ібуде тобі щастя до2030 року😂😂😂😂
Так за декілька років у вас буде 10 мішків непотрібу , треба купувати якісні брендові речі .
Ну... Інколи досить і "аналогу".
...але ж купляти явне гівно? Нах-нах!
1:39 метал в контактах, батарейках і інших суміжних деталях😂
Пружина
@Сергій-х4н і вона теж 😁
корпус батареї метал)
Скіськи споживає діод? Може резистор пихнути ще)
Я також про те подумав , потім буде відео спробую , трохи спойлера ,доречі ця лампочка вже пʼятий день світить , ну світло звичайно таке тільки як маячок орієнтуватися)
Наступного відео заклей лейкопластиром татуювання на лівій руці. Неприємно дивитися, наче блатний чи бандит. Хоч сам хлопець хороший та розумний, але не ганьбись на всю країну! Хотів поставили лайк за гарне відео, але через тату - утримався.
👍🔥
а вона і зразу працювала через раз
А якщо поставити батарейки хороші, якісні, дорогі - типу Панасонік, Енерджі, і НЕ сольові, а ЛУЖНІ,
то це ж, думаю, не погано ?!
які батарейки не став вона довго світити не буде, об'єм у них маленький. лампочка прикольна, але для короткочасного світіння.
@@alexkn3610
А в мене на нічній рибалці ліхтарик на 3х лужних батарейках 3А (Панасонік), світив 6 годин, а днем перед тим дешеві батарейки в цьому-ж ліхтарику "здохли" десь за 1,5 години ...
А за тестя???
1 кіловат - 4.5 ампера
Цікаво, а контакти лампочки теж пластикові? Чи, може, все ж таки метал? То, може, правду в описі до лампочки написали, що там є метал??? Побачив пружинку, виглядає ніби металева. Ото китайці пластик навчились виготовляти, копія метал...
Виробник вказує що у виробі знаходиться метал у вигляді контактів (пружинки, вмикачи) тощо
Можливо бо іншого металу там немає)
лампа топ
Колись мати купила подовжувач в аврорі,щоб підключити холодильник.Не знаю скільки часу то попрацювало,можливо пару місяців,але добре що була вдома,заходить на кухню а там купа диму і подовжувач горить...холодильник бере менше 100 ват...тому краще купувати надійне,бо зараз не гріється,а пішов з дому і коли повернувся то його може вже не бути.
Холодильник, коли запускається компресор, бере 2кВт -випробовує якраз всі тонкі місця на міцність. Колись розібрав гівнопереноску, а там контакти з пивної банки, не товщі і гнуться так само. Зарікся таке купляти.
@@HiBing0"Ой, дядьку, не пиздіть!" ©
Щоб “запалити“ подовжувач - потрібно набагато більше за "2 кВт". До того ж, не “пускових" (секунди), а постійно.
Та шо таке 16 ампер, чого б йому не витримати. Там 2 квадратних міліметри є, тому до 20 ампер має бути ок. Поки не розбовтаються заклепки, от тоді вже кранти
пропаяй клепки
Для хейтерів, ну хоча б, виконаю тестування
Яка б не була прикольна і гарна лампочка, - вона, перш за все, повинна
СВІТИТИ ‼ 💡🔦
Тобто сонце, на вашу думку, - найкраща лампочка? Я от щось так не думаю. Від того, що воно світить і вночі, нам не легше.
@brukhel
Це добре, що кожна людина має власну думку.
Але я - про лампочку, а не про сонце.
@СагаСан а як ви визначаєте, чи є лампочка лампочкою? Ви ж самі написали, що основна її характеристика - світимість
@@brukhel
🌝🌞☀️Нехай завжди буде Сонце,
Нехай ліхтарики завжди світять нам тільки в походах на природу🏕 і на нічній риболовліі🏞, і нехай завжди у кожного з нас будуть кошти на придбання якісних лампочок і ліхтариків 💡🔦 😍 🤩
Комент - в підтримку чудового каналу з корисним і пізнавальним контетом👍
Жах, де логіка? якщо кабель тримає, то і трійник витримає
Як де метал?
А шо по пластику електрика проходить? 🤣
Трійник цей, дешевше ніж на алікі.
Super
синнющий свет, батарейки. ну нет!
у меня с алика полно ламп с датчиками движения и просто юсбшных разных размеров.
Такие батарейки в зажигалках стоят
Ммм за тещу..
Те що вона яскраво світить то якраз НЕДОЛІК - швидше батарейки здохнуть, один раз у кишені забув і тю-тю, от розміри і ціна то дійсно переваги - купив на 200 грн 4 шт. порозтикував по кишення на випадок щого...
16 А то не 4 кВ, практично НЕМОЖЛИВО з битової мережі отримати 16А при напрузі 240 вольт...
після слів; "маде ін Чіна" ...далі слухати не став ....
Якби сказав
"Мейд ін Чайна", - то нічого б не змінило у якості їхнього товару.
Лампочка херня, комплект батареек высаживает за 5 минут=15грн!
Тройнік гано,і лампочка гано бред для багатіїв з рюкзаком батарейок за спиною
Та той трійник. Мае рухливі контакти та які 16ампер виключай бо спалиш хату дуже багато бла бла
Писати навчіться, шановний користувач
Принцып как у авто ручки
Турок, 16а это пробой на корпус
тройник є, так собі
Ну... Є ж "табличні дані" щодо площі контакту та відповідного струму?