@Augustbav 2 หลายเดือนก่อน +2

Bine ia facut Borcea ca ia stins trabucu pe frunte 😂😂😂

• @stefancelmare3920
      @stefancelmare3920 2 หลายเดือนก่อน

Pana acum ii ridica statuie lui compagno, acum zice ca nu a contat prea mult în câștigarea campionatului....
      Orice sa cada doar în picioare...

• @traiamjacob1476
      @traiamjacob1476 2 หลายเดือนก่อน

Jigodie? Mare jigodie. Adica aia iti dau 3 goluri si spui ca nu au pus probleme? Il copie in declaratie pe jijel. Acest mascarici este cel mai mare pupator in cur din liga intii.Un mare porc.

• @alexecioranu764
    @alexecioranu764 2 หลายเดือนก่อน +1

Ce mi place asta cu gol din corner, zici ca nu tre sa se mai puna :))

@stephanNo1 2 หลายเดือนก่อน +14

Dacă câștigătorii sunt slabi, atunci echipa noastră cum e? Nu îl deranjează să-și jignească propria echipă?

• @mariusdrogeanu6161
      @mariusdrogeanu6161 2 หลายเดือนก่อน +3

Omul nu se ascunde dupa tufis sa caute scuze si voi tot o dati la intors ca jigneste echipa, auzi. Tocmai, ca vrea sa ii trezeasca si le spune ca valoarea lor era mai mare si trebuia sa castige acest meci. Si daca te uitati la tot clipul vedeai ca la final ii apara.

@stephanNo1 2 หลายเดือนก่อน

@@mariusdrogeanu6161 Știu că nu-și jignește echipa. Eu spun că face asta automat, făcându-i pe cei care ne-au bătut slabi. Normal că trebuia să câștige acest meci și poate o fi valoarea mai mare,ținand cont de ceea ce a făcut arbitrul, dar bazat pe rezultat suntem mai slabi decât ei. Nu știam că îi apără, pentru că eu mă uit la emisiunea completă când o postează pe canalul Orange Sport.

• @supermeseriasu
      @supermeseriasu 2 หลายเดือนก่อน +2

@@mariusdrogeanu6161 Pe naiba. Daca asculti primul minut iti dai seama ca omul abereaza. Au fost aia 2 clase peste noi in prima repriza, pareau ca se distreaza. Apoi vi cu ideeile conspirationiste despre arbitraj.

• @roby_mrg8995
      @roby_mrg8995 2 หลายเดือนก่อน

@@supermeseriasuideile conspiraționiste sunt cele mai adevărate lucruri pe care le poți spune despre acest meci câine

@supermeseriasu 2 หลายเดือนก่อน

@@roby_mrg8995 nu știu despre ce câine vorbești .

• @vali-fh4pk
    @vali-fh4pk 2 หลายเดือนก่อน +3

'Doar doua vorbe sa mai spun : bravo vouă baaaaaaaaaaa" Meme sa îl iei pe Miculescu de mana și să pleci cu tot cu el ,sa ne lași

• @cosmin42
    @cosmin42 2 หลายเดือนก่อน +3

Largita de Mimi si Ciobanu traiesc in Lala Land !!!!

@traiamjacob1476 2 หลายเดือนก่อน +1

Nu sint de mijlocul clasamentului atacantii,ci de subsolul clasamentului.

• @sAntAclau5
    @sAntAclau5 2 หลายเดือนก่อน +1

A zis gigi că ai greșit tu echipa și l-ai convins și pe el .. deci ești singurul vinovat, simplu

• @RZV_RZV
    @RZV_RZV 2 หลายเดือนก่อน +4

Trezirea din delir, daca era 5-0 la pauza nu se supara nimeni, zici ca a fost meciul cu City de acum multi ani... nu avem fata de CL, gata cu minciunile!

@tavi1508 2 หลายเดือนก่อน

Trebuia sa aibe ocazii ? Eu stiam ca meciurile se joaca pe goluri nu pe ocazii.

• @tudi9158
      @tudi9158 2 หลายเดือนก่อน

Cam așa-i.

• @ADRIAN-gr4pl
    @ADRIAN-gr4pl 2 หลายเดือนก่อน +6

A zis ceva de minciunescu ca e cel mai bun 9 din România ?
    Meme , te pricepi la fotbal , dar uneori ești total depășit de fotbal când toți îți zic că Miculescu nu e 9 și e foarte slab ,iar tu îi ții apărarea ca îi preferatul tău și te opui la alți jucători să nu joace , Popa e de trei ori mai bun
    Încep să te detest mai tare și mai tare doar din cauză ca ții una și bună cu minciunescu a tău
    Cred ca este cea mai mare țeapă luată din ultimii ani pe așa o suma mare

• @danielleeuw10
    @danielleeuw10 2 หลายเดือนก่อน +1

Memică nu a auzit de expresia " jocul greseala așteaptă "

@nekakampeputinșipefaniilui1545 2 หลายเดือนก่อน +2

@@andreianton6801 Hai că i-ai dat una cu cratima de l-ai lăsat lat... 🤣🤣🤣Ți-a plăcut mult cratima la școală! Nu lași o propoziție fără o cratimă, acolo de decor, să fie...

@@nekakampeputinșipefaniilui1545 te pot ajuta cu ceva sefule?

• @tudi9158
      @tudi9158 2 หลายเดือนก่อน +1

​@@nekakampeputinșipefaniilui1545😂😂😂😂😂😂

• @flowrin3478
    @flowrin3478 2 หลายเดือนก่อน +1

Meme, tu iei 3 goluri intr-o repriza şi numesti adversarii slabi?

@supermeseriasu 2 หลายเดือนก่อน +1

Scandarea este o normalitate. 🤣 Saracul memeu. Tot pe conspiratii e.

• @costantin7144
    @costantin7144 2 หลายเดือนก่อน

Are dreptate MM

Dacă toată lumea din comentariile acestui video nu s-ar mai uita la fotbal ar fi perfect

Voi sunteti mai slabi😂 puscarieee
    Jiji marele antrenor, a pierdut ca nu a primit 11 metri pentru fault in afara careului!🎉😂

• @nicolaepotinteu8452
    @nicolaepotinteu8452 2 หลายเดือนก่อน +1

Meme în germana înseamnă Las

• @MihneaBuzatu_1
    @MihneaBuzatu_1 2 หลายเดือนก่อน

Mm...ce mult imi place cand e Ptolemeu. 😅Vede in stele verzi si ghioc.Ii da cu virgula si ajunge sa judece din prepuțul gandirii.

@marcelpop5840 2 หลายเดือนก่อน +1

Lasă M M la anul pana una alta jucați în grupe. Alții se pregătesc pt etapa din wekend. La anul sa pună ferguson antrenor și el sa și vadă de pomeni la bisericosi ca tot degeaba.

• @FlorinPleth
    @FlorinPleth 2 หลายเดือนก่อน

Jocul greșeală așteptă na veți echipă UCL nici măcar de Europa Leg poate de Conferens lege

@davidmihai07 2 หลายเดือนก่อน

Ăștia slabi de zice Memeu au avut nevoie de o repriză bună și s-au calificat, dar da, sunt slabi rău, îți dai seama 😂

@gabri00uvt 2 หลายเดือนก่อน

In meciul dintre Steaua si Sparta Praga am avut impresia că cehii sunt o echipă de seniori care se luptă cu una de juniori, adică Steaua! Dpdv fizic am fost 0 barat, din pct de vedere tehnic, individual vorbind, jucatorii stelei nu stiu sa dribleze! Noi avem probleme mari si multe care țin de abc-ul fotbalului! Ma uitam la jucatorii stelei ca au de multe ori nevoie de 3-4 atingeri pt a "potoli" mingea, lucru inacceptabil la nivelul asta! Aia pasau lejer, nu cărau mingea, la noi jale! De ce nu am abordat returul asta cu curaj, jucand agresiv din primul minut, facand presing? In loc sa joci cu Baba Alhassan, cu Edjouma si cu Nana Antwi care au calitati reale si care dpdv fizic se luptai de la egal la egal cu cehii, noi jucam cu "maini" moarte precum Șut, Lixandru și Crețu! Ireal asa ceva!

@alexmakavelli985 2 หลายเดือนก่อน +1

Ce atata arbitraj nu ati avut o singura ocazie singuri cu portarul asa ca ciocu mic stai jos

• @alexzorkass2377
    @alexzorkass2377 2 หลายเดือนก่อน

Comentarii rautacioase...prost gust...educatie pierdeti voi ceva din toata treaba asta??!Toti gresim...insa fani vom ramane mereu Steaua/Fcsb acelasi brend/lucru chestie.Hai sa fim buni si uniti si la bine si la greu!Respect.

• @Baghera6881
    @Baghera6881 2 หลายเดือนก่อน

Numai tu ai zis ca Miculescu e numar 9

• @MarianTofan-vl3ts
    @MarianTofan-vl3ts 2 หลายเดือนก่อน

AU AVUT UN JUCĂTOR ÎN PLUS ......ARBITRU .....

• @danielioanandrei3652
    @danielioanandrei3652 2 หลายเดือนก่อน

Hai sictir .

• @platonxenofon412
    @platonxenofon412 2 หลายเดือนก่อน

Să micționăm cu toții în gura lui Teodora🥰

11 metri nu prea a fostttttt! De ce nu a fost verficat la V.A.R !

Aici și dreptate nu întrerupi meciul în min 74 lasă doya minute și apoi oprești jocul. A fost arbitraj hm pt ca este Cehia are jucatori danezi și antrenor danez. Asta este. Nu poți face fata cu atacanți de 300 000 de euro

@sswwADanny 2 หลายเดือนก่อน +6

Voi (FCSB) și mai slabi față de Sparta!!!

• @ICYouAllRight
    @ICYouAllRight 2 หลายเดือนก่อน +4

Inrrebare pentru Meme:
    - Faceti vreo plangere la UEFA pentru ca am avut arbitru danez + antrenor danez + capitanul echipei danez + inca alti doi juxatori danezi in teren?

@RaPDoGgrupareaRDS 2 หลายเดือนก่อน

Jiji face plangere, in engleza,franceza,italiana si spaniola! 😂😂 singurul lucru la care e bun meme, sa linga in cur! Daca si puscarie asta stie fotbal, mai degraba el cunoaste doar folbal si sampion lig

• @catalinionescu8379
    @catalinionescu8379 2 หลายเดือนก่อน

Eu v as testa la alegere ori ca Horia,Cloșca și Crișan sau precum se testa Levi Jeans daca nu e fake metodă e originală scursurilor un Covrigar conduce tara restul la ceaun😂😂😂😂🎉

• @MarianOprescu-f5p
    @MarianOprescu-f5p 2 หลายเดือนก่อน

Ăsta trebuie dus la bălăceanca impreună cu tot ce inseamnă fcsb 2003 comuna berceni

• @garita6063
    @garita6063 2 หลายเดือนก่อน +1

au aratat cadre cu stafful vostru si al spartei....voi erati reclama la shaorma si aia la baywatch...diferenta mare aia sigur stiu ca la 3% grasime corporala e imposibil sa joci fotbal

• @macoveicosmin1829
    @macoveicosmin1829 2 หลายเดือนก่อน

Cum de încă îl mai tine Gigi pe lângă el ?MM fii corect și lăsate . Îți bați joc cu asemenea scuze . Mai bine evita să mai apari la tv .

• @ucutumia
    @ucutumia 2 หลายเดือนก่อน

lasa-ne frate cu miculescu ca ala nu produce nici pentru o echipa de playout

Călare să fim noi pe fita baaaaaa .. lasă ca va scoate și din Europa league .

• @adriandragon2172
    @adriandragon2172 2 หลายเดือนก่อน

MM asuma-ti ca ai pariat in gura mare pe Miculescu numar 9 si nu-i in stare sa fie decisiv..lasa vrajeala 👏

• @LuisFigo-ro7jl
    @LuisFigo-ro7jl 2 หลายเดือนก่อน

Dacă v au acos unii slabi,voi sunteți mai jos ca slabii. :))) MEME,sunt stelist...dar cu Miculescu în teren n ai nici o șansă

• @xverdun4102
    @xverdun4102 2 หลายเดือนก่อน

😢poate daca se pastra echipa de la sf campionatului , cu Florinel Coman si eventual 2 3 jucatori noi adusi dae daca Becali se gandeste sa produca sa produca , uite ca a pierdut.. cateva zeci de milioane, echipa a jucat rau, in a 2 repriza s a trezit

• @AndresTorre-c6p
    @AndresTorre-c6p 2 หลายเดือนก่อน

Pai cu miculescu si popa nu faci nimic...greseala auzi.....

• @outdoorsports2024
    @outdoorsports2024 2 หลายเดือนก่อน

Niste slabi l au scos pe larg😂
    Te ai scapat pe banca?

Golurile se dau pe seama greșelilor adversarilor. Și greșelile te fac slab.

• @skywolf3r
      @skywolf3r 2 หลายเดือนก่อน

Cand adversarul greseste si tu dai gol se numeste noroc. Cand ii pasezi, le faci pressing, nu prea vad mingea si le dai gol, asta inseamna ca esti superior si bun. Tu la modul in care o spui putem sa luam fix acest exemplu: joaca real madrid cu cfr si cum e normal, 20 de ocazii de gol, 30 sururi pe poarta si 75% posesie pentru real la final de meci iar cfr are 25% posesie si 0 ocazii si suturi INSA centreaza Deac de 3 ori din careu, atinge mingea cu mana fundasul de 3 ori, se bat 3 penalty-uri si castiga 3-0 cfr. Concluzia? Cfr a castigat meciul si NU CFR a fost mai buna

@@skywolf3r fundașul realului a fost nevoit sa pună mana pe minge, fie a fost presat de adversar mai bun fie are fundaș slab. Deci cfr, în meciul ala a fost mai buna. Punct.
      Dacă pasezi frumos și nu dai gol nu înseamnă ca ești mai bun.

@@stefancelmare3920 deci nici daca in ipoteza de mai sus in minutul 93 aluneca portarul cand primeste o pasa de la mijlocas si e autogol, bate cfr cu 1 0 cu aceleasi statistici, tot cfr este mai buna, nu?

@@skywolf3r portarul realului a alunecat, al cfr ului nu, deci cfr e mai buna in acel meci. Greșelile te fac slab, dacă nu ar fi greșeli nu ar fi goluri.

• @Rakoste
    @Rakoste 2 หลายเดือนก่อน

Fcsb sa invete sa domine prin Conference si dupa aia sa ai pretentii la Europa League si dupa Champions League momentan nu se vede decat o dorinta de a lua banii si de a face doar o simpla prezenta prin grupe !!!

• @lali44444
    @lali44444 2 หลายเดือนก่อน

Dacă nu dădeau ăia 3 goluri, FCS Berceni ar fi câștigat cu 2-0.