PROFISOL - zapraszamy do Pracy Monter Fotowoltaika

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 30 ก.ย. 2024
  • +48 535 502 205 📞
    MONTER FOTOWOLTAIKA
    wynagrodzenie: 23 - 28 zł / 1h
    profiSOL sp. z o.o., powstała w 2017 roku, zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych. Mając
    ugruntowaną pozycję na rynku realizuje kontrakty na terenie Polski i Europy.
    Poszukujemy Kandydatów odpowiedzialnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres
    obowiązków.
    Stanowisko, które proponujemy, związane jest z pracą przy budowie farm fotowoltaicznych na
    terenie Polski - praca w delegacji.
    Zakres obowiązków
     montaż konstrukcji i modułów fotowoltaicznych
     montaż okablowania
     montaż ogrodzenia
     inne prace budowlane związane z budową farm
    Wymagania
     mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
     chęci do pracy i nauki nowych zagadnień
     umiejętność obsługi podstawowych narzędzi, elektronarzędzi
     dyspozycyjność do pracy w ciągłej delegacji
    Oferujemy
     zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / b2b/ umowę zlecenie - do ustalenia
     atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
     bezpłatne dojazdy do pracy oraz noclegi
     dla osób wyróżniających się zaangażowaniem oraz szybko uczących się - podwyżki oraz
    możliwość awansu

ความคิดเห็น •