Строк позовної давності або як законно не повертати кредит

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 28 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 16

  • @lananovikova6947
    @lananovikova6947 3 ปีที่แล้ว +3

    Дякую за роз'яснення!!!!

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  3 ปีที่แล้ว +1

      Будь ласка

  • @oksanahluska8668
    @oksanahluska8668 3 ปีที่แล้ว +3

    Дякую. Дуже корисна інформація!

  • @библиотекп
    @библиотекп ปีที่แล้ว

    Добрий день!!! А якщо,,, борг був в 2010- 2011 роках , подали мене до суду,,, а тільки тепер я дізналась , що у мене арешт на все . Що мені робити? Уже більше 10 років минуло.В суді ,я не була підписів моїх на повістках , в суді не має

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  ปีที่แล้ว

      Оскаржувати заочне рішення

    • @ryssakimisha4470
      @ryssakimisha4470 9 หลายเดือนก่อน

      В мене таж сама ситуація а ще цей банк в якому є мій кредит ліквідований,підкажіть що робити бо стоїть арешт і не можу нічого зробити

  • @РоманТкаченко-щ3е
    @РоманТкаченко-щ3е 3 ปีที่แล้ว

    Спасибо большое за информацию. А если кредит в ликвдированом банке ( в моем случае это Дельта банк ) и последний платёж был в 2013 году, смогут ли коллекторры сделать исполнительную надпись? (они мне переодически названивает, правда договор цессии не предоставили). Просто я слышал много случаев были, что делали надписи в чёрных нотариусов в безспорном порядке на старые долги, и йшли к частному исполнителю, который блокировал счета, даже зарплатную карту, и списывал деньги. Ведь банк находится в процессе ликвидации с 2015 года. И наверное уже ликвдирован. Насколько сейчас реально без суда, через нотариуса и без моего участия, всё это провернуть? Заранее спасибо.

    • @tarasyaresko224
      @tarasyaresko224 3 ปีที่แล้ว +2

      Доброго дня. На 99% так і буде. У нас зараз є три судові справи по скасуванню написів по боргам 2010-2012 роках з Дельта Банком. Моніторьте себе в АСВП, Реєстрі боржників та Судовій владі. Якщо напис вчинять звертайтеся - виграти дану справу дуже великі шанси.

    • @РоманТкаченко-щ3е
      @РоманТкаченко-щ3е 3 ปีที่แล้ว +2

      @@tarasyaresko224 спасибо большое. Я уже год себя мониторю на этих сайтах. Коллекторры стали звонить всё реже. А на данный момент уже пару месяцев не звонят.

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  3 ปีที่แล้ว +1

      @@РоманТкаченко-щ3е Це теж стандартна ситуація. Вони перед вчиненням напису трохи притишуються зазвичай - це повязано за передачею Вашої справи від відділу hard-сollection до відділу судово-претензійної роботи

    • @РоманТкаченко-щ3е
      @РоманТкаченко-щ3е 3 ปีที่แล้ว +1

      @@advokatKyiv ещё один вопрос. Я коллекторов уже год игнорирую. Я слышал такие советы от адвокатов в интернете. Поставил антиспам на незнакомые номера и не общаюсь с ними. Просто вижу что множество пропущенных звонков от них. Программа определяет. Но может нужно им было сказать что срок давности прошёл, и им ничего не добиться? Или это наоборот их раззадорит?

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  3 ปีที่แล้ว +4

      @@РоманТкаченко-щ3е З колекторами в принципі немає про що спілкуватися. Ви ж розумієте, що по телефону з Вами буде говорити людина, яка наділена єдиними повноваженнями - будь-яким способом вибити з Вас гроші. Ця людина не приймає ніяких рішень. Вона Вас не буде слухати - буде тільки говорити те, що в неї заклали, як робот. Тим бліьше, строк позовної давності не проходить "сам по собі". Навіть якщо пройшло 100 років після сплину строку позовної давності, стягувач може подати в суд, та виграти. Строк позовної давності застосовується тільки тоді, коли Ви або Ваш адвокат в суді заявите про це клопотання. Суддя без Вашого клопотання не може з власної ініціативи застосовувати строк позовної давності.

  • @АвгустинПетроці
    @АвгустинПетроці ปีที่แล้ว

    Як до Вас звернутись ...? ВДЯКА ...!