@samobarin8650 ปีที่แล้ว +7

Do toho vašeho pekla sa chystám ale do sektoru hostí😉 hlavne nech je dobrý hokej

• @jozefmasny8349
    @jozefmasny8349 ปีที่แล้ว +6

Brankár Spišskej príliš vykorčuľoval pri tých nájazdoch. Najmä pri tom poslednom sa nestihol vrátiť.

• @jozefbetak326
      @jozefbetak326 ปีที่แล้ว

Hej, tie nájazdy mu moc nesadli. Inak chytal fantasticky.

• @2012svk
    @2012svk ปีที่แล้ว +3

Nasa liga ma kvalitu aku ma, ale aby ani na semifinale nebol taky maly stadion vypredany a ostalo tolko vela volnych miest je hanba. KE Spisska finale by bolo super, aj divacky. To si pozriem rad

@romanlacus2720 ปีที่แล้ว +3

Na to, že Zvolen 50 minút poriadne nevedel ani kde má štadión tak 1:1 je pre nich viac než vynikajúce 😃 (tak bezzubý ZV som už dávno nevidel).....Novejša to hrá veľmi umne.....PS1: všetci čakali, že v predĺžení uvidíme tak 2-3 strely na bránku z každej strany a nakoniec prinieslo ten najlepší hokej.....PS2: dneska už neprišlo vtipné hlásateľovi ohlasovať s divákmi 4x stav na nulu keď ZV prehrával? 😆😆😆😆......teším sa na zápasy v Novejši

• @dominikladecky5327
      @dominikladecky5327 ปีที่แล้ว

Máš pravdu, Novejšia je zatiaľ lepšia ako Zvolen, síce 1:1 ale Novejšia viac chce dať gól. Áno, niekedy bola situácia, kde nevedeli Novejšia kde čo je ale častejšie zmätení boli práve Zvolenčania. Za mňa by Novejšia mohla postúpiť.