Дякую за чудовий, пізнавальний україномовний контент. З Вами я давно, відгук пишу вперше. Вам дуже личить рідна мова, звучить гармонійно, мелодійно, гідно. Цей вибір зробив Ваш канал ще кращим, навіть ексклюзивним. Хай Бог береже Вас і благословить Вашу працю!
Підтримую Каріоптеріс. Виживає в аномальне літо без поливу! Та ще й завдяки цій рослині ми тепер спостерігаємо за червонокнижною кумедною комахою ( я навіть відео про неї зняла)- Бражником Язиканом. Його ще називають Північним колібрі.
Доброго дня з Київської області. У нас легкий піщаний грунт і, як це не дивно, вже 3 роки безпроблемно і буйно росте базилік. Кущі за розміром як Ваша перевскія майже😊 перший рік посіяли як прянощі, а тепер сіємо як квіти масивами. Аромат, невибагливість і на зиму залишаємо як красиві структурні рослини. Тримає чітку форму на фоні уже пониклих під снігом злакових.
Дякую за цікаве відео! Десь половину з перерахованих вами рослин я теж ніжно люблю та раджу усім при будь-якій можливості, а особливо: альбіцію, перовскію, кареоптеріс. Від себе додам ще юкку. Я з Херсону, але з грудня 22-го тимчасово мешкаю в Миколаїві. В Херсоні, як я давно вже помітила, температура десь на 1-2 градуси вище, ніж тут. І ці рослини - єдині, які чхати хотіли на те, що ростуть вже два сезони без жодного догляду, поливу, обробок та нормальної обрізки (коли іноді приїздимо додому то, якщо нічого поблизу не бахає, я перовскію та кареоптеріс восени або навесні "чікаю" нашвидкоруч). Перовскія квітла десь с початку червня і майже весь жовтень. Обрізані навесні вдома гілочки кареоптерісу привезла сюди до Миколаїва та поставила просто у воду: невдовзі мала цілу купу вкоріненних рослинок, які восени вже ВСІ квітли! Додам, що ця чудова рослинка має різні сорти з різним забарвленням листя, в мене три, всі три вкорінювалися однаково добре. Перовскію, доречі, теж заживцювала та посадила тут, квітла в першому ж сезоні. Альбіція - вона росте вдома в Херсоні - у мене та у моїх батьків. Моя вже доросла, велика красуня, квітувала дуже рясно обидва ці роки. У батьків був приліт у лютому 23-го, частина уламків зрізала половину їх альбіції та посікла увесь її стовбур та гілки, що залишилися: картина була страшна, ніхто не давав дереву жодного шансу. Але воно - самостійно, бо батьки також виїхали до Миколаїва - змогло не тільки вижити, але й за сезон 23-го наростити нові гілки, зарубцювати рани, а влітку 24-го знов розквітнути гарно та рясно! Та найвитривкіша з усіх, безумовно, юкка. Вона єдина, хто вижив на моєму вуличному квітнику (пекуче пряме сонце, жодного захисту від вітру - це високий берег колишньої річки) та ще й пережила приліт міни в трьох метрах від неї (єдина з усіх, хто там зростав). Обов'язково посажу в себе ще варієгатну та (якщо не плутаю назву) славну - ту, що оголює стовбур та має з часом вигляд пальмочки. Саме те що треба для наших країв ;)
Безмежно вдячна за чудову українську мову! Сльози застеляють очі... Розумію,що будь яка мить може стати останньою,але дивлюсь на вас і починає жевріти надія...І садок чепуритису, скільки сил стане! Дякую вам - низький уклін ❤️
Тетяна, велике дякую. Слухаю Вас, повчаюсь та заспокоююсь вашим голосом. О це, як стає тошно та тривожно. В наш не легкий час, іду до Вас на канал. Обожнюю. Дай Боже Вам здоров'я. Та миру нам усім🙏❤️
Таня, привіт із Запоріжжя. Дякую за змістовність. Досвіду багато хто має, але так системно виклати свої знання і досвід далеко не всі можуть. Творчих пошуків, розвитку та миру!
Вітаю Тетяночка 🌞! Дякую за огляд рослин, за досвід та інформацію,настанови та поради👍 Мали в себе вербу Матсудана. На початку її зростання виглядала ефектно, ніжно... Звичайно, що згодом проріджували, скорочували, бо якось шалено вона пішла у ріст, мабуть земля плодородна ( межа Київської та Черкаської області), та це дійсно так і є, як кажуть і віник проросте. Але структура деревини рихла, кора дуже потріскана, почали заводитись шкідники, при тому, ще й які((((.... страхілища😱😮 Коли з чоловіком вирішили все ж таки спиляти її, то виявили у спилах ходи- лабіринти , А потім, як вже залишився пінь , то з нього повиповзали страшенні личинки чорно- червоного кольору, розміром десь до 15 см з кликами, і я не шуткую (, видовище гидке. Потім знайшли в інтернеті, що це личинка бражника соснового, якщо не помиляюсь. Було їх штук з п'ять, то ми спиляли пень до самого рівня землі, попалили ці дровиняки і перехрестилися))😉😄. Звичайно, віти цієї незвичайної верби дуже привабливі, хвилясті, декорування з них дуже ефектне, зимою, коли сніжило, виглядала теж казково. Але прийшлося попрощатися з нею. З гілочок виростили саджанці й посадили в берег за городом, там зростають і хоч би що. Маємо ще повислу шовковицю, то роботи біля неї... Росте, таке враження, що і взимку). Наразі експериментую з ялівцями, посадила замість туй. Цього літа дуже хворіли й пропали, хоча й лікувала... Ось такі пригоди в нас). До зустрічі у нових надихаючих відео 🌞🤗💛💙!
Дякую, Тетяна! Дуже цікаво, і просто красиво. Мій фаворит витривалості - цеанотус. Тільки зрізаю по весні, залишаючи сантиметрів 20. Росте на самому сонці. Нічого з ним більше не роблю. Ні поливаю, ні обробляю, ні підживлюю. Росте років 20, і у дворі і за парканом. Відростає охайною кулею. Квітне з середини літа, і до холодів. Дніпро.
Дякую пані Тетяно що ділитесь цікавою та корисною інформацією, цього літа також для себе зробила певні висновки по рослинах, шавлію, молочай відкрила для себе як невибагливі рослини❤
Альбіцію вперше побачила в Одесі біля багатоквартирного будинку, мене вразили її пухнасті незвичайні квіточки. І крона та листя дійсно дуже гарні. Тепер знаю назву цього дерева. Дякую!
Дякую, Тетяно, за досвід яким ділитесь.Кіравоградська обл,сусіди.Це літо випалило багато моїх рослинок.То вже задумуюсь як прикрасити сад, щоб і влітку насолоджуватись.Тож дивлюсь ваші відео із задоволенням та прислухаюсь до порад.
Дуже корисне відео! Дякую💙💛 Сад на Миколаївщині, за останні роки теж багато рослин пішло з саду, залишилися тільки самі витривалі до нашої спеки та суховіїв: декоративні трави і злаки, то любов ♥️ маю їх багатенько, це прям "МІСЦЕВІ" для нашої степової зони; Бордоволисті барбариси тунберга (з поміж великої кількості жовтих, залишилося тільки два і то печаль), скумпія пурпурова, бузина, Бордоволисті пухироплідники, каріоптеріс (з'явився в саду завдяки вашим відео, вже дорослі кущі, дякую💙💛), перовскія (і її стає все більше в саду))), лаванда, сантоліна, айстри. Цього літа вперше при +50 пригоріло листя в дорослого куща дерена елегантісіма(. Восьмирічний кущ древовидного гібіскуса на прямому сонці тримає спеку але зі скрипом, бачу що в легкій ажурній тіні листя в гібіскусів значно декоративніше і на рясність квітування не впливає. В центрі Миколаєва періодично проходжу повз декілька дорослих кущів гібіскуса, в спеку +50 на прямому сонці без поливу це сумне явище, трішки в тіні бачу що тримається листячко, все дивуюсь: які ж вони "Сирійські"? Там мабуть спека має бути більшою...
Дякую за цікаву розповідь про рослинки. 🎉 Південний схід Дніпропетровщини теж дуже схожий кліматичними умовами з вашим. Особливо минулого літа посуху і літню спеку в Україні відчули мабуть багато хто. Злакові у нас теж добре себе почувають. Ще раз дякую Вам ❤
Барбарис Тумберга був моїм улюбленцем протягом років 30. І ніколи не могла подумати, що стане найбільшим розчаруванням. Два роки тому посадила декілька десятків - зробила окантовку по всій клумбі. Кольори різні, більше бордові. Два літа останні горять. Все літо стоять лисі. Тільки температури спадають - листя починає відростати, потім знову спека - спікаються. Менші взагалі не пережили. І це при помірному, але систематичному поливі. Прямо в депресію вігнали ці барбариси. Скільки зусиль намарно 😢
Стимулятори коріння після посадки три рази з інтервалам 10 днів і потім впродовж вегетації хочаб 1 раз я місяць. Всі посухостійки рослини мають наростити коріння , якщо частий полив , то коріння не йде вглиб, а «чекає» воду на поверхні. Я показувала багато посадок останні роки і що саме додаю в посадкову яму та якими препаратами поливаю
@@magic2022 Так, завжди пам'ятаю про кореневу. І дотримуюся правила - поливати не часто, але щоб гарно промочити лунку. На жаль, така ж ситуація цього літа була і з двома дорослими великими красивезними кущами, яким вже під 20 років. Теж лисі стояли. Так розумію, що тепер без Циркона і подібних помічників - навіть в нашому регіоні ( Кіровоградщини) декоративність не витягнути.
Привіт з Дніпра. Я не дуже досвідчений садівник, тому завжди шукаю поради тут). Дякую Вам за цю можливість. Моєму саду лише три роки, та вже можу сказати, що від мене майже не вимагають догляду дерени(крім Коуза), спіреї, скумпії, бузина з чорним листям(маю два сорти), магонії, тамарікси, акебія, жимолость зимозелена, майже всі грунтопокривні та ромашки, які навіть після морозів відходять і стоять гарними зеленими кущами. Все що я назвала постійно треба стригти та стримувати, але це моє хобі і задоволення. Зате ці рослини не докучають з поливом, гарні протягом всього року, поки ні разу не хворіли, при цьому швидко ростуть, постійно змінюючи вигляд саду.
Тетяно, вітаю! Дякую Вам за цікаве, корисне і позитивне відео! Як завжди, дивлюсь із задоволенням! Бажаю Вам міцного здоров'я, задоволення від справи та усіляких гараздів!
Дякую за цікаве відео у новому році! Бажаю натхнення, успіхів та задоволення у вашій роботі з рослинами, щастя у родині та миру в Україні! Привіт з Київської області!
Тетяно, дякую🤗, інформативно і цікаво! Я з передмісття Харкова, спека була неймовірна більше 40 градусів 🤯. Рослинкам посадженним взимку, літом було важкувато(ялині, ялівці, туї). Добре почувались на повному сонці махрові гібіскуси і лавандин). Бажаю вам успіху і мирного неба!
Привіт із Львівщини!Все як завжди ,- дуже мені подобається проводити час з вами ! Багато рослин в мене з'явилися, дякуючи тому, що побачила їх у вашому саду.З радістю буду чекати наступне відео!
Дякую за цікаву розповідь! Ви наше натхнення! Завдяки вам я вирішила позбавитися декількох сортів дорослих туй, від яких більше клопоту, ніж краси. І мені це сподобалося, люблю змінювати сад, вдосконалювати ;)
Доброго дня, Тетяно! Дякую за цікавий і корисний огляд! 💛🩵 Я от навпаки минулого року спробувала посадити азалію і рододендрон, оскільки у нас на Київщині зими останніх років більш лагідні, спостерігатиму, як рослинки будуть себе почувати.
Ваше відео побачила вперше і зразу ж підписалися.почала продивлятися схожі канали по причині здійснення моєї мрії.Нарешті ми переїдемо з квартири в будинок!дуже любимо квіти,зелень,водойми,тож тепер є можливість дати волю своїм задумам.проживаю теж в Миколаєві .знаю раніше був питомник в широкій балці,але чи зараз вони працюючи,не знаю.Підкажіть,де ви береже саджанці.продивилась тільки одне відео,але вже зрозуміло,що ви не тільки гарний садівник,але класний спеціаліст .дякую за ваш труд.здоров,я та миру вашому дому.
Вітаю! Дякую за цікаву інформацію. В мене дуже багато рослин на ділянці. Харківська область.В основному троянди, бо дуже захопилась ними. Але є й декоративні кущі і хвойні. Самі невибагливі ялівці різні і вертикальні і горизонтальні. Були дуже гарні барбариси, але багато з них загинуло в один рік, сохли гілочки, якесь вʼянення. Туям в нас теж досить важко стало через спеку і відсутність дощів бо вони полюбляють вологе повітря. Лаванда дуже гарно росте і зимує. Як я зрозуміла з відео є в мене і лавандин, він дійсно відрізняється від лаванди , гарно нарастає охайною щільною кулькою і дуже декоративний взимку. Також ростуть кілька років 3 гірські сосни. Вони зовсім невибагливі. В мене є питання про вербу Матцудана. Чомусь чорніють кінці гілочок. Почалось з кінця літа і поступово продовжується. Буду вдячна за відповідь. В новому сезоні хочу спробувати вирощувати деякі декоративні трави. Всім бажаю щоб у Новому році наші рослинки тільки радували нас і не хворіли!
По Матсудаге не підкажу , що це саме за чорнота, зрізайте сміливо , через збільшуване скло роздивіться , можна потерти руками, якщо на листях чорні плями , то схоже на антракноз
Респект за змістовний огляд, гарні ландшафтні композиції. Невибаглива рослина будлея- роблю штамбові чи звичайні кущі- легко фомуються, різні кольори квіток( люблять метелики, комахи- можно милуватися ) Зимою - довго стоять зі сріблястими листями. Якщо не стримувати як солітер- буде великою
Здравствуйте отличный обзор всё очень интересно доступно понятно уже понимаю что тебе подходит А что нет как всегда полезная очень информация Спасибо большое
Дякую. Дуже цікаво. Так, треба по новому подивитись на рослини свого саду: від чогось треба відмовлятись, а щось нове треба саджати, таке, що зможе рости при зміні кліматичних умов.
Дякую, дуже цікаво. Я з Черкащини, в нас не так спекотно:) Мені дуже подобається, як скульптурно обрізані барбариси горизонтальною лінією. Додають різноманітності форм у саду.
Злакові дуже люблю, підстригти весною важко, пенісетуми у мене величезні. Раджу спробувати Лоропеталум! Неймовірно гарний. Вічнозелений, вічночервоний 😊, квітне чудовими рожевими квітками. Перші 2 роки на зиму вкривала
Вітання з Черкащини, я із задоволенням дивлюся ваші відео,вони змістовні ,досить зрозумілі,багато нового дізнаюся про рослини,є такі що я вперше бачу,щиро дякую вам за вашу роботу,що ділитеся своїм досвідом вирощування, у вас дізналася про кабачки Іскандер,саджала у себе на городі ,дуже задоволена гарний урожай дає.У мене дуже гарно зростає Будлея Давида,Керія,Троянди, туї Смарагд,вони висаджені вздовж огорожі. Таню можливо ви знаєте хто вирощує флокси із варієагатним забарвленням листя,дуже подобається таке листячко на рослинах, дякую за відповідь .
Вітаю пані Таню в новому році ! Клімат за два останні роки дуже різко змінився. Якщо у нас жарко,на Київщині,то уявляю,яке пекло у вас ! Якби не 26 дерев в моєму саду -то в саду були б тільки троянди. Викинула 10 кущів самшиту , поміняла дизайн доріжки. Висадила вейгелу і гортензії. Чекаю весни . До зустрічі на каналах 😊👋
Дякую за вашу роботу,за хорошу подачу інформації,за рідну мову.Але хочу запитати.Навіщо купувати рослину-велетень,зоб потім мати мороку собі і знущання з того дуба.Звичайно,ми часто стикаємось з бажанням мати щось незвичайне у своєму саду,а потім жалкуємо.
Дякую за секрет з підщепою бузку❤ в мене вже загорілося спробувати, ще й ясенів насіялося повно. Мої «стронгмени» ( Одеса): форзиція Фієста, кизильник, піраканта, будлея, скумпія , жимолость шапкова, шавлія, гаура.
Дякую! Стронгмени чудові! Шавлію маю, жимолость шпакові в Херсоні на дачі зростала вздовж доріжок, стригла кульками , скумпія - в природі багато зростає в степу , але є такі чудові сорти з червоним забарвленням! Гаура -все приглядаюся до неї😀, а кизильник не витримав соленої води, весь загинув.
@ бачила фото в зелених янголах де жимолость шапкова наче природне каміння підстрижена . Як Ви думаєте: на той «камінь» одного куща достатньо чи то сукупність поруч посаджено? Щодо гаури- вона Вас не розчарує: у мене разом з перовскією ростуть,до грудня квітують . Стріли дуже високі, тому або середину заповнювати квітника або задній план. Бо якщо спереду виглядає як зарості, пересаджую. Поливу не вимагає. Всі комахи на ній гойдаються. Насіння багато, легко розсаду зробити і в цей же рік квітне. Не вимерзає, вже третю зиму вічнозелена розетка. Гадаю якщо ґрунт пухкий то самосіву буде багато , але в мене важкі суглинки тому не помічаю.
@ ще забула до строгменів ковилу додати, то взагалі любов. Камінистий, піщаний, глиняний ґрунт без поливу-всьому рада і виглядає неймовірно поки не зріжу в березні.
@ дякую! По жимолості - швидше буде ефект, якщо декілька рослин на невеликій відстані . В нас в садових центрах навіть тиси ягідні ( кущові) саджають три рослини на відстані 40 см і формують велику кулю , то такий принцип можна для жимолості.
Здравствуйте,Таня!С Новым годом,с новым выпуском,с новой встречей! Самое время решиться на расставание с неоправданными надеждами,потом рука не поднимется.И, наоборот, что-то добавить,если понравилось.Я- за барбарисы и сосны🙋 Спасибо за видео,учусь и работаю над ошибками с вами!
Щодо вевесових - то цілком погоджуюсь. Забагато потребують уваги. Були у мене і пієрис, і кальмії і рододендрони, але усі поступово випали. Зимують прекрасно, але сухе і спекотне літо для них - це катастрофа. Замінив їх на різні види і форми бересклету - японські і Форчуна; на лавровишню, вічнозелені калини, самшит, піраканту і інші вічнозелені деревні. Це не підводить, навіть якщо мене немає дома по півроку.
Дякую, за інформацію! А моя подружка з Одеси не змогла виростити лавровишню, 2 роки зусиль після посадки і ніяк, постійно плями на листях, сохне… піраканта мені дуже подобається, поки не знайшла для неї місце на ділянці, хотілося б на арку.
@@magic2022 піраканта з рідкими але дуже довгими шипами, я теж хотіла на арку але передумала. Бо вона швидко росте і постійно різати доведеться. А от на сонячному паркані вона стала зіркою, що не вимагає навіть поливу
@@mashunyamashunevna460 так, піраканту треба нещадно стригти - хоча б двічі за сезон. Зате у мене вийшло сіормувати їх деревами. Найвища - біля трьох метрів і це не межа. Щоправда, через постійну стрижку ягід майже немає і її потрібно формувати кількох-стовбуровим деревом (тоді піраканту не розгойдують сильні зимові вітри). Можна зразу посадити поряд трикутничком три рослини на відстані 20-25 см одна від одної і формувати їх штамбами. А коли за кілька років їх крони сплетуться, вийде досить стійка конструкція.
@@magic2022 на мою лавровишню також нападає періодично якась болячка (по типу молініозу). Взагалі, вона хворіє тими ж хворобами що й інші кісточкові. Тому, коли проводжу обприскування яблунь - не забуваю і про лавровишню. Гадаю, що якщо у мене на Вінниччині цей кущ вимахав під три метри (підмерзає, звичайно, в холодні зими, але все одно поступово збільшує біомасу), то на Одещині має бути куди кращий результат. Натхнення і удачі Вам і Вашій знайомій!
Ще додам, два дорослі кущі Жовтолистних пухироплідників, цієї осені, вольовим рішенням, таки пересадила в півтінь, хай краще буде зелене листя аніж згорівше, далі буду бачити... Які ж вони гарні весною, а далі... Жовтий колір листя нашу спеку не тримає, ото була для мене дивина свого часу))) як так? це ж колір сонця)))
Доброї, тихої ночі. Посміялася з фрази про те, що не зарікайтеся, що ніколи не буде трав в моєму саду. Бо це про мене.😂 В 2024 році зламалася, купила пінесетум.
З приводу злаків згодна, що не треба зарікатися. Коли вперше побачила відео Андрія Каранди, де він дуже широко використовує злаки у своїх садах. І подумала, що може колись деякі злаки я б використовувала у себе, але чоловік не зрозуміє, скаже, що то за бур'ян😂. Так тепер у мене є і пенісетум і кортадерії. Планую ще й інші завести. Бо глобальне потепління вносить зміни і в наші сади, нажаль.
Дякую Тетяно, за корисну інформацію. Тут у Квебеку , верби( з рожевими пагонами) зростають у кожному дворі, але кущем до 3х метрів) тільки одного разу бачила щеплене дерево.
Привіт з Івано-Франківськ а😊. Пані Тетяно, мрію про райську яблуню. Щоб гарна літом і особливо червоні декоративні яблучка зимою. Грунт у нас бідний, гірський. Гарно ростуть у мене сосни, ялівці... Гортензії теж. Порадьте сорт. Довіряю вашому досвіду.😊❤.
Добрий вечір, ґрунт в посадковій ямі змінюєте на більш поживний , і буде яблуня зростати. Відео про райські яблуні ➡️ th-cam.com/video/VwYeWEpQndM/w-d-xo.htmlsi=VZCiTawbd84H5Fqc
Я люблю дивитись ваші всі відео,багато що взяла для себе з них,адже в нас кліматичні умови такі самі .Ми в Сімферополі. Таня,скажіть,чи можна підстригати самшит зимою?я на минулому тижні (в нас було дуже тепло,десь+15)пообстригала всі кущі,а зараз боюсь,що вимерзнуть... Дякую за відповідь і за те,що ВИ є! Бажаю Вам МИРУ,сил і наснаги!
В мене влітку всохли 2 хвойних - туя Ельвангера і сосна гірська Муго Поміліо, обом було по 10 років. Раніше всохли туя Даніка, Тедді, ялина Коніка 12 - річна. Шкода, дуже спекотно влітку, навіть полив не допомагає. Живу на південному заході Дніпропетровщини. Але кожного року саджаю кілька нових рослин, я називаю це квіткоманія. Так я відволікаюся . Бажаю всім дівчаткам- квіткоманам успіхів у новому сезоні весна-літо!
Західним туям ( Даніка, Смарагд, Тедді) їм потрібно більш вологі в повітрі , тому навіть при поливі їм складно в наших краях . Гірська доросла сосна щоб засохла - можливо причина в іншому 🤷🏻♀️Коніка має поверхневе коріння, ще і страждає від павутинного кліща влітку. Сил та здоровʼя Вам під мирним небом ! Все виростимо!
Відео на каналі Магія рослин розподілені ⬇️
✅Гортензія
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8HImGVNBCJmRhF-MB-vu14R.html&si=HoZLNJ_5stYKbEy_
✅Дерева
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8GWcZTmSZVLqppU7Gz84rCQ.html&si=ugHLPeFiiPPnqYfC
✅Верба
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8GOJYjR8q9sT6ChADEmOZ6X.html&si=JJNWbgJPL482GmOg
✅Злакові трави
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8GHb5exvNfyTQeRggnSfrAA.html&si=CfK-Rbuy_aQSXZ2Q
✅Клумба квітник
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8HCVQH51FnEIXbj7GVWGwuC.html&si=hF7AjoC_yOHz4o8Z
✅Ґрунтопокривні рослини
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8Hk0TdVbCJpgDoTbk0otXQT.html&si=NsslgYIl0O9XCK92
✅Гвоздика
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8F_M4a_FtluFfKUjH4sQaSN.html&si=pLwwdEL9W-z8HOZh
✅Вейгела
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8FXJSAFdkRTVBwJrg8vJEoh.html&si=vYXuBbg0bF9IbOur
✅Хвойні
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8H3YDXDSgLL8-YBGd3GpUrP.html&si=fM43nkZA-Gp8xsKV
✅Барбарис
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8G6Bl6ahpBxJ8kVKWxFI76V.html&si=7hEWr74OmHorcxln
✅Лаванда Лавандин
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8FhzN9Dq-kH7aiQyesZSkMI.html&si=reCUrzMKucm6xcs2
✅Самшит
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8HQARHkIYQO-_RCD7HdbBxN.html&si=BFU9oLRT__VhEman
✅Спірея
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8GFXhIzfBdC_ZA6rxv629uU.html&si=4KRgyIkmLXttlDd0
✅Троянди
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8HWD1wSDX8z4AIy8BDtFQEZ.html&si=b4XIlrmfh1O9sTn3
✅Гібіскус садовий
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8G3fAa972bLeQARUu4F9Glv.html&si=LcKDvpsEU2kAc0pI
✅Газон
th-cam.com/play/PLUaec2rW1-8Gkvy0-2E2JZtfVPB2N-auy.html&si=8yM6l-quEhhi8Q1Y
Доброго дня,рада вас бачити хочу замовити рослини, які можуть рости в моєму саду на Вінниччині дякую за відповідь
Зачарована Вашим голосом!!! Гарна пізнавальна розповідь, шикарний сад ! Дякую Вам!!!! Миру !!!!
Дякую!
Вітаю! Чудове відео! Дякую за вашу витримку і мужність ❤
Вже років 10 з вами ,а кожного разу чую щось нове і цікаве .Але деколи слухаю і дивлюсь для естетичного,так би мовити, десерту. Дякую ,що надихаєте !
Дякую, що Ви зі мною !
Дякую за чудовий, пізнавальний україномовний контент. З Вами я давно, відгук пишу вперше. Вам дуже личить рідна мова, звучить гармонійно, мелодійно, гідно. Цей вибір зробив Ваш канал ще кращим, навіть ексклюзивним. Хай Бог береже Вас і благословить Вашу працю!
Дякую Вам!
Дякую Тетяна за вашу цікаву розповідь! Дякуємо нашим Збройним Силам України за захист нашої землі,і ми маємо можливість мати свої сади!
З Богом! Хай буде переможним цей рік! Чекаю нових зустрічей!
🙏🏻🇺🇦
Підтримую Каріоптеріс. Виживає в аномальне літо без поливу! Та ще й завдяки цій рослині ми тепер спостерігаємо за червонокнижною кумедною комахою ( я навіть відео про неї зняла)- Бражником Язиканом. Його ще називають Північним колібрі.
У нас також Бражники літають
А у мене бражники в будлею закохані)
І у нас бражник є)) на петуніях його сподобалось))
І у нас бражник є)) на петуніях його сподобалось))
А мої бражники полюбляють вербену бонарську, якої я насадила багатенько. Та й усі інші теж полюбляють її)))
Доброго дня з Київської області. У нас легкий піщаний грунт і, як це не дивно, вже 3 роки безпроблемно і буйно росте базилік. Кущі за розміром як Ваша перевскія майже😊 перший рік посіяли як прянощі, а тепер сіємо як квіти масивами. Аромат, невибагливість і на зиму залишаємо як красиві структурні рослини. Тримає чітку форму на фоні уже пониклих під снігом злакових.
Добрий день, теж маю досвід , дійсно великі кущики , посухостійкі, в нас на суглинку зростали чудово!
Дякую за цікаве відео! Десь половину з перерахованих вами рослин я теж ніжно люблю та раджу усім при будь-якій можливості, а особливо: альбіцію, перовскію, кареоптеріс. Від себе додам ще юкку. Я з Херсону, але з грудня 22-го тимчасово мешкаю в Миколаїві. В Херсоні, як я давно вже помітила, температура десь на 1-2 градуси вище, ніж тут. І ці рослини - єдині, які чхати хотіли на те, що ростуть вже два сезони без жодного догляду, поливу, обробок та нормальної обрізки (коли іноді приїздимо додому то, якщо нічого поблизу не бахає, я перовскію та кареоптеріс восени або навесні "чікаю" нашвидкоруч). Перовскія квітла десь с початку червня і майже весь жовтень. Обрізані навесні вдома гілочки кареоптерісу привезла сюди до Миколаїва та поставила просто у воду: невдовзі мала цілу купу вкоріненних рослинок, які восени вже ВСІ квітли! Додам, що ця чудова рослинка має різні сорти з різним забарвленням листя, в мене три, всі три вкорінювалися однаково добре. Перовскію, доречі, теж заживцювала та посадила тут, квітла в першому ж сезоні. Альбіція - вона росте вдома в Херсоні - у мене та у моїх батьків. Моя вже доросла, велика красуня, квітувала дуже рясно обидва ці роки. У батьків був приліт у лютому 23-го, частина уламків зрізала половину їх альбіції та посікла увесь її стовбур та гілки, що залишилися: картина була страшна, ніхто не давав дереву жодного шансу. Але воно - самостійно, бо батьки також виїхали до Миколаїва - змогло не тільки вижити, але й за сезон 23-го наростити нові гілки, зарубцювати рани, а влітку 24-го знов розквітнути гарно та рясно! Та найвитривкіша з усіх, безумовно, юкка. Вона єдина, хто вижив на моєму вуличному квітнику (пекуче пряме сонце, жодного захисту від вітру - це високий берег колишньої річки) та ще й пережила приліт міни в трьох метрах від неї (єдина з усіх, хто там зростав). Обов'язково посажу в себе ще варієгатну та (якщо не плутаю назву) славну - ту, що оголює стовбур та має з часом вигляд пальмочки. Саме те що треба для наших країв ;)
Хочеться і ревіти і пишатися Вами, тримайтеся! ❤
@@Rodika_Gontareva ❤❤❤
Безмежно вдячна за чудову українську мову! Сльози застеляють очі... Розумію,що будь яка мить може стати останньою,але дивлюсь на вас і починає жевріти надія...І садок чепуритису, скільки сил стане! Дякую вам - низький уклін ❤️
Дякую🙏🏻
Тетяна, велике дякую. Слухаю Вас, повчаюсь та заспокоююсь вашим голосом. О це, як стає тошно та тривожно. В наш не легкий час, іду до Вас на канал. Обожнюю. Дай Боже Вам здоров'я. Та миру нам усім🙏❤️
Дякую!
Дякую! Дуууже гарний сад. А господиня - принцеса! Особливо сподобався в'яз- парасолька.
❤❤❤
Дякую!
Таня, привіт із Запоріжжя. Дякую за змістовність. Досвіду багато хто має, але так системно виклати свої знання і досвід далеко не всі можуть. Творчих пошуків, розвитку та миру!
Щиро дякую!Бережи всіх Боже 🙏🙏🙏. СлаваЗСУ.Здоров'я Вам та вашим рідним.Миру та злагоди.
Дякую, навзаєм!
Вітаю Тетяночка 🌞!
Дякую за огляд рослин, за досвід та інформацію,настанови та поради👍
Мали в себе вербу Матсудана. На початку її зростання виглядала ефектно, ніжно... Звичайно, що згодом проріджували, скорочували, бо якось шалено вона пішла у ріст, мабуть земля плодородна ( межа Київської та Черкаської області), та це дійсно так і є, як кажуть і віник проросте. Але структура деревини рихла, кора дуже потріскана, почали заводитись шкідники, при тому, ще й які((((.... страхілища😱😮 Коли з чоловіком вирішили все ж таки спиляти її, то виявили у спилах ходи- лабіринти , А потім, як вже залишився пінь , то з нього повиповзали страшенні личинки чорно- червоного кольору, розміром десь до 15 см з кликами, і я не шуткую (, видовище гидке. Потім знайшли в інтернеті, що це личинка бражника соснового, якщо не помиляюсь. Було їх штук з п'ять, то ми спиляли пень до самого рівня землі, попалили ці дровиняки і перехрестилися))😉😄. Звичайно, віти цієї незвичайної верби дуже привабливі, хвилясті, декорування з них дуже ефектне, зимою, коли сніжило, виглядала теж казково. Але прийшлося попрощатися з нею. З гілочок виростили саджанці й посадили в берег за городом, там зростають і хоч би що. Маємо ще повислу шовковицю, то роботи біля неї... Росте, таке враження, що і взимку). Наразі експериментую з ялівцями, посадила замість туй. Цього літа дуже хворіли й пропали, хоча й лікувала...
Ось такі пригоди в нас).
До зустрічі у нових надихаючих відео 🌞🤗💛💙!
Дякую, що поділилися досвідом!
Дякую, Тетяна! Цікаво, пізнавально, корисно було дивитися відео. Ваш садок виглядає гарно в любу пору року!
Дякую!
Дякую, Тетяна!
Дуже цікаво, і просто красиво. Мій фаворит витривалості - цеанотус. Тільки зрізаю по весні, залишаючи сантиметрів 20. Росте на самому сонці. Нічого з ним більше не роблю. Ні поливаю, ні обробляю, ні підживлюю. Росте років 20, і у дворі і за парканом. Відростає охайною кулею. Квітне з середини літа, і до холодів. Дніпро.
Дякую пані Тетяно що ділитесь цікавою та корисною інформацією, цього літа також для себе зробила певні висновки по рослинах, шавлію, молочай відкрила для себе як невибагливі рослини❤
Альбіцію вперше побачила в Одесі біля багатоквартирного будинку, мене вразили її пухнасті незвичайні квіточки.
І крона та листя дійсно дуже гарні.
Тепер знаю назву цього дерева.
Дякую!
З новим роком, з новим днем! Вдячна що ділитеся, власним досвідом догляду.
З новим днем!🙋🏻♀️🤗
Дякую, цікаво і пізнавально.
Привіт з Чернігівщини❤ Дякую ❤ Ви надихаєте саджати прекрасні рослини!!!!!
Дякую, Тетяно, за досвід яким ділитесь.Кіравоградська обл,сусіди.Це літо випалило багато моїх рослинок.То вже задумуюсь як прикрасити сад, щоб і влітку насолоджуватись.Тож дивлюсь ваші відео із задоволенням та прислухаюсь до порад.
Дякую за досвід!
Дякую Вам за інформативне і цікаве відео! ❤❤❤
Дякую за знання, за роботу, яка надихає. ❤
Дуже корисне відео! Дякую💙💛
Сад на Миколаївщині, за останні роки теж багато рослин пішло з саду, залишилися тільки самі витривалі до нашої спеки та суховіїв: декоративні трави і злаки, то любов ♥️ маю їх багатенько, це прям "МІСЦЕВІ" для нашої степової зони; Бордоволисті барбариси тунберга (з поміж великої кількості жовтих, залишилося тільки два і то печаль), скумпія пурпурова, бузина, Бордоволисті пухироплідники, каріоптеріс (з'явився в саду завдяки вашим відео, вже дорослі кущі, дякую💙💛), перовскія (і її стає все більше в саду))), лаванда, сантоліна, айстри.
Цього літа вперше при +50 пригоріло листя в дорослого куща дерена елегантісіма(.
Восьмирічний кущ древовидного гібіскуса на прямому сонці тримає спеку але зі скрипом, бачу що в легкій ажурній тіні листя в гібіскусів значно декоративніше і на рясність квітування не впливає.
В центрі Миколаєва періодично проходжу повз декілька дорослих кущів гібіскуса, в спеку +50 на прямому сонці без поливу це сумне явище, трішки в тіні бачу що тримається листячко, все дивуюсь: які ж вони "Сирійські"? Там мабуть спека має бути більшою...
Дякую, Тетяна, за поради, за те, що ділитеся власним досвідом, ідеями. Деякі і собі візьму😊
Дякую за якісний контент!
Коментар у підтримку, для постійного розвитку каналу!
Дякую за вашу працю! З вами дуже цікаво❤😊
Дякую за довіру!
Дякую за відео , за корисну інформацію, за вашу працю. Ви велика трудівниця. У вас дуже гарна ділянка🎉
Дякую за цікаву розповідь про рослинки. 🎉
Південний схід Дніпропетровщини теж дуже схожий кліматичними умовами з вашим. Особливо минулого літа посуху і літню спеку в Україні відчули мабуть багато хто.
Злакові у нас теж добре себе почувають.
Ще раз дякую Вам ❤
Тетяночка, дякую Вам за та , що Ви у нас є. Бажаю здоровья Вам і вашим рідним, процвітання Вашому каналу, мирного неба. ❤
Дякую, навзаєм!
Вітаю. З Новим роком! Хоч і не маю власного садочку та Ваші відео завжди дивлюся з задоволенням.
Барбарис Тумберга був моїм улюбленцем протягом років 30. І ніколи не могла подумати, що стане найбільшим розчаруванням. Два роки тому посадила декілька десятків - зробила окантовку по всій клумбі. Кольори різні, більше бордові. Два літа останні горять. Все літо стоять лисі. Тільки температури спадають - листя починає відростати, потім знову спека - спікаються. Менші взагалі не пережили. І це при помірному, але систематичному поливі. Прямо в депресію вігнали ці барбариси. Скільки зусиль намарно 😢
Стимулятори коріння після посадки три рази з інтервалам 10 днів і потім впродовж вегетації хочаб 1 раз я місяць. Всі посухостійки рослини мають наростити коріння , якщо частий полив , то коріння не йде вглиб, а «чекає» воду на поверхні. Я показувала багато посадок останні роки і що саме додаю в посадкову яму та якими препаратами поливаю
Дякую ❤
@@magic2022 Так, завжди пам'ятаю про кореневу. І дотримуюся правила - поливати не часто, але щоб гарно промочити лунку. На жаль, така ж ситуація цього літа була і з двома дорослими великими красивезними кущами, яким вже під 20 років. Теж лисі стояли. Так розумію, що тепер без Циркона і подібних помічників - навіть в нашому регіоні ( Кіровоградщини) декоративність не витягнути.
Привіт з Дніпра. Я не дуже досвідчений садівник, тому завжди шукаю поради тут). Дякую Вам за цю можливість. Моєму саду лише три роки, та вже можу сказати, що від мене майже не вимагають догляду дерени(крім Коуза), спіреї, скумпії, бузина з чорним листям(маю два сорти), магонії, тамарікси, акебія, жимолость зимозелена, майже всі грунтопокривні та ромашки, які навіть після морозів відходять і стоять гарними зеленими кущами. Все що я назвала постійно треба стригти та стримувати, але це моє хобі і задоволення. Зате ці рослини не докучають з поливом, гарні протягом всього року, поки ні разу не хворіли, при цьому швидко ростуть, постійно змінюючи вигляд саду.
Дякую❤
Дякую, Тетяно, за вашу просвітницьку роботу. Ви, особисто для мене, являєтесь трендсеттером, а також надхненницею і мотиватором.
Дякую за довіру😉
Дякую, Танюшо, що ділитесь з нами вашим дійсно багатючим досвідом. Милуюсь плодами вашої праці ❤!
Тетяно, вітаю!
Дякую Вам за цікаве, корисне і позитивне відео! Як завжди, дивлюсь із задоволенням!
Бажаю Вам міцного здоров'я, задоволення від справи та усіляких гараздів!
Дякую Вам🙏🏻
Дякую за цікаве відео у новому році! Бажаю натхнення, успіхів та задоволення у вашій роботі з рослинами, щастя у родині та миру в Україні! Привіт з Київської області!
🙋🏻♀️😍
Дякую, з Вами завжди цIкаво!
Вітаю. Дякую за таку цікаву, змістовну та корисну інформацію😊
Тетяно, дякую🤗, інформативно і цікаво! Я з передмісття Харкова, спека була неймовірна більше 40 градусів 🤯. Рослинкам посадженним взимку, літом було важкувато(ялині, ялівці, туї). Добре почувались на повному сонці махрові гібіскуси і лавандин).
Бажаю вам успіху і мирного неба!
Дякую , що поділилися досвідом!
Привіт із Львівщини!Все як завжди ,- дуже мені подобається проводити час з вами ! Багато рослин в мене з'явилися, дякуючи тому, що побачила їх у вашому саду.З радістю буду чекати наступне відео!
У вас сад даже в январе очень красивый
Ще й не дивилася, а вже радію😊❤.Дуже люблю ваші довгі відео.Бо 5хв, мені не вистачає часу насолодитися😅, робіть відео по 40хв❤❤❤❤❤
😀🤗
Дякую за цікаву розповідь! Ви наше натхнення! Завдяки вам я вирішила позбавитися декількох сортів дорослих туй, від яких більше клопоту, ніж краси. І мені це сподобалося, люблю змінювати сад, вдосконалювати ;)
Дякую за чудову історію 🌱🏞️
Дякую. Дуже корисне відео. 👍
Завжди цікаво переглядати ваші відео. Дякую! Мирного неба і благодаті!
Дякую, дуже цікаво
Доброго дня, Тетяно!
Дякую за цікавий і корисний огляд! 💛🩵
Я от навпаки минулого року спробувала посадити азалію і рододендрон, оскільки у нас на Київщині зими останніх років більш лагідні, спостерігатиму, як рослинки будуть себе почувати.
Ваше відео побачила вперше і зразу ж підписалися.почала продивлятися схожі канали по причині здійснення моєї мрії.Нарешті ми переїдемо з квартири в будинок!дуже любимо квіти,зелень,водойми,тож тепер є можливість дати волю своїм задумам.проживаю теж в Миколаєві .знаю раніше був питомник в широкій балці,але чи зараз вони працюючи,не знаю.Підкажіть,де ви береже саджанці.продивилась тільки одне відео,але вже зрозуміло,що ви не тільки гарний садівник,але класний спеціаліст .дякую за ваш труд.здоров,я та миру вашому дому.
Добрий вечір, в ШБ вже немає розсадника, купую рослини за Миколаєвим надам посилання на відео огляд
th-cam.com/video/aT-_Z9e9jjI/w-d-xo.htmlsi=mIHyC1EWjptDs4mJ
Дякую щиро за прекрасне відео дуже багато навчилась і зробила висновок ,щиро дякую!
З Новим роком Вас прекрасна родино! Дякую за інформаційне відео.
З Новим роком!
Дзякуй вялiкае вам ❤❤❤
Дякую! дуже цінно)
Вітаю! Дякую за цікаву інформацію. В мене дуже багато рослин на ділянці. Харківська область.В основному троянди, бо дуже захопилась ними. Але є й декоративні кущі і хвойні. Самі невибагливі ялівці різні і вертикальні і горизонтальні. Були дуже гарні барбариси, але багато з них загинуло в один рік, сохли гілочки, якесь вʼянення. Туям в нас теж досить важко стало через спеку і відсутність дощів бо вони полюбляють вологе повітря. Лаванда дуже гарно росте і зимує. Як я зрозуміла з відео є в мене і лавандин, він дійсно відрізняється від лаванди , гарно нарастає охайною щільною кулькою і дуже декоративний взимку. Також ростуть кілька років 3 гірські сосни. Вони зовсім невибагливі. В мене є питання про вербу Матцудана. Чомусь чорніють кінці гілочок. Почалось з кінця літа і поступово продовжується. Буду вдячна за відповідь. В новому сезоні хочу спробувати вирощувати деякі декоративні трави. Всім бажаю щоб у Новому році наші рослинки тільки радували нас і не хворіли!
По Матсудаге не підкажу , що це саме за чорнота, зрізайте сміливо , через збільшуване скло роздивіться , можна потерти руками, якщо на листях чорні плями , то схоже на антракноз
Привіт з Вінницької області , так перовськія, каріоптеріси, лаванда , злаки, всі передають привіт!!!
Вітаю . Як хочеться вже тепла, заглядаю в сад і чекаю коли ж та весна буде))))
Здивувало ,що дуб можна стримувати обрізкою, раніше навіть думку про нього не допускала
Дякую ,київська обл ,які рослини з вашого досвіду ,будуть гарно зростати ,у завязку
зі зміною клімату .
Рада зустрічі,хорошого нового року
Дякую, навзаєм!
Дуже Вам вдячна. Цікаві огляди й Ваш досвід допомагає визначитися з різновидами та сортами. Чекатиму наступні відео.
Респект за змістовний огляд, гарні ландшафтні композиції. Невибаглива рослина будлея- роблю штамбові чи звичайні кущі- легко фомуються, різні кольори квіток( люблять метелики, комахи- можно милуватися ) Зимою - довго стоять зі сріблястими листями. Якщо не стримувати як солітер- буде великою
Дякую, що поділилися!
Здравствуйте отличный обзор всё очень интересно доступно понятно уже понимаю что тебе подходит А что нет как всегда полезная очень информация Спасибо большое
Вітання з Житомирщини.Дякую Тетяна за корисну та повчальну інформацію.❤❤😊😊😊
🙋🏻♀️😍
Дякую вам за те що ділитесь досвідом, це дуже цінно. З задоволенням передивляюсь ваші відео, отримую естетичну насолоду
Дякую. Дуже цікаво. Так, треба по новому подивитись на рослини свого саду: від чогось треба відмовлятись, а щось нове треба саджати, таке, що зможе рости при зміні кліматичних умов.
100%
Дякую, дуже цікаво. Я з Черкащини, в нас не так спекотно:) Мені дуже подобається, як скульптурно обрізані барбариси горизонтальною лінією. Додають різноманітності форм у саду.
Дякую Таня за вашу прогулянку садочком і повчальне відео.❤❤❤
Злакові дуже люблю, підстригти весною важко, пенісетуми у мене величезні. Раджу спробувати Лоропеталум! Неймовірно гарний. Вічнозелений, вічночервоний 😊, квітне чудовими рожевими квітками. Перші 2 роки на зиму вкривала
Дякую! Обовʼязково познайомлюся з цією рослиною
Дуже цінно Дякуєм
Вітання з Черкащини, я із задоволенням дивлюся ваші відео,вони змістовні ,досить зрозумілі,багато нового дізнаюся про рослини,є такі що я вперше бачу,щиро дякую вам за вашу роботу,що ділитеся своїм досвідом вирощування, у вас дізналася про кабачки Іскандер,саджала у себе на городі ,дуже задоволена гарний урожай дає.У мене дуже гарно зростає Будлея Давида,Керія,Троянди, туї Смарагд,вони висаджені вздовж огорожі. Таню можливо ви знаєте хто вирощує флокси із варієагатним забарвленням листя,дуже подобається таке листячко на рослинах, дякую за відповідь .
Дякую, цікаво будо , що у Вас чудово зростає!
Вітаю пані Таню в новому році ! Клімат за два останні роки дуже різко змінився. Якщо у нас жарко,на Київщині,то уявляю,яке пекло у вас ! Якби не 26 дерев в моєму саду -то в саду були б тільки троянди. Викинула 10 кущів самшиту , поміняла дизайн доріжки. Висадила вейгелу і гортензії. Чекаю весни . До зустрічі на каналах 😊👋
Пані Ніно, треба до Вас знову в гості😉до зустрічі🙋🏻♀️😍
@@magic2022 До зустрічі ,обов'язково !♥️♥️♥️
Щиро Дякую!!!💛💙
Дуже цікаве відео !
Багато корисної інфорцозіії.
Дякую !
Дякую, дуже цікаве відео
Дякую! Було цікаво❤
💙💛💐
Гарна посухостійка рослина-,ехінацея.Невибаглива до грунту,квітне все літо і є багато сортів.
Дякую! Планую сіяти , насінням поділилася підписниця!
Дякую за вашу роботу,за хорошу подачу інформації,за рідну мову.Але хочу запитати.Навіщо купувати рослину-велетень,зоб потім мати мороку собі і знущання з того дуба.Звичайно,ми часто стикаємось з бажанням мати щось незвичайне у своєму саду,а потім жалкуємо.
Дякую за секрет з підщепою бузку❤ в мене вже загорілося спробувати, ще й ясенів насіялося повно.
Мої «стронгмени» ( Одеса): форзиція Фієста, кизильник, піраканта, будлея, скумпія , жимолость шапкова, шавлія, гаура.
Дякую! Стронгмени чудові!
Шавлію маю, жимолость шпакові в Херсоні на дачі зростала вздовж доріжок, стригла кульками , скумпія - в природі багато зростає в степу , але є такі чудові сорти з червоним забарвленням! Гаура -все приглядаюся до неї😀, а кизильник не витримав соленої води, весь загинув.
@ бачила фото в зелених янголах де жимолость шапкова наче природне каміння підстрижена . Як Ви думаєте: на той «камінь» одного куща достатньо чи то сукупність поруч посаджено?
Щодо гаури- вона Вас не розчарує: у мене разом з перовскією ростуть,до грудня квітують . Стріли дуже високі, тому або середину заповнювати квітника або задній план. Бо якщо спереду виглядає як зарості, пересаджую. Поливу не вимагає. Всі комахи на ній гойдаються. Насіння багато, легко розсаду зробити і в цей же рік квітне. Не вимерзає, вже третю зиму вічнозелена розетка. Гадаю якщо ґрунт пухкий то самосіву буде багато , але в мене важкі суглинки тому не помічаю.
@ ще забула до строгменів ковилу додати, то взагалі любов. Камінистий, піщаний, глиняний ґрунт без поливу-всьому рада і виглядає неймовірно поки не зріжу в березні.
@ дякую!
По жимолості - швидше буде ефект, якщо декілька рослин на невеликій відстані . В нас в садових центрах навіть тиси ягідні ( кущові) саджають три рослини на відстані 40 см і формують велику кулю , то такий принцип можна для жимолості.
Пані Тетяно, яке це задоволення слухати поради людини з досвідом садівництва.
Дякую☺️
Дякую за цікаве відео ❤
Дякую за ваш досвід, за те, що поділилися! Ви неймовірна, Таня! І відчувається, що ви , дуже замерзли! ☺️☺️☺️💖💖💖
Треба було відео знімати через 3 дні , зараз в нас + 12😀
Привіт з Чернігова. Жара і до нас докотилася. Гарні і не вибагливі рослини Чернігівщини: сосни , всі злаки, піроканта, Перовскія, шавлія, лаванда,всі гортензії, катальпа, кипарисовики, кипарис, тамарикс, сніжноягідник, бересклет, будлея, астільба рожева, Тисячолисник сортовий, люпин, гвоздика вічнозелена, гіпсофіла, Лофант, цинерарія, живучка, спаржа.
Дякую, що поділилися. Здивувалася астільбі в цьому переліку.
❤❤❤❤❤
я люблю форзиції))
👍
Здравствуйте,Таня!С Новым годом,с новым выпуском,с новой встречей! Самое время решиться на расставание с неоправданными надеждами,потом рука не поднимется.И, наоборот, что-то добавить,если понравилось.Я- за барбарисы и сосны🙋
Спасибо за видео,учусь и работаю над ошибками с вами!
З Новим роком! Зима завжди у садівників це аналіз та робота над помилками ! Успіхів нам 😀
Щодо вевесових - то цілком погоджуюсь. Забагато потребують уваги. Були у мене і пієрис, і кальмії і рододендрони, але усі поступово випали. Зимують прекрасно, але сухе і спекотне літо для них - це катастрофа. Замінив їх на різні види і форми бересклету - японські і Форчуна; на лавровишню, вічнозелені калини, самшит, піраканту і інші вічнозелені деревні. Це не підводить, навіть якщо мене немає дома по півроку.
Дякую, за інформацію! А моя подружка з Одеси не змогла виростити лавровишню, 2 роки зусиль після посадки і ніяк, постійно плями на листях, сохне… піраканта мені дуже подобається, поки не знайшла для неї місце на ділянці, хотілося б на арку.
@@magic2022 піраканта з рідкими але дуже довгими шипами, я теж хотіла на арку але передумала. Бо вона швидко росте і постійно різати доведеться. А от на сонячному паркані вона стала зіркою, що не вимагає навіть поливу
@@mashunyamashunevna460 так, піраканту треба нещадно стригти - хоча б двічі за сезон. Зате у мене вийшло сіормувати їх деревами. Найвища - біля трьох метрів і це не межа. Щоправда, через постійну стрижку ягід майже немає і її потрібно формувати кількох-стовбуровим деревом (тоді піраканту не розгойдують сильні зимові вітри). Можна зразу посадити поряд трикутничком три рослини на відстані 20-25 см одна від одної і формувати їх штамбами. А коли за кілька років їх крони сплетуться, вийде досить стійка конструкція.
@@magic2022 на мою лавровишню також нападає періодично якась болячка (по типу молініозу). Взагалі, вона хворіє тими ж хворобами що й інші кісточкові. Тому, коли проводжу обприскування яблунь - не забуваю і про лавровишню. Гадаю, що якщо у мене на Вінниччині цей кущ вимахав під три метри (підмерзає, звичайно, в холодні зими, але все одно поступово збільшує біомасу), то на Одещині має бути куди кращий результат.
Натхнення і удачі Вам і Вашій знайомій!
Ще додам, два дорослі кущі Жовтолистних пухироплідників, цієї осені, вольовим рішенням, таки пересадила в півтінь, хай краще буде зелене листя аніж згорівше, далі буду бачити... Які ж вони гарні весною, а далі... Жовтий колір листя нашу спеку не тримає, ото була для мене дивина свого часу))) як так? це ж колір сонця)))
Не підкажете- як розмножити Перовські??? Дякую ! Розповідь чудова!
Доброї, тихої ночі. Посміялася з фрази про те, що не зарікайтеся, що ніколи не буде трав в моєму саду. Бо це про мене.😂 В 2024 році зламалася, купила пінесетум.
😀
З приводу злаків згодна, що не треба зарікатися. Коли вперше побачила відео Андрія Каранди, де він дуже широко використовує злаки у своїх садах. І подумала, що може колись деякі злаки я б використовувала у себе, але чоловік не зрозуміє, скаже, що то за бур'ян😂. Так тепер у мене є і пенісетум і кортадерії. Планую ще й інші завести. Бо глобальне потепління вносить зміни і в наші сади, нажаль.
Дякую Тетяно, за корисну інформацію. Тут у Квебеку , верби( з рожевими пагонами) зростають у кожному дворі, але кущем до 3х метрів) тільки одного разу бачила щеплене дерево.
Привіт з Івано-Франківськ а😊. Пані Тетяно, мрію про райську яблуню. Щоб гарна літом і особливо червоні декоративні яблучка зимою. Грунт у нас бідний, гірський. Гарно ростуть у мене сосни, ялівці... Гортензії теж. Порадьте сорт. Довіряю вашому досвіду.😊❤.
Добрий вечір, ґрунт в посадковій ямі змінюєте на більш поживний , і буде яблуня зростати. Відео про райські яблуні ➡️ th-cam.com/video/VwYeWEpQndM/w-d-xo.htmlsi=VZCiTawbd84H5Fqc
@magic2022 дуже дякую ♥️
Я люблю дивитись ваші всі відео,багато що взяла для себе з них,адже в нас кліматичні умови такі самі .Ми в Сімферополі.
Таня,скажіть,чи можна підстригати самшит зимою?я на минулому тижні (в нас було дуже тепло,десь+15)пообстригала всі кущі,а зараз боюсь,що вимерзнуть...
Дякую за відповідь і за те,що ВИ є!
Бажаю Вам МИРУ,сил і наснаги!
Не вимерзне самшит, може обвітритися зрізане листя, якщо несприятлива погода, навесні підкорегуєте тоді.
В мене влітку всохли 2 хвойних - туя Ельвангера і сосна гірська Муго Поміліо, обом було по 10 років. Раніше всохли туя Даніка, Тедді, ялина Коніка 12 - річна. Шкода, дуже спекотно влітку, навіть полив не допомагає. Живу на південному заході Дніпропетровщини. Але кожного року саджаю кілька нових рослин, я називаю це квіткоманія. Так я відволікаюся . Бажаю всім дівчаткам- квіткоманам успіхів у новому сезоні весна-літо!
Західним туям ( Даніка, Смарагд, Тедді) їм потрібно більш вологі в повітрі , тому навіть при поливі їм складно в наших краях . Гірська доросла сосна щоб засохла - можливо причина в іншому 🤷🏻♀️Коніка має поверхневе коріння, ще і страждає від павутинного кліща влітку.
Сил та здоровʼя Вам під мирним небом ! Все виростимо!
Так, посадимо нові, дякую.@@magic2022