• ✅Aici puteti gasi produlese de la HyperX: hyperx.gg/Xbra...
    ►Facebook Personal: / mirceadomicristian

@mihaivip7335 2 ปีที่แล้ว +22

Frumoasa Galerie are Rapidul !

• @snooker21romania60
    @snooker21romania60 2 ปีที่แล้ว +14

Foarte frumoasa partida,galeriile au fost ca de fiecare data la nivelul top!👏👏👏👌👌Se poate și in România!

• @bogdanuri2053
    @bogdanuri2053 2 ปีที่แล้ว +5

Felicitări XBRAKER! Ai putut să surprinzi mai multe faze importante decât "amărâții" ăia profesioniști (GigiTV, Olinge...etc) care au făcut rezumatele video. A fost unul dintre cele mai frumoase meciuri și unul dintre cele mai faine videoclipuri!
    PS: Forza RAPID❤

• @XBRAKER1
      @XBRAKER1  2 ปีที่แล้ว +1

respect

• @reii696
    @reii696 2 ปีที่แล้ว +17

Cel mai bun meci facut de giulesteni chiar daca nu castigat..

• @XBRAKER1
      @XBRAKER1  2 ปีที่แล้ว +3

O repriza a 2 a bună rau de tot

• @Jokrul_
    @Jokrul_ 2 ปีที่แล้ว +13

Cel mai bun meci facut de Rapid de la promovare,meritau victoria.Forta Rapid❤❤❤.XBraker,talismanul norocos al Rapidului 🤪🤪🤪

• @XBRAKER1
      @XBRAKER1  2 ปีที่แล้ว

❤️❤️❤️

• @ClaudiuMihaiIonescu
    @ClaudiuMihaiIonescu 2 ปีที่แล้ว +4

Nu au fost mulți veniți de la Constanța, majoritatea sunt de la vacarm de la fratii lor din ghencea...

• @catalintudor5541
      @catalintudor5541 2 ปีที่แล้ว +4

Au fost 10 baieti din Vacarm.. nu va mai drogati.

• @ioneladelcu1049
    @ioneladelcu1049 2 ปีที่แล้ว

Am fost pe stadion! A fost o atmosferă frumoasă! Frumoasă galeria Rapidului! Sincer nu mi-a plăcut deloc, galeria celor de la Farul! Șefi galeriei și nu numai, erau sub influența alcoolului și adresau cuvinte jignitoare fanilor Rapidiști! Nu sunt civilizați deloc! Asta m- a deranjat enorm! Fani Rapidiști sunt foarte frumoși îi iubesc pe toți!

• @rengheaman3386
      @rengheaman3386 2 ปีที่แล้ว

Și Fariști sunt foarte frumoși in ochi noștri 🤍💙Locu 1😉

• @vior3l508
    @vior3l508 2 ปีที่แล้ว +4

Noroc cu Rapid ca i.a mai scos si pe fanii constanteni din case.

• @69svejk
    @69svejk 2 ปีที่แล้ว +3

Nu știu de ce au anulat golul Rapidului. Nu se vede o modificare a traseului balonului când a trecut pe lângă Albu.

• @XBRAKER1

in a 2 a repriza da, dar nu au fost niste ocazii asa mari.. si farul in prima repriza a mai ratat 2 ocazii 1 la 1

@vlaicuserban5247 2 ปีที่แล้ว

Salut, te urmaresc de la cariera cu steaua de acum 6 ani cand ai batut o pe barcelona! Respect, mult succes in continuare!

• @ionutdragos8174
    @ionutdragos8174 2 ปีที่แล้ว +1

toate ca toate, dar sa ai in ultimele 4 etape gol anulat de fiecare data...nu stiu ce sa zic, var ul asta la noi nu e ce trebuie, arbitrii nu sunt in stare sa judece cum trebuie fazele, a fost hent dintr un metru, nic nu a modificat traiectoria balonului, unde era sa tina mana?in cap?

@andit6484 2 ปีที่แล้ว

Egal meritat...hahaha. nu ai treaba cu fotbalul...uitate pe statistici, boss!!

• @XBRAKER1

lasa ca ai tu :)) te ai uitat pe flashscore la statistici si zici ca au rupt norma... zi mi 2 ocazii mari in a 2 a repriza inafara de bara ... si goul anulat

@ionutbrecaru 2 ปีที่แล้ว +4

Cred ca te-ai uitat la alt meci in prima repriza ..am dominat total meciul ei au facut probleme doar prin cateva sclipiri ale lui Alibec si Munteanu ..nush ce dominare a Farului ai vazut tu ..oricum..oribil vlog..sunet tot ..nu ai nici o treaba ai filmat meciul si atat ..nu te supara dar am mai vazut vloguri de la meci la tn si toate sunt lafel de plictisitoare si fara viata ..se vede ca o faci fortat .. tinete de fifa ca nu ai treaba cu vlogul..acum poti sa o iei ca o ofensa sau sa apreciezi cand iti spune cnv adevarul..indiferent nu ma intereseaza..just want to let you know

• @alexxx3819
      @alexxx3819 2 ปีที่แล้ว +5

Cam frustrat :)) ,trebuie sa fi plictisit tare sa stai sa scrii comentariu asta..nu-ti place nu te uiti.Fi realist in prima repriza i-a calarit farul,cum zicea si hagi daca se termina 3-0 la pauza nu se supara nimeni,ca dupa a dominat rapidul e partea a doua.Nu mai fiti frustrati mai bine v-ati bucura ca n-ati mancat bataie.E logic ca in repriza a 2 farul s-a aparat pt ca se simte oboseala e o diferenta sa pleci de la constanta la alexandria si apoi sa vi la bucuresti,rapid in schimb n-a plecat nicaieri a jucat acasa in cupa o chestie total idioata,de ce ar trebui sa ne intereseze pe noi ca aia de la dumbravita nu aveau stadionul cum trebuie,corect ar fi trebuit sa fie sa se joace pe un stadion care e mai aproape de dumbravita decat de bucuresti ca sa nu fie niciun avantaj pt rapid impotriva farului.

@ionutbrecaru 2 ปีที่แล้ว

@@alexxx3819 ne-a calarit Fcsb ..scz Farul🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ..ok ..fie cum zici tu..numai am argumente pt tn daca asa ai vazut tu meciul🤣🤣 asa ca te las asa cu impresia ta..sper sa ajungeti in europa sincer si sa reprezentati fotbalul romanesc cu cinste

• @iulian_yt49
      @iulian_yt49 2 ปีที่แล้ว

Sa gasit cine se vorbeasca despre vologuri si meciuri

• @Jokrul_
      @Jokrul_ 2 ปีที่แล้ว

Bulangiule,daca nu iti convine ce face XBraker,nu te uiti,e simplu.

• @XBRAKER1

Ionuț zi mi și mie te rog 2 faze ape rapidului în prima repriza periculoase I afara de faza din primele minute și ocazia lui Ioniță .