Вітаю. Вибачте за грубість, але до Ужгорода Ви поставилися відверто недбало. По-перше, найвищим житловим будинком із 2013-го року є 16-поверхівка з 2-поверховою котельнею на даху (умовно 16+2=18) на вул. Легоцького, 19А (біля транспортного кола), прибудована до ТРЦ "Токіо". По-друге, найвищою нежитловою будівлею є Храм Христа Спасителя (православний Кафедральний Хресто-Воздвиженський собор) на пл. Кирила і Мефодія, 7, висотою бл. 60-и м та збудований 2000 р. По-третє, до 2016 р. найвищою спорудою була труба-стометрівка колишньої котельної в Новому районі. По-четверте, проект 16-поверхівки на правому березі, біля моста Мáсарика та історичного району "Малий Ґалаґов", уже близько року успішно блокується небайдужою громадськістю, тому нічого там "активно" не розбудовується. І по-п'яте, цей будмайданчик існує вже майже 20 років, і паспорт об'єкту змінювався щонайменше один раз (раніше планувався 10-поверховий будинок). Про Закарпаття в цілому нічого не скажу, адже сам не компетентний. Єдине, за що вподобайка --- це за "природні висоти Карпат", це було приємно, хоча й не за темою. Пане авторе, бажаю Вам світлого розуму!
@@KeepGoingUA Сам із таким стикаюся, тому розумію. Але за саму ініціативу Ви молодець. П.С. Хах, я поки писав відповідь, згадав іще один , уже шостий нюанс. Та радянська висотка, яку Ви показали на стріт-в'ю в ґуґл-карті, була знята в червні 2015 р., Але зараз вона виглядає значно краще, бо якраз узимку 2015-2016 рр. її капітально відреставрували. Тепер вона із зеленим фасадом та коричневими балконами. Трохи крінжово, але все ж краще, аніж попередня сірість. Йой, ото я Вас, напевно, нагрузив інфою..! 😅
Я з Києва. Я ціную технологічний прогрес, тому вважаю, що обгрунтовані доцільністю і красиво, техногеннічно і екологічно збудовані хмарочоси це чудово. Єдине, що вони мають бути в нових частинах міста, лишаючи історичний центр недоторканим.
Я з Чернівців. В нас, через близькість до сейсмічної зони, багатоповерхівки будують не вище 9 поверхів, а Кварц - це виключення, яке будувалось за СРСР.
@@gamecore8387 депутатів чи ні. В нас застаріла система містопланування, яка ніяк не розвивається, не переглядається. Ну а також забудовники зацікавлені менше вкласти, більше заробити. А будувати 9-поверхівку - це одна вартість, а вище - інша. Вартість, маю на увазі, саме робіт на яких не особливо заробиш (фундамент, зондування і тд)
@@Chornobog все одно, якщо банально немає грошей у людей, то як би ти не хотів побудувати хмарочос, квартири просто не викуплять, а тим більше в Україні щоб збудувати хмарочос метрів на 300, грошей може піти більше ніж на бурдж халіфу, через корупцію
@@ІгорШевченко-ь5з в Чернівцях у 2/3 області є ще один нюанс, дуже близько поверхневі води, да це теж не проблема, є технології які дозволяють будувати і в таких умовах. Однак це вже питання ціни, яка буде само-собою закладена у вартість житла. Хто захоче потім купувати квартири за шалені суми, тож тут вже і економічний фактор
Шкода, що були згадані лише обласні центри. У Маріуполі є величезний собор, що добудовувався до початку війни, а також є труба ТЕЦ на Азовсталі = 250м, маріупольська телевежа = 208м (такої самої конструкції, як в Мелітополі, Хмельницькому та Хусті). Щодо житлових будівель - найвищим мав бути ЖК Піонер, який добудовувався до війни, біля кінотеатру Савона.
@@carlitoslug Вам мабуть складно зрозуміти українську мову . Тоді спробую ще раз . Питання стояло що саме може бути красивим якщо у роліку показані однотипові старі споруди та технічні вежі
Напишу наперед для багатьох коментаторів. Уся інформація у відео отримана з відкритих джерел, яку може знайти кожен. А тому вона ніяким чином не може становити якусь секретність
По Ужгороду, радянська висотка на пл. Хмельницького вже ненайвища, адже в Новому районі спорудили 17-типоверхівку. По Чернівцям - там анонсували спорудження 20-типоверхівки. А ще варто згадати Трускавець, де є 100 метровий готель "Карпатська столиця", Бровари, де близько 30 будинків з 20+ поверхів, Вишгород із 7 25-типоверхівками, а ще с. Новосілки з 4 25-типоверхівками, с. Петропавлівська Борщагівка, де є будинки в 19, 18 та 14 поверхів, ну і селище Коцюбинське, де є 5 будинків 24+
Багато неточностей - в Дніпрі вже збудовано"Маяк"він найвищий в місті 135м.а Башти 123м. Олімпійський в Одесі висотою близько 110м.а не 130. І взагалі хмарочосами вважаються будинки від 150м.
@@ІгорШевченко-ь5з В цивілізованому світі є,це у нас перелякані аборигени називають хмарочосами навіть двадцятип'ятиповерхівки,в яких висота 75м.Зайдіть на будівельний форум ,в міжнародну гілку - там взагалі хмарочоси починаються з 200м а від 100до 200 це називається висотка.
Бачила серед найвищих житлових хмарочосів світу хмарочос з вертикальним садом - дуже цікаве архітектурне рішення. Хочу такий у Києві. Можливо нижчий ніж там, але серед найвищіх для Києва
В Німеччині великі будинки не будують, до 5 поверхів, а 9 поверхів мало споруд. Саме місто 100 КМ має і сільську місцевість 1-2 поверхові, і центрі міста до 3 поверхів
@@ІгорШевченко-ь5з У всіх різні смаки. Зазвичай міста з високою щільністю дуже брудні. Ну і жити в бетоні... Поки не побачиш іншого і різного, не зможеш зрозуміти що таке комфорт. Он у россії живуть у бараках і сруть на вулиці і думають що це норм. Потім бачать туалет і думають що то том комфорт. Так і висотки.
Не треба нам хмарочосів Вважаю, що невисока, «людська» забудова європейського типу - це правильний шлях для українських міст. Звичайно в Києві та інших фінансових центрах можна, але за межами історичного міста і під офіси, але точно не для житлових районів. Як на мене радянського «гетта» нам достатньо.
@@ІгорШевченко-ь5з взагаліто Київ на першому місці за кількістю хмарочосів (будівлі понад 35 метрів) в Європі. І більшість з них це - жилова забудова, а в Лондоні - це офіси. І ще цікаві наслідки цього, якщо ми гуглимо топ міст з проблемами з заторами Київ буде на 3 місці, поруч зі столицею болотів. А одна з основних причин це і радянська і нова багатоповерхова житлова забудова. Яка сприяє тому, що в з 8-10 ранку з житлових районів люди всі дружньо їдуть в промислові зони/офіси основними дорогами зі своїх мікрорайонів, а в 17-19 ідуть назад до своїх домівок.
Серйозно, це гуглтранслейт чи десь в Україні замість слів "будівля" та "споруда" хтось каже "зведення"? Чи цікавився автор, який повторив "зведення" 100500разів, що це слово означає у тлумачному словнику?
явний переклад з москальського слова "сооруженіє", але сучасний автоматичний переклад так НЕ перекладає ))) Можливо в чувака ще стара лінгво-програма на компі, чи як це пояснити ))
Будівлею або спорудою можна назвати навіть одноповерховий будинок або кіоск з шаурмою. А от зведення це вже щось більш глобальне. Одразу уявляєш собі якусь монументальну споруду, що подібно велетню височіє на містом.
Якщо вже на те пішло, то «сооружение» перекладається як споруда, а не зведення. По-друге для чого мені перекладати з рос. матеріали про українські міста( вдосталь українських джерел) Зведення походить від слова зводити, тобто будувати. Так само як слово «будівля» від будівництва.
Якщо висоти жалюгідні, то доводиться фантазувати на тему зводяться "монстри", хоч ніхто не може сказати, коли іх побудова закінчиться в цих складних умовах.
Підбірка корисна та тяжко не зауважити що більшість з цих будівель не несе з собою ніякої естетичної вартості. Дивлячись на радянські безликі коробки здається що гірше нікуди, але ні, новобудови настільки огидні що у рейтинг най огидніших будівель країни можна одразу вписати більшість цих "гігантів". Очевидно що створюючи це мова не йшла ні про красу, ні естетику, ні комфорт чи так звану 'велич', просто сухі гроші. Автору відео спасибі за цікавий контент а нашим забудовникам і головним архітекторам ганьба, так попсувати спадщину наших предків ще потрібно вміти.
Чому в переліку лише обласні міста? Наприклад, у Кривому Розі, який є більшим від більшості областних центрів та СЬОМИМ в Україні за кількістю населення, є відразу декілька объєктів, що перевищують 100 метрів заввишки.
А вот до войны в Херсоне трызуб на стелле ставили чтобы из космоса видно было. И поставили, правда до праздника не достоял, гыкнулся, но ведь тоже ж достижение.
0:00 Вступ
0:53 Чернігів
1:35 Суми
2:13 Житомир
2:58 Рівне
3:30 Луцьк
4:34 Львів
5:19 Тернопіль
5:42 Івано-Франківськ
6:31 Ужгород
7:12 Чернівці
8:00 Хмельницький
8:30 Вінниця
9:15 Черкаси
10:09 Кропивницький
10:39 Полтава
11:16 Харків
12:05 Дніпро
12:28 Запоріжжя
13:12 Донецьк
13:45 Луганськ
14:11 Одеса
15:03 Миколаїв
15:40 Херсон
16:21 Сімферополь
17:00 Київ - найвища споруда України
17:49 Напишіть в коментарі
Вітаю. Вибачте за грубість, але до Ужгорода Ви поставилися відверто недбало. По-перше, найвищим житловим будинком із 2013-го року є 16-поверхівка з 2-поверховою котельнею на даху (умовно 16+2=18) на вул. Легоцького, 19А (біля транспортного кола), прибудована до ТРЦ "Токіо". По-друге, найвищою нежитловою будівлею є Храм Христа Спасителя (православний Кафедральний Хресто-Воздвиженський собор) на пл. Кирила і Мефодія, 7, висотою бл. 60-и м та збудований 2000 р. По-третє, до 2016 р. найвищою спорудою була труба-стометрівка колишньої котельної в Новому районі. По-четверте, проект 16-поверхівки на правому березі, біля моста Мáсарика та історичного району "Малий Ґалаґов", уже близько року успішно блокується небайдужою громадськістю, тому нічого там "активно" не розбудовується. І по-п'яте, цей будмайданчик існує вже майже 20 років, і паспорт об'єкту змінювався щонайменше один раз (раніше планувався 10-поверховий будинок). Про Закарпаття в цілому нічого не скажу, адже сам не компетентний.
Єдине, за що вподобайка --- це за "природні висоти Карпат", це було приємно, хоча й не за темою. Пане авторе, бажаю Вам світлого розуму!
Дякую за зауваження.
Насправді досить важко якісно охопити всі міста України не помилившись, тому ваша інформація доповнить відео
@@KeepGoingUA Сам із таким стикаюся, тому розумію. Але за саму ініціативу Ви молодець.
П.С. Хах, я поки писав відповідь, згадав іще один , уже шостий нюанс. Та радянська висотка, яку Ви показали на стріт-в'ю в ґуґл-карті, була знята в червні 2015 р., Але зараз вона виглядає значно краще, бо якраз узимку 2015-2016 рр. її капітально відреставрували. Тепер вона із зеленим фасадом та коричневими балконами. Трохи крінжово, але все ж краще, аніж попередня сірість. Йой, ото я Вас, напевно, нагрузив інфою..! 😅
Оперативна відповідь в вашому повідомленні. Найбільша споруда звичайно в киеві
Я з Києва. Я ціную технологічний прогрес, тому вважаю, що обгрунтовані доцільністю і красиво, техногеннічно і екологічно збудовані хмарочоси це чудово. Єдине, що вони мають бути в нових частинах міста, лишаючи історичний центр недоторканим.
Безперечно 🙏
Привіт з Луганська)
Дякую за відео, дуже цікаво.
Про Луганськ все правильно розповіли.
Вінницька телевишка є найвищою а саме трубчастої форми спорудою у світі 🇺🇦
Я з Київської області. У Вас цікавезний канал. І дуже цікавий випуск. Не знала. Дякую за все
Я з Чернівців. В нас, через близькість до сейсмічної зони, багатоповерхівки будують не вище 9 поверхів, а Кварц - це виключення, яке будувалось за СРСР.
Нууу, це не аргумент, взяти ту ж Японію, це не близькість до сейсмічної зони, а близькість депутатів до кормушки, і так по всій Україні
@@gamecore8387 депутатів чи ні. В нас застаріла система містопланування, яка ніяк не розвивається, не переглядається. Ну а також забудовники зацікавлені менше вкласти, більше заробити. А будувати 9-поверхівку - це одна вартість, а вище - інша. Вартість, маю на увазі, саме робіт на яких не особливо заробиш (фундамент, зондування і тд)
@@Chornobog все одно, якщо банально немає грошей у людей, то як би ти не хотів побудувати хмарочос, квартири просто не викуплять, а тим більше в Україні щоб збудувати хмарочос метрів на 300, грошей може піти більше ніж на бурдж халіфу, через корупцію
Хмарочоси і в сейсмічно активних зонах будують
@@ІгорШевченко-ь5з в Чернівцях у 2/3 області є ще один нюанс, дуже близько поверхневі води, да це теж не проблема, є технології які дозволяють будувати і в таких умовах. Однак це вже питання ціни, яка буде само-собою закладена у вартість житла. Хто захоче потім купувати квартири за шалені суми, тож тут вже і економічний фактор
Шкода, що були згадані лише обласні центри. У Маріуполі є величезний собор, що добудовувався до початку війни, а також є труба ТЕЦ на Азовсталі = 250м, маріупольська телевежа = 208м (такої самої конструкції, як в Мелітополі, Хмельницькому та Хусті). Щодо житлових будівель - найвищим мав бути ЖК Піонер, який добудовувався до війни, біля кінотеатру Савона.
Дякую за чудове доповнення!
+труба стана 3000 -220 м
Згоден!
Дякую
🇺🇦🙏 Збудуемо ще найвищий. Бо ми того варті. Все буде Україна і слава і воля
Зробіть про найстаріші споруди та будівлі в Україні будь ласка
О! Так. Це теж буде цікава підбірка про найстаріші що збереглися по регіонах і тих, про які є згадки, хоча самих споруд вже немає
Так архаічна забудова Русі України
Дуже крута підбірка. Дякую
Дякую, дуже гарне відео, цікаво було дивитися на наші обласні міста з такого ракурсу, да, радянська спадщина всюди, але, як є вже
Портить фасад але перекривае нові забудови в деяких областях. А ці згодом демонтують
Цікаве відео, заслуговує на вподобайку!👍
З Херсону❤ Дякую за відео
Яка ж красива наша Україна
Що Ви маєте на увазі ? Що красивого? Однотипові житлові споруди чи металеві конструкції веж ? Чи занедбані та недоглянуті міста ?
Совок)
@@officevoron8304міста красиві😊 Добре, що Захід України совок не зачипив
@@carlitoslug Вам мабуть складно зрозуміти українську мову . Тоді спробую ще раз . Питання стояло що саме може бути красивим якщо у роліку показані однотипові старі споруди та технічні вежі
@@carlitoslugПравильно,правильно...А схидняков всех на могилизацию, не жалко.(((
Випуск супер!!дякую💪🏻💪🏻💪🏻
Поправка, Башти в Дніпрі 126 метрів рівень даху і 129 з антенами, ви вказали 106
Дякую за цікаве порівняння найвищих будівель України.
Напишу наперед для багатьох коментаторів.
Уся інформація у відео отримана з відкритих джерел, яку може знайти кожен.
А тому вона ніяким чином не може становити якусь секретність
Доречне зауваження про відкриті джерела 😊
У Закарпатті найвища споруда хустська телевежа 194 м,або рокосівська
@@ЯрославУлинець-ж1э Хоч хтось про це сказав!
Бу ло дуже цікаво лайк.
Живу прям під Франківською вежею, один з найближчих будинків, нажаль закритий вхід, так і не заліз(
дякую
В Ужгороді Ви забули про ТЦ Токіо...
Привіт з Херсона)
Сам із Житомира. Був здивований не почувши про єдину 16 у місті...
В Ужгороде есть ещё 16-ти этажка "Токио" торговый центр
Чомусь усі, хто базарить за Ужгород, про це забувають. Зai6aJlu, 6Jl9iTь
@@9IHOLLI я в Ужгороде тоже
Висотні житлові будівлі - це прокляття сучасних міст. А от промислові та нежитлові споруди, це радше необхідність.
Вітання з Сімфера🇺🇦
По Ужгороду, радянська висотка на пл. Хмельницького вже ненайвища, адже в Новому районі спорудили 17-типоверхівку.
По Чернівцям - там анонсували спорудження 20-типоверхівки.
А ще варто згадати Трускавець, де є 100 метровий готель "Карпатська столиця", Бровари, де близько 30 будинків з 20+ поверхів, Вишгород із 7 25-типоверхівками, а ще с. Новосілки з 4 25-типоверхівками, с. Петропавлівська Борщагівка, де є будинки в 19, 18 та 14 поверхів, ну і селище Коцюбинське, де є 5 будинків 24+
Ого! Список на окрему екскурсію!🌠
У Броварах більше десятка будинків у 26 поверхів. Також багато висоток у містах Українка, Обухів та Біла Церква.
Привіт з Києва
Якщо взяти всі вкрадені чиновниками гроші і скласти їх в одну стопку, купюра на купюру, то можна буде дістатися місяця.
в чернігівській області найвища споруда знаходиться в м. прилуки, телевежа 203 м
Багато неточностей - в Дніпрі вже збудовано"Маяк"він найвищий в місті 135м.а Башти 123м.
Олімпійський в Одесі висотою близько 110м.а не 130.
І взагалі хмарочосами вважаються будинки від 150м.
Немає єдиного стандарту висоти хмарочосів
@@ІгорШевченко-ь5з В цивілізованому світі є,це у нас перелякані аборигени називають хмарочосами навіть двадцятип'ятиповерхівки,в яких висота 75м.Зайдіть на будівельний форум ,в міжнародну гілку - там взагалі хмарочоси починаються з 200м а від 100до 200 це називається висотка.
Житлові дома не повинні бути багатоповерховими. Небосхилами мають бути ділові центри.
В Німеччині постійно реконструкцію проводять, куди не подивись кругом запланований ремонт.
Найвища новобудова Миколаєва це ЖК Адмірал висотою в 21 поверх , чому її нема на відео?
Я з Києва)
Одеса. Живу поряд з цією телевежою та все життя мрію на неї вилізти)
Я з Кам-Под в нашому місті є 2 великих суруди готель "Смотрич" та офіс центр "Олівець"
Бачила серед найвищих житлових хмарочосів світу хмарочос з вертикальним садом - дуже цікаве архітектурне рішення. Хочу такий у Києві. Можливо нижчий ніж там, але серед найвищіх для Києва
У Києві є з садом на даху. Royal Tower здається
@@ІгорШевченко-ь5з клас!
КРОПИВНИЦЬКИЙ !!!
Димові труби Ладижинської ТЕС - 250 метрів (Вінницька область).
Пане авторе, дуже вибачаюсь, але мені здається, що правильно казати не в Хмельницьку, а в Хмельницькому.
Бо місто Хмельницький, а не Хмельницьк.
Ви не розумієте, в Кропивницькому то не Пізанська вежа, то офіс Бетмена)
В Німеччині великі будинки не будують, до 5 поверхів, а 9 поверхів мало споруд. Саме місто 100 КМ має і сільську місцевість 1-2 поверхові, і центрі міста до 3 поверхів
Цей варіант має бути цікавіше
Дякую за підготовку відео.
Ненависть до висотних ЖК піднялась на новий рівень.
Господи, як жахливо вони виглядають, як псують горизонт міста.
Небосхили - це красиво, коли він не один у місті і їх побудовано не хаотично, а згідно архітектурного плану.
В Одессе очень даже красиво смотрится
@@alonsoarzВаша Аркадія --- xyun9i e6ana. Нічого красивого, тільки лабіринти бетонні
@@9IHOLLIты хоть на Аркадии был?)
@@alonsoarz Во-первых, отвечай на языке, на котором к тебе обращаются - прояви хоть каплю вежливости; во-вторых, я её видел.
Цікаво тепер почути про найвищі рукотворні об'єкти в кожному регіоні, але без врахування обласних центрів та Сімферополя із Севастополем.
гарне відео але не вистачає Севастополя
забудь
привіт з львівщини
10:32 КропивницькОГО. КропивницькИЙ, не Кропівніцк
Якщо висотна споруда має цікавий архітектурний задум і гармонійно вписується то питань нема, а навпаки добре.
Висотки та радянська забудова це повний треш
Кожному городу свій нрав і права
ну "городу" може, а міста повинні бути зручними та комфортними @@Islam_Akbarchuk
Тобто Нью-Йорк- це треш?) Все місто у висотках
@@ІгорШевченко-ь5з У всіх різні смаки. Зазвичай міста з високою щільністю дуже брудні. Ну і жити в бетоні... Поки не побачиш іншого і різного, не зможеш зрозуміти що таке комфорт. Он у россії живуть у бараках і сруть на вулиці і думають що це норм. Потім бачать туалет і думають що то том комфорт.
Так і висотки.
Не треба нам хмарочосів
Вважаю, що невисока, «людська» забудова європейського типу - це правильний шлях для українських міст. Звичайно в Києві та інших фінансових центрах можна, але за межами історичного міста і під офіси, але точно не для житлових районів. Як на мене радянського «гетта» нам достатньо.
У Лондоні хмарочоси по всьому місту
@@ІгорШевченко-ь5з взагаліто Київ на першому місці за кількістю хмарочосів (будівлі понад 35 метрів) в Європі. І більшість з них це - жилова забудова, а в Лондоні - це офіси. І ще цікаві наслідки цього, якщо ми гуглимо топ міст з проблемами з заторами Київ буде на 3 місці, поруч зі столицею болотів. А одна з основних причин це і радянська і нова багатоповерхова житлова забудова. Яка сприяє тому, що в з 8-10 ранку з житлових районів люди всі дружньо їдуть в промислові зони/офіси основними дорогами зі своїх мікрорайонів, а в 17-19 ідуть назад до своїх домівок.
@@ІгорШевченко-ь5зЧерез це "Ландн" виглядає втраченим...
@@vasylhorban248хмарочос це будинок вище 150 метрів, і Київ не перший в Європі по кількості висоток... Перша Москва і Стамбул.
Сам із Житомира. Був здивований не почувши про єдину 16 поверхівку у місті...
Серйозно, це гуглтранслейт чи десь в Україні замість слів "будівля" та "споруда" хтось каже "зведення"? Чи цікавився автор, який повторив "зведення" 100500разів, що це слово означає у тлумачному словнику?
явний переклад з москальського слова "сооруженіє", але сучасний автоматичний переклад так НЕ перекладає )))
Можливо в чувака ще стара лінгво-програма на компі, чи як це пояснити ))
Будівлею або спорудою можна назвати навіть одноповерховий будинок або кіоск з шаурмою. А от зведення це вже щось більш глобальне. Одразу уявляєш собі якусь монументальну споруду, що подібно велетню височіє на містом.
Якщо вже на те пішло, то «сооружение» перекладається як споруда, а не зведення.
По-друге для чого мені перекладати з рос. матеріали про українські міста( вдосталь українських джерел)
Зведення походить від слова зводити, тобто будувати. Так само як слово «будівля» від будівництва.
Якщо висоти жалюгідні, то доводиться фантазувати на тему зводяться "монстри", хоч ніхто не може сказати, коли іх побудова закінчиться в цих складних умовах.
Майже в кожному місті найвища конструкція - труба заводу чи ТЕЦ або телевежа.
Тернопіль обділили за часом, менше 30 секунд розказували про Тернопіль, хоча в нас є доволі високі будівлі
Можете сказати де ви берете відео?
Стокові сайти по типу Pixel, Pixabay, а також короткі вирізки з ютубу
Я з Рівненщини
Підбірка корисна та тяжко не зауважити що більшість з цих будівель не несе з собою ніякої естетичної вартості. Дивлячись на радянські безликі коробки здається що гірше нікуди, але ні, новобудови настільки огидні що у рейтинг най огидніших будівель країни можна одразу вписати більшість цих "гігантів". Очевидно що створюючи це мова не йшла ні про красу, ні естетику, ні комфорт чи так звану 'велич', просто сухі гроші. Автору відео спасибі за цікавий контент а нашим забудовникам і головним архітекторам ганьба, так попсувати спадщину наших предків ще потрібно вміти.
телевежа, телевежа, телевежа, церква, труба, труба, телевежа, труба, телевежа, телевежа..))) мене посмішило)
Ох і бісить ця озвучка на видихах з протяжкою, а так цікаво. Говоріть своїм голосооооом, а не тааааак
Чому тільки великі міста говорите а про малих міст не має інформації, я пропоную зробити другу частину менших міст.
Прикольно було б подивитися, що найвище в населених пунктах до 50 тис.
У Вінниці є ще одна вежа висотою 200 м
Якщо брати найвищі споруди на Волині, то це телевізійна вежа у Ковелі. Висота 239 м.
У Чернівцях є місце для побудови бізнес району, але там зараз не має дороги і звалка і це центр.
Попрошу коректно говорити « не Хмельницька, а Хмельницького»!!!
В пеклі є окремий котел для тих хто називає ХмельницькИЙ, ХмельницьКОМ.
8:07 - "на території ХмельницьКА". Дизлайк
Коментар не більше шести слів для просування каналу.
Не Хмельницьк а Хмельницький
Це те ж саме що на Донецьк казати Донецький)
ЖК у Вінниці не 60 а 75 метрів😅
У Рівненській області на РАЕС є труба 200 + метрів
Якщо ми говоримо про всі регіони України, тоді де Севастополь?
в России. А то не знаешь...
@СергейКіарпенко-п1в і ви реально вірите що там 550 тис жителів? Чому ж тоді там дітей менше? І плюс чому в вас українське прізвище?
На Волині ковельська телевежа сама найвища споруда, висота її 239м
Я з луцька
Майді всі житлові вистоки виглядають жахливо, хто їх проектує?
Харків.
залізобитонне місто
2 неділі тому ,(цей коментарій був написаний 5.02.2024)
Рівне, забули за телевежу найвищу.
Цікаве відео. Я з Вінниці. І я рахую що мусить бути баланс, частина будівлі житлова інша комерційна, це після 30 поверху.
Не на території Хмельницька, а на території Хмельницького!
Не хмельницька, а хмельницького!!!!
за Житомир не правда( є 16 поверхові будинки
)
В Кременчуге телебашня 219.6м и недостроенная труба тец 180м.
Ще раз скажеш «З Хмельницька» і я тоді кадик вирву
я з Кропивницького а якже жк А+Я ?
чому в Україні нічого не будують? Дивлюся відео 10-річної давнини і це відео і не бачу ніяких відмінностей, ніби в Україні все ще СРСР.
Ахах, на Київ і Львів подивись, море новобудов
В Ужгород заїдь - oxyïєш! Кожна 4-споруда з усіх існуючих - нова! Кожна друга - реконструйована!
Є висока труба на Рівненщині у Вараші
монументально, але скучно )
Про Маріуполь забув
Маріуполь - не обласний центр.
Миколаїв
Висотки- для офісів
А людина мінімум має жити в таунхаусі, краше в своєму будиночку.
А де Кривий Ріг
Я за хмарачоси,але тільки не житлові,виключення може бути готель
Чому в переліку лише обласні міста? Наприклад, у Кривому Розі, який є більшим від більшості областних центрів та СЬОМИМ в Україні за кількістю населення, є відразу декілька объєктів, що перевищують 100 метрів заввишки.
А вот до войны в Херсоне трызуб на стелле ставили чтобы из космоса видно было. И поставили, правда до праздника не достоял, гыкнулся, но ведь тоже ж достижение.
БЕРИТЕ ПРИМЕР С ЕВРОПЫ..КОГДА БУДУТ ГОРЕТЬ ИЛИ ПАДАТЬ БУДЕТ УДОБНО ТУШИТЬ И НЕДАЛЕКО ПАДАТЬ(ШУТКА С ПРАВДОЙ).
+
.
Наскільки я знаю в Тернополі немає високих будівель тому, що влада обмежила висоту будівель в 9-10 поверхів. Принаймі так було