ЯК ДАВИТИ ОЛІЮ У СВОЄМУ ФГ?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 19 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 22

  • @GROWEX
    @GROWEX  2 ปีที่แล้ว +5

    Хто з Вас давить насіння, або планує давити?)

    • @BilliBons...
      @BilliBons... 2 ปีที่แล้ว +2

      Треба рахувати тема цікава!

    • @Dima-ho2yq
      @Dima-ho2yq ปีที่แล้ว +1

      Цкава переробка сої

    • @АндрейСтрибайло
      @АндрейСтрибайло ปีที่แล้ว +1

      Я

    • @ndreivfr8004
      @ndreivfr8004 ปีที่แล้ว

      Теж думаю поставити олійню тон 25 за сутки

    • @IZUMI_HOUSE
      @IZUMI_HOUSE 11 หลายเดือนก่อน +1

      У несмаженого соняшнику вихід олії до 20-25% , у смаженій обрушеній 38-45% , тканина на фільтрації називаєтья бельдінг спеціально для фільтрації різної товщини , температурний режим для сиродавки це до 94 градуси по госту, ціна масло пресу нового аж ніятк не 1000 доларів неменше 4000-5000 і це на 100 кг в годину.Рафінована дезодорована олія дешева в основному зроблена із прілого гнилого гіркого соняшнику , та вимита бензинами групи b .

  • @ОксанаЛукіянчук-с6н
    @ОксанаЛукіянчук-с6н 2 ปีที่แล้ว +4

    Початок відео 🔥🔥🔥🤗

    • @GROWEX
      @GROWEX  2 ปีที่แล้ว +1

      Дякуємо за відгук!)

  • @СергейЯнкул
    @СергейЯнкул 2 ปีที่แล้ว +1

    Круто!

  • @БогданГолуб-щ9ы
    @БогданГолуб-щ9ы 2 ปีที่แล้ว +2

    А що з сертифікацією?

  • @СергоМан-б9п
    @СергоМан-б9п 2 ปีที่แล้ว +1

    Можна ссилку на екструдер.
    Просто цікавить реально перевірений.

  • @IldikaGalya
    @IldikaGalya 8 หลายเดือนก่อน

    Добрий день. Ви продаєте свіжу нерафініровану соняшникову олію?.

  • @СерыйЛяда
    @СерыйЛяда 2 ปีที่แล้ว +3

    А ваша фірма садила альдазор як він по Вовчка і ваша думка про нього

  • @pole7569
    @pole7569 ปีที่แล้ว +3

    Як, як? Так як показують окремі блогери. В облупленому з зовні і з середини сараї де утримують свиней чи інших тварин чи птахів поставити прес і насипати купу соняху який ніде і ні ким не перевіряється, часто крадений, грязний, вологий, прогірклий де його ніде вже не взяли, без очистки і душити. Потім це фільтрується через поліпропіленовий мішок з під цікру чи борошна і добре що в ньому перед цим не виносили сміття, або не топили цуценят. Ще бачив удосконалення. Саморобний подовжувач з якого стікає олія в тару зроблений з листка оцинкованої жерсті. Обов'язково потрібні присутні в кадрі кури які гребуться в соняшнику і господар з матюками і ногою відганяє їх , або це роблять собаки які без прив'язу гасають там де хочуть, а ще коти на задньому фоні. Це створює окремий шарм і атмосферу. Особливо коли вони лазять по тій купі соняху ловлячи там мишей або просто непорушно сидять на п'ятій точці високо задравши хвіст неприродньо широко відкривши очі мабуть задумавшись про сутність буття чи на інші філософські теми, або просто охерівши з того всього процесу. Все це дійство повинен коментувати дядько поряд з яким бажано не курити і взагалі не користуватись відкритим вогнем тому що він одягнений в такий засмальцований одяг що може спалахнути від найменшої іскри і горітиме не гірше повністю заправленої ракетним паливом і підірваної на старті космічної чи міжконтинентальної ракети з такими або ще гіршими наслідками.. Вся його розмова повинна зводитись до того яка херова і хімозна олія виготовлена на промисловому підприємстві і продана в супермаркеті чи іншому магазині, про страшне гмо яке використовують на тих заводах і спеціально добавляється в олію щоб травити всіх і вся а ця олія що він виготовляє є не що інше як натурпродукт якй подовжує життя років так на надцять ну і т.д. Далі в кадрі повинна появитися купа пластикових пляшок придбаних за гривню в місцевих бомжів які їх назбирали на місцевих смітниках або біля стоянок де зупиняються водії вантажного автотпанспорту. В ці пляшки наливається кінцевий продукт і везеться на місцевий базар як сама натуральна олія з натуральними запахами, або презентується самим близьким родичам і друзям на знак шани та прихильності. Від щирого серця.

    • @GROWEX
      @GROWEX  ปีที่แล้ว +1

      Жорстоко 🥴

    • @pole7569
      @pole7569 ปีที่แล้ว

      @@GROWEX але так є. На переважній частині приватних олійниць (я не стверджую що на всіх - є й приємні виключення) це звичні речі. Антисанітарія, скупка краденого, відсутність вхідної якості сировини з витікаючими наслідками. Тому сам не купую і іншим не раджу купувати базарну олію поки не побачив як це робиться. Довіри до промислового продукту з кожним роком все більше і більше. Переважна більшість підприємств що займаються переробкою стають експортноорієнтованими відповідно розуміють що треба дбати про якість впроваджуючи необхідні стандарти і їх дотримуватись. Кустарники цим нехтують і часто навіть не мають ні освітм ні відповідних спеціалістів. Погодьтеся що у нас дійсно мало сертифікованих виробників крафтового продукту. Хоча ринок величезний і продукція затребувана була попри вищу ціну ( вона апрірі не може бути нище промислової) На превеликий жаль в зв'язку з війною цей ринок обвалився і дешева, неякісна олія буде знову затребувана.

    • @АндрейШевченко-ь4п
      @АндрейШевченко-ь4п ปีที่แล้ว +3

      Як на мене,то дуже прималював)

    • @pole7569
      @pole7569 ปีที่แล้ว

      @@АндрейШевченко-ь4п хіба що про цуценят потопельників- вони йдуть разом з мішком і про пляшки зі стоянки-відстійнику вантажних авто. Тими пляшками навіть бомжі гидують догадуючись що в них може бути. А так все бачив на власні очі, а є й такі що викладають в мережу як вони роблять "домашню олію"...

    • @ЮрійКоркушко
      @ЮрійКоркушко ปีที่แล้ว

      @@pole7569 Наполовину пальцем в небо. Але по порядку. Так на переважній більшості приватних олійниць антисанітарія повна, скупка краденого таке собі, якість сировини - при покупці елементарно вимагати аналізну карту. По промисловості. ОЕЗ (олійно-екстраційний завод), виробляють олію методом екстракції, то біш розчиняючи або вже вироблену макуху, або саме насіння розчинником (бензин або суміш бутан-пропану). Про рафінацію, краще зовсім не нагадувати, бо там використовується ще більше всякого гімна. Так що спірне питання: приватники -ну трохи антисанітаріі, але то все фільтрується, чи промисловість -тотальна хімія.