Bardzo fajny pomysł z tymi sokami. Sam tlocze soki z własnych jabłek i tak jak mówi Pan Paweł, jak zawieziesz swoje owoce na tłocznie to wiesz co i jak zrobia, bo nieraz byłem osobiście przy tłoczeniu ;) Tutaj mamy 100% soku koniec kropka Cena 30 zl może i spora ale to jest z kartonem, wszystko kosztuje
No można reklamować swój produkt jak najbardziej każdy widział ok jest najlepszy w i wogule ale nie można też tak krytykować ze moje jest dobre o resza to gowno nie każde stać na sok od pan trochę to słabe a miałem pana za gościa na poziomie bardzo irytujące nawet Bartka pan zrugal że nie lubi soku i te wasze miny masakra a jak by pan się Czuł jak ktoś by powiedzia że jego Jabłko jest najlepsze a u Pana to jest gowno no nie zabardzo
No Panowie cenę to żeście dowalili fest😅 3 dychy za 3 litry?😅 18 ziko za 5 litrów w większości chyla taki sok 😅 ale nikt oczywiście nikomu nie broni kuoic drożej 😅 każdy sie xeni na yle ile uważa 😋 pozdrawiam 😁
@@plaziaksad zapomniałem że w tym roku jabłko drogie, to te 18 nawet poniżej kosztów. Mi nie musisz tłumaczyć że na tym trzeba zarobić i podatek zapłacić 😅
Sam robię soki niepaseryzowane na wyciskarce. Kupuję jabłka I klasy po 2 zł. Z 6 kg jabłek mam 3 litry naturalnego niepasteryzowanego soku. Po co przepłacać?
Ten tani sok marketowy to tak zakwasem zakonserwowany ze zgaga jebie nie milosiernie a taki tylko pasteryzowany mozna pic i jest ok pozdr z okolic Połańca
30 zł za 3 litry moim zdaniem zdzierstwo :> jeszcze na promocji ,gdzie cena regularna prawie 35 zł ,rozumiem naturalny i wgl. odnoszę wrażenie jakby to było dojenie kasy z widzów ,ale na pewno będą chętni co to kupią 😅🤑
A i jeszcze jedno to skoro pana sok jest taki dobry i najlepszy ta sok tańszy jest gorszy a pan jabłuszka które jadą na przemysł to gdzie trafiaj do soku tańszego masakra
Jabłko przemysłowe trafia w 80% na koncentrat a 80% do soków NFC W zależności od firmy przetwórczej. Soki czy to u Pawła czy u mnie są z jabłka rwanego, nieuszkodzonego, to znacząco podnosi jakość soku. Tu właśnie tkwi różnica w masowej produkcji i manufakturze tłoczni.
@@Knap4u nikt z przemysłu nie robi soków, zgniłe jabłka za bardzo psują smak dlatego robi się ich z odrzutów... pomiając to cena 35 zł za 3 l smiech, za tyle mozna kupic 10 litrow royala...
Zapraszamy na sklep : jockershop.pl/pl/c/Soki/26
Super ❤❤❤ pomysł z sokami👌👏. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę z okolic Grudziądza. Most w Grudziądzu ❤❤❤
Bardzo fajny pomysł z tymi sokami.
Sam tlocze soki z własnych jabłek i tak jak mówi Pan Paweł, jak zawieziesz swoje owoce na tłocznie to wiesz co i jak zrobia, bo nieraz byłem osobiście przy tłoczeniu ;)
Tutaj mamy 100% soku koniec kropka
Cena 30 zl może i spora ale to jest z kartonem, wszystko kosztuje
Witam Płaziaków
Toruń na bank, jechałem nim w sierpniu wracając znad morza bo i o Toruń zahaczyłem bardzo piękne stare miasto polecam 👍
jestem z torunia i to definitywnie nie torun, most podobny ale inne ulozenie i mniejszy
W każdym bądź razie w Toruniu jest bardzo podobny a jeśli to nie Toruń to może Bydgoszcz 🤔
Mógłbyś nie obrażać Torunia? Nasz most jest o wiele lepszy.
Znam ten most. Most na Wiśle w Szczucinie ;) pozdrowienia z Tarnowa ;P
Panie Pawle jak będziecie jechać jeszcze raz przez Grudziądz to proszę napisać będę miał duże zamówienie na soki 😉
No można reklamować swój produkt jak najbardziej każdy widział ok jest najlepszy w i wogule ale nie można też tak krytykować ze moje jest dobre o resza to gowno nie każde stać na sok od pan trochę to słabe a miałem pana za gościa na poziomie bardzo irytujące nawet Bartka pan zrugal że nie lubi soku i te wasze miny masakra a jak by pan się Czuł jak ktoś by powiedzia że jego Jabłko jest najlepsze a u Pana to jest gowno no nie zabardzo
oj tam oj tam, przeciez royal apple gówno produkuje xd szkoda ze oni zgnitych nie biora do produkcji soku...
i ta cena 3l za 30 zł w "promocji"
Ty normalny jesteś? Stwierdzenie że nie każdy soki lubi to ruganie według Ciebie?
Jak się sprawują wąskie fergusony?
Wczoraj odebrałem po zakupie od Adriana, dzisiaj pite Pychota 😋😋😋😋😋😋😋😋
Jak można się z Panien skontaktować odnośnie kupna soków u Pana na gospodarstwie?
❤
Siemandero ekipa 👍
I bardzo dobrze panie Bobrze musimy swoich Rolników wspierać i niech się wszystko uda chandelek Bo nasze Polskie jest najlepsze ,pozdrawiam
U nas zakładzie z kilograma jabłek wychodziło 0,7 l soku
A pomidor z chili gdzie mozna kupić? na stronie nie ma :(
@@krystian9362 u mnie na gospodarstwie
@@plaziaksad Za daleko mam do was
Do Żubrówki najlepszy sok jabłkowy😅
Panie Pawlegdzie można zamówić soki z Pana strony?
Soki pierwyj sort 💪🇵🇱👍 szkoda ze nie do kupienia na lokalnym rynku. Dobry ruch ze sprzedażą soków prze JF. 👍 Pozdrawiam
Ale ten sok nie służy do picia ... tylko do przepijania 😅😅😅
Most Grudziadz. Nie Toruń nie fordon. 😊
W jakiej wsi mają Państwo gospodarstwo ja też jestem z Sandomierza. Pozdrawiam
Jeśli wpiszesz w google maps gospodarstwo sadownicze Paweł Płaza pokaże ci gdzie jest
@@Adriano.99 Okej dzięki
👍Gratulacje. Umiesz robić pieniądze na jabłkach.👍
Witam, super odcinki. Ps sok napewno pyszny.pozdrawiam
Witam serdecznie.Suoer..
A czy pomidor są od pana z gospodarstwa
No Panowie cenę to żeście dowalili fest😅 3 dychy za 3 litry?😅 18 ziko za 5 litrów w większości chyla taki sok 😅 ale nikt oczywiście nikomu nie broni kuoic drożej 😅 każdy sie xeni na yle ile uważa 😋 pozdrawiam 😁
@@mojsad chyba!!! Jak to polczyłeś ?
18 Ziko to się sprzedaje po kosztach 😉 jak robisz uczciwy sok z normalnych jabłek i bez wody to taka cena wychodzi
@@mechanikwsadzie tłoczenie 7zł, 6kg jabłek a nie przemysłu 1,30-1,50 ,karton z nadrukiem 4zł transport podatek pakowanie
@@plaziaksad zapomniałem że w tym roku jabłko drogie, to te 18 nawet poniżej kosztów. Mi nie musisz tłumaczyć że na tym trzeba zarobić i podatek zapłacić 😅
Nie ma co się rozwodzić nad tym tematem. Ten co che kupi i będzie doceniał. Za dobry produkt trzeba zapłacić
Ile taki sok z wyslka ??
Sok pomidorowy gdzie można kupić?
@@lokalnyobserwator1109 u nas na gospodarstwie
Witam chciałbym zamówić soki z jabłko pomaracza u jokera nie widziałem na sklepie na pan stronę internetową pozdrawiam
Panie Pawle czy sprzedaż waszych soków będzie tylko u Jockera czy również będziecie sprzedawać soki u siebie na gospodarstwie czy na giełdzie?
@@Adriano.99 można też kupić u nas na gospodarstwie
Jakiś kontakt do was ?
@fxstanga192 na priv
@@plaziaksadokey
Meila polecam podpiąć do kontaktu
Sam robię soki niepaseryzowane na wyciskarce. Kupuję jabłka I klasy po 2 zł. Z 6 kg jabłek mam 3 litry naturalnego niepasteryzowanego soku. Po co przepłacać?
Chleb, wędlinę, masło też sam robisz ?
@@michakaczmarek9496 Wszystko co zrobisz sam, wiesz co jest w środku. Polecam.
Ja mieszkam w gorzycach to nie daleko was
Ten tani sok marketowy to tak zakwasem zakonserwowany ze zgaga jebie nie milosiernie a taki tylko pasteryzowany mozna pic i jest ok pozdr z okolic Połańca
Oj oj nie toruń to Grudziadz
most Fordoński dk 80
1:39 Bory tucholskie
Grudziądz
30 zł za 3 litry moim zdaniem zdzierstwo :> jeszcze na promocji ,gdzie cena regularna prawie 35 zł ,rozumiem naturalny i wgl. odnoszę wrażenie jakby to było dojenie kasy z widzów ,ale na pewno będą chętni co to kupią 😅🤑
Każdy musi zarobić
@michakaczmarek9496 Są granice takie soki chodzą w granicach 15 zł/3l ,dlaczego ten 2x tyle nie wiem :D
@@TeaDeif Właśnie nie wiesz ,bo nie oglądałeś ze zrozumieniem. Jest żywność sieciowa jak i jakościowa
Ciekawe kto to kupi za 30 zl😂
@@zbigniewwojcik9538 300 soków sprzedane jak i kolejne 100 z nowego tłoczenia.
most Grudziądz , co wygrałem ? :D
@@endurokonskie3333 gratulacje kubek na sok będzie ok ?
@@plaziaksad pewnie :) odebrać u Adriana czy koło Sandomierza bo tu i tu jestem przejazdem :)
@@endurokonskie3333 napisz na priv
A i jeszcze jedno to skoro pana sok jest taki dobry i najlepszy ta sok tańszy jest gorszy a pan jabłuszka które jadą na przemysł to gdzie trafiaj do soku tańszego masakra
Jabłko przemysłowe trafia w 80% na koncentrat a 80% do soków NFC
W zależności od firmy przetwórczej.
Soki czy to u Pawła czy u mnie są z jabłka rwanego, nieuszkodzonego, to znacząco podnosi jakość soku.
Tu właśnie tkwi różnica w masowej produkcji i manufakturze tłoczni.
@@Knap4u nikt z przemysłu nie robi soków, zgniłe jabłka za bardzo psują smak dlatego robi się ich z odrzutów... pomiając to cena 35 zł za 3 l smiech, za tyle mozna kupic 10 litrow royala...
Z twoich dyni zrób sok
Puławy…….a nie to nie Puławy 😅
Za duży na Puławski 😉
Też tak myślałem
Duzo macie pomidorowego soku ?
@@arekk2246 ile potrzeba?
Siema
Slawno
Most w Grudziądzu, w całości nitowany ;)
Sok już kupiony 💪
Most grudziadz
Nie lepiej pić te soki z procetami
Pozdrowisz mnie
Pozdrawiam 👍🏻👍🏻👍🏻
Jabłka pryskane i to taka ekologia koloekologi nawet nie leżały tak jak te miody po pryskanych 8razy rzepakach 😢😢😢😢
Toruń
Super Panowie
Most drogowo kolejowy Grudziądz
3l za 30 zł hahaha niezły żart, lepszy biznes niż na jabłku deserowym
Most Fordoński obok Bydgoszczy ;)
Grudządzki
Hej soczki zamowione u jokera
Za 30 zl😂😂
Do dźokera
Witam już zamówione 2szt
Most Grudządzki
Most w Grudziądzu