1. Если нет света ?. Если нет интернета ? Если как всегда виснет ваша программа что делать ? Это всего простые три вопроса как открыть больничный , ведь как я понимаю задним числом не откроешь . И кто будет отвечать ? .
Хотілося б отримати відповідь на наступну ситуацію. Зараз в Кіровоградській області (можливо так по всій країні) радять (медичні чиновники) не створювати МВТН та не формувати електронні листки непрацездатності, писати по старому, паперові (навіть в порушення наказу МОЗ №1066) через те, що роботодавці не знають, що робити з електронними ЛН. Цікаво, як правильно поводитися лікарям, що займаються практичною роботою? Порушувати вимоги наказу МОЗ? Плювати на проблеми пацієнтів? Третій варіант? І які прогнози на вересень 2021 року? Чи запрацює адекватно система? Дуже цікаво. Дякую.
Люди, далёкие от медицины, создали компьютерную игру под названием "электронные больничные листы". Ни на один вопрос, заданный докторами ниже, эти специалисты не ответили.
Вам не стыдно предлагать такой недоработанный материал? Непонятно, лечить когда? Вы,авторы разработчики этого бреда , хотели бы,что вам была предоставлена медицинская помощь такая,как ваша программа?
как врач может спрогнозировать дату віписки в стационаре?! масса варианов что может случится: челорвек умер, самовольно ушел, раньше віздоровел, перевели в инш заклад, болеет дольше. нужно делать кучу манипуляции по продлению и сокращению МВТН, почему нельзя біло просто сделать формирование єтого МВТН в стационаре при віписке!? вот делаем мі віписку ехелс и тут же под ней подписіваем с четкими датами МВТН. начерта столько гемороя?! мне бі очень хотелось, что ві спустились и поработали в рамках реальной больниці и сами поняли какую ерунду ві впариваете врачам!
Давно задаюсь этим вопросом! Желаю этим модным мальчикам и девочкам попасть в обычную больницу и протестировать на себе эту систему. Врач, вместо того, чтобы им уделить внимание, будет сидеть часами перед компьютером, и между делом ещё заполнять бумажную документацию!
Чи вірно, що тепер у вихідний або святковий день лікарі приймального відділення і травмпункту мають право оформляти первинний МВТН працюючим застрахованим пацієнтам, які визнані непрацездатними і в зв’язку з цим пропустять робочу зміну ? Якщо так то до якого терміну ?
Современная больница и поликлиника - это место где назойливые пациенты своими постоянными жалобами мешают врачам спокойно работать с бумажной, а теперь уже и с электронной документацией.
Наказ МОЗ №1066 передбачає, що МВТН будь якої категорії повинні формуватися на підставі повних відомостей про скарги, анамнез, об’єктивний стан та локальний статус. Цих відомостей також вимагає ЕТН та ФСС України при перевірці. Проте розділ «Медичні записи» де можна вказати скарги, анамнез, об’єктивний стан та локальний статус в МІС Хелсі доступний лише для локального користування і відомості з нього НЕ відправляються в ЕСОЗ при синхронізації. Натомість в рамках взаємодії «Прийом пацієнта» та «Виписка пацієнта зі стаціонару» в МІС Хелсі присутні лише розділи: причини ICPC2, діагноз МКХ-10, класифікатор послуг та інтервенцій АНСІ, які відправляються до ЕСОЗ при синхронізації. Чи є достатнім наявних на даний момент функціонал МІС для повноцінного медичного документообігу і формування МВТН в рамках вимог наказу? Прошу роз’яснити чи слід вимагати від техслужби МІС Хелсі налагодження відправки даних розділу «Медичні записи» в ЦБД НСЗУ ?
Якщо лікар здійснює експертизу ТН одноосібно і функції ЛКК значно обмежено, чому в додатку до наказу 1066 про організацію ЕТН ведеться мова про надання лікарем до ЛКК випадків понад 30 днів?
Гадаю тому, що функції ЛКК обмежені, але ж не скасовані повністю. Разом з тим значно розширено повноваження лікарів, але й обтяжено їх додатковою відповідальністю
Підкажіть, будь ласка, яким чином провести запис в електронній картці пацієнту, якщо він не має декларації взагалі. Я записала людину на прийом з підозрою на COVID, система не допускає до е-картки, просить укласти декларацію. Тож жодного запису я провести не можу, тим більше, сформувати МВТН.
Огромное спасибо!!!!К сожалению, не удалось пересмотреть онлайн, но на ю-тубе уже 3-й раз пересматриваю. Очень информативно. Многие вопросы стали понятны.
В МІС (по крайній мірі в Хелсі) жоден епізод автоматично не закривається. При виписці зі стаціонару погашається відповідне направлення, далі виписується направлення до амбулаторного лікаря для доліковування і за потреби оформляється МВТН терміном до 3 днів. Після цих дій лікар може самостійно завершити даний епізод
Нам вже порадили заповнювати висновки та прийом ввечорі вдома((( І ще наголосили, що ми це повинні були зробити в робочий час, а якщо ми в робочий час «гуляли» по віні МІС, то повинні відпрацьовувати в свій неробочий час. Вважаю це неповагою до лікаря та знущанням
Объясните кто-то, пожалуйста. Человек обратился к врачу, оформили электронный больничный. Потом этот больничный еще три раза продлевали. Работодатель видит только первый и последний из них, двух остальных не видит. Поликлиника выдала четыре бумажные справки о временной нетрудоспособности и говорит, что они со своей стороны все оформили (я так понимаю, все четыре медицинских заключения, о которых здесь речь), а сами электронные больничные сейчас формируются с задержкой, просто надо не кипишевать, а подождать. Работодатель отказывается принимать справки, ждать оформления больничных и заставляет человека оформить отпуск за свой счет на период недостающих больничных. Действительно электронные больничные на основании медицинских заключений сейчас формируются с задержкой? Может ли мед. учреждение выдавать справки о временной нетрудоспособности вместо электронных больничных?
Направлення категорії «Стаціонарне лікування» погашається взаємодією «Виписка пацієнта зі стаціонару» що формоується в день виписки. Прошу пояснити як в день госпіталізації оформити МВТН на період перебування в стаціонарі ??
спочатку створюється взаємодія з категорією "стаціонарне лікування", погашається "Взаємодія у стаціонара" ( а не виписка із стаціонару) і на основі неї створюєть медичний висновок про тимчасову непрацездатність. А потім робиться копія взаємодії, яка у подальшому буде закриватися при виписці пацієнта із "Виписка із стаціонару".
Такого бреда ещё не было. По этой порнографии(е-больничный) работать не возможно. Сколько денег потрачено на этот не доделанный проект. Прежде чем выпускать закон для работы, должны были представить форму нового документа с полной инструкцией по работе. Б.лист на бланке отменили, а этот ещё не работает и как объединенный отчет когда уже сдавать, а его дорабатывали еженедельно. И с е-больничными аналогичная ситуация. Это говорит о непрофессианализме таких создателей проектов.
Прошу роз’яснити процес скерування довгохворіючих пацієнтів на МСЕК в рамках наказу №1066. Адже лікуючий лікар має право на безперервне лікування і оформлення МВТН лише до 120 днів. Яким буде принцип оформлення МВТН на період зі 120 дня по дату безпосереднього огляду пацієнта на МСЕК ?!
Зовсім не зрозуміло за дитячий стаціонар. Раніше лікарняний в стаціонарі матерям видавали до 6 років, зараз до 14 років?? Якщо дитина лежить без матері чи треба формувати медичний висновок про тимчасову непрацездатність? Якщо дитина буде лежати в стаціонарі з бабусею, а мама працює, чи треба дитині формувати медичний висновок?
А ЕСЛИ НЕТРУДОСПОСОБНОСТЬ БОЛЕЕ 30 ДНЕЙ. ПРИ ЛЕЧЕНИИ ЗЛОКАЧЕСТВЕННЫХ НОВООБРАЗОВАНИЙ, НАПРИМЕР. КАКОЙ МОЖЕТ БЫТЬ МАКСИМАЛЬНАЯ ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОСТЬ НЕТРУДОСПОСОБНОСТИ ДО ОСВИДЕТЕЛЬСТВОВАНИЯ НА ГРУППУ ИНВАЛИДНОСТИ
В мене декілька днів висить " Помилка обробки" МВТН, подія створена та підписана КЕП, медичний висновок підписаний КЕП, та відправлений. Ви вже задрали своєю дєбільною системою. Вона нагадує тормоз.
в наказі від 01.06.2021р. №1066 про видачу електронного листка вказано про видачу та продовження по догляду за хворою дитиною лікарняний видається лише на 3 дні. це так? видача л/л по догляду за дитиною військовим та співробітникам МВД як буде формуватись? їм видавали довідку по догляду за дитиною, а як зараз правильно? видача л/л по догляду за хворими дітьми до 3-х років, якщо мати приступила до роботи?
МВТН категорії «Догляд за хворою дитиною віком до 14 років або дитиною-інвалідом до 18 років» не може перевищувати 14 календарних днів в амбулаторних умовах. У випадках необхідності сумісного перебування з дитиною в стаціонарі - МВТН буде на весь час госпіталізації. Якщо дитина далі продовжує хворіти, то через ЛКК видається Форма № 095-2/о до одужання від гострого захворювання або досягнення ремісії в разі загострення хронічного захворювання. Військовозобов’язаним, військовослужбовцями та студентам у випадках непрацездатності оформляється МВТН і видається паперовий Листок звільнення або Форма № 095/о відповідно
Прошу заметить что коменты автор канала читает но сознательно или по причине некомпетентности ответ не даёт. Обратите внимание на лайки автора постов которые не несут ни какой теоретической нагрузки.
Колеги, фізично не встигаємо відповісти всім у коментарях. Будемо вдячні, якщо зможете залишити ваші питання у формі за посиланням нижче - ми надамо відповіді на наступному вебінарі. 👉 forms.gle/ovccVNtUR6VQ11H57
1. Если нет света ?. Если нет интернета ? Если как всегда виснет ваша программа что делать ? Это всего простые три вопроса как открыть больничный , ведь как я понимаю задним числом не откроешь . И кто будет отвечать ? .
Врач будет оплачивать все промахи.
Можна днем назад
Хотілося б отримати відповідь на наступну ситуацію. Зараз в Кіровоградській області (можливо так по всій країні) радять (медичні чиновники) не створювати МВТН та не формувати електронні листки непрацездатності, писати по старому, паперові (навіть в порушення наказу МОЗ №1066) через те, що роботодавці не знають, що робити з електронними ЛН. Цікаво, як правильно поводитися лікарям, що займаються практичною роботою? Порушувати вимоги наказу МОЗ? Плювати на проблеми пацієнтів? Третій варіант?
І які прогнози на вересень 2021 року? Чи запрацює адекватно система? Дуже цікаво. Дякую.
Люди, далёкие от медицины, создали компьютерную игру под названием "электронные больничные листы". Ни на один вопрос, заданный докторами ниже, эти специалисты не ответили.
А что они ответят? Деньги за эту мастурбацию с компьютером получили,теперь предлагают нам попробовать получить оргазм от клацанья по клавишам.
Мне уже ответили и дали номер для отзыва 1677. Можете попробовать объяснить им,что зря зарплату получают.
1677 направляет в МІС і наоборот
Вам не стыдно предлагать такой недоработанный материал? Непонятно, лечить когда? Вы,авторы разработчики этого бреда , хотели бы,что вам была предоставлена медицинская помощь такая,как ваша программа?
💯
Доброго дня дякую за вебінар дужє актуально
Сначала установите постоянный интернет, работа с вашей программой постоянный стресс для врачей и пациентов
Покажіть алгоритм як і де формувати висновок. Взагалі не зрозуміло.
как врач может спрогнозировать дату віписки в стационаре?! масса варианов что может случится: челорвек умер, самовольно ушел, раньше віздоровел, перевели в инш заклад, болеет дольше. нужно делать кучу манипуляции по продлению и сокращению МВТН, почему нельзя біло просто сделать формирование єтого МВТН в стационаре при віписке!? вот делаем мі віписку ехелс и тут же под ней подписіваем с четкими датами МВТН. начерта столько гемороя?! мне бі очень хотелось, что ві спустились и поработали в рамках реальной больниці и сами поняли какую ерунду ві впариваете врачам!
L
💯
Давно задаюсь этим вопросом! Желаю этим модным мальчикам и девочкам попасть в обычную больницу и протестировать на себе эту систему. Врач, вместо того, чтобы им уделить внимание, будет сидеть часами перед компьютером, и между делом ещё заполнять бумажную документацию!
Наші зауваження і рекомендації всеодно ніхто не читає на цьому сайті. Бо відповідної реакції не має.Це дуже прикро.
есть и другие видео, где рассказывают как закрыть досточно и как продлить МВТН
Чи вірно, що тепер у вихідний або святковий день лікарі приймального відділення і травмпункту мають право оформляти первинний МВТН працюючим застрахованим пацієнтам, які визнані непрацездатними і в зв’язку з цим пропустять робочу зміну ? Якщо так то до якого терміну ?
Современная больница и поликлиника - это место где назойливые пациенты своими постоянными жалобами мешают врачам спокойно работать с бумажной, а теперь уже и с электронной документацией.
Наказ МОЗ №1066 передбачає, що МВТН будь якої категорії повинні формуватися на підставі повних відомостей про скарги, анамнез, об’єктивний стан та локальний статус. Цих відомостей також вимагає ЕТН та ФСС України при перевірці.
Проте розділ «Медичні записи» де можна вказати скарги, анамнез, об’єктивний стан та локальний статус в МІС Хелсі доступний лише для локального користування і відомості з нього НЕ відправляються в ЕСОЗ при синхронізації.
Натомість в рамках взаємодії «Прийом пацієнта» та «Виписка пацієнта зі стаціонару» в МІС Хелсі присутні лише розділи: причини ICPC2, діагноз МКХ-10, класифікатор послуг та інтервенцій АНСІ, які відправляються до ЕСОЗ при синхронізації.
Чи є достатнім наявних на даний момент функціонал МІС для повноцінного медичного документообігу і формування МВТН в рамках вимог наказу? Прошу роз’яснити чи слід вимагати від техслужби МІС Хелсі налагодження відправки даних розділу «Медичні записи» в ЦБД НСЗУ ?
Якщо лікар здійснює експертизу ТН одноосібно і функції ЛКК значно обмежено, чому в додатку до наказу 1066 про організацію ЕТН ведеться мова про надання лікарем до ЛКК випадків понад 30 днів?
Гадаю тому, що функції ЛКК обмежені, але ж не скасовані повністю. Разом з тим значно розширено повноваження лікарів, але й обтяжено їх додатковою відповідальністю
Спасибо за информацию
дякую
Підкажіть, будь ласка, яким чином провести запис в електронній картці пацієнту, якщо він не має декларації взагалі. Я записала людину на прийом з підозрою на COVID, система не допускає до е-картки, просить укласти декларацію. Тож жодного запису я провести не можу, тим більше, сформувати МВТН.
Огромное спасибо!!!!К сожалению, не удалось пересмотреть онлайн, но на ю-тубе уже 3-й раз пересматриваю. Очень информативно. Многие вопросы стали понятны.
Добрий день. Вас вітає Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ХМР.
Дякую.
Доброго дня всім!
А таймлайн по темам видео слабо было сделать?
При виписці пацієнта зі стаціонару епізод автоматично закривається в МІС. Як в такому випадку продовжити МВТН в амбулаторних умовах? Дякую.
В МІС (по крайній мірі в Хелсі) жоден епізод автоматично не закривається. При виписці зі стаціонару погашається відповідне направлення, далі виписується направлення до амбулаторного лікаря для доліковування і за потреби оформляється МВТН терміном до 3 днів. Після цих дій лікар може самостійно завершити даний епізод
Лікар поліклініки уже на підставі свого прийому в МІС оформляє МВТН на необхідний термін
Й÷
@@trauma4783 на 3 дні лікар стаціонару оформлює при виписці?
повний капец медицині... Слава Україні всі молоді фахівці готовтись до Польщі на клубничку
І все це за 15хіилин?
За три тижні праця в медейр тиждень не працювала взагалі. І ще два тижні праця в першу половину дня паралізована. Волинська Область.
Нам вже порадили заповнювати висновки та прийом ввечорі вдома((( І ще наголосили, що ми це повинні були зробити в робочий час, а якщо ми в робочий час «гуляли» по віні МІС, то повинні відпрацьовувати в свій неробочий час. Вважаю це неповагою до лікаря та знущанням
Объясните кто-то, пожалуйста. Человек обратился к врачу, оформили электронный больничный. Потом этот больничный еще три раза продлевали. Работодатель видит только первый и последний из них, двух остальных не видит. Поликлиника выдала четыре бумажные справки о временной нетрудоспособности и говорит, что они со своей стороны все оформили (я так понимаю, все четыре медицинских заключения, о которых здесь речь), а сами электронные больничные сейчас формируются с задержкой, просто надо не кипишевать, а подождать. Работодатель отказывается принимать справки, ждать оформления больничных и заставляет человека оформить отпуск за свой счет на период недостающих больничных. Действительно электронные больничные на основании медицинских заключений сейчас формируются с задержкой? Может ли мед. учреждение выдавать справки о временной нетрудоспособности вместо электронных больничных?
Не задавайте їм складних питань
Направлення категорії «Стаціонарне лікування» погашається взаємодією «Виписка пацієнта зі стаціонару» що формоується в день виписки.
Прошу пояснити як в день госпіталізації оформити МВТН на період перебування в стаціонарі ??
спочатку створюється взаємодія з категорією "стаціонарне лікування", погашається "Взаємодія у стаціонара" ( а не виписка із стаціонару) і на основі неї створюєть медичний висновок про тимчасову непрацездатність. А потім робиться копія взаємодії, яка у подальшому буде закриватися при виписці пацієнта із "Виписка із стаціонару".
Добрий день
Спасибо
как продлить больничный после 30 дней.
Такого бреда ещё не было. По этой порнографии(е-больничный) работать не возможно. Сколько денег потрачено на этот не доделанный проект. Прежде чем выпускать закон для работы, должны были представить форму нового документа с полной инструкцией по работе. Б.лист на бланке отменили, а этот ещё не работает и как объединенный отчет когда уже сдавать, а его дорабатывали еженедельно. И с е-больничными аналогичная ситуация. Это говорит о непрофессианализме таких создателей проектов.
Они живут в виртуальном мире , и из них не кто не был не в операционной не на поликлиничному приёме . Им на врачей и их работу .......
Прошу роз’яснити процес скерування довгохворіючих пацієнтів на МСЕК в рамках наказу №1066. Адже лікуючий лікар має право на безперервне лікування і оформлення МВТН лише до 120 днів. Яким буде принцип оформлення МВТН на період зі 120 дня по дату безпосереднього огляду пацієнта на МСЕК ?!
СКАЖИТЕ, а в каком документе звучит именно цифра 120 дней ( для ЕЛ)?
Зовсім не зрозуміло за дитячий стаціонар. Раніше лікарняний в стаціонарі матерям видавали до 6 років, зараз до 14 років?? Якщо дитина лежить без матері чи треба формувати медичний висновок про тимчасову непрацездатність? Якщо дитина буде лежати в стаціонарі з бабусею, а мама працює, чи треба дитині формувати медичний висновок?
Если бабушка на пенсии, то ей больничний не нужен. Если работает, то нужен.
Так и не понятно - до какого возраста ребенка можно выдавать МВТН.
добрий день
Доброго дня, своєчасно
А ЕСЛИ НЕТРУДОСПОСОБНОСТЬ БОЛЕЕ 30 ДНЕЙ. ПРИ ЛЕЧЕНИИ ЗЛОКАЧЕСТВЕННЫХ НОВООБРАЗОВАНИЙ, НАПРИМЕР. КАКОЙ МОЖЕТ БЫТЬ МАКСИМАЛЬНАЯ ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОСТЬ НЕТРУДОСПОСОБНОСТИ ДО ОСВИДЕТЕЛЬСТВОВАНИЯ НА ГРУППУ ИНВАЛИДНОСТИ
Треба дикторам чіткіше говорити. Без ееееееееее.
Друшляк Ганна Доброго дня
Чи все вірно кажуть в цьому відео th-cam.com/video/S4NLrALw9EA/w-d-xo.html про нові лікарняні?
В мене декілька днів висить " Помилка обробки" МВТН, подія створена та підписана КЕП, медичний висновок підписаний КЕП, та відправлений. Ви вже задрали своєю дєбільною системою. Вона нагадує тормоз.
Вітаю!Торецьк Донецька область
доброго дня
Тамара Сосніч Доброго дня
хто цю фігню придумав і для чого???
Володимир Кучер.Доброго дня.
Кто повинен давати мвтн по травмі , але іншим захворюванням вузьких спеціалістів в амбулаторних умовах?
листок непрацездатності видає , наприклад, черговий педіатр, а хто має продовжувати?
Лечащий врач
Той хто його буде лікувати
Кто повинен видавати мвтн по травмі та др. захворюваннями вузьких спеціалістів?
Пациенти должни бить задекларировани, если нет, то заплатят ли врачу за работу с ними?
КНП Криворізька міська лікарня 16 КМР неврологічне відділення
і що?
Мельник О-В+++
ганьба
Хто вони ,блііін
в наказі від 01.06.2021р. №1066 про видачу електронного листка вказано про видачу та продовження по догляду за хворою дитиною лікарняний видається лише на 3 дні. це так?
видача л/л по догляду за дитиною військовим та співробітникам МВД як буде формуватись? їм видавали довідку по догляду за дитиною, а як зараз правильно? видача л/л по догляду за хворими дітьми до 3-х років, якщо мати приступила до роботи?
МВТН категорії «Догляд за хворою дитиною віком до 14 років або дитиною-інвалідом до 18 років» не може перевищувати 14 календарних днів в амбулаторних умовах. У випадках необхідності сумісного перебування з дитиною в стаціонарі - МВТН буде на весь час госпіталізації. Якщо дитина далі продовжує хворіти, то через ЛКК видається Форма № 095-2/о до одужання від гострого захворювання або досягнення ремісії в разі загострення хронічного захворювання.
Військовозобов’язаним, військовослужбовцями та студентам у випадках непрацездатності оформляється МВТН і видається паперовий Листок звільнення або Форма № 095/о відповідно
Прошу заметить что коменты автор канала читает но сознательно или по причине некомпетентности ответ не даёт. Обратите внимание на лайки автора постов которые не несут ни какой теоретической нагрузки.
Колеги, фізично не встигаємо відповісти всім у коментарях. Будемо вдячні, якщо зможете залишити ваші питання у формі за посиланням нижче - ми надамо відповіді на наступному вебінарі.
👉 forms.gle/ovccVNtUR6VQ11H57
Фрик шоу.
доброго дня