Георги Петков: Срещу ЦСКА ни ограбиха, феновете пълнеха "Герена" заради Мъри

@ТеодорТодоров-й8в ปีที่แล้ว +3

Най-големият циркаджия играл в българския футбол! Дайте му Оскар за актьорска игра!

• @Albrt56
    @Albrt56 8 หลายเดือนก่อน

Благодарение на Левски хората разбраха , че има такъв човек. За благодарност плюе по всички на Герена. Циркаджия и неблагодарник. На негово място аз бих се скрил и замълчал.

• @bdinkov
    @bdinkov ปีที่แล้ว +1

Жорко,ако ти беше показал рефера до 30 мин. ДВА жълти картона,а ти заслужаваше и повече от два,как щеше да се развие мача!? Отмениха и редовен гол на Назон ,така че 0-2 е най-малкото,с което се отървахте!!

• @djswagerrstark9081
    @djswagerrstark9081 ปีที่แล้ว +1

Що не питате Гошо деца има ли? Като го гледа щерка му, фенка ли е на бг футбола? Как не видях чужд мач вратаря да бави играта от първата минута. За това навън ВСИЧКИ ни бият...

• @vladibet66
    @vladibet66 ปีที่แล้ว

Кьопаш ли още Урсулаа!

• @georgimarkov8930
    @georgimarkov8930 ปีที่แล้ว

Интервюто е 3 минути като цяло без бавенето.

@МариоТунчев ปีที่แล้ว

Срам, на 47 години и да имаш такова поведение, такава игра…. Позор си Георги Петков!😢😢😢 Такъв ли пример даваш на децата на България - ние си те занемее, че си най-известен с мустака!

• @НиколаТанчев-щ8н
    @НиколаТанчев-щ8н ปีที่แล้ว +2

Тoчно вие да говорите за ограбване е смешно и безочливо. Нямате ли мъничко срам? Вие не заклахте ли Ботев преди 5 години. Чист гол отмениха на ЦСКА. А за твоите изпълнения даже няма да коментирам. Колко щяхте да биете ЦСКА 10000-0 или 100000-0? ЦСКА победи напълно заслужено, защото през второто полувреме бяха по-добри от вас. Вие правите всичко друго, но не и да играете футбол. Вашият клуб трябва да бъде заличен.